Soutěže / 2017-2018 / Krajský přebor mládeže

6. kolo RŽL SB

Přebor Litně

Liteň, 17.2.2018


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Mehes Lukáš20091093Sokol Buštěhrad4,519,527,520,51000,0004
    2Mruškovič Ondřej20111000ŠK Zdice4,517,524,018,5925,0004
    3Kohm Patrik20091202ŠK Velvary4,019,028,516,0850,000
    4Hrubý Filip20091180Sokol Buštěhrad4,018,023,513,0775,000
    5Jež Matěj20101000ŠK Řevnice4,016,024,013,0700,0004
    6Krajíček Matthew20091000ŠK Rakovník3,018,525,016,0625,000
    7Burcal Sebastian20091000ŠK Zdice3,016,023,510,0550,000
    8Hacker Jindřich20101000ŠK Zdice3,016,020,010,0475,000
    9Hauge Richard20101100Sokol Buštěhrad3,014,020,08,0400,000
    10Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice3,013,517,58,0325,000
    11Dobeš Matěj20091000ŠK Zdice1,513,519,06,0250,000
    12Krotký Petr20091000ŠK Zdice1,513,518,07,0175,000
    13Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný0,012,518,00,0100,000
    H12
    1Tutr Tomáš20071418ŠK Velvary6,522,530,527,01000,000
    2Šteňo Patrik20081184ŠK Řevnice6,022,532,024,5935,7103
    3Vyšinský Otakar20081347ŠK Řevnice5,522,030,022,5871,430
    4Kučera Matěj20081261Sokol Buštěhrad4,521,530,020,5807,140
    5Beaufort Oliver20071164ŠK Řevnice4,521,030,019,5742,860
    6Černá Tereza20071000ŠK Řevnice4,018,527,517,0678,5704
    7Komínek Jakub20071000Sokol Buštěhrad4,018,026,516,0614,2904
    8Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice4,017,525,017,0550,000
    9Chlebovský Matyáš20081000ŠK Řevnice4,016,022,512,0485,7104
    10Rankin Filip20081078ŠK Řevnice3,019,027,514,0421,430
    11Komínek Štěpán20081000Sokol Buštěhrad3,018,025,513,0357,140
    12Stružka Adam20081000ŠK Rakovník3,017,023,014,0292,860
    13Grisa Filip20081000SK DDM Slaný3,015,520,010,0228,570
    14Vaněček Tadeáš20071092SK DDM Slaný2,019,027,09,0164,290
    15Janata Terenc20081059Sokol Buštěhrad2,016,020,510,0100,000
    H14
    1Hadrava Lukáš20051364Sokol Buštěhrad5,021,029,519,51000,000
    2Čuvala Tibor20061500ŠK Zdice4,022,531,021,0930,770
    3Patroch Ota20051122Sokol Buštěhrad4,019,525,014,0861,540
    4Tvaroh Vítězslav20051320Sokol Buštěhrad4,019,025,518,0792,310
    5Učík Jakub20061000ŠK Rakovník4,015,019,011,0723,0804
    6Mošovský Jakub20051381Sokol Buštěhrad3,520,027,517,5653,850
    7Karpecki Jiří20061238ŠK Řevnice3,018,526,014,0584,620
    8Karpecká Marie20061178ŠK Řevnice3,018,024,510,0515,380
    9Novotný František20061170Sokol Buštěhrad3,017,525,513,0446,150
    10Řepková Michaela20061085SK DDM Slaný3,015,519,59,0376,920
    11Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný3,013,018,57,0307,690
    12Mehesová Veronika20061070Sokol Buštěhrad3,012,017,08,0238,460
    13Břicháček Jiří20051100Sokol Buštěhrad2,016,522,511,0169,230
    14Tichý Richard20061000Sokol Buštěhrad1,014,018,05,0100,000
    H16
    1Kubín Lukáš20041346Sokol Buštěhrad5,521,529,521,51000,000
    2Handl Petr20041535ŠK Zdice5,519,527,521,0820,000
    3Jelínek Oliver20041449ŠK Řevnice5,020,528,022,0640,000
    4Hofmeister Matouš20031451ŠK Zdice5,019,528,019,0460,000
    5Šinágl Matěj20041322ŠK Řevnice3,521,026,518,5280,000
    6Kincl Kryštof20041000ŠK Zdice0,016,521,50,0100,000
    DML
    1Černá Tereza20071000ŠK Řevnice4,018,527,517,0733,3304
    2Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice4,017,525,017,0633,330
    DST
    1Karpecká Marie20061178ŠK Řevnice3,018,024,510,0431,580
    2Řepková Michaela20061085SK DDM Slaný3,015,519,59,0336,840
    3Mehesová Veronika20061070Sokol Buštěhrad3,012,017,08,0242,110