Soutěže / 2013-2014 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Velká cena města Buštěhradu 2014

Buštěhrad, 5.4.2014


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    Podrobné výsledky na chess-results.com:
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Koršinskij Nikolas20061137Sokol Buštěhrad5,525,033,024,51000,0003
    2Koršinskij Marek20071341Sokol Buštěhrad5,522,030,520,5950,000
    3Mošovský Jakub20051298Sokol Buštěhrad5,024,032,522,5900,000
    4Hampl David20051097ZŠ Mukařov5,022,030,520,04
    5Kulhan Matyáš20051100KŠ Říčany 19254,020,529,018,0
    6Baláš Jan20051051ŠK Řevnice4,019,026,515,0850,0004
    7Straka Jakub20051051Sokol Buštěhrad4,019,026,016,0800,0004
    8Karpecká Marie20061038ŠK Řevnice4,018,526,016,0750,0004
    9Tvaroh Vítek20051000Labyrint Kladno4,016,022,013,0700,000
    10Pavela Vojtěch20051068SK DDM Slaný3,519,527,515,5650,0004
    11Buk Matyáš20051024Sokol Buštěhrad3,518,526,013,5600,0004
    12Karpecki Jiří20061070ŠK Řevnice3,017,023,512,0550,000
    13Kabourek Jakub20071000Sokol Buštěhrad3,016,523,513,0500,000
    14Hadrava Lukáš20051000Labyrint Kladno3,016,523,011,0450,000
    15Tutr Tomáš20071000Šachový klub Velvary3,016,522,59,0400,000
    16Novotný František20061000Sokol Buštěhrad3,015,522,06,0350,000
    17Pešl Alec20051100ZŠ Mukařov3,012,017,010,0
    18Kalina Šimon20071000ŠK Řevnice2,515,021,59,0300,000
    19Svoboda Petr20071000Šachový klub Zdice2,016,521,57,0250,000
    20Zentner Vojtěch20061000SK DDM Slaný2,014,519,56,0200,000
    21Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný1,015,522,54,0150,000
    22Mehesová Veronika20061000Sokol Buštěhrad1,013,019,02,0100,000
    H12
    1Handl Petr20041386Šachový klub Zdice5,523,032,023,01000,000
    2Popovský Ondřej20041276Sokol Buštěhrad5,521,530,023,5943,750
    3Beneš Matěj20031000Šachový klub Velvary5,024,033,522,0887,5003
    4Šinágl Matěj20041270ŠK Řevnice5,019,527,520,0831,250
    5Kubín Lukáš20041082Sokol Buštěhrad5,019,026,519,0775,0004
    6Spousta Jan20031000Šachový klub Zdice4,022,030,519,0718,7504
    7Zentner Jan20041089SK DDM Slaný4,021,028,518,0662,5004
    8Jelínek Oliver20041091ŠK Řevnice4,019,027,018,0606,2504
    9Dvořáková Lucie20031111Sokol Buštěhrad4,018,524,518,0550,000
    10Selichar Aleš20041000Labyrint Kladno4,015,521,514,0493,7504
    11Šindelář Matěj20041000Šachový klub Velvary3,517,525,015,5437,500
    12Matoušek Jan20041081ŠK Řevnice3,018,524,513,0381,250
    13Burcal Michal20041000Šachový klub Zdice3,017,024,512,5325,000
    14Peták Petr20041000Sokol Buštěhrad3,016,023,012,0268,750
    15Vybíralová Tereza20041000Sokol Buštěhrad2,516,022,58,0212,500
    16Vlček Sebastian20041000Labyrint Kladno2,515,523,012,0156,250
    17Šedivý Jiří20041000Labyrint Kladno2,015,520,59,0100,000
    H14
    1Hanzlík Adam20011438ŠK Řevnice4,519,526,517,51000,000
    2Havelka František20021509ŠK Řevnice4,022,030,521,0900,000
    3Rosenbaumová Lea20021345Šachový klub Zdice4,018,026,014,0800,000
    4Lang David20021277Sokol Buštěhrad4,017,025,012,0700,000
    5Malý Lukáš20011150Sokol Buštěhrad3,517,025,012,5600,0003
    6Havelka Jiří20011468ŠK Řevnice3,020,027,515,5500,000
    7Varadi Ondřej20011545Sokol Buštěhrad3,019,027,512,0400,000
    8Mayrhofer Matyáš20021079Sokol Buštěhrad2,518,023,08,0300,000
    9Karpecki Jan20011196ŠK Řevnice2,517,024,08,5200,000
    10Hrdlička Jan20021109SK DDM Slaný2,517,022,08,5100,000
    H16
    1Civín Dominik20001569ŠK Řevnice6,019,527,524,51000,000
    2Tajovská Martina19991571Sokol Buštěhrad5,521,531,024,0887,500
    3Vrecion Jiří19991865ŠK Řevnice5,022,031,020,5775,000
    4Nová Michaela19991727Sokol Buštěhrad4,519,027,518,0662,500
    5Balek Filip20001577Sokol Buštěhrad4,019,525,018,5550,000
    6Pokorná Jana19991426Sokol Buštěhrad4,017,524,512,5437,500
    7Paukert Vojtěch20001384ŠK Řevnice3,516,022,013,5325,000
    8Sklenka Jan20001580ŠK Řevnice3,019,528,012,0212,500
    9Malec Ladislav20001000Labyrint Kladno1,016,023,07,0100,000
    DML
    1Karpecká Marie20061038ŠK Řevnice4,018,526,016,0644,7404
    2Dvořáková Lucie20031111Sokol Buštěhrad4,018,524,518,0621,050
    3Vybíralová Tereza20041000Sokol Buštěhrad2,516,022,58,0265,790
    4Mehesová Veronika20061000Sokol Buštěhrad1,013,019,02,0100,000
    DST
    1Tajovská Martina19991571Sokol Buštěhrad5,521,531,024,0950,000
    2Nová Michaela19991727Sokol Buštěhrad4,519,027,518,0800,000
    3Rosenbaumová Lea20021345Šachový klub Zdice4,018,026,014,0650,000
    4Pokorná Jana19991426Sokol Buštěhrad4,017,524,512,5600,000