Soutěže / 2018-2019 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

2. kolo RŽL SB 2018

O slánský helm

Slaný, 13.10.2018


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Hauge Richard20101100Sokol Buštěhrad5,020,529,520,01000,000
    2Tichý Kryštof20101052Sokol Buštěhrad4,019,527,516,0850,0004
    3Mruškovič Ondřej20111169ŠK Zdice4,019,527,019,0700,000
    4Hacker Jindřich20101000ŠK Zdice3,017,022,512,0550,000
    5Oliva Václav20101000ŠK Rakovník3,016,522,57,0400,000
    6Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice2,017,524,06,0250,000
    7Novotný Jáchym20101000Sokol Buštěhrad2,015,521,55,0100,000
    H12
    1Langmaier Michal20091329TJ Kralupy nad Vltavou7,022,030,528,0
    2Chlebovský Matyáš20081070ŠK Řevnice5,521,530,523,01000,0003
    3Kohm Patrik20091202ŠK Velvary5,022,532,522,0925,000
    4Šteňo Patrik20081203ŠK Řevnice4,521,029,518,0850,000
    5Kučera Matěj20081257Sokol Buštěhrad4,023,034,021,0775,000
    6Krajíček Matthew20091000ŠK Rakovník4,019,028,015,0700,0004
    7Rankin Filip20081129ŠK Řevnice4,017,524,516,0625,000
    8Stružka Adam20081000TJ Český lev Kolešovice4,017,025,016,0550,0004
    9Grisa Filip20081000SK DDM Slaný4,015,022,512,0475,0004
    10Dobeš Matěj20091000ŠK Zdice3,017,526,510,0400,000
    11Macháček Matěj20091000ŠK Zdice3,017,522,511,0325,000
    12Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice3,017,023,014,0250,000
    13Šnaid Jan20091000ŠK Zdice2,017,523,511,0175,000
    14Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný1,014,520,56,0100,000
    H14
    1Bezděk Tomáš20071488TJ Kralupy nad Vltavou5,024,025,019,0
    2Čuvala Tibor20061548ŠK Zdice4,528,530,520,01000,000
    3Schula Vojtěch20061452ŠK Praha-Smíchov4,527,028,019,5
    4Barták Josef20091408ŠK Řevnice4,525,027,017,5935,710
    5Vengrin Filip20071073TJ Český lev Kolešovice4,027,030,017,0871,4303
    6Cába Adam20071345Sokol Buštěhrad4,024,526,017,0807,140
    7Beaufort Oliver20071207ŠK Řevnice3,025,527,513,0742,860
    8Řepková Michaela20061011SK DDM Slaný3,022,524,512,0678,5704
    9Tichý Richard20061000Sokol Buštěhrad3,022,023,014,0614,2904
    10Učík Jakub20061060ŠK Rakovník3,018,519,510,5550,000
    11Liprt Tomáš20061049TJ Český lev Kolešovice3,016,017,07,0485,710
    12Skřivan Maxim20071080TJ Český lev Kolešovice2,519,020,06,5421,430
    13Svatoň Filip20071167TJ Český lev Kolešovice2,518,019,06,5357,140
    14Kroufek Jakub20071077Sokol Buštěhrad2,020,022,510,0292,860
    15Vaněček Tadeáš20071053SK DDM Slaný1,517,018,06,0228,570
    16Grunt Tomáš20061025SK DDM Slaný1,020,521,56,0164,290
    17Zentner Vojtěch20061000SK DDM Slaný1,017,518,54,0100,000
    H16
    1Jelínek Oliver20041603ŠK Řevnice5,528,031,026,01000,000
    2Handl Petr20041584ŠK Zdice5,526,028,520,5910,000
    3Hadrava Lukáš20051428Sokol Buštěhrad5,027,530,522,0820,000
    4Tvaroh Vítězslav20051358Sokol Buštěhrad4,522,023,017,5730,000
    5Šinágl Matěj20041268ŠK Řevnice4,027,530,517,0640,000
    6Vengrin Jakub20051347TJ Český lev Kolešovice4,025,028,016,0550,000
    7Baláš Jan20051096ŠK Řevnice4,022,524,515,0460,0003
    8Straka Jakub20051252Sokol Buštěhrad4,021,022,013,0370,000
    9Mošovský Jakub20051373Sokol Buštěhrad3,026,028,015,0280,000
    10Patroch Ota20051209Sokol Buštěhrad2,520,022,09,5190,000
    11Kuzněcov Vladislav20041131Sokol Buštěhrad2,018,519,58,0100,000
    DML
    1Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice2,017,524,06,0190,000
    DST
    1Řepková Michaela20061011SK DDM Slaný3,022,524,512,0472,4104
    H18
    1Hrdlička Jan20021376SK DDM Slaný6,026,529,025,01000,000
    2Debroise Michal20031083Sokol Buštěhrad3,019,521,010,0100,000