Soutěže / 2012-2013 / Mistrovské soutěže SŠS / Mistrovské soutěže SŠS jednotlivců

Pohár města Říčany 2013

11. ročník, Krajský přebor SŠS mužů, žen, H 18, H 20

Říčany, 24.-31.8.2013


    Fotogalerie
    , foto Jan Paukert
    , foto Václav Pokorný
    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí

    Open A

    Poř.TitulKP
    Muži
    KP
    Ženy
    KP
    U18
    KP
    U20
    JménoKlubIRtgNRtgKatBodyBH.Rp
    11Mejzlik OndrejTJ Spartak Vlasim225522797,537,52368
    2FMSharashenidze AkakiSK PORG Praha234923567,041,02307
    3Svatos JanTJ Sokol Praha-Vrsovice228722867,036,02393
    421Rydl JiriTJ Spartak Vlasim20902092U186,538,02263
    53Mejzlik VojtechTJ Spartak Vlasim210621166,532,02169
    64Moravec VitTj Sparta Kutna Hora215921166,040,02268
    7Starek StanislavTj Sokol Lazne Velke Losiny20942103U206,038,02226
    8Vykouk JanCHESS MOST20342017U186,038,02276
    951Haman JakubSK Kladno21702134U186,037,02155
    10FM6Gregor JiriTJ Neratovice225322886,034,52147
    11GMVokac MarekSk Mahrla Praha245824515,537,52211
    127Lacza TiborSokol Bustehrad201120495,537,52191
    13CMVorisek JaroslavTJ Bohemians Praha227622545,536,02148
    1482Skalicky TomasKlub sachistu Ricany 192519351909U185,535,52236
    15Marikova JanaTJ Namest n/Oslavou20452092U185,535,02124
    16Liuba VolodymyrTJ Sokol Praha-Vrsovice219605,534,02053
    17Trepka JanSokol Tabor218721975,533,52087
    189Postupa Pavel JrSk Joly Lysa Nad Labem226022435,533,02112
    19Kohout VratislavTJ Sokol Praha-Vrsovice211221445,531,52013
    2010Skacel JanTcJ Sokol Benesov20752063S605,039,02202
    21112Hrdina RobinTj Spartak Vlasim20772095U185,037,52087
    2212Cermak JanSokol Cesky Brod177117635,037,02111
    2313Schmalz MichalSokol Bustehrad207721215,036,52019
    2414Vanka MiloslavCAISSA Uholicky21732162S605,034,52067
    25Vybiral ZdenekQCC Ceske Budejovice219521995,032,52037
    26Franek JanTJ Bohemians Praha19701952U185,032,52103
    27153Jandl VojtechSk Revnice18241827U185,032,02115
    28163Havelka JanSK Revnice17741796U185,032,02106
    2917Postupa Pavel SrSK JOLY Lysa nad Labem201720235,029,01957
    30Dungl MartinSokol Postoupky207520705,026,51941
    3118Postupa MartinSk Joly Lysa Nad Labem205420824,537,52042
    32194Cap AdamSK Kladno20502041U184,534,02078
    3320Skala JaromirTJ Sparta Kutna Hora201120064,532,02016
    3421Vavrinec TomasKlub sachistu Ricany 1925201520354,532,02010
    35Pavlicek PetrSk Loko Praha19761953S604,531,51998
    3622Misicko JanSK Kladno207420794,531,02012
    3723Havlik FrantisekKlub sachistu Ricany 1925198619674,530,52039
    38Hadrava JaroslavSk Era Postovni Sporitelna191519474,528,51972
    3924Marsalek LubosCAISSA Uholicky199720414,527,01918
    4025Kotzot JiriTJ Kavalier Sazava219420354,033,51912
    41264Pycha PatrikTJ Spartak Vlasim19812001U184,033,02057
    42Janacek JaroslavSK Sklo-Bohemia Svetla n.Saz.203820354,031,51904
    43CMPetras MilanSachovy klub Bohnice200620174,031,01968
    44Sochor MartinTj Bohemians Praha188518564,031,01960
    45Brcak MarekSachovy Spolek Bechyne190218564,029,01908
    4627Konvalinka VladislavTj Kralupy Nad Vltavou18861882S604,028,51881
    4728Koper StefanSk Kostelec N.Cern.Lesy199219824,028,51920
    48295Hanl FrantisekKlub Sachistu Ricany 192519641922U184,028,01899
    4930Krejci MartinKlub sachistu Ricany 1925200520144,027,01888
    5031Paukert JanSK Revnice190018704,026,51849
    51Kindl FrantisekDdm Praha 619221948S604,024,51831
    5232Berg AntoninTj Sokol Struharov182618403,533,01977
    53331Rihova KamilaKlub sachistu Ricany 1925168716773,528,51904
    5434Havelka PetrSK KDJS Sedlcany186518413,526,51829
    55Kolasin JanAgentura 64 Grygov203820503,526,01828
    5635Zamorsky LadislavTJ Sokol Melnik177817893,525,01764
    57Skvaril MichalTj Bohemians Praha17081754U183,524,51773
    5836Grecny KarolTJ Sokol Struharov193419233,523,51741
    5937Forman MiroslavSK Kostelec n.Cern.lesy19251922S603,520,51610
    60Rut VojtechSK Sokol Vysehrad207821033,032,01883
    61Plchot MiroslavTJ Spartak Vrchlabi188703,031,01813
    62Trochta VojtechSK PORG Praha172417893,028,01881
    63Stork RostislavSK Caissa Trebic181417873,027,51791
    64385Sadil JanSK KDJS Sedlcany16301577U183,026,51766
    6539Hlina MilosKlub sachistu Ricany 1925186217773,026,51771
    66402Zavurkova MonikaTJ Kavalier Sazava017583,022,51704
    67Svoboda JaroslavSK PORG Praha155716412,526,51734
    68Mihal Sergej177102,526,51779
    69Cabart Pavel183618552,022,51573
    7041Keller DanielTj Sparta Kutna Hora214421450,523,5

    Open B

    Poř.KP
    D18
    KP
    D20
    JménoKlubNRtgIRtgKatBodyBH.Rp
    1Pitra KarelTJ Spartak Vlašim125007,541,01904
    2Feierfeil JiriTJ Jawa Brodce18871861S607,538,01883
    3Kalvach LadislavSK Lokomotiva Radlice, o.s.18311924S607,040,51789
    4Kadlec AdamSK Sokol Vysehrad182106,539,51702
    5Liska MartinTJ Jiskra Tanvald179217926,537,01677
    6Vorisek JakubTj Bohemians Praha164416336,533,51652
    7Stanek OndrejTj Bohemians Praha159015846,037,01613
    8Zizka PetrTj Bohemians Praha150506,037,01811
    9Cech LubomirKlub Sachistu Ricany 192516380S606,036,51607
    10Trebicky JiriTJ Jawa Brodce169106,032,51641
    11Misicko JanSK Kladno159415255,538,01635
    12Buk PavelSokol Bustehrad172305,536,51628
    13Veselsky JanSk Praha-Smichov164416945,536,01601
    14Brandejsky VitSokol Cesky Brod159505,536,01538
    15Simon LukasTj Kralupy Nad Vltavou168616515,535,51654
    16Krobot JanTJ Bohemians Praha164705,535,01534
    17Kozbert TomasTJ Bohemians Praha160416045,535,01616
    18Pivonka MichaelSK Praha-Smichov151515005,534,51630
    19Stastny MiroslavKlub Sachistu Ricany 1925151815235,534,51593
    20Maslo OndrejKlub sachistu Ricany 1925157314405,534,01494
    21Zavurka VladimirTJ Kavalier Sazava163705,531,01511
    22Otruba MarekKlub sachistu Ricany 1925141005,041,51677
    23Palla IvanSo Stavby Mostu Praha15841586S605,035,01510
    24Helebrand FrantisekTJ Spartak Vlasim157214745,034,01564
    25Mejzlik JiriTJ Spartak Vlasim160505,034,01515
    26Krizek FrantisekKlub sachistu Ricany 192514190S605,030,01442
    27Svoboda Miloslav00S604,535,51590
    28Silhavy JosefUsk Praha16130S604,534,51563
    29Kapila PatrickSachovy Oddil Tj Dukla Praha167504,533,51441
    301Vlkova AnezkaTJ Spartak Vlasim14291455D184,533,51546
    31Studzinski BoleslavKlub sachistu Ricany 1925153504,532,01441
    32Skrabanek MatejDDM Sokol Nymburk140604,531,51416
    33Mullerova KaterinaKlub Sachistu Ricany 1925140804,531,01428
    34Pastrnek MichalKlub Sachistu Ricany 1925137513214,531,01509
    35Sadil PavelSK KDJS Sedlcany147204,530,51411
    36Svec StanislavSokol Cesky Brod13820S604,530,51444
    37Riha FrantisekKlub Sachistu Ricany 192515151522S604,530,01432
    38Jirousek TadeasKlub sachistu Ricany 1925125004,529,51521
    391Pokorna JanaSk Rakovnik14371354D184,524,51260
    40Cizkovsky OtaSachovy Klub Zlonice173417304,032,51433
    41Varadi OndrejSokol Bustehrad155504,032,51376
    42Hosnedl OndrejKlub sachistu Ricany 1925151604,032,51446
    43Vasak MartinTJ Jawa Brodce125004,031,51421
    44Zabehlicky JiriSokol Cesky Brod154715314,029,51403
    452Tanglova DominikaSk Joly Lysa Nad Labem12500D184,028,51384
    46Hanzlik AdamSK Revnice139604,027,01406
    47Zak DanielKlub sachistu Ricany 1925134004,027,01266
    482Pastrnkova KaterinaKlub Sachistu Ricany 192512500D184,026,51199
    49Matys JakubSk Sokol Vysehrad125003,531,51350
    50Helebrand PeterTJ Spartak Vlasim140203,530,01450
    51Lang DavidSokol Bustehrad125003,529,51258
    52Heger JanKlub Sachistu Ricany 1925125003,529,01267
    53Seiner FrantisekTJ Kralupy nad Vltavou16841745S603,528,51277
    54Simak RomanSK KDJS Sedlcany125003,528,51218
    55Hlavacek OndrejSK KDJS Sedlcany125003,528,01261
    56Choma PavelSachovy Klub Zlonice100003,524,51151
    57Simek JiříKlub Šachistů Říčany 1925003,028,01297
    58Jirousek SimonKlub Sachistu Ricany 1925110003,027,01178
    59Stochl VojtechKlub sachistu Ricany 1925110003,022,51070
    60Zemen PavelKlub sachistu Ricany 1925110003,022,01039
    61Bohunek JanSK MDDM Uvaly100002,527,51154
    623Zemenova VeronikaKlub sachistu Ricany 192511000D182,525,01074
    63Pockley JakubKlub sachistu Ricany 1925100002,522,51035
    64Studzinski DavidKlub sachistu Ricany 1925110002,024,51051
    65Frajt TomasTJ Praga Praha15271518S601,525,51219
    66Palla MarekSk Oaza Praha100001,521,0744
    67Hruska AdamSokol Nebusice110001,024,5872
    68Pataridis JanisSk Kostelec N.Cern.Lesy18801869S600,021,0
    Kirs PavelSK Teplice170717250,021,0