Soutěže / 2019-2020 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

5. kolo RŽL SB

Přebor Litně v šachu mládeže

Liteň, 22.2.2020


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Denko Otakar20111378ŠK Zdice5,527,028,522,01000,000
    2Mruškovič Ondřej20111182ŠK Zdice5,028,031,023,0871,4303
    3Kováč Pavel20111216Sokol Buštěhrad4,027,029,518,0742,860
    4Mikulec Eduard20121000Sokol Buštěhrad4,026,029,016,0614,2904
    5Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad4,023,025,017,0485,7104
    6Gacho Michal20111000ŠK Zdice3,024,026,010,0357,140
    7Beaufort Jiří20111000ŠK Řevnice2,018,520,07,0228,570
    8Floriška Tomáš20121000ŠK Zdice1,520,522,55,0100,000
    H12
    1Vyšinský Matěj20091000ŠK Řevnice3,023,526,013,01000,000
    1Hrubý Filip20091404Sokol Buštěhrad6,028,531,025,51000,000
    2Kohm Patrik20091280ŠK Velvary5,528,531,524,5900,000
    3Hacker Jindřich20101021ŠK Zdice4,524,026,518,0800,0004
    4Krajíček Matthew20091145TJ Český lev Kolešovice4,025,528,515,0700,000
    5Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice4,023,026,014,0600,0004
    6Moulis Kylián20101000ŠK Řevnice3,022,023,512,0500,000
    7Sasínek Petr20091000ŠK Řevnice3,021,022,511,0400,000
    8Jež Matěj20101000ŠK Řevnice3,021,022,510,0300,000
    9Pacovský Tomáš20091000ŠK Rakovník2,523,525,514,0200,000
    10Floriška Lukáš20101000ŠK Zdice2,520,021,55,0100,000
    H14
    1Vyšinský Otakar20081483ŠK Řevnice5,526,529,522,51000,000
    2Cába Adam20071366Sokol Buštěhrad4,524,527,519,0910,000
    3Beaufort Oliver20071327ŠK Řevnice4,522,523,517,5820,000
    4Svatoň Filip20071041TJ Český lev Kolešovice3,523,524,513,0730,0004
    5Stružka Adam20081209TJ Český lev Kolešovice3,025,526,515,0640,000
    6Novák Viktor20071103Sokol Buštěhrad3,021,023,08,0550,000
    7Chlebovský Matyáš20081131ŠK Řevnice3,016,517,57,0460,000
    8Vengrin Filip20071102TJ Český lev Kolešovice2,523,026,010,0370,000
    9Melč Tomáš20071000TP NOVA Kladno2,024,027,013,0280,000
    10Litavský Lukáš20081000ŠK Rakovník2,020,523,58,0190,000
    11Jež Jan20081000ŠK Řevnice1,021,524,56,0100,000
    H16
    1Čuvala Tibor20061557Sokol Buštěhrad6,528,532,527,51000,000
    2Tvaroh Vítězslav20051537Sokol Buštěhrad5,028,530,522,0925,000
    3Hosová Sandra20061548Sokol Buštěhrad5,024,527,518,0850,000
    4Housa Vojtěch20061245Sokol Buštěhrad4,524,527,016,5775,0003
    5Gacho Ondřej20061357TJ Bohemians Praha4,026,528,519,0
    6Housa Jan20061218Sokol Buštěhrad4,026,028,018,0700,0003
    7Karpecká Marie20061201ŠK Řevnice4,023,525,514,0625,0003
    8Straka Jakub20051203Sokol Buštěhrad4,023,025,018,0550,0003
    9Baláš Jan20051147ŠK Řevnice4,021,522,513,0475,000
    10Patroch Ota20051194Sokol Buštěhrad3,525,528,016,0400,000
    11Tichý Richard20061087Sokol Buštěhrad3,024,025,010,0325,000
    12Vengrin Jakub20051394TJ Český lev Kolešovice3,022,525,513,0250,000
    13Karpecki Jiří20061137ŠK Řevnice3,022,024,09,0175,000
    14Břicháček Jiří20051077Sokol Buštěhrad3,020,522,511,0100,000
    DML
    1Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad4,023,025,017,0550,0004
    DST
    1Hosová Sandra20061548Sokol Buštěhrad5,024,527,518,0887,500
    2Karpecká Marie20061201ŠK Řevnice4,023,525,514,0662,5003