Soutěže / 2018-2019 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

Region SB - Kladno - Konečné pořadí


celkem 97 účastníků z regionu SB

Z konečného pořadí jednotlivých turnajů se do celkového pořadí ZK započítávají jen ti účastníci, kteří jsou členy oddílů regionu SB.
Každému z nich se do celkového pořadí započítá počítá pět nejlepších výsledků z osmi turnajů.
Turn. - počet započítaných turnajů
Pořadí podle 1. GP bodů, 2. součtu bodů
GP body = hodnocení umístění (chlapci v kategorii bez hostů, dívky v turnaji) 1. místo - 1000 bodů, poslední - 100 bodů, ostatní poměrně
turnaje s GP a body v závorkách se škrtají
postupy do finále KP:postup ze základního kolapřímý postupdívka
1.turnaj - 27.09.2018, Zdice 2.turnaj - 13.10.2018, Slaný 3.turnaj - 24.11.2018, Kněževes 4.turnaj - 05.01.2019, Kladno 5.turnaj - 26.01.2019, Zdice 6.turnaj - 23.02.2019, Liteň 7.turnaj - 30.03.2019, Buštěhrad 8.turnaj - 11.05.2019, Buštěhrad

H10 - do deseti let

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Mruškovič Ondřej2011ŠK Zdice126655000,00023,0(742,86)(3,5(700,00)(4,01000,0004,01000,0004,01000,0005,01000,0004,51000,0005,51000,000
2Tichý Kryštof2010Sokol Buštěhrad107454361,43020,0(614,29)(3,0850,0004,0(775,00)(3,0(742,86)(3,0871,4304,0820,0004,01000,0004,0820,0004,0872,286
3Hacker Jindřich2010ŠK Zdice101153958,58017,51000,0004,0(550,00)(3,0871,4304,0614,2903,0(460,00)(3,5742,8603,0730,0003,5791,716
4Hauge Richard2010Sokol Buštěhrad109153955,36019,0871,4304,01000,0005,0662,5003,0(485,71)(3,0871,4304,0550,0003,0791,072
5Kováč Pavel2011Sokol Buštěhrad117053794,65018,0887,5003,5614,2903,0742,8603,5640,0003,5910,0004,5758,930
6Oliva Václav2010ŠK Rakovník100052381,42013,5485,7103,0400,0003,0550,0002,5485,7103,0460,0002,0476,284
7Novotný Jáchym2010Sokol Buštěhrad100051682,85012,0100,0002,0100,0002,0485,7103,0357,1402,0640,0003,0336,570
8Vengrinová Michaela2010TJ Český lev Kolešovice100041414,6408,5250,0002,0437,5002,5357,1402,0370,0002,0353,660
9Buková Alžběta2010Sokol Buštěhrad10003737,1405,5228,5702,5228,5701,0280,0002,0245,713
10Hrubá Viktorie2011Sokol Buštěhrad10003653,5704,5325,0002,5228,5701,0100,0001,0217,857
11Bříza Hanuš2011ŠK Řevnice10002637,1404,5357,1402,5280,0002,0318,570
12Jež Matěj2010ŠK Řevnice10001614,2903,0614,2903,0614,290
13Tichá Marie2012Sokol Buštěhrad10005500,0005,5100,0001,0100,0000,0100,0002,0100,0001,0100,0001,5100,000
14Hubáček Milan2010ŠK Zdice10001357,1403,0357,1403,0357,140
15Flodr Vítek2010ŠK Zdice10001228,5702,0228,5702,0228,570
16Popovský Marek2010Sokol Buštěhrad10001212,5002,0212,5002,0212,500
17Chvoj Josef2012Sokol Buštěhrad10001190,0001,5190,0001,5190,000

H12 - do dvanácti let

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Vyšinský Otakar2008ŠK Řevnice144955000,00033,01000,0007,0(947,06)(5,01000,0006,01000,0006,51000,0006,51000,0007,01000,000
2Kohm Patrik2009ŠK Velvary135554810,77027,0(520,00)(4,0(925,00)(5,01000,0005,0930,7706,0940,0005,5(918,18)(5,51000,0005,5940,0005,0962,154
3Šteňo Patrik2008ŠK Řevnice118754120,77023,5820,0005,0850,0004,5(576,47)(4,0(723,08)(4,0760,0004,0(672,73)(4,5930,7705,5760,0004,5824,154
4Hrubý Filip2009Sokol Buštěhrad130653983,33025,5880,0005,0682,3504,5861,5406,0836,3605,0723,0805,0796,666
5Kučera Matěj2008Sokol Buštěhrad124553910,29022,5640,0004,5775,0004,0735,2904,5880,0005,0880,0004,5782,058
6Chlebovský Matyáš2008ŠK Řevnice116953885,80023,0(460,00)(4,01000,0005,5841,1805,0(376,92)(3,0640,0004,0(181,82)(2,0584,6204,0820,0004,5777,160
7Krajíček Matthew2009ŠK Rakovník116853716,09022,5700,0004,5700,0004,0(364,71)(3,5(653,85)(4,0700,0004,0754,5504,5861,5405,5(460,00)(3,5743,218
8Mehes Lukáš2009Sokol Buštěhrad124453553,71023,0760,0005,0(470,59)(3,5792,3105,0509,0903,5792,3105,0700,0004,5710,742
9Rankin Filip2008ŠK Řevnice110052994,41019,5580,0004,5625,0004,0629,4104,0(100,00)(2,5520,0003,0640,0004,0598,882
10Stružka Adam2008TJ Český lev Kolešovice100052658,29019,5(340,00)(3,0550,0004,0523,5304,0(169,23)(3,0(280,00)(3,0590,9104,0653,8504,5340,0003,0531,658
11Beaufort Teodor2009ŠK Řevnice100052368,80017,5(250,00)(3,0446,1503,5460,0003,0427,2703,0515,3804,0520,0004,0473,760
12Macháček Matěj2009ŠK Zdice101342125,00015,0400,0004,0325,0003,0820,0004,0580,0004,0531,250
13Dobeš Matěj2009ŠK Zdice100051899,29016,5400,0003,0307,6903,0345,4503,0446,1504,0400,0003,5379,858
14Barták Josef2009ŠK Řevnice135221834,12011,0940,0006,0894,1205,0917,060
15Burcal Sebastian2009ŠK Zdice100041207,69012,0160,0002,0580,0004,0307,6903,0160,0003,0301,923
16Grisa Filip2008SK DDM Slaný10002892,6507,5475,0004,0417,6503,5446,325
17Jež Jan2008ŠK Řevnice10512892,3007,0515,3804,0376,9203,0446,150
18Švarc Kryštof2009Sokol Buštěhrad13341788,2404,5788,2404,5788,240
19Vaněček Kryštof2009SK DDM Slaný10005689,2309,0220,0002,5100,0001,0100,0002,0100,0001,5169,2302,0137,846
20Jeránek Albert2009ŠK Zdice10002680,0006,0280,0003,0400,0003,0340,000
21Šnaid Jan2009ŠK Zdice10003615,0008,0175,0002,0340,0003,0100,0003,0205,000
22Porš Jáchym2008Sokol Buštěhrad10751584,6204,0584,6204,0584,620
23Mikovec Jakub2009ŠK Zdice10003583,6407,5100,0001,5220,0003,0263,6403,0194,547
24Litavský Lukáš2008ŠK Rakovník10002538,8206,0258,8203,0280,0003,0269,410
25Zelenka Vojtěch2008Sokol Buštěhrad10001311,7603,5311,7603,5311,760
26Břízová Žofie2009ŠK Řevnice10002260,0002,0160,0002,0100,0000,0130,000
27Kroufek Štěpán2008Sokol Buštěhrad10001238,4603,0238,4603,0238,460
27Janata Terenc2008Sokol Buštěhrad10421238,4603,0238,4603,0238,460
29Vazian Naďa2008ŠK Zdice10001220,0003,0220,0003,0220,000
30Košťál Boris2009TJ Český lev Kolešovice10001205,8803,0205,8803,0205,880
31Kovárník Štěpán2009ŠK Rakovník10001152,9402,5152,9402,5152,940
32Toms Antonín2008SK DDM Slaný10001100,0002,0100,0002,0100,000

H14 - do čtrnácti let

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Čuvala Tibor2006ŠK Zdice152655000,00027,0(1000,00)(5,0(1000,00)(4,51000,0005,01000,0006,01000,0005,51000,0005,51000,0005,01000,000
2Cába Adam2007Sokol Buštěhrad144854400,41021,5850,0004,0807,1404,0930,7704,5(600,00)(3,0887,5004,0925,0005,0(775,00)(3,5880,082
3Beaufort Oliver2007ŠK Řevnice120353872,19018,0742,8603,0723,0803,0800,0004,0775,0004,0(600,00)(3,0(700,00)(3,5831,2504,0774,438
4Učík Jakub2006ŠK Rakovník117853780,29018,0700,0003,5(550,00)(3,0861,5403,5700,0004,0800,0003,5(475,00)(3,0718,7503,5756,058
5Mehesová Veronika2006Sokol Buštěhrad122753728,37018,5(400,00)(3,0584,6203,0900,0004,5718,7504,0900,0003,5625,0003,5(437,50)(3,0745,674
6Tichý Richard2006Sokol Buštěhrad124153675,35017,5(550,00)(3,0614,2903,0792,3103,5(500,00)(3,0831,2504,0(400,00)(3,0775,0004,0662,5003,0735,070
7Novotný František2006Sokol Buštěhrad145643531,25018,5925,0005,0662,5003,51000,0005,0943,7505,0882,813
8Barták Josef2009ŠK Řevnice135243266,96017,0935,7104,5943,7505,0500,0003,0887,5004,5816,740
9Vengrin Filip2007TJ Český lev Kolešovice110653044,03016,0475,0003,0871,4304,0653,8503,0(400,00)(3,0437,5003,0606,2503,0608,806
10Řepková Michaela2006SK DDM Slaný110052300,20014,0678,5703,0515,3803,0381,2503,0175,0002,0550,0003,0460,040
11Housa Jan2006Tuchoměřice100042150,00013,0606,2503,5200,0002,5850,0004,0493,7503,0537,500
12Skřivan Maxim2007TJ Český lev Kolešovice108351761,33012,0421,4302,5446,1503,0300,0002,0212,5002,0381,2502,5352,266
13Novák Viktor2007Sokol Buštěhrad117741287,5009,5325,0002,5200,0002,0550,0003,0212,5002,0321,875
14Liprt Tomáš2006TJ Český lev Kolešovice104921260,7106,5775,0003,5485,7103,0630,355
15Karpecká Marie2006ŠK Řevnice125021193,7506,5493,7503,0700,0003,5596,875
16Kroufek Jakub2007Sokol Buštěhrad104341174,1108,0625,0003,0292,8602,0100,0001,0156,2502,0293,528
17Vaněček Tadeáš2007SK DDM Slaný103651160,7809,5175,0002,0228,5701,5238,4602,0268,7502,0250,0002,0232,156
18Grunt Tomáš2006SK DDM Slaný100051089,2908,5100,0001,5164,2901,0156,2501,5400,0002,5268,7502,0217,858
19Housa Vojtěch2006Tuchoměřice100041075,0008,0325,0003,0100,0001,0325,0002,0325,0002,0268,750
20Svatoň Filip2007TJ Český lev Kolešovice10444876,3708,0250,0002,0357,1402,5169,2302,0100,0001,5219,093
21Karpecki Jiří2006ŠK Řevnice10942850,0006,0550,0003,5300,0002,5425,000
22Vinšová Tereza2007ŠK Řevnice10001376,9203,0376,9203,0376,920
23Liška Jakub2006ŠK Rakovník10001307,6902,0307,6902,0307,690
24Nodl Vít2006Labyrint Kladno10001100,0002,0100,0002,0100,000
25Zentner Vojtěch2006SK DDM Slaný10001100,0001,0100,0001,0100,000
26Dao Martin2008Kněževes10001100,0000,0100,0000,0100,000
26Stanslický Filip2007SK DDM Slaný10001100,0000,0100,0000,0100,000

H16 - do šestnácti let

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Handl Petr2004ŠK Zdice155054910,00029,01000,0005,5910,0005,5(887,50)(5,5(754,55)(4,5(800,00)(5,01000,0006,01000,0006,01000,0006,0982,000
2Jelínek Oliver2004ŠK Řevnice157954728,18027,0910,0005,01000,0005,51000,0006,0900,0005,0(775,00)(5,0918,1805,5(742,86)(4,0945,636
3Hadrava Lukáš2005Sokol Buštěhrad151654105,55025,0820,0005,0(212,50)(3,51000,0005,5887,5005,5590,9104,0807,1405,0821,110
4Kubín Lukáš2004Sokol Buštěhrad155753809,25024,5775,0005,5918,1805,01000,0006,0437,5004,0678,5704,0761,850
5Mošovský Jakub2005Sokol Buštěhrad142153684,57025,0(280,00)(3,0662,5005,0836,3605,0700,0005,0550,0004,0(509,09)(4,0935,7106,0736,914
6Šinágl Matěj2004ŠK Řevnice134253420,65022,0730,0004,5640,0004,0(550,00)(4,0600,0004,5(212,50)(3,5836,3605,0614,2904,0684,130
7Tvaroh Vítězslav2005Sokol Buštěhrad144953180,98021,5730,0004,5500,0004,0325,0003,5754,5504,5871,4305,0636,196
8Vengrin Jakub2005TJ Český lev Kolešovice123752884,12021,0820,0005,0550,0004,0437,5004,0590,9104,0485,7104,0576,824
9Patroch Ota2005Sokol Buštěhrad109252236,37017,0550,0004,0(190,00)(2,5672,7304,0200,0002,0263,6403,0550,0004,0447,274
10Straka Jakub2005Sokol Buštěhrad127452102,95018,5(280,00)(3,0370,0004,0325,0004,0345,4503,0400,0003,0662,5004,5420,590
11Novák Radim2005Sokol Buštěhrad129141998,96015,5460,0003,5509,0904,0672,7304,5357,1403,5499,740
12Baláš Jan2005ŠK Řevnice109141866,88015,0640,0004,5460,0004,0345,4503,0421,4303,5466,720
13Břicháček Jiří2005Sokol Buštěhrad113051483,11015,0(100,00)(1,5100,0002,0427,2703,5300,0003,0427,2704,0228,5702,5296,622
14Nováková Kamila2005Sokol Buštěhrad10954846,5009,5190,0002,0181,8202,0181,8202,5292,8603,0211,625
15Kuzněcov Vladislav2004Sokol Buštěhrad10165663,6409,5100,0002,0263,6402,0100,0001,5100,0003,0100,0001,0132,728
16Láska Václav2004ŠK Rakovník10002534,2906,0370,0003,5164,2902,5267,145
17Albrecht Karel2004ŠK Rakovník10001100,0001,5100,0001,5100,000
18Musil Tomáš2005Labyrint Kladno10001100,0001,0100,0001,0100,000

DML - mladší dívky

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Vengrinová Michaela2010TJ Český lev Kolešovice10004800,7108,5190,0002,0228,5702,5185,7102,0196,4302,0200,178
2Buková Alžběta2010Sokol Buštěhrad10003567,8605,5260,7102,5142,8601,0164,2902,0189,287
3Tichá Marie2012Sokol Buštěhrad10005534,6205,5100,0001,0100,0000,0134,6202,0100,0001,0100,0001,5106,924
4Hrubá Viktorie2011Sokol Buštěhrad10003486,6604,5196,4302,5142,8601,0147,3701,0162,220
5Vazian Naďa2008ŠK Zdice10001325,0003,0325,0003,0325,000
6Břízová Žofie2009ŠK Řevnice10002269,2302,0169,2302,0100,0000,0134,615

DST - starší dívky

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Mehesová Veronika2006Sokol Buštěhrad122752880,75018,5(332,26)(3,0413,0403,0785,7104,5600,0004,0550,0003,5532,0003,5(345,45)(3,0576,150
2Řepková Michaela2006SK DDM Slaný110051778,92014,0472,4103,0373,9103,0333,3303,0172,0002,0427,2703,0355,784
3Nováková Kamila2005Sokol Buštěhrad109541040,7509,5245,1602,0142,8602,0280,0002,5372,7303,0260,188
4Karpecká Marie2006ŠK Řevnice12502883,3306,5433,3303,0450,0003,5441,665
5Vinšová Tereza2007ŠK Řevnice10001295,6503,0295,6503,0295,650