Soutěže / 2013-2014 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno 2013-2014 - Konečné pořadí


celkem 94 účastníků z regionu SB

Z konečného pořadí jednotlivých turnajů se do celkového pořadí ZK započítávají jen ti účastníci, kteří jsou členy oddílů regionu SB.
Každému z nich se do celkového pořadí započítá počítá pět nejlepších výsledků z osmi turnajů.
Turn. - počet započítaných turnajů
Pořadí podle 1. GP bodů, 2. součtu bodů
GP body = hodnocení umístění (chlapci v kategorii bez hostů, dívky v turnaji) 1. místo - 1000 bodů, poslední - 100 bodů, ostatní poměrně
turnaje s GP a body v závorkách se škrtají
postupy do finále KP:postup ze základního kolapřímý postupdívka
Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body Chodouň
28.9.2013
Slaný
5.10.2013
Chodouň
16.11.2013
Jesenice
30.11.2013
Kladno
18.1.2014
Slaný
22.2.2014
Řevnice
22.3.2014
Buštěhrad
5.4.2014
Průměr
GP
GPB GPB GPB GPB GPB GPB GPB GPB
H10 - do deseti let
1Mošovský Jakub2005Sokol Buštěhrad129854730,77026,5(820,00)(4,5(850,00)(4,01000,0007,01000,0006,0930,7704,0900,0004,5900,0005,0946,154
2Koršinskij Marek2007Sokol Buštěhrad134154410,00024,0640,0004,01000,0005,0820,0004,01000,0005,5950,0005,5882,000
3Straka Jakub2005Sokol Buštěhrad105154271,54021,5(550,00)(3,0910,0004,5(640,00)(3,5850,0004,5861,5404,0850,0004,5800,0004,0854,308
4Karpecká Marie2006ŠK Řevnice103853958,08020,0(700,00)(3,0910,0005,0775,0004,0723,0803,0800,0004,0750,0004,0791,616
5Baláš Jan2005ŠK Řevnice105153905,00019,5775,0003,51000,0005,0730,0004,0(475,00)(3,0550,0003,0850,0004,0781,000
6Koršinskij Nikolas2006Sokol Buštěhrad113743875,00021,01000,0005,5925,0005,0950,0005,01000,0005,5968,750
7Pavela Vojtěch2005SK DDM Slaný106853797,31019,5(280,00)(3,0(475,00)(3,0730,0004,0(460,00)(3,5925,0005,0792,3103,5700,0003,5650,0003,5759,462
8Karpecki Jiří2006ŠK Řevnice107053370,00017,5(325,00)(2,5370,0003,0700,0004,01000,0004,0750,0003,5550,0003,0674,000
9Buk Matyáš2005Sokol Buštěhrad102453320,00017,0(460,00)(3,5625,0003,0820,0004,0(280,00)(3,0625,0003,0650,0003,5600,0003,5664,000
10Zentner Vojtěch2006SK DDM Slaný100052085,38014,0250,0002,0370,0002,5550,0003,5400,0003,0515,3803,0(200,00)(2,0417,076
11Svoboda Petr2007Šachový klub Zdice100052024,62013,0(100,00)(2,5400,0003,0640,0003,0584,6203,0150,0002,0250,0002,0404,924
12Řepková Michaela2006SK DDM Slaný100031457,6908,0550,0003,0307,6902,0600,0003,0485,897
13Čížek Daniel2005SK DDM Slaný100041346,1508,0175,0001,0325,0002,0446,1502,5400,0002,5336,538
14Kalina Šimon2007ŠK Řevnice100041255,0009,0280,0002,0175,0001,5500,0003,0300,0002,5313,750
15Tutr Tomáš2007Šachový klub Velvary100031126,9208,0376,9202,5350,0002,5400,0003,0375,640
16Vaněček Tadeáš2007SK DDM Slaný100051119,2307,5(100,00)(0,0(100,00)(0,5100,0001,0250,0002,0169,2300,5450,0003,0150,0001,0223,846
17Novotný František2006Sokol Buštěhrad10003888,4607,0238,4602,0300,0002,0350,0003,0296,153
18Mehesová Veronika2006Sokol Buštěhrad10002753,8504,0653,8503,0100,0001,0376,925
19Kabourek Jakub2007Sokol Buštěhrad10002750,0005,0250,0002,0500,0003,0375,000
20Tvaroh Vítek2005Labyrint Kladno10001700,0004,0700,0004,0700,000
21Žitníková Eliška2005ŠŠAK Buštěhrad10002560,0004,0460,0002,5100,0001,5280,000
22Klíma Josef2007Šachový klub Zdice10001550,0003,0550,0003,0550,000
23Hadrava Lukáš2005Labyrint Kladno10001450,0003,0450,0003,0450,000
24Hajný Jan2005Šachový klub Zdice10003390,0003,5190,0002,0100,0001,5100,0000,0130,000
25Kolomazník Martin2007ŠK Řevnice10001200,0002,0200,0002,0200,000
26Konček Zdeněk2005Jesenice10001190,0002,0190,0002,0190,000
H12 - do dvanácti let
1Handl Petr2004Šachový klub Zdice138655000,00029,01000,0005,51000,0006,0(1000,00)(5,01000,0006,5(940,00)(5,01000,0005,51000,0005,51000,000
2Popovský Ondřej2004Sokol Buštěhrad126654684,52027,0910,0005,5(887,50)(4,0900,0005,0930,7705,01000,0006,0943,7505,5936,904
3Šinágl Matěj2004ŠK Řevnice127054305,10027,0820,0005,0(775,00)(4,01000,0007,0(700,00)(4,0861,5405,0(580,00)(4,0792,3105,0831,2505,0861,020
4Spousta Jan2003Šachový klub Zdice100053802,60022,0550,0003,5(325,00)(3,0723,0804,5880,0005,0930,7705,0718,7504,0760,520
5Kubín Lukáš2004Sokol Buštěhrad108253055,77020,5730,0004,5307,6903,0520,0003,5723,0804,5775,0005,0611,154
6Kolomazník Jiří2004ŠK Řevnice124642996,93018,5800,0005,0792,3104,5820,0005,0584,6204,0749,233
7Zentner Jan2004SK DDM Slaný110052897,12019,5(460,00)(3,0550,0004,0640,0004,0(400,00)(3,0584,6204,0460,0003,5662,5004,0579,424
8Dvořáková Lucie2003Sokol Buštěhrad110042776,35017,5662,5004,0910,0005,5653,8504,0550,0004,0694,088
9Jelínek Oliver2004ŠK Řevnice109142683,17017,5515,3804,0700,0004,5861,5405,0606,2504,0670,793
10Hanzlík Michal2004Sokol Buštěhrad107152344,61019,0820,0005,0500,0004,0169,2303,0340,0003,0515,3804,0468,922
11Beneš Matěj2003Šachový klub Velvary100032301,35014,0760,0005,0653,8504,0887,5005,0767,117
12Peták Petr2004Sokol Buštěhrad100051861,82017,0370,0003,5(200,00)(2,5446,1503,5400,0003,5376,9203,5268,7503,0372,364
13Matoušek Jan2004ŠK Řevnice110031711,25010,5730,0003,5600,0004,0381,2503,0570,417
14Burcal Michal2004Šachový klub Zdice100051479,61015,0190,0002,5(100,00)(3,0280,0003,0238,4603,0446,1503,5325,0003,0295,922
15Vybíralová Tereza2004Sokol Buštěhrad100051158,65014,0100,0002,5300,0003,0376,9203,0169,2303,0212,5002,5231,730
16Žerníček Ondřej2003Šachový klub Zdice10002987,5008,0437,5004,0550,0004,0493,750
17Šindelář Matěj2004Šachový klub Velvary10003965,1909,0220,0002,0307,6903,5437,5003,5321,730
18Melichar David2003ŠK Řevnice10004710,96010,5212,5003,0100,0002,5160,0002,0238,4603,0177,740
19Deák Jiří2003ZŠ Pchery10001640,0004,5640,0004,5640,000
20Fatka Jan2003ZŠ Hostomice10001640,0003,5640,0003,5640,000
21Selichar Aleš2004Labyrint Kladno10001493,7504,0493,7504,0493,750
22Matějka Jakub2003ŠK Řevnice10001460,0003,5460,0003,5460,000
23Civín Daniel2003Šachový klub Zdice10003390,0006,0100,0002,5190,0003,0100,0000,5130,000
24Drahota Josef2003Sokol Buštěhrad10001370,0003,0370,0003,0370,000
25Parkán Vít2003ZŠ Hostomice10001280,0003,0280,0003,0280,000
25Švarcbach Vojtěch2004TJ Sokol Lány10001280,0003,0280,0003,0280,000
27Vlček Sebastian2004Labyrint Kladno10001156,2502,5156,2502,5156,250
28Šedivý Jiří2004Labyrint Kladno10001100,0002,0100,0002,0100,000
28Houdek Lukáš2004Jesenice10001100,0002,0100,0002,0100,000
30Zátka Nikolas2003Šachový klub Velvary10001100,0001,5100,0001,5100,000
H14 - do čtrnácti let
1Hanzlík Adam2001ŠK Řevnice143854710,49023,5918,1805,01000,0005,0(754,55)(4,0(792,31)(4,0792,3104,0(640,00)(3,51000,0005,01000,0004,5942,098
2Havelka Jiří2001ŠK Řevnice146854491,26021,5(754,55)(4,0(836,36)(4,5918,1804,5861,5404,0861,5404,01000,0005,0850,0004,0(500,00)(3,0898,252
3Havelka František2002ŠK Řevnice150954383,50021,0(590,91)(3,5(509,09)(3,5672,7304,0930,7704,51000,0004,5880,0004,0(475,00)(3,0900,0004,0876,700
4Mezera Matěj2002Sokol Buštěhrad150854095,80021,0836,3604,5(590,91)(4,0836,3604,01000,0004,5723,0804,0700,0004,0819,160
5Varadi Ondřej2001Sokol Buštěhrad154554033,40021,51000,0005,0754,5504,5653,8504,0700,0003,5925,0004,5(400,00)(3,0806,680
6Lang David2002Sokol Buštěhrad127753564,09020,5(345,45)(3,0918,1805,0590,9104,0(515,38)(3,0580,0003,5775,0004,0700,0004,0712,818
7Rosenbaumová Lea2002Šachový klub Zdice134553402,17019,0(263,64)(3,0(345,45)(3,0509,0903,5723,0804,0(446,15)(3,0820,0004,0550,0003,5800,0004,0680,434
8Vrbová Eva2001Sokol Buštěhrad150243209,62015,51000,0004,5653,8503,5930,7704,0625,0003,5802,405
9Malý Lukáš2001Sokol Buštěhrad115052155,53015,0(100,00)(2,5427,2703,5263,6402,0(238,46)(2,5584,6203,0280,0003,0(175,00)(2,5600,0003,5431,106
10Hrdlička Jan2002SK DDM Slaný110952130,48016,0(181,82)(3,0672,7304,0345,4503,0515,3803,0376,9203,0220,0003,0(100,00)(2,0(100,00)(2,5426,096
11Koníř Petr2002ŠK Rakovník110151923,22014,5509,0903,5181,8202,0(100,00)(1,0584,6203,5307,6902,5340,0003,0384,644
12Mayrhofer Matyáš2002Sokol Buštěhrad107951743,18014,5427,2703,0263,6403,0427,2703,0(169,23)(2,0325,0003,0300,0002,5348,636
13Kimr Jan2002SK DDM Slaný130331682,73010,5672,7304,0760,0004,0250,0002,5560,910
14Karpecki Jan2001ŠK Řevnice119651476,92013,5(100,00)(2,0307,6903,0169,2302,0400,0003,0400,0003,0200,0002,5295,384
15Kolomazník Ondřej2002ŠK Řevnice108541326,43010,5181,8202,0446,1503,0238,4602,5460,0003,0331,608
16Přibylová Sofie2002TJ Sokol Lány15931940,0004,5940,0004,5940,000
17Berdych Petr2001ŠK Řevnice11001520,0003,0520,0003,0520,000
18Lhotský František2002Sokol Buštěhrad12501376,9203,0376,9203,0376,920
19Frank David2002TJ Sokol Lány10001160,0002,0160,0002,0160,000
20Szilási Tomáš2001ZŠ Pchery10001100,0002,0100,0002,0100,000
21Stibor Vojtěch2002Jesenice10001100,0001,0100,0001,0100,000
22Mourečková Běla2001ŠK Řevnice10001100,0000,0100,0000,0100,000
H16 - do šestnácti let
1Civín Dominik2000ŠK Řevnice156954750,00028,01000,0005,51000,0005,5(662,50)(4,5(437,50)(4,0(485,71)(4,0850,0005,5900,0005,51000,0006,0950,000
2Vrecion Jiří1999ŠK Řevnice186554662,50030,5(775,00)(5,0887,5006,01000,0006,51000,0006,01000,0007,0775,0005,0932,500
3Nová Michaela1999Sokol Buštěhrad172754258,93027,0887,5005,51000,0006,0871,4305,5700,0005,0800,0005,0(662,50)(4,5851,786
4Balek Filip2000Sokol Buštěhrad157753314,29023,5550,0004,51000,0006,5614,2904,5600,0004,0550,0004,0662,858
5Tajovská Martina1999Sokol Buštěhrad157142805,36018,5775,0004,5742,8605,0400,0003,5887,5005,5701,340
6Šefčík Jiří1999Sokol Buštěhrad142952764,29020,0775,0004,5614,2904,0212,5003,0662,5004,5500,0004,0552,858
7Sklenka Jan2000ŠK Řevnice158052755,36020,5742,8604,5550,0003,5550,0005,0700,0004,5212,5003,0551,072
8Pokorná Jana1999Sokol Buštěhrad149752653,57021,0871,4305,0437,5003,5550,0004,5357,1404,0437,5004,0530,714
9Paukert Vojtěch2000ŠK Řevnice138451860,71018,0325,0003,5485,7103,5325,0003,0(212,50)(3,0400,0004,5(200,00)(2,0325,0003,5372,142
10Plhák Tomáš2000Šachový klub Zdice125351182,14014,0228,5702,0100,0003,0325,0004,0228,5702,0300,0003,0236,428
11Štucbart Zdeněk2000ŠK Řevnice10004400,0007,5100,0003,0100,0000,5100,0002,0100,0002,0100,000
12Dudák Ladislav2000SK DDM Slaný12501357,1402,5357,1402,5357,140
13Palán Marcel2000ZŠ Pchery10001250,0003,0250,0003,0250,000
14Zátka Ivo1999Šachový klub Velvary10001100,0001,0100,0001,0100,000
14Malec Ladislav2000Labyrint Kladno10001100,0001,0100,0001,0100,000
14Kos Richard2000ZŠ Pchery10001100,0001,0100,0001,0100,000
DML - mladší dívky
1Karpecká Marie2006ŠK Řevnice103853341,08020,0532,0003,0820,0005,0688,4604,0(470,59)(3,0655,8804,0644,7404,0668,216
2Dvořáková Lucie2003Sokol Buštěhrad110042981,00017,5676,0004,0960,8705,5723,0804,0621,0504,0745,250
3Vybíralová Tereza2004Sokol Buštěhrad100051824,19014,0334,7802,5370,0003,0515,3803,0338,2403,0265,7902,5364,838
4Řepková Michaela2006SK DDM Slaný100031114,4808,0411,5403,0258,8202,0444,1203,0371,493
5Mehesová Veronika2006Sokol Buštěhrad10002491,1804,0391,1803,0100,0001,0245,590
6Žitníková Eliška2005ŠŠAK Buštěhrad10002422,1204,0295,6502,5126,4701,5211,060
DST - starší dívky
1Nová Michaela1999Sokol Buštěhrad172754707,59027,0955,0005,51000,0006,0957,1405,5918,1805,0877,2705,0(800,00)(4,5941,518
2Pokorná Jana1999Sokol Buštěhrad149753386,17021,0914,2905,0505,0003,5795,4504,5571,4304,0600,0004,0677,234
3Tajovská Martina1999Sokol Buštěhrad157143332,47018,5918,1804,5914,2905,0550,0003,5950,0005,5833,118
4Rosenbaumová Lea2002Šachový klub Zdice134552800,91019,0(280,00)(3,0(442,86)(3,0460,0003,5550,0004,0(400,00)(3,0672,7304,0468,1803,5650,0004,0560,182
5Vrbová Eva2001Sokol Buštěhrad150242626,04015,5865,0004,5509,0903,5742,8604,0509,0903,5656,510
6Přibylová Sofie2002TJ Sokol Lány15931795,4504,5795,4504,5795,450
7Mourečková Běla2001ŠK Řevnice10001100,0000,0100,0000,0100,000