Soutěže / 2013-2014 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže

Krajský přebor v rapid šachu mládeže

Český Brod, 12.4.2014


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    Poř.HDJménoNRtgIRtgKlubNar.BodyBH.Rp
    HD14
    11Vrbová Eva15021348Sokol Buštěhrad20016,021,51716
    21Vystrčil Martin17961804Klub šachistů Říčany 192520005,524,51677
    32Civín Dominik15691591ŠK Řevnice20005,522,01763
    43Pastrnek Michal15801320Klub šachistů Říčany 192520015,023,51617
    54Rastočný Josef17061706Šachklub města Dobrovice20005,021,01653
    65Otruba Marek13940Klub šachistů Říčany 192520015,020,01624
    76Kučera Jan13740ŠK KDJS Sedlčany20015,016,01438
    87Havelka Jiří14681479ŠK Řevnice20014,519,51449
    98Dubnička Augustín14050Šachklub města Dobrovice20004,517,51393
    109Varadi Ondřej15450Sokol Buštěhrad20014,022,01488
    1110Sklenka Jan15800ŠK Řevnice20004,020,01430
    1211Kronowetter Bořivoj13190DDM Symfonie Poděbrady20004,019,51402
    1312Homola Martin14070Sokol Český Brod20004,019,01469
    1413Chajda Patrik14610Klub šachistů Říčany 192520004,016,51311
    152Zlámaná Anna15861500Klub šachistů Říčany 192520004,014,01329
    1614Kučera Adam Thomas12750TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20013,522,51481
    1715Eliáš Jakub13120TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20003,519,01297
    183Zemenová Veronika11100Klub šachistů Říčany 192520003,516,51271
    1916Hanzlík Adam14380ŠK Řevnice20013,515,01286
    2017Vacek Adam12560DDM Sokol Nymburk20003,018,51301
    214Novotná Tereza13310DDM Symfonie Poděbrady20003,017,51376
    2218Bohuněk Jan13600Klub šachistů Říčany 192520013,016,51293
    2319Vošický David10000TJ Jince20003,015,01166
    245Plechatová Jarmila12110TJ Kavalier Sázava20013,014,01192
    2520Paukert Vojtěch13840ŠK Řevnice20003,013,51128
    2621Košičár Lukáš13000TJ Kralupy nad Vltavou20003,012,51208
    276Gabrielová Markéta12600TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20012,516,01265
    2822Doležal Karel12490DDM Symfonie Poděbrady20012,511,51090
    2923Bláha Martin11780TJ Jawa Brodce20002,017,01159
    3024Pockley Jakub10940Klub šachistů Říčany 192520002,014,51046
    3125Kubečka Matěj10780DDM Sokol Nymburk20012,014,51047
    3226Gašparín Pavel11950Klub šachistů Říčany 192520012,014,01021
    3327Nedvěd Jan10000TJ Kavalier Sázava20001,013,5454
    HD12
    1Mládek Richard18140TJ Spartak Vlašim20027,023,02153
    2Žák Daniel14050Klub šachistů Říčany 192520025,522,51596
    3Škrabánek Matěj14620DDM Sokol Nymburk20035,022,01528
    4Novotný Martin12960DDM Symfonie Poděbrady20035,021,01497
    5Zvolenský David14240TJ Jawa Brodce20025,018,51462
    6Kubíče Jakub12210ŠK JOLY Lysá nad Labem20035,018,01360
    7Kurek Pavel13150Klub šachistů Říčany 192520035,018,01398
    8Havelka František15091321ŠK Řevnice20024,522,51438
    91Otrubová Kristýna13610Klub šachistů Říčany 192520034,522,01379
    10Šulc Jakub13360Šachklub města Dobrovice20034,521,51433
    11Lang David12770Sokol Buštěhrad20024,519,51375
    122Rosenbaumová Lea13450Šachový klub Zdice20024,516,01330
    13Kronowetter Aleš13220DDM Symfonie Poděbrady20024,021,01340
    14Heger Jan12680Klub šachistů Říčany 192520034,019,51309
    15Harcuba Adam13100TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20034,019,01300
    16Pinkas Jiří12650TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20034,019,01289
    17Strnad Michael11350Klub šachistů Říčany 192520034,016,51260
    183Kocourková Klára14910ŠK KDJS Sedlčany20024,016,01237
    19Döme Michal12660ŠK JOLY Lysá nad Labem20034,015,01222
    20Ježek Stanislav11120Sokol Český Brod20023,519,51206
    21Boháč Jaroslav13290Sokol Český Brod20033,519,01333
    22Patočka David10990Sokol Český Brod20033,517,01215
    23Šmejkal Jakub11000TJ Jince20033,514,01145
    24Fischer Otto12500TJ Jawa Brodce20033,020,01226
    25Mužík Martin12330ŠK KDJS Sedlčany20023,018,51284
    26Vitvar Lukáš11950Klub šachistů Říčany 192520033,018,51158
    27Nykodem Tomáš12050Klub šachistů Říčany 192520033,017,51205
    28Hybler David12350Sokol Mladá Boleslav20033,017,01161
    29Valtr Jakub11000ŠK JOLY Lysá nad Labem20033,015,51119
    30Štochl Vojtěch11310Klub šachistů Říčany 192520023,012,51100
    31Krykorka Dominik10230TJ Kavalier Sázava20022,518,51092
    32Špringl Matěj11510TJ Auto Škoda Mladá Boleslav20032,518,01114
    33Kolomazník Ondřej10650ŠK Řevnice20022,516,01038
    34Doležal Šimon11000TJ Jawa Brodce20022,514,01043
    35Zvolenský Václav11000TJ Jawa Brodce20022,015,5998
    36Štětina Max11000Klub šachistů Říčany 192520022,015,51030
    37Trojan Kryštof10830Sokol Český Brod20022,014,51001
    38Marek Martin10320Sokol Český Brod20032,012,0967
    39Rýdl Tomáš10780Šachklub města Dobrovice20032,012,0954
    40Kšír David10650Sokol Český Brod20032,011,5976
    41Studzinski David11180Klub šachistů Říčany 192520021,012,0847
    424Bartošová Hana10000Klub šachistů Říčany 192520021,010,0776
    HD10
    11Němeček Lukáš15491549DDM Symfonie Poděbrady20046,523,01712
    22Vojta Jakub13680TJ Spartak Vlašim20056,024,01608
    33Skýpala Ondřej15080TJ AERO Odolena Voda20055,524,01529
    41Píšová Petra12750TJ Spartak Vlašim20045,518,51390
    54Švejk Martin12760Sokol Mladá Boleslav20045,023,01417
    65Vasilev Dan12420TJ Jawa Brodce20055,021,51365
    76Zemen Pavel12540Klub šachistů Říčany 192520045,021,01414
    87Dudek Vojtěch12890TJ Jawa Brodce20055,020,51389
    92Pastrnková Kateřina12490Klub šachistů Říčany 192520055,020,51378
    108Popovský Ondřej12760Sokol Buštěhrad20045,018,01271
    119Handl Petr13860Šachový klub Zdice20044,523,01336
    1210Šinágl Matěj12700ŠK Řevnice20044,522,51405
    133Kořenová Karolína12420Šachový oddíl Figurka Říčany20044,519,51302
    1411Mandát Kryštof11140Šachový oddíl Figurka Říčany20054,519,01239
    1512Němeček Pavel14140DDM Symfonie Poděbrady20044,518,01241
    1613Mošovský Jakub12980Sokol Buštěhrad20054,021,01225
    1714Kupka Ondřej11040Šachový oddíl Figurka Říčany20054,021,01225
    1815Jiroušek Šimon13410Klub šachistů Říčany 192520054,021,01258
    1916Müller Petr10890Klub šachistů Říčany 192520044,019,51236
    2017Karpecki Jiří10700ŠK Řevnice20064,019,51173
    2118Vejr Václav11000TJ Jince20044,019,01219
    224Karpecká Marie10380ŠK Řevnice20064,019,01155
    2319Mačok Martin12710Klub šachistů Říčany 192520044,018,01243
    2420Vitvar Pavel10040Klub šachistů Říčany 192520054,016,51170
    2521Danda Mirek11000Klub šachistů Říčany 192520054,016,01117
    2622Moulík Jakub11060ŠK KDJS Sedlčany20044,016,01148
    2723Seidl Jan12320TJ Kralupy nad Vltavou20074,015,51233
    285Strnadová Monika10890Klub šachistů Říčany 192520053,519,01156
    2924Bartoš Václav10630Klub šachistů Říčany 192520043,518,01159
    3025Mojdl Kryštof11680TJ Jawa Brodce20053,517,01096
    3126Jelínek Oliver10910ŠK Řevnice20043,020,51192
    326Lísková Tereza11000TJ Jince20063,018,51096
    3327Kolomazník Jiří12460ŠK Řevnice20043,017,51118
    3428Pešek Adam10590ŠK Milovice20053,017,51060
    3529Hampl David10970ZŠ Mukařov20053,017,01086
    3630Kubín Lukáš10820Sokol Buštěhrad20043,017,01109
    3731Bláha Tomáš11230TJ Jawa Brodce20053,016,01075
    3832Šťastný Adam10540TJ Kralupy nad Vltavou20053,015,51039
    3933Pinkas Filip10000Nereg. AŠ Ml. Boleslav20063,015,51064
    4034Čihák Radek10430ŠK Milovice20043,015,01043
    4135Štětina Robin10780Klub šachistů Říčany 192520043,014,01027
    4236Straka Jakub10510Sokol Buštěhrad20053,014,01024
    4337Ovečka Cyril10000Šachový oddíl Figurka Říčany20043,012,01021
    4438Tutr Tomáš10000Šachový klub Velvary20073,012,01009
    4539Rubeš Vojtěch10690ŠK Spartak Čelákovice20042,518,51058
    4640Klepal Marek10000TJ Kavalier Sázava20042,017,0932
    4741Hanzlík Michal10710Sokol Buštěhrad20042,016,5954
    4842Baláš Jan10510ŠK Řevnice20052,015,0978
    497Němečková Kamila10000DDM Symfonie Poděbrady20072,013,5940
    5043Vohralík Denis10000ŠK Milovice20062,013,0942
    5144Ofner Daniel10000TJ Kavalier Sázava20052,013,0906
    5245Pešek Antonín10360ŠK Milovice20072,013,0938
    5346Dlabal Lukáš10910Sokol Český Brod20061,014,0775
    548Čiháková Jana10000ŠK Milovice20071,013,0745
    559Marková Markéta11000Sokol Český Brod20061,011,5721
    5647Němeček Adam10870Sokol Český Brod20050,010,0268