Krajský přebor žákovských družstev 2012-2013

leden - květen 2013

soupisky


průměrné ratingy družstev i skupin jsou vypočítány z ratingů základních sestav
č.ID č.JménoNarNRtgKatZ
SKUPINA 1
1224
1. Šachklub města Dobrovice1295
137704Rastocny Josef20001527 z
240861Bartko Dominik19981250Hz
337710Duty Simon20011250Mz
437706Dubnicka Augustin20001250 z
540868Rydl Tomas20031100DMz
639709Sulc Jakub20031000DM 
2. DDM Nymburk1202
136013Skrabanek Matej20031262DMz
235766Vacek Adam20001250 z
337935Hruban Oliver20051000HDMz
435765Hora Lukas20001100 z
538162Pergel Vojtech20041000DMz
640920Lastovka Ondrej20041100DM 
740921Kubecka Matej20011100M 
839222Dvorak Lubos20031000DM 
940922Cepl Vojtech20001000  
3. Šachklub města Dobrovice B1140
138683Cikovsky Matej20001100 z
235976Hlubuckova Tereza19981100Dz
338642Svejk Martin20041100HDMz
438641Hybler David20031100HDM 
539168Matura Daniel20011000Mz
637707Horak Tomas20031100DMz
739166Klimesova Lucie20011000DM 
839809Wagnerova Natalie20051000DM 
939167Klimes Lukas20031000DM 
1040867Korolevyc Tadeas20031000DM 
1138682Hlubucek Jakub20041000DM 
4. TJ Autoškoda Mladá Boleslav1234
133053Gabriel Patrik19981271 z
233052Zmatlik Tomas19991250 z
339114Elias Jakub20001250 z
439116Svasta Filip20021100Mz
539115Kucera Adam Thomas20011100M 
639137Pinkas Jiri20031100M,Dz
739407Puzman Ondrej20041100M,D 
834669Gabrielova Marketa20011100M,D 
940906Harcuba Adam20031100M,D 
5. Sokol Český Brod1332
134853Horak Martin19991764 z
232067Homola Martin20001398 z
336269Jezek Stanislav20021100Mz
437564Homolova Veronika20041100M,Dz
539340Aschenbrenner Petr20011000Mz
639335Patocka David20031100M,D 
739333Jelinek Jiri20021000M 
839334Musilova Klara20031000M,D 
939329Trojan Krystov20021000M 
1039331Moravec Stepan20051000M,D 
6. JOLY Lysá nad Labem1140
139108Janousek Jakub19981100 z
235203Hatas Matej19991000 z
339105Bohac Jiri20011000Mz
439110Kalasova Katerina19991100 z
539112Kubice Jakub20031100M,Dz
639106Duris Matej20041100M,D 
738264Karamonova Anezka20031100M,D 
840838Plechl Matej20031000M,D 
937358Valtr Jakub20031100M,D 
1037354Kosnar Jakub20021000M 
1139111Karamon Hynek20061000M,D 
1240837Uvira Hynek20051000M,D 
SKUPINA 2
1249
1. TJ Aero Odolena Voda1139
137553Skýpala Ondřej20051250DMz
234737Střelba Ivo19981343Hz
334736Svoboda Tomáš19991100 z
439558Železník Václav19981000 z
540795Synková Eliška20011000DMz
634738Dub Tomáš19991000  
739557Dudl Vojtěch20061000DM 
2. Sokol Buštěhrad B1494
132672Škubal Ondřej19981737Vz
238127Nová Michaela19991522Dz
338128Tajovská Martina19991529Dz
434003Pokorná Jana19991331HD 
537502Vrbová Eva20011430DMz
631087Himl Dominik19981250 z
738126Dvořáková Lucie20031100DM 
3. Sokol Buštěhrad D1164
137024Varadi Ondřej20011370Mz
236636Lang David20021250Mz
339412Popovský Ondřej20041100DMz
440886Lhotský František20021000Mz
538425Buk Matyáš20051100DMz
640882Havlata Daniel20021100M 
740884Koršinskij Nikolas20061100DM 
840883Koršinskij Marek20071000DM 
939096Malý Ondřej20031100DM 
1039094Drahota Josef20031000DM 
4. TJ Kralupy B1132
134660Smolík Aleš19991562Vz
238773Novák Michal20001100 z
340013Kratochvíl Matěj20021000Mz
440014Pospíšil Maxim20011000Mz
538772Klouček Prokop20031000DMz
640941Šťastný Adam20051000DM 
5. Sokol Buštěhrad C1308
134655Šefčík Miroslav19981536Vz
234654Šefčík Jiří19991252 z
331450Budík Kryštof19981250 z
437022Mayrhofer Matyáš20021250Mz
539098Mošovský Jakub20051250DMz
638731Mezera Matěj20021250M 
739095Malý Lukáš20011100M 
839097Mošovská Františka20011100DM 
935213Kožmín Josef19981100  
1040885Kripner Matěj20001100  
1140887Straka Jakub20051000DM 
6. Sokol Mělník1258
134661Gruber Tomáš19991657 z
233655Hořejší Kateřina19991316DHz
337788Chaloupka Karel20021317Mz
439149Maronczak Jiří20021000Mz
539150Dvorščík Štefan20021000Mz
SKUPINA 3
1331
1. KŠ Říčany 1925 E1319
137386Remeš Šimon19991452Vz
234866Jiroušek Tadeáš20001250 z
337433Žák Daniel20021391Mz
438472Přichystal Šimon20021250Mz
538383Heger Jan20031250DMz
636239Orlický Martin19991100  
735871Zemenová Veronika20001100D 
838081Studzinski David20021100M 
937392Vitvar Lukáš20031100DM 
1038519Nykodem Tomáš20031100DM 
1138381Kopecká Klára20031100DM 
1236241Gašparín Pavel20011100M 
1337400Jiroušek Šimon20051100DM 
1438377Pastrnková Kateřina20051250DM 
1539288Vitvar Pavel20051000DM 
2. TJ Jince1090
133223Bureš Dominik19981250 z
236702Šilhánek Martin19991100 z
338437Vejr Václav20041100DMz
437995Bažant Tomáš20031000DMz
538597Šmejkal Jakub20031000DMz
637994Vošický David20001000  
739811Bažantová Viktorie20011000DM 
840919Lísková Tereza20061000DM 
3. ŠK Řevnice C1331
132000Vrecion Jiří19991806Vz
231991Paukert Vojtěch20001250 z
338349Karpecki Jan20011250Mz
438347Karpíšek Karel20011250Mz
538345Kolomazník Ondřej20021100Mz
638346Kolomazník Jiří20041100DM 
738613Karpecká Marie20061100DM 
839406Karpecki Jiří20061100DM 
4. ŠK Řevnice B1405
136587Havelka Jan19981797Vz
238315Králová Josefina20001357DVH 
336568Sklenka Jan20001313 z
436019Hanzlík Adam20011394Mz
536589Havelka František20021261Mz
633801Višňa Matěj19991258 z
738348Berdych Petr20011100M 
839405Klimt Jan19981100  
938614Šinágl Matěj20041100DM 
5. ŠK KDJS Sedlčany1455
132055Pýchová Nela19991896DHz
230731Sadil Jan19981570 z
332513Spilka Jaroslav19981250 z
436843Kučera Josef19991273 z
537239Feldstein Štěpán19991250  
637118Kocourková Klára20021286DMz
736845Kučera Jan20011348M 
838178Hlaváček Ondřej19991100  
939148Fiala Patrik20011100M 
1038179Moulík Jakub20041100DM 
1139146Kocourek Vojtěch20031100DM 
1238180Kučerová Lucie20021100DM 
6. KŠ Říčany 1925 D1383
133483Vystrčil Martin20001758Vz
234859Hosnedl Ondřej20001340V 
334872Otruba Marek20011407Mz
434861Brůha Michal19991250 z
536442Sangsongfah Czech19991250 z
636245Kurek Pavel20031250DMz
737394Otrubová Kristýna20031100DM 
838380Mačok Martin20041100DM 
937381Zemen Pavel20041100DM 
1036244Brůha Jan20031100DM 
1139751Vystavělová Amálie20001000D 
1236472Štochl Vojtěch20021100M 
1334857Popela Kryštof20001100