Soutěže / 2014-2015 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Svatováclavký turnaj 2014

11. ročník

Chodouň, 27.9.2014


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Lísková Tereza20061057TJ Jince5,018,025,017,04
    2Karpecki Jiří20061050ŠK Řevnice4,019,527,518,01000,0004
    3Karpecká Marie20061124ŠK Řevnice4,016,523,016,0871,430
    4Řepková Michaela20061000SK DDM Slaný3,513,518,58,5742,860
    5Kašpárek Jakub20071000Pionýr Jince3,016,023,511,5
    6Šámal Petr20071000Pionýr Jince3,016,022,013,0
    7Zentner Vojtěch20061000SK DDM Slaný3,015,020,010,5614,290
    8Kalina Šimon20071000ŠK Řevnice3,013,017,08,0485,710
    9Mehesová Veronika20061000Sokol Buštěhrad2,514,018,06,5357,140
    10Cába Adam20071000Sokol Buštěhrad2,014,521,58,0228,570
    11Šmejkalová Nicol20061000Pionýr Jince2,013,017,08,5
    12Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný0,014,020,00,0100,000
    H12
    1Handl Petr20041403Šachový klub Zdice7,022,530,028,01000,000
    2Popovský Ondřej20041339Sokol Buštěhrad5,522,532,522,5940,000
    3Jelínek Oliver20041145ŠK Řevnice5,520,530,523,5880,0003
    4Feix Adam20051000KŠ Říčany 19255,022,031,019,03
    5Mošovský Jakub20051314Sokol Buštěhrad5,021,031,021,0820,000
    6Šinágl Matěj20041285ŠK Řevnice4,024,034,020,0760,000
    7Kubín Lukáš20041239Sokol Buštěhrad4,020,028,019,0700,000
    8Zentner Jan20041074SK DDM Slaný4,020,027,019,0640,0004
    9Straka Jakub20051021Sokol Buštěhrad4,020,027,017,0580,0004
    10Kolomazník Jiří20041210ŠK Řevnice4,019,528,517,0520,000
    11Buk Matyáš20051100Sokol Buštěhrad4,019,026,516,0460,000
    12Peták Petr20041000Sokol Buštěhrad4,019,026,017,0400,0004
    13Burcal Michal20041000Šachový klub Zdice3,019,026,513,0340,000
    14Cába Filip20051000Sokol Buštěhrad3,018,526,011,0280,000
    15Fürst Ondřej20051000TJ Jince3,017,023,011,0
    16Žitníková Eliška20051000ŠŠAK Buštěhrad3,014,019,09,5220,000
    17Houfová Veronika20051000Břasy2,515,521,510,0
    18Belda Josef20051000Šachový klub Zdice2,515,021,08,5160,000
    19Pavela Vojtěch20051032SK DDM Slaný2,015,021,011,0100,000
    20Šimpachová Anna20051000Pionýr Jince2,014,021,09,5
    H14
    1Mezera Matěj20021567Sokol Buštěhrad5,022,031,022,51000,000
    2Bažant Tomáš20031261TJ Jince4,019,027,014,0
    3Lang David20021314Sokol Buštěhrad3,519,025,014,0918,180
    4Hrdlička Jan20021117SK DDM Slaný3,018,026,013,0836,360
    5Lhotský František20021250Sokol Buštěhrad3,017,525,512,0754,550
    6Žerníček Ondřej20031000Šachový klub Zdice3,016,523,012,0672,730
    7Šmejkal Jakub20031164TJ Jince3,016,022,513,0
    8Rosenbaumová Lea20021413Šachový klub Zdice3,015,522,513,0590,910
    9Kimr Jan20021302SK DDM Slaný3,014,521,510,0509,090
    10Mayrhofer Matyáš20021318Sokol Buštěhrad2,519,026,012,0427,270
    11Melichar David20031000ŠK Řevnice2,016,021,07,0345,450
    12Junek Jan20031000Loděnice2,015,521,55,0263,640
    13Mančík Matouš20031000Loděnice2,014,519,56,0181,820
    14Šlosar Vojtěch20031000Šachový klub Zdice1,016,022,06,0100,000
    H16
    1Civín Dominik20001742ŠK Řevnice6,023,533,024,51000,000
    2Havelka Jiří20011482ŠK Řevnice5,521,530,522,5900,000
    3Soukup Jiří20011546Sokol Buštěhrad5,019,526,018,0800,000
    4Sklenka Jan20001425ŠK Řevnice4,521,530,019,0700,000
    5Hanzlík Adam20011484ŠK Řevnice4,022,531,020,5600,000
    6Varadi Ondřej20011563Sokol Buštěhrad4,021,029,017,0500,000
    7Malý Lukáš20011341Sokol Buštěhrad4,019,027,016,0400,000
    8Plhák Tomáš20001229Šachový klub Zdice4,019,026,516,0300,0003
    9Paukert Vojtěch20001150ŠK Řevnice4,018,525,013,0200,0003
    10Kuličková Tereza20001100CAISSA Úholičky3,014,521,09,0100,000
    DML
    1Lísková Tereza20061057TJ Jince5,018,025,017,0854,8404
    2Karpecká Marie20061124ŠK Řevnice4,016,523,016,0593,550
    3Řepková Michaela20061000SK DDM Slaný3,513,518,58,5564,520
    4Žitníková Eliška20051000ŠŠAK Buštěhrad3,014,019,09,5361,290
    5Houfová Veronika20051000Břasy2,515,521,510,0303,230
    6Mehesová Veronika20061000Sokol Buštěhrad2,514,018,06,5245,160
    7Šimpachová Anna20051000Pionýr Jince2,014,021,09,5158,060
    8Šmejkalová Nicol20061000Pionýr Jince2,013,017,08,5129,030
    DST
    1Rosenbaumová Lea20021413Šachový klub Zdice3,015,522,513,0342,310
    2Kuličková Tereza20001100CAISSA Úholičky3,014,521,09,0273,080
    H18
    1Tajovská Martina19991767Sokol Buštěhrad5,021,530,520,01000,000
    2Pokorná Jana19991434Sokol Buštěhrad5,019,528,520,0100,000
    3Drobňáková Sandra19981250Sokol Brandýs nad Labem4,017,023,017,0
    D18
    1Tajovská Martina19991767Sokol Buštěhrad5,021,530,520,0896,150
    2Pokorná Jana19991434Sokol Buštěhrad5,019,528,520,0861,540
    3Drobňáková Sandra19981250Sokol Brandýs nad Labem4,017,023,017,0550,000