Soutěže / 2018-2019 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

5. kolo RŽL SB

Přebor města Zdice

Zdice, 26.1.2019


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Chon Jeremy20101186TJ Bohemians Praha5,022,030,523,03
    2Mruškovič Ondřej20111081ŠK Zdice5,019,027,018,01000,0004
    3Tichý Kryštof20101100Sokol Buštěhrad4,017,025,517,0871,430
    4Kováč Pavel20111100Sokol Buštěhrad3,520,027,516,0742,860
    5Hacker Jindřich20101000ŠK Zdice3,016,524,012,0614,290
    6Novotný Jáchym20101000Sokol Buštěhrad3,015,521,09,0485,710
    7Bříza Hanuš20111000ŠK Řevnice2,514,520,09,5357,140
    8Flodr Vítek20101000ŠK Zdice2,015,522,010,0228,570
    9Tichá Marie20121000Sokol Buštěhrad2,013,018,55,0100,000
    H12
    1Vyšinský Otakar20081418ŠK Řevnice6,521,028,527,51000,000
    2Dudarec Elias20091132ŠK Sokol Vyšehrad5,520,530,022,53
    3Kohm Patrik20091182ŠK Velvary5,518,527,019,0940,000
    4Kučera Matěj20081224Sokol Buštěhrad5,020,530,021,0880,000
    5Macháček Matěj20091000ŠK Zdice4,023,532,520,0820,0004
    6Pokorný Vincent20091209TJ Bohemians Praha4,020,529,018,0
    7Šteňo Patrik20081237ŠK Řevnice4,019,526,517,0760,000
    8Krajíček Matthew20091000ŠK Rakovník4,019,027,014,0700,0004
    9Chlebovský Matyáš20081114ŠK Řevnice4,018,024,516,0640,000
    10Burcal Sebastian20091000ŠK Zdice4,016,522,010,0580,000
    11Rankin Filip20081117ŠK Řevnice3,020,529,015,0520,000
    12Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice3,019,027,514,0460,000
    13Jeránek Albert20091000ŠK Zdice3,018,526,011,0400,000
    14Šnaid Jan20091000ŠK Zdice3,017,526,012,0340,000
    15Stružka Adam20081000TJ Český lev Kolešovice3,016,523,510,0280,000
    16Mikovec Jakub20091000ŠK Zdice3,015,522,011,0220,000
    17Břízová Žofie20091000ŠK Řevnice2,015,023,56,0160,000
    18Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný1,514,520,58,5100,000
    H14
    1Čuvala Tibor20061442ŠK Zdice5,520,529,521,01000,000
    2Barták Josef20091387ŠK Řevnice5,018,025,017,0943,750
    3Schula Vojtěch20061430ŠK Praha-Smíchov4,519,027,021,0
    4Cába Adam20071360Sokol Buštěhrad4,020,528,519,0887,500
    5Tichý Richard20061210Sokol Buštěhrad4,019,526,015,0831,2503
    6Beaufort Oliver20071190ŠK Řevnice4,019,028,013,0775,000
    7Mehesová Veronika20061206Sokol Buštěhrad4,015,522,514,0718,750
    8Novotný František20061260Sokol Buštěhrad3,522,029,017,0662,500
    9Housa Jan20061000Tuchoměřice3,516,523,013,5606,2504
    10Karpecki Jiří20061094ŠK Řevnice3,514,020,513,5550,0004
    11Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice3,018,022,514,0493,750
    12Vengrin Filip20071175TJ Český lev Kolešovice3,014,521,59,0437,500
    13Řepková Michaela20061051SK DDM Slaný3,012,517,08,0381,250
    14Housa Vojtěch20061000Tuchoměřice3,012,016,010,0325,000
    15Vaněček Tadeáš20071100SK DDM Slaný2,016,523,07,0268,750
    16Skřivan Maxim20071083TJ Český lev Kolešovice2,013,517,57,0212,500
    17Grunt Tomáš20061000SK DDM Slaný1,514,017,54,0156,250
    18Stanslický Filip20071000SK DDM Slaný0,012,517,00,0100,000
    H16
    1Kubín Lukáš20041488Sokol Buštěhrad6,023,032,524,51000,000
    2Jelínek Oliver20041604ŠK Řevnice5,024,034,024,5900,000
    3Handl Petr20041562ŠK Zdice5,023,032,022,0800,000
    4Mošovský Jakub20051320Sokol Buštěhrad5,020,529,520,0700,000
    5Šinágl Matěj20041309ŠK Řevnice4,518,526,517,0600,000
    6Tvaroh Vítězslav20051342Sokol Buštěhrad4,021,027,518,0500,000
    7Straka Jakub20051274Sokol Buštěhrad3,019,527,015,0400,000
    8Břicháček Jiří20051052Sokol Buštěhrad3,015,520,511,0300,000
    9Patroch Ota20051271Sokol Buštěhrad2,019,527,512,0200,000
    10Kuzněcov Vladislav20041054Sokol Buštěhrad1,514,018,05,0100,000
    DML
    1Břízová Žofie20091000ŠK Řevnice2,015,023,56,0169,230
    2Tichá Marie20121000Sokol Buštěhrad2,013,018,55,0134,620
    DST
    1Mehesová Veronika20061206Sokol Buštěhrad4,015,522,514,0600,000
    2Karpecká Marie20061250ŠK Řevnice3,018,022,514,0433,330
    3Řepková Michaela20061051SK DDM Slaný3,012,517,08,0333,330