Soutěže / 2015-2016 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Základní kolo KP mládeže - region SB - Kladno

Otevřený turnaj mládeže 2015

Kladno, 5.12.2015


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Barták Josef20091000ŠK Řevnice6,019,027,023,01000,0004
    2Tutr Tomáš20071192Šachový klub Velvary5,020,026,519,0935,710
    3Kabourek Jakub20071048Sokol Buštěhrad4,519,026,017,5871,4304
    4Cába Adam20071099Sokol Buštěhrad4,018,026,516,0807,140
    5Minařík Martin20081099Sokol Buštěhrad3,019,027,015,0742,860
    6Kalous Jan20091000Šachový klub Zdice3,018,025,512,5678,570
    7Kolomazník Martin20071000ŠK Řevnice3,016,521,510,0614,290
    8Beaufort Oliver20071000ŠK Řevnice3,016,022,011,0550,000
    9Jarkovský Jan20071000Šachový klub Velvary3,016,021,010,0485,710
    10Hofmeister Štěpán20071000TJ Lokomotiva Beroun3,015,021,58,5421,430
    11Chlebovský Matyáš20081000ŠK Řevnice3,013,521,57,0357,140
    12Chovan Ladislav20071000ŠK Rakovník2,515,522,011,0292,860
    13Jež Jan20081000ŠK Řevnice2,016,524,57,0228,570
    14Doležalová Zuzana20081000SK DDM Slaný2,013,518,06,0164,290
    15Burcal Sebastián20091000Šachový klub Zdice1,014,521,54,0100,000
    H12
    1Tvaroh Vítězslav20051129Sokol Buštěhrad6,024,033,025,01000,0003
    2Mošovský Jakub20051415Sokol Buštěhrad5,523,031,023,5947,060
    3Karpecki Jiří20061048ŠK Řevnice5,025,034,025,0894,1204
    4Karpecká Marie20061217ŠK Řevnice5,021,029,521,0841,180
    5Hadrava Lukáš20051088Sokol Buštěhrad4,519,528,519,0788,2404
    6Novotný František20061031Sokol Buštěhrad4,519,527,519,0735,2904
    7Pavela Vojtěch20051100SK DDM Slaný4,021,028,516,0682,350
    8Novák Radim20051000Sokol Buštěhrad4,020,029,019,0629,410
    9Straka Jakub20051074Sokol Buštěhrad4,018,026,015,0576,4704
    10Baláš Jan20051042ŠK Řevnice4,017,026,014,0523,530
    11Řepková Michaela20061057SK DDM Slaný4,015,522,515,0470,590
    12Belda Josef20051000Šachový klub Zdice3,518,026,012,5417,650
    13Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný3,020,529,015,0364,710
    14Cába Filip20051000Sokol Buštěhrad3,019,026,015,0311,760
    15Břicháček Jiří20051000Sokol Buštěhrad3,011,517,511,0258,820
    16Komanec Kristián20051000ŠK Řevnice2,515,020,58,5205,880
    17Boxan Matěj20061000ŠK Řevnice2,513,519,510,0152,940
    18Novotný Tomáš20061000Šachový klub Velvary2,016,524,58,0100,000
    H14
    1Beneš Matěj20031378Šachový klub Velvary5,021,029,021,01000,000
    2Handl Petr20041445Šachový klub Zdice4,520,028,519,0900,000
    3Jelínek Oliver20041362ŠK Řevnice4,518,524,519,0800,000
    4Kolomazník Jiří20041224ŠK Řevnice4,516,521,516,5700,0003
    5Popovský Ondřej20041420Sokol Buštěhrad4,018,526,517,0600,000
    6Šinágl Matěj20041188ŠK Řevnice3,518,525,514,5500,000
    7Peták Petr20041053Sokol Buštěhrad3,515,019,513,0400,0004
    8Hofmeister Matěj20031000TJ Lokomotiva Beroun3,018,525,513,5300,0004
    9Burcal Michal20041064Šachový klub Zdice3,014,520,08,0200,000
    10Novák Michael20031000SK DDM Slaný2,012,517,56,0100,000
    H16
    1Hanzlík Adam20011396ŠK Řevnice6,022,530,024,51000,000
    2Lang David20021413Sokol Buštěhrad5,521,530,523,5925,000
    3Havelka Jiří20011586ŠK Řevnice5,022,532,020,0850,000
    4Havelka František20021642ŠK Řevnice4,023,533,020,0775,000
    5Varadi Ondřej20011499Sokol Buštěhrad4,020,529,516,0700,000
    6Hrdlička Jan20021220SK DDM Slaný3,517,024,513,5625,000
    7Lhotský František20021371Sokol Buštěhrad3,516,524,013,5550,000
    8Karpecki Jan20011205ŠK Řevnice3,516,522,013,0475,000
    9Kolomazník Ondřej20021155ŠK Řevnice3,019,526,513,5400,000
    10Vait Dominik20021000ŠK Pchery3,015,520,012,0325,000
    11Belčenko Alexandr20021000Sokol Buštěhrad2,015,021,08,0250,000
    12Kohler Jan20021000ŠK Pchery1,014,519,03,0175,000
    13Pražák Petr20021000ŠK Pchery0,013,018,50,0100,000
    DML
    1Karpecká Marie20061217ŠK Řevnice5,021,029,521,0887,500
    2Řepková Michaela20061057SK DDM Slaný4,015,522,515,0606,250
    3Doležalová Zuzana20081000SK DDM Slaný2,013,518,06,0128,130
    H18
    1Kos Richard20001000ZŠ Pchery2,515,019,58,01000,000
    Konečné pořadí v kategoriích KP