Soutěže / 2018-2019 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

3. kolo RŽL SB

Kněževes u Rakovníka, 24.11.2018


    Startovní listiny a výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Mruškovič Ondřej20111141ŠK Zdice4,022,029,018,01000,000
    2Kováč Pavel20111000Sokol Buštěhrad3,516,523,512,0887,5004
    3Tichý Kryštof20101021Sokol Buštěhrad3,020,528,015,0775,000
    4Hauge Richard20101120Sokol Buštěhrad3,015,520,510,0662,500
    5Oliva Václav20101000ŠK Rakovník2,515,521,010,0550,000
    6Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice2,514,520,58,5437,500
    7Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad2,513,020,06,5325,000
    8Popovský Marek20101000Sokol Buštěhrad2,015,522,09,0212,500
    9Tichá Marie20121000Sokol Buštěhrad1,015,521,55,0100,000
    H12
    1Spousta Vojtěch20081372Unichess6,023,031,523,5
    2Kohm Patrik20091259ŠK Velvary5,022,031,022,01000,000
    3Vyšinský Otakar20081370ŠK Řevnice5,022,030,522,0947,060
    4Dudarec Elias20091132ŠK Sokol Vyšehrad5,020,027,019,0
    5Barták Josef20091377ŠK Řevnice5,019,028,017,0894,120
    6Chlebovský Matyáš20081121ŠK Řevnice5,018,526,019,0841,180
    7Švarc Kryštof20091334Sokol Buštěhrad4,524,533,023,5788,240
    8Kučera Matěj20081239Sokol Buštěhrad4,521,529,521,0735,290
    9Hrubý Filip20091262Sokol Buštěhrad4,518,026,518,5682,350
    10Rankin Filip20081101ŠK Řevnice4,020,028,017,0629,410
    11Šteňo Patrik20081201ŠK Řevnice4,020,027,018,0576,470
    12Stružka Adam20081000TJ Český lev Kolešovice4,018,526,516,0523,530
    13Mehes Lukáš20091090Sokol Buštěhrad3,521,529,015,5470,5904
    14Grisa Filip20081000SK DDM Slaný3,518,026,513,5417,650
    15Krajíček Matthew20091000ŠK Rakovník3,516,522,511,5364,7104
    16Zelenka Vojtěch20081000Sokol Buštěhrad3,515,522,013,5311,760
    17Litavský Lukáš20081000ŠK Rakovník3,017,524,011,0258,820
    18Košťál Boris20091000TJ Český lev Kolešovice3,016,022,09,0205,880
    19Kovárník Štěpán20091000ŠK Rakovník2,517,024,011,5152,940
    20Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný2,015,021,04,0100,000
    H14
    1Čuvala Tibor20061415ŠK Zdice5,021,529,522,01000,000
    2Cába Adam20071333Sokol Buštěhrad4,518,025,517,0930,770
    3Schula Vojtěch20061444ŠK Praha-Smíchov4,017,525,016,0
    4Učík Jakub20061079ŠK Rakovník3,516,523,013,0861,5404
    5Tichý Richard20061142Sokol Buštěhrad3,515,523,011,0792,310
    6Beaufort Oliver20071162ŠK Řevnice3,019,028,013,0723,080
    7Vengrin Filip20071210TJ Český lev Kolešovice3,018,525,514,0653,850
    8Mehesová Veronika20061137Sokol Buštěhrad3,018,524,012,0584,620
    9Řepková Michaela20061051SK DDM Slaný3,015,520,511,0515,380
    10Skřivan Maxim20071083TJ Český lev Kolešovice3,013,517,09,0446,150
    11Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice3,012,015,07,0376,920
    12Liška Jakub20061000ŠK Rakovník2,016,523,010,0307,690
    13Vaněček Tadeáš20071009SK DDM Slaný2,015,521,59,0238,460
    14Svatoň Filip20071108TJ Český lev Kolešovice2,013,018,07,0169,230
    15Dao Martin20081000Kněževes0,014,020,00,0100,000
    H16
    1Jelínek Oliver20041608ŠK Řevnice6,023,031,524,01000,000
    2Handl Petr20041549ŠK Zdice5,523,032,522,5887,500
    3Kubín Lukáš20041469Sokol Buštěhrad5,522,031,024,5775,000
    4Mošovský Jakub20051320Sokol Buštěhrad5,021,530,521,0662,500
    5Šinágl Matěj20041303ŠK Řevnice4,021,529,519,0550,000
    6Vengrin Jakub20051273TJ Český lev Kolešovice4,017,523,016,0437,500
    7Straka Jakub20051236Sokol Buštěhrad4,016,023,016,0325,000
    8Hadrava Lukáš20051395Sokol Buštěhrad3,522,031,017,0212,500
    9Břicháček Jiří20051131Sokol Buštěhrad2,013,517,55,0100,000
    DML
    1Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice2,514,520,58,5228,570
    2Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad2,513,020,06,5196,430
    3Tichá Marie20121000Sokol Buštěhrad1,015,521,55,0100,000
    DST
    1Mehesová Veronika20061137Sokol Buštěhrad3,018,524,012,0413,040
    2Řepková Michaela20061051SK DDM Slaný3,015,520,511,0373,910
    3Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice3,012,015,07,0295,650