Soutěže / 2019-2020 / Krajský přebor mládeže

Finálový turnaj KP mládeže 2020

HD10, HD12, HD14, HD16

Neratovice, 12.-13.9.2020


    Výsledky na chess-results.com
    Postupující a přihlášky
    aktualizováno 12.09.2020 13:40
    přímo postupující
    postupující ZK
    náhradník
    dívka
    divoká karta
    z jiné kategorie
    potvrzená účast
    přihlášen
    nezúčastní se
    PP Mistrovství Čech
    Z jiné kategorie:
    Věkem přísluší do mladší kategorie, ale splnil kritéria i pro starší kategorii
    Postupy:
    KP - přímý postup: krajský přeborník 2019, MČ - přímý postup na MČ 2020, MČR - postup na MČR 2020
    ELO - přímý postup podle LOK z 5.1.2020 nebo z 5.9.2019: kat. H16 - ELO>=1550, kat. H14 - ELO>=1400, ostatní kat.- ELO>=1251
    ELO:
    HD12-HD16 - ELO ČR pro praktický šach, HD10 - ELO ČR pro rapid šach
    č.LOKJménonar.OddílregionELOPostupÚčastPoznámka
    kategorie HD16
    38405 Vojta Jakub 2005 TJ Spartak Vlašim SE 2195 ELO 1.2020, MČR NE
    41444 Dudek Vojtěch 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1997 ELO 1.2020 NE
    1 47238 Le Anh Dung 2006 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1747 ELO 1.2020 PR
    2 42141 Pecka Jan 2006 TJ Kobylisy SC 1725 ELO 1.2020 PR přestup mimo kraj *)
    3 42110 Beran Jakub 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1661 ELO 1.2020 PR
    47773 Španěl Benedikt 2005 Šachový klub při MĚÚ Hostomice SA 1030 ZK NE
    4 52930 Šimek Filip 2006 TJ Jince SA 1000 ZK PR
    5 44529 Čuvala Tibor 2006 Sokol Buštěhrad SB 1613 ZK PR
    6 44828 Tvaroh Vítězslav 2005 Sokol Buštěhrad SB 1505 ZK PR
    7 44830 Hadrava Lukáš 2005 Sokol Buštěhrad SB 1451 ZK PR
    8 51250 Housa Vojtěch 2006 Sokol Buštěhrad SB 1229 ZK PR
    9 46944 Hepnar Lukáš 2005 Sokol Brandýs nad Labem SC 1400 ZK PR
    10 41126 Šťastný Šimon 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1496 ZK PR
    11 41818 Šelder Stanislav 2006 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1474 ZK PR
    45163 Holubec Matěj 2005 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1146 ZK NE
    12 44763 Kubíček Daniel 2006 ŠK Spartak Čelákovice SD 1464 ZK PR
    13 44765 Sedmihradský Martin 2005 ŠK Spartak Čelákovice SD 1031 ZK PR
    41574 Dlabal Lukáš 2006 ŠK Český Brod SD 1081 ZK NE
    47585 Kopecký Václav 2006 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1065 ZK NE
    38655 Filip Štěpán 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1441 ZK NE
    14 42393 Bláha Tomáš 2005 TJ Jawa Brodce SE 1381 ZK PR
    15 42766 Hampl David 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1510 ZK PR
    16 46609 Jiřík Adam 2005 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1243 ZK PR
    40039 Mandát Kryštof 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1282 ZK NE
    17 41765 Hrabě Ondřej 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1162 ZK PR
    18 43747 Václavík Richard 2006 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1129 ZK PR
    19 40887 Straka Jakub 2005 Sokol Buštěhrad SE 1190 N PR za Holubce
    20 46700 Bláha Filip 2006 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1128 N PR za Vojtěcha Dudka
    21 51251 Housa Jan 2006 Sokol Buštěhrad SB 1222 DK KM 1 PR
    22 44764 Sedmihradský Tomáš 2008 ŠK Spartak Čelákovice SD 1528 DK KM 2 PR
    23 43196 Novotný František 2006 Sokol Buštěhrad SB 1324 DK KM 3 PR
    24 44042 Kořínek Jáchym 2005 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 1358 DK KM 4 PR
    25 41585 Verner Ondřej 2005 TJ Neratovice SC 1290 DK P 1 PR
    26 50479 Havlík Filip 2006 TJ Neratovice SC 1237 DK P 2 PR
    27 44902 Hosová Sandra 2006 Sokol Buštěhrad SB 1492 D PR
    28 45661 Glasbergerová Lucie 2006 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1334 D PR
    29 43195 Mehesová Veronika 2006 Sokol Buštěhrad SB 1199 D PR
    30 40919 Lísková Tereza 2006 TJ Jince SA 1165 D PR
    31 42915 Jandová Zuzana 2006 ŠK Spartak Čelákovice SD 1105 D PR
    kategorie HD14
    44760 Němec Jáchym 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 2137 ELO 1.2020, MČR NE
    40041 Šmolík Jáchym 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 2067 ELO 1.2020, MČR NE
    43414 Day Tobiáš 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1816 ELO 1.2020, MČR NE
    1 42713 Seidl Jan 2007 TJ KRALUPY, z.s. SC 1798 ELO 1.2020 PR
    2 47661 Bezděk Tomáš 2007 TJ KRALUPY, z.s. SC 1617 ELO 9.2019, KP H14 PR
    3 45341 Pressler Tobias 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1606 ELO 1.2020 PR
    4 46626 Vyšinský Otakar 2008 ŠK Řevnice SB 1529 ELO 1.2020 PR
    44764 Sedmihradský Tomáš 2008 ŠK Spartak Čelákovice SD 1528 ELO 1.2020, MČR NE hraje H16
    46538 Svoboda Jan 2007 TJ Jawa Brodce SE 1481 ELO 1.2020 NE
    5 44168 Cába Adam 2007 Sokol Buštěhrad SB 1376 ELO 9.2019 PR
    51193 Rajdl Matěj 2007 Šachový klub při MĚÚ Hostomice SA 1250 ZK NE
    6 49772 Štufka Martin 2007 Šachový klub Příbram-Baník SA 1231 ZK PR
    7 44798 Beaufort Oliver 2007 ŠK Řevnice SB 1138 ZK PR
    8 49840 Stružka Adam 2008 Český lev Kolešovice SB 1111 ZK PR
    52505 Melč Tomáš 2007 ŠO TP Nova Kladno, z.s. SB 1000 ZK NE
    9 46168 Stejný Michal 2008 Sokol Brandýs nad Labem SC 1141 ZK PR
    10 44912 Veny Jakub 2007 ŠK Dopravní podnik Praha SC 1268 ZK PR přestup mimo kraj *)
    46455 Ohlídal Tomáš 2007 Sokol Mladá Boleslav SC 1318 ZK NE
    11 47725 Mrázek Adam 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SD 1358 ZK PR
    12 42788 Pešek Antonín 2007 ŠK Spartak Čelákovice SD 1326 ZK PR
    44255 Dejmek Tomáš 2007 Šachový klub Světlá nad Sázavou SD 1454 ZK NE přestup mimo kraj *)
    13 48004 Hodek Martin 2007 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1161 ZK PR
    44841 Veselý Jan 2007 TJ Spartak Vlašim SE 1379 ZK NE
    14 44512 Čermák Filip 2007 ŠK Medvědi Zvole SE 1255 ZK PR
    15 44513 Jouja Matyáš 2008 ŠK Medvědi Zvole SE 1209 ZK PR
    46536 Křivánek Dalibor 2008 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1282 ZK NE
    16 47162 Matoušek Jiří 2008 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1315 N PR za Tomáše Dejmka
    17 41206 Kůrka Marek 2007 ŠK Medvědi Zvole SE 1115 N PR za Jana Svobodu
    18 50331 Kavan Viktor Florian 2008 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1030 N PR za Dalibora Křivánka
    19 52314 Onufer Jindřich 2008 DDM Sokol Nymburk SD 1000 DK KM 1 PR
    20 45659 Sehnoutková Laura 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1246 D PR
    21 49517 Müllerová Karina Nela 2007 ŠK Spartak Čelákovice SD 1225 D PR
    22 44761 Myšková Veronika 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1094 D PR
    23 50289 Kupčíková Nela 2008 Sokol Brandýs nad Labem SC 1067 D PR
    24 47159 Žoudlíková Veronika 2008 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1046 D PR
    kategorie HD12
    1 46420 Síleš Jan 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1587 ELO 1.2020 PR
    46264 Stein Michael 2009 TJ Spartak Vlašim SE 1560 ELO 1.2020 NE
    2 46023 Langmaier Michal 2009 TJ KRALUPY, z.s. SC 1481 ELO 1.2020 PR
    3 45366 Barták Josef 2009 ŠK Řevnice SB 1465 ELO 1.2020, KP H12 PR
    4 48869 Pešta Milan 2009 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1343 ELO 1.2020 PR
    5 47587 Topenčík Bruno 2010 ŠK Spartak Čelákovice SD 1331 ELO 1.2020, KP H10, MČ PR
    6 44162 Švarc Kryštof 2009 Sokol Buštěhrad SB 1285 ELO 1.2020 PR
    7 46724 Ocelák David 2009 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1255 ELO 9.2019 PR
    8 46600 Procházka Matěj 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1216 ELO 9.2019 PR
    9 49598 Stefaniv Vladyslav 2010 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1189 ELO 1.2020 PR
    10 47685 Mácha Jan 2009 Šachový klub Příbram-Baník SA 1000 ZK PR
    SA ZK NE neobsazeno
    11 45498 Hrubý Filip 2009 Sokol Buštěhrad SB 1233 ZK PR
    12 45471 Kohm Patrik 2009 TJ KRALUPY, z.s. SB 1188 ZK PR
    13 49505 Krajíček Matthew 2009 Český lev Kolešovice SB 1067 ZK PR
    14 45191 Rössler Erik 2009 TJ AERO Odolena Voda SC 1096 ZK PR
    15 50288 Kupčík Kamil 2010 Sokol Brandýs nad Labem SC 1088 ZK PR
    16 49447 Halák Jiří 2009 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1222 ZK PR
    17 50977 Mikšíček Matěj 2009 ŠK Spartak Čelákovice SD 1228 ZK PR
    47753 Čížek Petr 2009 Šachový klub Rožďalovice SD 1070 ZK NE
    18 49518 Čeřovský Lukáš 2009 ŠK Spartak Čelákovice SD 1061 ZK PR
    19 50725 Čanda Vít 2009 ŠK Spartak Čelákovice SD 1199 ZK PR
    20 48122 Slánský Jáchym 2009 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1238 ZK PR
    21 44678 Mlýnek Jakub 2010 TJ Jawa Brodce SE 1190 ZK PR
    22 45658 Sehnoutka Vojtěch 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1205 ZK PR
    23 46423 Němec Mikuláš 2010 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1090 ZK PR
    24 50664 Filip Šimon 2010 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1144 N4 ZK PR za Steina
    25 50663 Blahoš Michal 2009 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1105 DK KM 1 PR
    26 48847 Fajmon Herbert 2009 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1101 DK KM 2 PR
    27 51184 Kostenko Marek 2010 ŠK Spartak Čelákovice SD 1095 DK KM 3 PR
    28 49368 Všetečka Michal 2010 DDM Sokol Nymburk SD 1088 DK KM 4 PR
    29 47573 Zíta Filip 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1072 DK KM 5 PR
    30 48198 Hacker Jindřich 2010 Šachový klub Zdice SB 1000 DK KM 6 PR
    31 47854 Križan Jakub 2009 Pravý Hradec, z.s. SC 1000 DK KM 7 PR
    44165 Mehes Lukáš 2009 Sokol Buštěhrad SB 1122 DK KM 8 NE
    32 48917 Tichý Kryštof 2010 Sokol Buštěhrad SB 1059 DK P 1 PR
    33 49596 Kammová Kateřina 2010 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1293 D PR
    34 50292 Kaplanová Dominika 2009 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1145 D PR
    35 48864 Štědrová Jolana 2010 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1086 D PR
    36 50290 Engelthalerová Šárka 2009 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1052 D PR
    37 46215 Kubíčková Linda 2010 ŠK Spartak Čelákovice SD 1021 D PR
    38 51096 Dufková Tereza 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1000 D PR
    39 47576 Beranová Marta 2010 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1000 D PR
    kategorie HD10
    1 48848 Ocelák Lukáš 2011 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1257 ELO 1.2020 PR
    49844 Mezera Antonín 2011 TJ Jince SA 1159 ZK NE
    2 49843 Přibyl Vojtěch 2011 TJ Jince SA 0 ZK PR
    51450 Denko Otakar 2011 Šachový klub Zdice SB 1396 ZK NE
    3 50314 Kováč Pavel 2011 Sokol Buštěhrad SB 1208 ZK PR
    4 47758 Mruškovič Ondřej 2011 Šachový klub Zdice SB 1261 ZK PR
    5 50464 Gacho Michal 2011 Šachový klub Zdice SB 0 ZK PR
    6 52180 Šámal Jiří 2011 Sokol Brandýs nad Labem SC 1088 ZK PR
    7 51183 Stejný Šimon 2011 Sokol Brandýs nad Labem SC 0 ZK PR
    Šimandl Štěpán 2011 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 0 ZK NE NEREGISTROVANÝ
    51246 Straka René 2011 Šach Mělník SC 0 ZK NE
    8 49486 Hrebíček Tibor 2011 ŠK Český Brod SD 1210 ZK PR
    9 48792 Mrázek Štěpán 2011 ŠK Spartak Čelákovice SD 1099 ZK PR
    10 52322 Všetečka Marek 2011 DDM Sokol Nymburk SD 0 ZK PR
    11 50727 Sedmihradský Vojtěch 2011 ŠK Spartak Čelákovice SD 1078 ZK PR
    12 50297 Kříž Eliáš 2011 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1042 ZK PR
    13 50046 Vaňáček Jan 2011 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1024 ZK PR
    52209 Šimon Jakub 2011 Sokol Pečky SD 0 ZK NE
    52207 Štegl Radek 2012 Sokol Pečky SD 0 ZK NE
    14 50685 Antoš Bořivoj 2011 TJ Jawa Brodce SE 1100 ZK PR
    15 50686 Petrášek Jiří 2011 TJ Jawa Brodce SE 1227 ZK PR
    16 50565 Krejcárek Jan 2012 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 0 ZK PR
    17 48052 Luka Zdeněk 2011 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1043 ZK PR
    18 49338 Sehnoutka Vít 2012 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1042 ZK PR
    19 50880 Randák Jiří 2012 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1114 ZK PR
    47901 Čáp Jakub 2012 TJ Spartak Vlašim SE 1005 ZK NE
    Vaněk Jiří 2012 Šachová škola STAMAT, z.s. SE ZK NE NEREGISTROVANÝ
    20 52295 Laštovička Josef 2011 TJ Neratovice SC 0 N PR za Vaňka
    21 52269 Mikulec Eduard 2011 Sokol Buštěhrad SB 0 N PR za Čápa
    22 52878 Kratochvíl Devi 2011 Klub šachistů Říčany 1925 SE 0 N PR za Šimandla
    23 49448 Haláková Klára 2011 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 0 D PR
    24 50385 Hrubá Viktorie 2011 Sokol Buštěhrad SB 0 D PR

    *) hráč byl v době původního termínu KP členem SŠS, pak přestoupil mimo kraj a kvůli posunu termínu KP za přestupní termín by přišel o možnost bojovat o postup na MČ. Problematikou případného postupu hráče jiného kraje z našeho MČ v této atypické sezóně se momentálně na náš popud zabývá KM ŠSČR.