Soutěže / 2014-2015 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Přebor města Zdice 2014

Chodouň, 22.11.2014


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Karpecká Marie20061074ŠK Řevnice4,520,029,018,01000,0004
    2Tutr Tomáš20071000Šachový klub Velvary4,018,024,513,0943,7504
    3Němečková Kamila20071000DDM Symfonie Poděbrady4,017,522,514,04
    4Červenka Tadeáš20071000TJ Jince4,017,024,516,04
    5Mehesová Veronika20061000Sokol Buštěhrad4,015,021,011,0887,500
    6Karpecki Jiří20061144ŠK Řevnice3,516,523,016,0831,250
    7Švarc Kryštof20091000Sokol Buštěhrad3,019,026,015,0775,000
    8Lísková Tereza20061069TJ Jince3,018,523,515,0
    9Novotný František20061000Sokol Buštěhrad3,018,025,014,0718,750
    10Zentner Vojtěch20061000SK DDM Slaný3,016,522,012,5662,500
    11Havlík David20061000ŠK Řevnice3,015,522,511,5606,250
    12Šmejkalová Nicol20061000Pionýr Jince3,015,521,011,0
    13Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný3,011,015,06,0550,000
    14Cába Adam20071000Sokol Buštěhrad2,517,526,511,5493,750
    15Kalina Šimon20071000ŠK Řevnice2,513,520,58,5437,500
    16Kašpárek Jakub20071000Pionýr Jince2,016,022,57,0
    17Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný2,015,522,57,0381,250
    18Kolomazník Martin20071000ŠK Řevnice2,013,019,57,0325,000
    19Minařík Martin20081000Sokol Buštěhrad1,512,517,05,5268,750
    20Jonáš Alexandr20081000ŠK Řevnice1,014,018,02,0212,500
    21Mehes Lukáš20091000Sokol Buštěhrad0,016,021,50,0156,250
    22Svoboda David20081000Loděnice0,00,05,00,0100,000
    H12
    1Němeček Lukáš20041485DDM Symfonie Poděbrady7,023,031,028,0
    2Němeček Pavel20041424DDM Symfonie Poděbrady6,023,532,524,0
    3Málková Adriana20041279ŠK 64 Plzeň6,022,031,526,0
    4Popovský Ondřej20041349Sokol Buštěhrad5,023,533,523,01000,000
    5Handl Petr20041545Šachový klub Zdice5,022,531,522,0940,000
    6Kolomazník Jiří20041178ŠK Řevnice5,019,527,521,0880,000
    6Kubín Lukáš20041241Sokol Buštěhrad5,019,527,521,0880,0003
    8Jelínek Oliver20041224ŠK Řevnice4,521,026,019,5760,000
    9Zentner Jan20041054SK DDM Slaný4,520,029,018,5700,0004
    10Šinágl Matěj20041264ŠK Řevnice4,519,028,020,5640,000
    11Kočárek Ondřej20051003TJ Jince4,517,525,017,04
    12Mošovský Jakub20051294Sokol Buštěhrad4,022,530,520,0580,000
    13Houfová Veronika20051000Břasy4,017,525,514,04
    14Straka Jakub20051064Sokol Buštěhrad4,017,024,014,0520,0004
    15Belda Josef20051000Šachový klub Zdice4,017,022,015,0460,000
    16Burcal Michal20041000Šachový klub Zdice3,517,525,015,0400,000
    17Baláš Jan20051011ŠK Řevnice3,021,029,015,0340,000
    18Pavela Vojtěch20051100SK DDM Slaný3,019,025,515,0280,000
    19Šindelář Matěj20041000Šachový klub Velvary3,017,022,012,0220,000
    20Valeš Jakub20041000Mořina3,016,523,011,0160,000
    21Cába Filip20051000Sokol Buštěhrad2,017,022,08,0100,000
    H14
    1Havelka František20021700ŠK Řevnice4,520,529,021,01000,000
    2Novotný Martin20031572DDM Symfonie Poděbrady4,520,527,518,0
    3Pekař Adam20021157DDM Symfonie Poděbrady4,023,031,018,03
    4Rosenbaumová Lea20021299Šachový klub Zdice4,018,525,516,5925,000
    5Lhotský František20021240Sokol Buštěhrad4,017,023,515,0850,0003
    6Kolomazník Ondřej20021098ŠK Řevnice3,515,522,012,0775,0004
    7Bažant Tomáš20031276TJ Jince3,020,527,515,0
    8Žerníček Ondřej20031000Šachový klub Zdice3,017,023,013,0700,000
    9Hrdlička Jan20021141SK DDM Slaný3,016,523,08,0625,000
    10Parkán Vít20031000Šachový klub při MěÚ Hostomice3,015,522,510,0550,0004
    11Mayrhofer Matyáš20021219Sokol Buštěhrad3,015,522,59,0475,000
    12Spousta Jan20031149Šachový klub Zdice2,016,523,010,0400,000
    13Fatka Jan20031000Šachový klub při MěÚ Hostomice2,016,522,04,0325,000
    14Mančík Matouš20031000Loděnice2,015,021,06,0250,000
    15Šlosar Vojtěch20031000Šachový klub Zdice2,014,519,59,0175,000
    16Melichar David20031000ŠK Řevnice1,013,519,54,0100,000
    H16
    1Civín Dominik20001747ŠK Řevnice6,023,531,526,51000,000
    2Havelka Jiří20011638ŠK Řevnice5,021,529,519,5918,180
    3Balek Filip20001716Sokol Buštěhrad5,021,030,020,5836,360
    4Varadi Ondřej20011446Sokol Buštěhrad5,016,024,017,0754,550
    5Sklenka Jan20001468ŠK Řevnice4,520,527,518,5672,730
    6Soukup Jiří20011571Sokol Buštěhrad4,520,028,020,0590,910
    7Novotná Tereza20001365DDM Symfonie Poděbrady4,018,524,016,5
    8Malý Lukáš20011343Sokol Buštěhrad4,017,524,516,0509,090
    9Plhák Tomáš20001282Šachový klub Zdice4,016,023,013,0427,270
    10Hanzlík Adam20011550ŠK Řevnice3,521,029,019,0345,450
    11Karpecki Jan20011217ŠK Řevnice3,019,025,012,0263,640
    12Kuličková Tereza20001100CAISSA Úholičky3,015,022,09,0181,820
    13Paukert Vojtěch20001191ŠK Řevnice2,519,527,511,5100,000
    14Veselý Daniel20001000TJ Jince2,014,520,57,0
    DML
    1Málková Adriana20041279ŠK 64 Plzeň6,022,031,526,0957,140
    2Karpecká Marie20061074ŠK Řevnice4,520,029,018,0807,1404
    3Houfová Veronika20051000Břasy4,017,525,514,0700,0004
    4Němečková Kamila20071000DDM Symfonie Poděbrady4,017,522,514,0678,5704
    5Mehesová Veronika20061000Sokol Buštěhrad4,015,021,011,0592,860
    6Lísková Tereza20061069TJ Jince3,018,523,515,0464,290
    7Šmejkalová Nicol20061000Pionýr Jince3,015,521,011,0335,710
    DST
    1Rosenbaumová Lea20021299Šachový klub Zdice4,018,525,516,5655,880
    2Novotná Tereza20001365DDM Symfonie Poděbrady4,018,524,016,5629,410
    3Kuličková Tereza20001100CAISSA Úholičky3,015,022,09,0285,290
    H18
    1Škubal Ondřej19981797Sokol Buštěhrad5,023,032,022,01000,000
    2Šilhánek Martin19991313TJ Jince4,522,031,018,5700,000
    3Tajovská Martina19991762Sokol Buštěhrad4,521,030,020,0400,000
    4Pokorná Jana19991473Sokol Buštěhrad4,519,527,518,5100,000
    5Drobňáková Sandra19981250Sokol Brandýs nad Labem3,016,023,010,5
    D18
    1Tajovská Martina19991762Sokol Buštěhrad4,521,030,020,0841,180
    2Pokorná Jana19991473Sokol Buštěhrad4,519,527,518,5708,820
    3Drobňáková Sandra19981250Sokol Brandýs nad Labem3,016,023,010,5364,710