Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Finále KP mládeže

Finále KP mládeže 2013 - Oprávnění účastníci


aktualizováno 21.6.2013 22:20
přímo postupující
postupující ZK
náhradník
dívka
divoká karta
z jiné kategorie
potvrzená účast
přihlášen
nezúčastní se
PP Mistrovství Čech
Z jiné kategorie:
Věkem přísluší do mladší kategorie, ale splnil kritéria i pro starší kategorii
Postupy:
KP - přímý postup: krajský přeborník 2012, MČ - přímý postup na MČ 2013, MČR - postup na MČR 2013
ELO - přímý postup podle LOK z 5.1.2013 nebo z 5.9.2012: kat. H16 - ELO>=1550, kat. H14 - ELO>=1400, ostatní kat.- jakékoliv ELO
č.LOKJménoOddílregionnar.ELOPostupÚčastPoznámka
kategorie HD16
31604Rýdl Jiří TJ Spartak VlašimSE1998 2092 ELO 1.2013, MČNE
35131Filip Vojtěch TJ Spartak VlašimSE1998 1914 ELO 1.2013, MČNE
28711Vlček Vilém Klub šachistů Říčany 1925SE1998 1881 ELO 1.2013NE
1 32000Vrecion Jiří ŠK ŘevniceSB1999 1852 ELO 1.2013PR
2 35538Jandl Vojtěch ŠK ŘevniceSB1998 1827 ELO 1.2013PR
3 32672Škubal Ondřej Sokol BuštěhradSB1998 1823 ELO 1.2013PR
4 34853Horák Martin Sokol Český BrodSD1999 1811 ELO 1.2013, MČPR
5 36587Havelka Jan ŠK ŘevniceSB1998 1796 ELO 1.2013PR
6 31706Simon Lukáš TJ Kralupy nad VltavouSC1998 1686 ELO 1.2013PR
7 34661Gruber Tomáš TJ Sokol MělníkSC1999 1661 ELO 1.2013PR
31428Boček Lukáš Klub šachistů Říčany 1925SE1998 1631 ELO 1.2013NE
8 30158Starýchfojtů Josef ŠK ŘevniceSB1998 1596 ELO 1.2013PR
9 30731Sadil Jan ŠK KDJS SedlčanySE1998 1577 ELO 1.2013PR
10 31426Máslo Ondřej Klub šachistů Říčany 1925SE1998 1573 ELO 1.2013PR
11 31590Helebrand František TJ Spartak VlašimSE1999 1572 ELO 1.2013PR
12 34660Smolík Aleš TJ Kralupy nad VltavouSC1999 1504 ELO 9.2012PR
13 34655Šefčík Miroslav Sokol BuštěhradSB1998 1491 ELO 9.2012PR
14 36702Šilhánek Martin TJ JinceSA1999 1100 ZK SA 1PR
15 38594Králík Johan SK Pyrit PříbramSA1998 1320 ZK SA 2PR
16 34000Kotyk Jan ŠK RakovníkSB1999 1407 ZK SB 1PR
40018Le Hoang Viet ŠK KladnoSB1998 1000 ZK SB 2NEnepřihlášen
17 33053Gabriel Patrik TJ Auto Škoda Mladá BoleslavSC1998 1363 ZK SC 1PR
18 34737Střelba Ivo TJ Kralupy nad VltavouSC1998 1343 ZK SC 2PR
19 41740Pham Cao Thuyen TJ Kavalier SázavaSD1998 1100 ZK SD 1PR
20 39108Janoušek Jakub ŠK JOLY Lysá nad LabemSD1998 1100 ZK SD 2PR
21 37386Remeš Šimon Klub šachistů Říčany 1925SE1999 1434 ZK SE 1PR
22 36843Kučera Josef ŠK KDJS SedlčanySE1999 1271 ZK SE 2PR
23 36442Sangsongfah Czech Klub šachistů Říčany 1925SE1999 1250 ZK SE 3PR
24 39767Šafránek Jan DDM Symfonie PoděbradySD1998 1250 N1PRza Rýdla
25 37239Feldstein Jakub ŠK KDJS SedlčanySE1999 1250 DK PPR
26 33052Zmátlík Tomáš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC1999 1250 DK PPR
27 28656Jarý Zbyněk Klub šachistů Říčany 1925SE1999 1488 DK KMPR
28 34654Šefčík Jiří Sokol BuštěhradSB1998 1407 DK KMPR
29 38127Nová Michaela Sokol BuštěhradSB1999 1553 DPR
30 38128Tajovská Martina Sokol BuštěhradSB1999 1546 DPR
31 41702Kronowetterová Marie DDM Symfonie PoděbradySD1998 1100 DPR
32 34003Pokorná Jana ŠK RakovníkSB1999 1437 DPR
33 32867Drobňáková Sandra Sokol Brandýs nad LabemSC1998 1250 DPR
kategorie HD14
33483Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925SE2000 1654 ELO 1.2013, KP 2012, MČNE
1 37704Rastočný Josef Šachklub města DobroviceSC2000 1604 ELO 1.2013PR
2 35371Balek Filip SK Pyrit PříbramSA2000 1551 ELO 1.2013PR
3 33544Civín Dominik ŠK ŘevniceSB2000 1532 ELO 1.2013PR
4 36588Havelka Jiří ŠK ŘevniceSB2001 1525 ELO 1.2013PR
5 34872Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925SE2001 1410 ELO 1.2013PR
6 36240Pastrnek Michal Klub šachistů Říčany 1925SE2001 1375 ELO 1.2013, KP 2012, MČPR
7 35372Soukup Jiří SK Pyrit PříbramSA2001 1314 ELO 1.2013PR
8 36352Chvalník Jan SK Pyrit PříbramSA2000 1100 ZK SA 1PR
9 37994Vošický David TJ JinceSA2000 1000 ZK SA 2PR
10 36019Hanzlík Adam ŠK ŘevniceSB2001 1396 ZK SB 1PR
37024Varadi Ondřej Sokol BuštěhradSB2001 1555 ZK SB 2NE
11 36568Sklenka Jan ŠK ŘevniceSB2000 1319 ZK SB 3PR
12 37710Dutý Šimon Šachklub města DobroviceSC2001 1250 ZK SC 1PR
39114Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá BoleslavSC2000 1317 ZK SC 2NEodhlášen
13 36153Wagner Adam Sokol Brandýs nad LabemSC2000 1250 ZK SC 3PR
14 32067Homola Martin Sokol Český BrodSD2000 1451 ZK SD 1PR
15 35766Vacek Adam DDM Sokol NymburkSD2000 1250 ZK SD 2PR
16 34859Hosnedl Ondřej Klub šachistů Říčany 1925SE2000 1516 ZK SE 1PR
17 36845Kučera Jan ŠK KDJS SedlčanySE2001 1347 ZK SE 2PR
35136Ždych Daniel TJ Spartak VlašimSE2001 1250 ZK SE 3NE
18 35139Laňka Petr TJ Spartak VlašimSE2000 1250 ZK SE 4PR
19 34866Jiroušek Tadeáš Klub šachistů Říčany 1925SE2000 1250 N2PRza Vystrčila
20 31991Paukert Vojtěch ŠK ŘevniceSB2000 1250 N1PRza Varadiho
21 37683Pašek Viktor TJ Auto Škoda Mladá BoleslavSC2000 1100 PRza Bočka
22 39763Doležal Karel DDM Symfonie PoděbradySD2001 1100 PRza Ždycha
23 37706Dubnička Augustín Šachklub města DobroviceSC2000 1250 DK PPR
24 38683Čikovský Matěj Šachklub města DobroviceSC2000 1250 DK PPR
25 36013Škrabánek Matěj DDM Sokol NymburkSD2003 1406 DK KMPR
26 37553Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena VodaSC2005 1421 DK KMPR
27 34669Gabrielová Markéta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC2001 1250 DPR
28 39480Plechatová Jarmila TJ Kavalier SázavaSD2001 1100 DPR
29 37502Vrbová Eva Sokol BuštěhradSB2001 1483 DPR
30 41677Novotná Tereza DDM Symfonie PoděbradySD2000 1100 DPR
31 37431Zlámaná Anna Klub šachistů Říčany 1925SE2000 1514 DPR
32 35871Zemenová Veronika Klub šachistů Říčany 1925SE2000 1100 DPR
33 35141Vlková Anežka TJ Spartak VlašimSE2000 1429 DPR
34 39811Bažantová Viktorie TJ JinceSA2001 1000 DPR
35 39729Králíková Dominika SK Pyrit Příbram SA2000 1000 DPR
36 37432Vilímová Julie TJ Spartak VlašimSE2002 1526 DPR
kategorie HD12
36013Škrabánek Matěj DDM Sokol NymburkSD2003 1406 ELO 1.2013, MČNEDK H14
1 37433Žák Daniel Klub šachistů Říčany 1925SE2002 1340 ELO 1.2013PR
2 37788Chaloupka Karel TJ Sokol MělníkSC2002 1326 ELO 1.2013PR
3 36589Havelka František ŠK ŘevniceSB2002 1326 ELO 1.2013PR
4 38596Kovařík Vojtěch SK Pyrit PříbramSA2002 1100 ZK SA 1PR
5 37995Bažant Tomáš TJ JinceSA2003 1000 ZK SA 2PR
6 38731Mezera Matěj Sokol BuštěhradSB2002 1250 ZK SB 1PR
7 36636Lang David Sokol BuštěhradSB2002 1250 ZK SB 2PR
8 36067Hrdlička Jan SK DDM SlanýSB2002 1100 ZK SB 3PR
9 40031Kimr Jan SK DDM SlanýSB2002 1100 ZK SB 4PR
10 39137Pinkas Jiří TJ Auto Škoda Mladá BoleslavSC2003 1250 ZK SC 1PR
11 39709Šulc Jakub Šachklub města DobroviceSC2003 1250 ZK SC 2PR
12 38641Hybler David Sokol Mladá BoleslavSC2003 1250 ZK SC 3PR
13 39112Kubíče Jakub ŠK JOLY Lysá nad LabemSD2003 1250 ZK SD 1PR
14 37361Boháč Jaroslav Sokol Český BrodSD2003 1250 ZK SD 2PR
15 39766Novotný Martin DDM Symfonie PoděbradySD2003 1250 ZK SD 3PR
16 39355Patočka David Sokol Český BrodSD2003 1100 ZK SD 4PR
17 41415Mládek Richard TJ Spartak VlašimSE2002 1250 ZK SE 1PR
18 36245Kurek Pavel Klub šachistů Říčany 1925SE2003 1250 ZK SE 2PR
19 38472Přichystal Šimon Klub šachistů Říčany 1925SE2002 1250 ZK SE 3PR
20 38383Heger Jan Klub šachistů Říčany 1925SE2003 1250 ZK SE 4PR
21 38519Nykodem Tomáš Klub šachistů Říčany 1925SE2003 1100 ZK SE 5PR
22 41046Kronowetter Aleš DDM Symfonie PoděbradySD2002 1250 N2PRza Škrabánka
23 36472Štochl Vojtěch Klub šachistů Říčany 1925SE2002 1100 N1PRza Hrubana
24 38597Jakub Šmejkal TJ JinceSA2003 1000 N1PRza Skýpalu
25 39149Maronczak Jiří TJ Sokol Mělník SC2002 1100 N1PRza Vojtu
26 41441Štěpán Vojtěch TJ Jawa BrodceSE2003 1250 N2PRza Filipa H16
27 37392Vitvar Lukáš Klub šachistů Říčany 1925SE2003 1250 N3PRza Vlčka
28 41662Špringl Matěj TJ Auto Škoda Mladá BoleslavSC2003 1100 PRza Štefana
29 40906Harcuba Adam TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC2003 1100 DK PPR
30 40868Rýdl Tomáš Šachklub města DobroviceSC2003 1100 DK PPR
31 38405Vojta Jakub TJ Spartak VlašimSE2005 1250 DK KMPR
32 37022Mayrhofer Matyáš Sokol BuštěhradSB2002 1250 DK KMPR
33 37118Kocourková Klára ŠK KDJS Sedlčany SE2002 1258 DPR
34 38126Dvořáková Lucie Sokol BuštěhradSB2003 1100 DPR
35 39650Hladká Gabriela ŠK Spartak ČelákoviceSC2002 1100 DPR
36 33542Rosenbaumová Lea Šachový klub ZdiceSB2002 1250 DPR
37 41178Havlíčková Alexandra TJ NeratoviceSC2002 1100 DPR
kategorie HD10
37553Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena VodaSC2005 1421 KP2012, MČNEDK H14
38405Vojta Jakub TJ Spartak VlašimSE2005 1250 NEDK H12
1 38542Handl Petr Šachový klub ZdiceSB2004 1250 PR
2 39098Mošovský Jakub Sokol BuštěhradSB2005 1250 PR
3 38380Mačok Martin Klub šachistů Říčany 1925SE2004 1250 PR
4 41403Kahoun Josef TJ JinceSA2004 1000 ZK SA 1PR
38614Šinágl Matěj ŠK ŘevniceSB2004 1250 ZK SB 1NE
5 39412Popovský Ondřej Sokol BuštěhradSB2004 1250 ZK SB 2PR
6 40884Koršinskij Nikolas Sokol BuštěhradSB2006 1250 ZK SB 3PR
7 38642Švejk Martin Sokol Mladá BoleslavSC2004 1250 ZK SC 1PR
41232Štefan Jakub TJ Sokol MělníkSC2004 1100 ZK SC 2NEnepřihlášen
8 39407Pužman Ondřej TJ Auto Škoda Mladá BoleslavSC2004 1250 ZK SC 3PR
9 39106Ďuriš Matěj ŠK JOLY Lysá nad LabemSD2004 1100 ZK SD 1PR
10 39764Němeček Lukáš DDM Symfonie PoděbradySD2004 1250 ZK SD 2PR
11 39765Němeček Pavel DDM Symfonie PoděbradySD2004 1250 ZK SD 3PR
37935Hruban Oliver 2222 ŠK PolabinySD2005 1100 ZK SD 4NEpřestup mimo kraj
12 39524Vasilev Dan TJ JAWA BrodceSE2005 1100 ZK SE 1PR
13 37400Jiroušek Šimon Klub šachistů Říčany 1925SE2005 1100 ZK SE 2PR
38655Filip Štěpán TJ Spartak VlašimSE2005 1100 ZK SE 3NE
14 37381Zemen Pavel Klub šachistů Říčany 1925SE2004 1100 ZK SE 4PR
15 38654Kůra Filip TJ Spartak VlašimSE2005 1100 ZK SE 5PR
16 39786Mojdl Kryštof TJ JAWA BrodceSE2005 1100 ZK SE 6PR
17 39288Vitvar Pavel Klub šachistů Říčany 1925SE2005 1100 ZK SE 7PR
40827Bartoš Václav Klub šachistů Říčany 1925SE2004 1100 ZK SE 8NE
18 38179Moulík Jakub ŠK KDJS SedlčanySE2004 1100 ZK SE 9PR
19 41444Dudek Vojtěch TJ Jawa BrodceSE2005 1100 N2PRza Bartoše
20 38899Kolomazník Jiří ŠK ŘevniceSB2004 1100 N1PRza Šinágla
21 41815Králík Kristián SK Pyrit PříbramSA2004 1000 N1PRza Le Hoang Vieta
22 41644Pešek Adam ŠK MiloviceSD2005 1100 DK PPR
23 41802Rýdl Rudolf Šachklub města DobroviceSC2005 1000 DK PPR
24 40862Kupka Ondřej ŠO Figurka při ZŠ SofieSE2005 1100 DK KMPR
25 40883Koršinskij Marek Sokol BuštěhradSB2007 1100 DK KMPR
26 39809Wágnerová Natálie Šachklub města DobroviceSC2005 1250 DPR
27 41744Kováříková Eliška SK Pyrit PříbramSA2004 1000 DPR
28 37564Homolová Veronika Sokol Český BrodSD2004 1100 DPR
29 38377Pastrnková Kateřina Klub šachistů Říčany 1925SE2005 1250 DPR
30 41615Strnadová Monika Klub šachistů Říčany 1925SE2005 1000 DPR
31 41787Vybíralová Tereza Sokol BuštěhradSB2004 1000 DPR
32 40919Lísková Tereza TJ JinceSA2006 1000 DPR
33 37397Kořenová Karolína ŠO Figurka při ZŠ Sofie SE2004 1250 DPR