Soutěže / 2017-2018 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

3. kolo RŽL SB

Přebor města Zdice

Zdice, 17.11.2017


    Podrobné výsledky na chess-results.cz
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Hrubý Filip20091105Sokol Buštěhrad5,020,028,021,01000,000
    2Macháček Matěj20091000ŠK Zdice4,019,028,514,5900,000
    3Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice4,017,024,012,0800,000
    4Krotký Petr20091000ŠK Zdice4,016,024,013,0700,000
    5Košťál Boris20091000TJ Český lev Kolešovice4,016,023,013,0600,000
    6Jeránek Albert20091000ŠK Zdice3,515,021,09,5500,000
    7Šnaid Jan20091000ŠK Zdice3,016,523,515,0400,000
    8Mařík Tomáš20101000TJ Jince3,016,023,011,0
    9Hacker Jindřich20101000ŠK Zdice3,016,022,513,0300,000
    10Nykonyuk Lev20101000TJ Jince3,015,021,09,0
    11Čábelková Květoslava20091000TJ Jince2,518,024,011,0
    12Tichý Kryštof20101000Sokol Buštěhrad2,019,526,012,0200,000
    13Maršálek Daniel20101000TJ Jince2,017,524,57,0
    14Přibyl Vojtěch20111000TJ Jince2,015,021,08,0
    15Cajthamlová Adéla20111000TJ Jince2,014,521,03,0
    16Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný2,013,519,57,0100,000
    17Dlouhá Zdena20111000TJ Jince2,011,015,54,0
    18Hoangh Nam Dao20111000TJ Jince1,018,025,04,0
    H12
    1Vyšinský Otakar20081273ŠK Řevnice7,022,032,028,01000,000
    2Cába Adam20071296Sokol Buštěhrad6,023,534,525,0940,000
    3Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný5,023,531,522,0880,0004
    4Beaufort Oliver20071115ŠK Řevnice5,019,528,521,0820,000
    5Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice5,015,020,016,0760,0004
    6Laštůvka Matěj20071000TJ Český lev Kolešovice4,523,532,518,5700,0004
    7Novák Viktor20071192Sokol Buštěhrad4,522,031,021,0640,000
    8Červenka Tadeáš20071093TJ Jince4,520,028,021,04
    9Procházka Daniel20071000Sokol Buštěhrad4,520,027,517,5580,0004
    10Rankin Filip20081000ŠK Řevnice4,518,526,519,0520,0004
    11Komínek Jakub20071000Sokol Buštěhrad4,021,030,016,0460,000
    12Vengrin Filip20071000TJ Český lev Kolešovice4,019,029,019,0400,0004
    13Skřivan Maxim20071000TJ Český lev Kolešovice4,018,524,513,0340,000
    14Šafarčík Jakub20071000TJ Jince4,017,524,014,0
    15Chlebovský Matyáš20081000ŠK Řevnice3,520,528,517,0280,000
    16Černá Tereza20071000ŠK Řevnice3,019,527,517,0220,000
    17Komínek Štěpán20081000Sokol Buštěhrad3,016,022,515,0160,000
    17Bezděk Jan20081000TJ Jince3,016,022,515,0
    19Patrochová Žofie20081000Sokol Buštěhrad2,017,524,010,0100,000
    H14
    1Čuvala Tibor20061578ŠK Zdice5,024,533,523,01000,000
    2Tvaroh Vítězslav20051263Sokol Buštěhrad4,521,530,519,5943,750
    3Mošovský Jakub20051290Sokol Buštěhrad4,020,027,018,0887,500
    4Novák Radim20051137Sokol Buštěhrad4,018,525,513,0831,250
    5Učík Jakub20061000ŠK Rakovník4,017,025,015,0775,0004
    6Vengrin Jakub20051084TJ Český lev Kolešovice4,016,523,513,0718,7504
    7Hadrava Lukáš20051313Sokol Buštěhrad4,016,523,017,0662,500
    8Karpecki Jiří20061161ŠK Řevnice3,020,027,014,0606,250
    9Karpecká Marie20061267ŠK Řevnice3,018,525,515,0550,000
    10Straka Jakub20051194Sokol Buštěhrad3,017,023,014,0493,750
    11Břicháček Jiří20051100Sokol Buštěhrad3,016,023,010,0437,500
    12Nováková Kamila20051104Sokol Buštěhrad3,015,521,59,0381,250
    13Baláš Jan20051128ŠK Řevnice3,015,022,011,0325,000
    14Patroch Ota20051039Sokol Buštěhrad2,017,023,511,0268,750
    15Liprt Tomáš20061000TJ Český lev Kolešovice2,016,023,011,0212,500
    16Cába Filip20051082Sokol Buštěhrad2,015,520,54,0156,250
    17Tichý Richard20061000Sokol Buštěhrad1,014,019,55,0100,000
    H16
    1Jelínek Oliver20041573ŠK Řevnice5,023,032,022,01000,000
    2Hofmeister Matouš20031455ŠK Zdice5,020,029,019,0871,430
    3Šinágl Matěj20041240ŠK Řevnice5,019,028,019,0742,8603
    4Handl Petr20041403ŠK Zdice4,521,529,520,5614,290
    5Kubín Lukáš20041249Sokol Buštěhrad4,015,022,014,0485,710
    6Láska Václav20041000ŠK Rakovník3,017,524,511,0357,140
    7Vybíralová Tereza20041003Sokol Buštěhrad3,016,523,08,0228,570
    8Kuzněcov Vladislav20041009Sokol Buštěhrad2,016,521,56,0100,000
    DML
    1Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice5,015,020,016,0875,0004
    2Černá Tereza20071000ŠK Řevnice3,019,527,517,0475,000
    3Čábelková Květoslava20091000TJ Jince2,518,024,011,0300,000
    4Patrochová Žofie20081000Sokol Buštěhrad2,017,524,010,0225,000
    5Cajthamlová Adéla20111000TJ Jince2,014,521,03,0175,000
    6Dlouhá Zdena20111000TJ Jince2,011,015,54,0125,000
    DST
    1Karpecká Marie20061267ŠK Řevnice3,018,525,515,0480,770
    2Vybíralová Tereza20041003Sokol Buštěhrad3,016,523,08,0376,920
    3Nováková Kamila20051104Sokol Buštěhrad3,015,521,59,0307,690
    H18
    1Lhotský František20021432Sokol Buštěhrad6,024,533,526,01000,000
    2Lang David20021518Sokol Buštěhrad6,024,033,024,0100,000