Soutěže / 2017-2018 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

1. kolo RŽL SB

Svatováclavský turnaj

Zdice, 28.9.2017


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Barták Josef20091460ŠK Řevnice6,024,533,526,01000,000
    2Kohm Patrik20091000ŠK Velvary5,021,531,018,0918,1803
    3Dudarec Elias20091122ŠK Sokol Vyšehrad4,021,029,517,0
    4Dobeš Matěj20091000ŠK Zdice4,019,026,515,0836,360
    5Nykonyuk Lev20101000TJ Jince4,018,526,016,0
    6Mruškovič Ondřej20111000ŠK Zdice4,016,523,012,0754,550
    7Krotký Petr20091000ŠK Zdice3,019,528,512,0672,730
    8Macháček Matěj20091000ŠK Zdice3,019,526,515,0590,910
    9Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice3,018,025,511,0509,090
    10Jeránek Albert20091000ŠK Zdice3,015,524,58,0427,270
    11Hacker Jindřich20101000ŠK Zdice3,014,521,513,0345,450
    12Červenka Matyas20121000TJ Jince3,014,019,56,0
    13Zárybnický David20101000TJ Jince2,514,520,510,0
    14Tichý Kryštof20101000Sokol Buštěhrad2,016,022,510,0263,640
    15Cajthamlová Adéla20111000TJ Jince2,014,020,08,0
    16Fajrajzl Marek20111000TJ Jince2,013,017,57,0
    17Buková Alžběta20101000Sokol Buštěhrad2,012,018,58,0181,820
    18Mařík Tomáš20101000TJ Jince2,011,015,55,5
    19Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný1,012,517,03,5100,000
    20Thanh Nam Dao20111000TJ Jince0,511,516,52,0
    H12
    1Tutr Tomáš20071496ŠK Velvary7,022,031,028,01000,000
    2Kučera Matěj20081165Sokol Buštěhrad5,520,529,524,5925,0003
    3Šteňo Patrik20081226ŠK Řevnice5,022,532,522,0850,000
    4Rankin Filip20081000ŠK Řevnice5,021,030,022,0775,0004
    5Cába Adam20071296Sokol Buštěhrad5,020,530,023,0700,000
    6Červenka Tadeáš20071093TJ Jince4,519,527,018,54
    7Hofmeister Štěpán20071000ŠK Zdice4,017,524,514,0625,0004
    8Beaufort Oliver20071115ŠK Řevnice4,017,026,016,0550,000
    9Chlebovský Matyáš20081000ŠK Řevnice4,017,023,519,0475,0004
    10Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice4,016,523,519,0400,000
    11Komínek Štěpán20081000Sokol Buštěhrad4,015,021,012,0325,000
    12Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný3,020,028,517,0250,000
    13Janata Terenc20081064Sokol Buštěhrad2,515,521,58,5175,000
    14Komínek Jakub20071000Sokol Buštěhrad2,515,521,09,5100,000
    H14
    1Hadrava Lukáš20051310Sokol Buštěhrad4,521,027,019,01000,000
    2Mošovský Jakub20051290Sokol Buštěhrad4,519,528,519,5925,000
    3Tvaroh Vítězslav20051285Sokol Buštěhrad4,517,526,517,5850,000
    4Čuvala Tibor20061578ŠK Zdice4,019,526,515,5775,000
    5Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice4,017,025,016,0700,000
    6Šmejkalová Nicol20061250TJ Jince4,014,021,514,0
    7Karpecki Jiří20061161ŠK Řevnice3,521,030,015,5625,0003
    8Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný3,019,525,513,0550,0004
    9Lísková Tereza20061161TJ Jince3,019,026,511,0
    10Patroch Ota20051039Sokol Buštěhrad3,017,023,512,0475,0004
    11Břicháček Jiří20051100Sokol Buštěhrad3,016,522,59,0400,000
    12Řepková Michaela20061100SK DDM Slaný3,016,022,511,0325,000
    13Straka Jakub20051170Sokol Buštěhrad3,016,022,510,0250,000
    14Buk Matyáš20051100Sokol Buštěhrad2,018,026,010,0175,000
    15Cába Filip20051082Sokol Buštěhrad1,515,521,53,5100,000
    H16
    1Beneš Matěj20031484ŠK Velvary6,022,030,027,01000,000
    2Handl Petr20041403ŠK Zdice5,022,031,020,0871,430
    3Hofmeister Matouš20031455ŠK Zdice4,522,029,520,5742,860
    4Jelínek Oliver20041573ŠK Řevnice4,021,529,517,5614,290
    5Kubín Lukáš20041263Sokol Buštěhrad4,016,023,016,0485,710
    6Debroise Michal20031000Sokol Buštěhrad3,013,519,58,0357,140
    7Kuzněcov Vladislav20041000Sokol Buštěhrad2,015,521,08,0228,570
    8Melichar David20031000ŠK Řevnice1,516,522,57,5100,000
    DML
    1Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice4,016,523,519,0618,180
    2Cajthamlová Adéla20111000TJ Jince2,014,020,08,0236,360
    3Buková Alžběta20101000Sokol Buštěhrad2,012,018,58,0181,820
    DST
    1Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice4,017,025,016,0625,000
    2Šmejkalová Nicol20061250TJ Jince4,014,021,514,0550,000
    3Lísková Tereza20061161TJ Jince3,019,026,511,0437,500
    4Řepková Michaela20061100SK DDM Slaný3,016,022,511,0325,000
    H18
    1Soukup Jiří20011615Sokol Buštěhrad6,022,532,524,01000,000
    2Lang David20021493Sokol Buštěhrad4,521,530,519,0100,000