Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(19.11.2019) Krajský přebor škol - Propozice
17.12.2019, Neratovice
(18.11.2019) 3. kolo RŽL SC - Propozice
14.12.2019, Mladá Boleslav, O vánočního kapra
(18.11.2019) 4. kolo RŽL SE - Propozice
23.11.2019, Dolní Kralovice
(16.11.2019) Přebor města Zdice - výsledky
16.11.2019, Chodouň
(10.11.2019) O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou 2019 - Propozice
21.12.2019, Kralupy nad Vltavou
(06.11.2019) 3. kolo RŽL SE - Propozice
9.11.2019, Jílové u Prahy
(06.11.2019) 3. kolo RŽL SB - Propozice
16.11.2019, Chodouň
(06.11.2019) 2. kolo RŽL SC - Propozice
30.11.2019, Neratovice
(31.10.2019) 3. kolo RŽL SD - Propozice
23.11.2019, Milovice
(24.10.2019) Regionální přebor škol Praha-východ - Vzor soupisky
28.11.2019, Čelákovice
(24.10.2019) Regionální přebor škol Praha-východ - Propozice
28.11.2019, Čelákovice
(21.10.2019) Přebor škol Lysá nad Labem - Propozice
6.11.2019, Lysá nad Labem
(18.10.2019) Přebor ZŠ Jince - Propozice
9.11.2019, Jince
(11.10.2019) 2. kolo RŽL SB - O slánský helm - výsledky
12.10.2019, Slaný, O slánský helm
(01.10.2019) 1. kolo RŽL SC - Propozice
19.10.2019, Mladá Boleslav
(26.09.2019) 2. kolo RŽL SB - Propozice
12.10.2019, Slaný, O slánský helm
(25.09.2019) 2. kolo RŽL SD - Propozice
9.11.2019, Poděbrady
(23.09.2019) 2. kolo RŽL SE - Propozice
19.10.2019, Pravonín
(16.09.2019) 1. kolo RŽL SB - Propozice
29.9.2019, Zdice
(15.09.2019) 1. kolo RŽL SE - Propozice
28.9.2019, Sedlčany
(14.09.2019) 1. kolo RŽL SD - Propozice
12.10.2019, Lysá nad Labem
(14.09.2019) MČ do 16 let 2019 - Propozice
26.10.-2.11.2019, Příchovice u Kořenova, HD12, HD14, HD16
(11.08.2019) XXV. šachové setkání - Propozice
25.-30.10.2019, Praha, Švýcar na 9 kol, 2 x 45 minut, pro hráče s LOK do 1500, 2 kategorie: A = nar. 2003 a ml., B = nar. 1993 a ml.

Nejbližší akce pro mládež

23.11.2019 3. kolo RŽL SD , Milovice
23.11.2019 4. kolo RŽL SE , Dolní Kralovice
30.11.2019 2. kolo RŽL SC , Neratovice
7.12.2019 4. kolo RŽL SD , Čelákovice
7.12.2019 76. PORG Open , Praha
14.12.2019 3. kolo RŽL SC , Mladá Boleslav
O vánočního kapra
17.12.2019 Krajský přebor škol , Neratovice
21.12.2019 5. kolo RŽL SE , Říčany
21.12.2019 O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou 2019, Kralupy nad Vltavou
11.1.2020 77. PORG Open , Praha
25.1.2020 4. kolo RŽL SB , Kladno
8.2.2020 6. kolo RŽL SE , Stříbrná Skalice
22.2.2020 7. kolo RŽL SE , Týnec nad Sázavou
29.2.2020 78. PORG Open , Praha
21.3.2020 Krajský přebor dětí do 8 let 2020, Čelákovice
28.3.2020 8. kolo RŽL SE , Sázava
25.4.2020 79. PORG Open , Praha
16.5.2020 80. PORG Open , Praha

Aktuality Komise mládeže

Zprávy z ŠSČR o mládeži

Manažer reprezentace mládeže ČR Petr Pisk informuje o následujících skutečnostech:

Na webu ŠSČR byla pro nejtalentovanější děti, jejich rodiče a fanoušky spuštěna vlastní stránka. Přístup je zde

Z posledních zajímavých informací tam najdete např. postup registrace na ME mládeže v Bratislavě - zde a vyhlášení turnajového grantu pro mládež - zde

KP mládeže v rapidu 2019

Dne 27. 4. 2019 se v Lysé nad Labem hrál Krajský přebor mládeže v rapidu. Umístění v jednotlivých kategoriích (zvýraznění hráči postupují na MČR):

H14: 1. Jan Pecka (Sokol Brandýs nad Labem), 2. Lukáš Hadrava (Sokol Buštěhrad), 3. Daniel Kubíček (ŠK Spartak Čelákovice), 4. Vítězslav Tvaroh (Sokol Buštěhrad)

D14: 1. Monika Strnadová (KŠ Říčany 1925), 2. Lucie Glasbergerová (KŠ Říčany 1925), 3. Tereza Lísková (TJ Jince)

H12: 1. Adam Cába (Sokol Buštěhrad), 2. Jan Seidl (TJ Kralupy nad Vltavou), 3. Adam Mrázek (DDM Symfonie Poděbrady)

D12: 1. Josefína Dudková (TJ Jawa Brodce), 2. Laura Sehnoutková (KŠ Říčany 1925), 3. Karina Nela Müllerová (ŠK Spartak Čelákovice). Protože Laura má přímý postup, na MČR se podívá i 4. Alice Zelenková (KŠ Říčany 1925)

H10: 1. Milan Pešta (TJ Kavalier Sázava), 2. Josef Barták (ŠK Řevnice), 3. Michal Langmaier (TJ Kralupy nad Vltavou)

D10: 1. Jolana Štědrová (TJ Kavalier Sázava), 2. Dominika Kaplanová (ŠK JOLY Lysá nad Labem), 3. Linda Kubíčková (ŠK Spartak Čelákovice)

Kromě toho na MČR ze SŠS ještě přímo postupují:

H14: Vojtěch Dudek (TJ Spartak Vlašim), Jakub Vojta (TJ Spartak Vlašim)

H12: Jáchym Šmolík (KŠ Říčany 1925), Tobias Pressler (KŠ Říčany 1925)

Držíme všem palce, aby se jim v září na MČR dařilo co nejvíce!

Konkurzy Komise mládeže SŠS

Komise mládeže SŠS vypsala konkurzy na pořádání Krajských přeborů v roce 2019. Najdete je zde

MČR mládeže v rapidu

Ve dnech 08.-09.09.2018 se ve Žďáru nad Sázavou hrálo Mistrovství ČR v rapidu pro kategorie H10, D10, H12, D12, H14 a D14. Zástupci ze středočeských šachových oddílů se umístili následovně (v závorce za označením kategorie je uveden počet hráčů celkem):

H10 (44): 6. Pressler Tobias (KŠ Říčany 1925), 21. Švarc Kryštof (Sokol Buštěhrad), 31. Mrázek Adam (DDM Symfonie Poděbrady), 33. Sedmihradský Tomáš (ŠK Spartak Čelákovice)

D10 (28): 11. Dudková Josefína (TJ Jawa Brodce), 17. Myšková Veronika (KŠ Říčany 1925)

H12 (44): 7. Šmolík Jáchym (KŠ Říčany 1925), 16. Pecka Jan (Sokol Brandýs nad Labem), 30. Seidl Jan (TJ Kralupy nad Vltavou), 36. Čuvala Tibor (Šachový klub Zdice)

D12 (28): 9. Sehnoutková Laura (KŠ Říčany 1925), 21. Pravdová Tereza (KŠ Říčany 1925)

H14 (42): 3. Dudek Vojtěch (TJ Spartak Vlašim), 7. Vojta Jakub (TJ Spartak Vlašim), 25. Švejk Martin (Sokol Mladá Boleslav), 32. Bartoš Václav (KŠ Říčany 1925), 42. Pravda Petr (KŠ Říčany 1925)

D14 (28): 18. Strnadová Monika (KŠ Říčany 1925), 24. Nováková Kamila (Sokol Buštěhrad)

Gratulujeme Vojtěchu Dudkovi k zisku bronzové medaile!!!

Webináře KM SŠS

Webináře KM SŠS pro mládež pokračují po prázdninách další přednáškou, tentokrát na téma Otevřené hry: Ruská a Evansův gambit. Přenos proběhne dne 06.09. od 18:30 hodin. Pro připojení klikněte sem