Soutěže / 2014-2015 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže

Finálový turnaj KP mládeže 2015

Mladá Boleslav, 20.-21.6.2015


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    ! Výsledky a zejména postupy jsou předběžné, defintivně budou platit po schválení KM SŠS !
    Postup MČ:PP - přímý postup na MČPMČ - postup na MČ z KP
    Věk:starší ročník kategoriemladší ročník kategorievěk mimo kategorii
    BS - bodvá skupina = výsledek vzájemných zápasů hráčů se stejným počtem bodů tam, kde to rozhoduje o titulu nebo o postupu. Počá se jen pokud byly všechny vzájemné zápasy sehrány.
    *) - R.Mládek má PP na MČR 2016, na MČ 2015 bude hrát kategorii H16, kam postoupil z KP
    Poř.HDSt.č.JménoRtgKlubID č.BodyBSBH.BHm.S-BPostup

    HD16

    111Civin Dominik1756SK Revnice2000335446,520,528,025,75PMČ
    222Rastocny Josef1763Sachklub mesta Dobrovice2000377045,021,531,520,50PMČ
    333Chajda Patrik1649Klub sachistu Ricany 19252000397504,521,531,017,50PMČ
    444Otruba Marek1646Klub sachistu Ricany 19252001348724,521,030,017,25PMČ
    555Mladek Richard1893TJ Spartak Vlasim2002414154,520,530,016,50PMČ,PP MČR H14 *
    666Havelka Jiri1665SK Revnice2001365884,519,527,016,50PMČ
    777Sklenka Jan1450SK Revnice2000365684,518,023,513,50PMČ
    888Soukup Jiri1593Sokol Bustehrad2001353724,020,528,515,00
    919Novotna Tereza1449DDM Symfonie Podebrady2000416774,020,027,014,25
    10910Vojta Jakub1556TJ Spartak Vlasim2005384054,020,026,512,75PP MČ H12
    111011Hanzlik Adam1466SK Revnice2001360194,019,028,514,00
    121112Skypala Ondrej1704TJ AERO Odolena Voda2005375534,017,024,012,50PP MČ H12
    131213Wagner Adam1480Sokol Brandys nad Labem2000361533,517,524,011,25
    14214Zemenova Veronika1285Klub sachistu Ricany 19252000358713,514,518,56,50
    151315Dubnicka Augustin1311Sachklub mesta Dobrovice2000377063,019,028,510,25
    161416Jirousek Tadeas1491Klub sachistu Ricany 19252000348663,018,025,09,25
    171517Kronowetter Borivoj1552DDM Symfonie Podebrady2000410473,017,522,05,50
    181618Varadi Ondrej1618Sokol Bustehrad2001370243,016,523,58,75
    191719Balek Filip1528Sokol Bustehrad2000353713,016,521,05,50
    201820Bohunek Jan1416Klub sachistu Ricany 19252001168813,015,019,55,75
    211921Blaha Martin1228TJ Jawa Brodce2000423923,014,018,04,50
    222022Elias Jakub1560TJ Auto Skoda Mlada Boleslav2000391142,514,523,57,00
    232123Janda Lukas1106SK Spartak Celakovice2001378792,514,520,05,25
    24324Gabrielova Marketa1343TJ Auto Skoda Mlada Boleslav2001346692,514,018,52,75
    252225Pasa Josef1206TJ Jawa Brodce2000423901,515,520,01,75
    262326Kamenicky Stanislav1000SK Pyrit Pribram2001399990,014,519,50,00

    HD14

    111Mezera Matej1667Sokol Bustehrad2002387316,023,031,527,00PMČ
    224Skrabanek Matej1520DDM Symfonie Podebrady2003360135,521,531,022,25PMČ
    3314Kovarik Vojtech1304SK Pyrit Pribram2002385965,521,530,021,25PMČ
    446Novotny Martin1501DDM Symfonie Podebrady2003397665,022,031,019,50PMČ
    552Zvolensky David1538TJ Jawa Brodce2002415934,5021,531,018,00PMČ
    667Havelka Frantisek1424SK Revnice2002365894,5020,028,516,25PMČ
    773Sulc Jakub1521Sachklub mesta Dobrovice2003397094,5017,526,016,00PMČ
    8815Stepan Vojtech1294TJ Jawa Brodce2003414414,5016,522,511,25
    918Kocourkova Klara1398SK KDJS Sedlcany2002371184,020,528,512,50
    1095Harcuba Adam1519TJ Auto Skoda Mlada Boleslav2003409064,016,523,512,00
    111016Benes Matej1285Sachovy klub Velvary2003426923,520,027,513,50
    121120Pinkas Jiri1208TJ Auto Skoda Mlada Boleslav2003391373,519,527,513,50
    1312211Rosenbaumova Lea1359Sachovy klub Zdice2002335423,519,527,510,75
    141323Dome Michal1149SK JOLY Lysa nad Labem2003413783,519,027,010,75
    151410Heger Jan1392Klub sachistu Ricany 19252003383833,517,525,012,25
    161517Kronowetter Ales1272DDM Symfonie Podebrady2002410463,517,525,010,25
    171613Kubice Jakub1308SK JOLY Lysa nad Labem2003391123,516,524,09,25
    18179Kurek Pavel1394Klub sachistu Ricany 19252003362453,515,521,08,25
    191821Hrdlicka Jan1187SK DDM Slany2002360673,019,527,59,50
    201912Lang David1323Sokol Bustehrad2002366363,017,524,56,50
    212022Maronczak Jiri1169TJ Sokol Melnik2002391493,017,024,09,00
    222119Bohac Jaroslav1233SK Cesky Brod2003373613,015,521,56,50
    23327Bartosova Hana1041Klub sachistu Ricany 19252002433462,516,022,55,75
    242218Muzik Martin1237SK KDJS Sedlcany2002423352,515,522,05,25
    252324Balicz Oldrich1113Sokol Bakov nad Jizerou2003411222,016,022,55,50
    26426Hladka Gabriela1086SK Spartak Celakovice2002396502,014,519,04,50
    27525Rybova Magdalena1092Klub sachistu Ricany 19252003400361,015,522,03,50

    HD12

    112Svejk Martin1401Sokol Mlada Boleslav2004386426,022,030,525,50PMČ
    2211Dudek Vojtech1230TJ Jawa Brodce2005414445,521,029,522,75PMČ
    334Zemen Pavel1314Klub sachistu Ricany 19252004373815,015,521,514,50PMČ
    4426Jelinek Oliver1061SK Revnice2004427844,522,029,517,50PMČ
    551Nemecek Lukas1504DDM Symfonie Podebrady2004397644,520,528,016,75PP MČ
    663Nemecek Pavel1364DDM Symfonie Podebrady2004397654,520,028,516,00PMČ
    7716Lastovka Ondrej1167DDM Sokol Nymburk2004409204,520,028,015,75PMČ
    817Strnadova Monika1273Klub sachistu Ricany 19252005416154,517,525,513,00PMČ
    9815Hampl David1168Klub sachistu Ricany 19252005427664,515,522,013,50PMČ
    10917Bartos Vaclav1162Klub sachistu Ricany 19252004408274,514,022,012,50PMČ
    11106Vasilev Dan1289TJ Jawa Brodce2005395244,0020,529,015,50PMČ
    12115Popovsky Ondrej1298Sokol Bustehrad2004394124,0020,528,513,50
    131221Vopenka Tomas1096DDM Sokol Nymburk2005434714,0018,525,513,00
    141313Sinagl Matej1205SK Revnice2004386144,0017,524,012,00
    151429Bodnar Ondrej1000Sachovy klub Pribram-Banik2004419804,0014,521,010,00
    1628Pastrnkova Katerina1260Klub sachistu Ricany 19252005383773,522,029,513,50
    171514Jirousek Simon1201Klub sachistu Ricany 19252005374003,517,524,010,75
    181612Mosovsky Jakub1225Sokol Bustehrad2005390983,517,024,010,75
    191725Moulik Jakub1062SK KDJS Sedlcany2004381793,515,522,010,00
    20189Korinek Jachym1250Sachklub mesta Dobrovice2005440423,021,029,011,50
    211922Kolomaznik Jiri1095SK Revnice2004383463,019,026,08,50
    222018Rubes Vojtech1100SK Spartak Celakovice2004396483,016,023,08,00
    23330Kovarikova Eliska1000SK Pyrit Pribram2004417443,015,021,56,00
    24427Zitnikova Eliska1060Sokol Bustehrad2005423783,013,019,57,50
    252110Macok Martin1241Klub sachistu Ricany 19252004383802,521,030,09,75
    262228Stastny Adam1051TJ Kralupy nad Vltavou2005409412,519,026,09,00
    272320Tuma Michal1100TJ Kralupy nad Vltavou2004435572,018,526,06,50
    282424Kupka Ondrej1090Klub sachistu Ricany 19252005408622,018,025,57,50
    292531Kralik Kristian1000SK Pyrit Pribram2004418152,018,024,56,50
    30519Svobodova Edita1100SK Milovice2004446822,017,525,06,00
    312623Vohralik Adam1093SK Milovice2004416432,016,022,55,50

    HD10

    118Vratil Tomas1137Sokol Brandys nad Labem2006443487,0140,049,537,25PMČ
    2227Tutr Tomas1012Sachovy klub Velvary2007426947,0039,050,037,00PMČ
    3313Laniak Marek1087SK Milovice2006447366,540,550,534,50PMČ
    444Pecka Jan1202Sokol Brandys nad Labem2006421416,536,546,531,75PMČ
    555Svarc Krystof1200Sokol Bustehrad2009441626,042,552,533,00PMČ
    661Beran Jakub1419Sokol Bakov nad Jizerou2006421106,041,052,031,50PMČ
    7719Pesek Antonin1057SK Milovice2007427886,038,048,029,25PMČ
    813Karpecka Marie1222SK Revnice2006386136,036,546,028,50
    9832Sedmihradsky Tomas1000SK Spartak Celakovice2008447646,034,544,527,00PMČ
    1097Seidl Jan1153TJ Kralupy nad Vltavou2007427135,5039,551,028,75PMČ
    11109Svejdar Petr1104Sokol Bakov nad Jizerou2006411255,5037,045,022,50PMČ
    121123Slavik Adam1023TJ Spartak Vlasim2006438705,5030,541,023,50
    13216Liskova Tereza1063TJ Jince2006409195,036,546,522,50
    14122Smolik Jachym1245Klub sachistu Ricany 19252007400415,036,545,521,50
    151324Stastny Simon1021Sokol Bakov nad Jizerou2006411265,031,538,516,50
    161412Vopalka Vojtech1097TJ Spartak Vlasim2007434535,030,038,518,00
    171531Mlynek Jakub1000TJ Jawa Brodce2010446784,533,043,017,25
    181611Vaclavik Richard1100Klub sachistu Ricany 19252006437474,532,542,519,25
    191729Cervenka Tadeas1007TJ Jince2007436724,530,539,518,00
    201820Horna Krystof1052TJ Auto Skoda Mlada Boleslav2007435334,530,539,017,00
    21315Pravdova Tereza1071Klub sachistu Ricany 19252007438924,033,043,014,50
    221917Kubicek Daniel1062SK Spartak Celakovice2006447634,033,042,513,50
    23206Karpecki Jiri1182SK Revnice2006394064,033,042,017,50
    24418Nemeckova Kamila1059DDM Symfonie Podebrady2007426994,031,039,515,50
    252126Novotny Frantisek1014Sokol Bustehrad2006431964,029,538,014,50
    26510Repkova Michaela1100SK DDM Slany2006422494,028,538,513,50
    272221Kudrna Martin1051Klub sachistu Ricany 19252008400784,026,534,010,00
    282314Vohralik Denis1075SK Milovice2006427873,530,036,011,00
    292428Kabourek Jakub1010Sokol Bustehrad2007441663,526,535,011,75
    30633Slavikova Nikol1000SK MDDM Uvaly2006438663,030,037,010,00
    312530Dejmek Tomas1000DDM Kolin2007442553,028,536,08,50
    322622Zeman Jakub1045SK KDJS Sedlcany2006423343,028,037,010,50
    33734Smejkalova Nicol1000TJ Jince2006448553,024,530,58,00
    34825Havelkova Anezka1014TJ Kavalier Sazava2006423642,529,037,06,75
    35935Vohralikova Sabina1000SK Milovice2008446331,026,034,04,50