Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Finále KP mládeže

Finále KP mládeže 2013 - Konečné pořadí


Poř.HDJménoRtgFederaceID č. RegionBodyBHm. BH. S-BFIDERpPostup KP
HD16
11 Jandl Vojtech1827SK Revnice1998SB5,523,032,024,2525,01832KP 1
22 Havelka Jan1796SK Revnice1998SB5,520,027,020,7522,01795KP 2
33 Vrecion Jiri1852SK Revnice1999SB5,022,531,522,5020,51734KP 3
44 Skubal Ondrej1823Sokol Bustehrad1998SB5,021,530,019,5020,01720KP 4
55 Sadil Jan1577SK KDJS Sedlcany1998SE5,018,526,017,0019,51678KP 5
6 1Nova Michaela1553Sokol Bustehrad1999SB4,523,030,017,0020,01699D
76 Gruber Tomas1661TJ Sokol Melnik1999SC4,520,028,016,5019,51622KP 6
87 Starychfojtu Josef1596SK Revnice1998SB4,519,527,515,0020,51658KP 7
9 2Tajovska Martina1546Sokol Bustehrad1999SB4,517,524,513,2517,01545D
108 Helebrand Frantisek1572TJ Spartak Vlasim1999SE4,517,023,514,5018,51558 
119 Horak Martin1811Sokol Cesky Brod1999SD4,021,530,516,5018,51580PP
1210 Sefcik Miroslav1491Sokol Bustehrad1998SB4,019,026,012,2517,01547 
13 3Pokorna Jana1437SK Rakovnik1999SB4,018,526,013,2516,01491D
14 4Drobnakova Sandra1250Sokol Brandys nad Labem1998SC4,014,520,09,0010,01379D
1511 Maslo Ondrej1573Klub sachistu Ricany 19251998SE3,521,529,012,0015,01490 
1612 Gabriel Patrik1363TJ Auto Skoda Mlada Boleslav1998SC3,519,527,012,0014,51507 
1713 Jary Zbynek1488Klub sachistu Ricany 19251999SE3,519,026,010,0016,01436 
1814 Smolik Ales1504TJ Kralupy nad Vltavou1999SC3,518,024,59,2515,01422 
1915 Kotyk Jan1407SK Rakovnik1999SB3,517,525,510,0013,51425 
2016 Janousek Jakub1100SK JOLY Lysa nad Labem1998SD3,515,021,08,2510,01306 
2117 Silhanek Martin1100TJ Jince1999SA3,017,024,59,2513,51287 
2218 Simon Lukas1686TJ Kralupy nad Vltavou1998SC3,017,023,07,7512,51278 
2319 Strelba Ivo1343TJ Kralupy nad Vltavou1998SC3,016,022,57,2513,01326 
2420 Kralik Johan1320SK Pyrit Pribram1998SA3,016,022,06,0012,01289 
2521 Zmatlik Tomas1259TJ Auto Skoda Mlada Boleslav1999SC3,014,521,07,009,01295 
2622 Sefcik Jiri1407Sokol Bustehrad1999SB3,014,020,55,5010,01280 
2723 Sangsongfah Czech1343Klub sachistu Ricany 19251999SE3,012,019,06,5010,51295 
2824 Kucera Josef1271SK KDJS Sedlcany1999SE2,515,521,54,7511,01220 
2925 Feldstein Stepan1250SK KDJS Sedlcany1999SE2,018,025,05,257,51118 
3026 Pham Cao Thuyen1100TJ Kavalier Sazava1998SD2,014,520,53,009,01093 
3127 Novotny Martin1100DDM Nymburk1999SD2,014,019,53,007,01009 
3228 Safranek Jan1250DDM Symfonie Podebrady1998SD2,012,018,04,508,01082 
33 5Kronowetterova Marie1100DDM Symfonie Podebrady1998SD2,012,017,53,005,01002D
HD14
11 Civin Dominik1532SK Revnice2000SB6,024,532,527,2522,51714KP 1
22 Rastocny Josef1604Sachklub mesta Dobrovice2000SC5,523,533,524,7525,51652KP 2
33 Sklenka Jan1319SK Revnice2000SB5,522,529,521,2523,51687KP 3
4 1Vilimova Julie1546TJ Spartak Vlasim2002SE5,024,032,521,7521,51553 
54 Pastrnek Michal1375Klub sachistu Ricany 19252001SE5,022,530,519,5021,01616PP
65 Skrabanek Matej1406DDM Sokol Nymburk2003SD5,019,527,516,5018,01599PP H12
76 Havelka Jiri1525SK Revnice2001SB4,521,030,016,7522,01489KP 4
8 2Vlkova Anezka1429TJ Spartak Vlasim2000SE4,519,027,514,2519,51447D
97 Soukup Jiri1314SK Pyrit Pribram2001SA4,518,023,012,5018,51452KP 5
108 Skypala Ondrej1421TJ AERO Odolena Voda2005SC4,021,530,015,0020,01369KP 6
11 3Zlamana Anna1514Klub sachistu Ricany 19252000SE4,021,029,013,0018,01397D
129 Otruba Marek1410Klub sachistu Ricany 19252001SE4,019,026,511,5018,01362KP 7
1310 Balek Filip1551SK Pyrit Pribram2000SA4,018,526,013,2514,51393
1411 Dubnicka Augustin1250Sachklub mesta Dobrovice2000SC4,018,024,512,5016,01406 
1512 Hosnedl Ondrej1516Klub sachistu Ricany 19252000SE4,017,525,012,5014,51338 
1613 Lanka Petr1250TJ Spartak Vlasim2000SE4,017,524,011,5014,01368 
1714 Cikovsky Matej1250Sachklub mesta Dobrovice2000SE4,014,522,010,0012,01251 
1815 Homola Martin1451Sokol Cesky Brod2000SD3,518,025,511,7514,51419 
19 4Vrbova Eva1483Sokol Bustehrad2001SB3,517,024,511,5015,01350D
2016 Jirousek Tadeas1250Klub sachistu Ricany 19252000SE3,515,522,08,7512,01309 
2117 Hanzlik Adam1396SK Revnice2001SB3,019,026,09,2515,01292 
2218 Duty Simon1250Sachklub mesta Dobrovice2001SC3,016,523,58,5012,01266 
2319 Dolezal Karel1100DDM Symfonie Podebrady2001SD3,016,521,56,5010,01222 
2420 Paukert Vojtech1250SK Revnice2000SB3,015,521,05,0010,01159 
25 5Plechatova Jarmila1100TJ Kavalier Sazava2001SD3,015,019,55,5012,01222D
2621 Chvalnik Jan1100SK Pyrit Pribram2000SA3,013,018,04,0011,01172 
2722 Kucera Jan1347SK KDJS Sedlcany2001SE2,517,023,56,7513,01164 
28 6Novotna Tereza1100DDM Symfonie Podebrady2000SD2,517,022,06,258,01123D
2923 Wagner Adam1250Sokol Brandys nad Labem2000SC2,516,522,56,258,51169 
3024 Vacek Adam1250DDM Sokol Nymburk2000SD2,514,521,06,7510,51210 
31 7Gabrielova Marketa1250TJ Auto Skoda Mlada Boleslav2001SC2,512,519,54,257,51077D
3225 Pasek Viktor1100TJ Auto Skoda Mlada Boleslav2000SC2,017,525,05,5011,01154 
33 8Zemenova Veronika1100Klub sachistu Ricany 19252000SE2,014,020,03,006,01031D
34 9Bazantova Viktorie1000TJ Jince2001SA2,011,516,01,505,01013D
35 10Kralikova Dominika1000SK Pyrit Pribram2000SA1,012,518,50,503,0815D
3626 Vosicky David1000TJ Jince2000SA0,513,519,01,251,0701 
HD12
11 Mladek Richard1250TJ Spartak Vlasim2002SE6,522,030,527,5027,01685KP 1
22 Havelka Frantisek1326SK Revnice2002SB6,022,532,026,5024,01559KP 2
33 Kurek Pavel1250Klub sachistu Ricany 19252003SE5,519,526,518,7523,51391KP 3
44 Novotny Martin1250DDM Symfonie Podebrady2003SD5,022,531,519,0024,01397KP 4
55 Zak Daniel1340Klub sachistu Ricany 19252002SE4,523,533,519,7518,01331KP 5
66 Kovarik Vojtech1100Pyrit Přibram2002SA4,522,031,019,2519,51472KP 6
77 Vojta Jakub1250TJ Spartak Vlasim2005SE4,521,530,518,2519,51341KP 7
88 Mezera Matej1250Sokol Bustehrad2002SB4,521,529,016,5021,51289
99 Chaloupka Karel1326TJ Sokol Melnik2002SC4,520,029,015,5017,51288 
10 1Rosenbaumova Lea1250Sachovy klub Zdice2002SB4,520,027,015,7517,51355D
1110 Sulc Jakub1250Sachklub mesta Dobrovice2003SC4,519,025,512,2516,51354 
1211 Prichystal Simon1250Klub sachistu Ricany 19252002SE4,516,523,512,5015,51276 
1312 Stepan Vojtech1250TJ Jawa Brodce2003SE4,018,023,511,2515,01239 
1413 Heger Jan1250Klub sachistu Ricany 19252003SE4,017,025,09,5016,01247 
15 2Kocourkova Klara1258SK KDJS Sedlcany2002SE4,017,024,010,0014,01236D
1614 Mayrhofer Matyas1250Sokol Bustehrad2002SB4,016,022,09,2515,01164 
1715 Pinkas Jiri1250TJ Auto Skoda Mlada Boleslav2003SC4,015,022,511,5016,01214 
1816 Springl Matej1100TJ Auto Skoda Mlada Boleslav2003SC4,015,021,010,0013,01200 
1917 Kronowetter Ales1250DDM Symfonie Podebrady2002SD3,521,028,513,2515,51220 
2018 Nykodem Tomas1250Klub sachistu Ricany 19252003SE3,516,523,09,0012,51164 
2119 Harcuba Adam1100TJ Auto Skoda Mlada Boleslav2003SC3,516,022,59,5013,51261 
2220 Hybler David1250Sokol Mlada Boleslav2003SC3,021,030,09,0017,01148 
2321 Bohac Jaroslav1250Sokol Cesky Brod2003SD3,018,023,06,5012,01125 
2422 Smejkal Jakub1000TJ Jince2003SA3,017,524,57,7513,01075 
2523 Patocka David1100Sokol Cesky Brod2003SD3,016,525,06,5012,01126 
2624 Maronczak Jiri1100TJ Sokol Melnik2002SC3,014,520,04,508,01121 
2725 Rydl Tomas1100Sachklub mesta Dobrovice2003SC3,013,018,56,009,01050 
2826 Kimr Jan1100SK DDM Slany2002SD3,012,517,55,0012,01143 
2927 Stochl Vojtech1100Klub sachistu Ricany 19252002SE2,519,025,58,0014,51148 
30 3Havlickova Alexandra1100TJ Neratovice2002SC2,517,022,54,7510,51102D
3128 Kubice Jakub1250SK JOLY Lysa nad Labem2003SD2,515,521,55,2510,5982 
32 4Dvorakova Lucie1100Sokol Bustehrad2003SB2,515,021,05,257,51071D
3329 Vitvar Lukas1250Klub sachistu Ricany 19252003SE2,015,522,05,009,0986 
3430 Lang David1250Sokol Bustehrad2002SB2,012,015,52,008,0928 
35 5Hladka Gabriela1100SK Spartak Celakovice2002SD2,010,515,02,004,0877D
3631 Bazant Tomas1000TJ Jince2003SA1,516,522,03,255,5774 
3732 Hrdlicka Jan1100SK DDM Slany2002SB1,014,020,50,505,0400 
HD10
11 Svejk Martin1250Sokol Mlada Boleslav2004SC7,540,551,040,5039,51462KP 1
2 1Pastrnkova Katerina1250Klub sachistu Ricany 19252005SE7,539,049,539,5040,51462D
3 2Korenova Karolina1250SO Figurka pri ZS Sofie2004SE7,539,550,539,2535,01473D
42 Nemecek Lukas1250DDM Symfonie Podebrady2004SD6,541,052,533,7534,51333KP 2
53 Duris Matej1100SK JOLY Lysa nad Labem2004SD6,038,048,528,0029,51314KP 3
64 Korsinskij Marek1100Sokol Bustehrad2007SB6,030,538,523,5026,01242KP 4
75 Macok Martin1250Klub sachistu Ricany 19252004SE5,536,547,527,0029,01263PP
86 Mosovsky Jakub1250Sokol Bustehrad2005SB5,533,544,523,7526,01236PP
97 Jirousek Simon1100Klub sachistu Ricany 19252005SE5,533,039,520,7527,01252KP 5
108 Nemecek Pavel1250DDM Symfonie Podebrady2004SD5,039,551,022,5029,01210KP 6
119 Korsinskij Nikolas1250Sokol Bustehrad2006SB5,038,049,522,0029,01226KP 7
1210 Vasilev Dan1100TJ Jawa Brodce2005SE5,037,046,021,0028,01221KP 8
1311 Popovsky Ondrej1250Sokol Bustehrad2004SB5,034,546,022,0028,01187KP 9
1412 Puzman Ondrej1250TJ Auto Skoda Mlada Boleslav2004SC5,033,543,522,0025,01165KP 10
1513 Vitvar Pavel1100Klub sachistu Ricany 19252005SE5,030,039,018,5023,01143 
1614 Dudek Vojtech1100TJ Jawa Brodce2005SE5,027,537,019,0025,01143 
1715 Handl Petr1250Sachovy klub Zdice2004SB4,535,545,520,5025,01167PP
1816 Kura Filip1100TJ Spartak Vlasim2005SE4,032,042,514,5021,01101 
19 3Kovarikova Eliska1000SK Pyrit Pribram2004SA4,032,039,014,5022,01096D
2017 Kupka Ondrej1100SO Figurka pri ZS Sofie2005SE4,030,038,013,5022,01079 
2118 Kolomaznik Jiri1100SK Revnice2004SB4,029,537,513,5023,01074 
2219 Mojdl Krystof1100TJ Jawa Brodce2005SE4,028,037,014,0018,51046 
2320 Zemen Pavel1100Klub sachistu Ricany 19252004SE4,027,536,512,5015,01046 
24 4Homolova Veronika1100Sokol Cesky Brod2004SD4,026,532,010,0016,0990D
2521 Kahoun Josef1000TJ Jince2004SA4,024,530,57,5013,01029 
2622 Pesek Adam1100SK Milovice2005SD3,531,037,011,0018,51003 
2723 Moulik Jakub1100SK KDJS Sedlcany2004SE3,530,040,512,0018,01048 
2824 Selder Jan1000Sachklub mesta Dobrovice2004SC3,524,529,57,7513,5976 
29 5Liskova Tereza1000TJ Jince2006SA3,030,041,012,5019,0981D
3025 Kralik Kristian1000SK Pyrit Pribram2004SA3,028,536,07,5015,0958 
3126 Rydl Rudolf1000Sachklub mesta Dobrovice2005SC3,023,529,54,5013,0919 
32 6Strnadova Monika1000Klub sachistu Ricany 19252005SE3,022,527,54,5013,0931D
33 7Vybiralova Tereza1000Sokol Bustehrad2004SB1,526,532,51,755,5760D
3427 Selder Stanislav1000Sachklub mesta Dobrovice2006SC0,024,031,00,000,0233