Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(02.02.2023) 6.kolo RŽL SB - Propozice
4.3.2023, Kladno
(02.02.2023) 5. kolo RŽL SB - Propozice
4.2.2023, Senomaty
(25.01.2023) 4. kolo RŽL SD - propozice
28.1.2023, Milovice, Velká cena Milovic
(13.01.2023) 4. kolo RŽL SC - propozice
28.1.2023, Všetaty
(16.12.2022) 2. kolo RŽL SA
19.11.2022, Příbram, Příbramský král
(16.12.2022) Černý kůň - Propozice
27.12.2022, Slaný
(15.12.2022) O vánočního kapra - propozice
17.12.2022, Praha - Smíchov
(26.11.2022) 4. kolo RŽL SB - výsledky
26.11.2022, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže 2022
(21.11.2022) 4. kolo RŽL SB - propozice
26.11.2022, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže 2022
(21.11.2022) 3. kolo RŽL SB - výsledky
19.11.2022, Kolešovice, O drápy Kolešovického lva
(15.11.2022) 3. kolo RŽL SC - Propozice
17.12.2022, Dobrovice, O Vánočního kapra
(11.11.2022) 3. kolo RŽL SB - Propozice
19.11.2022, Kolešovice, O drápy Kolešovického lva
(09.11.2022) 2. kolo RŽL SC - Propozice
26.11.2022, Mladá Boleslav, Podzimní rošáda
(09.11.2022) 3. kolo RŽL SD - Propozice
10.12.2022, Čelákovice
(09.11.2022) Regionální přebor škol Praha-východ - Propozice
5.12.2022, Čelákovice
(08.11.2022) 4. kolo RŽL SE - Propozice
12.11.2022, Čerčany
(22.10.2022) 3. kolo RŽL SE - Propozice
5.11.2022, Jílové u Prahy
(10.10.2022) 2. kolo RŽL SB - Propozice
22.10.2022, Slaný
(10.10.2022) 2. kolo RŽL SE - Propozice
15.10.2022, Pravonín
(27.09.2022) 2. kolo RŽL SD - Propozice
5.11.2022, Poděbrady, O královnu a krále Symfonie
(25.09.2022) O pohár starosty města Jaroměře
2.10.2022, Jaroměř
(25.09.2022) 1. kolo RŽL SA - Propozice
1.10.2022, Jince, O Jineckého pěšce
(21.09.2022) 1. kolo RŽL SE - Propozice
1.10.2022, Sedlčany
(18.09.2022) 1. kolo RŽL SB - Propozice
28.9.2022, Zdice, Svatováclavský turnaj
(18.09.2022) 1. kolo RŽL SC - Propozice
1.10.2022, Kralupy nad Vltavou, O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou
(12.09.2022) 1. kolo RŽL SD - Propozice
25.9.2022, Lysá nad Labem

Nejbližší akce pro mládež

4.2.2023 5. kolo RŽL SB , Senomaty
4.3.2023 6.kolo RŽL SB , Kladno

Aktuality Komise mládeže

KP mládeže v rapidu 2020

Dne 27.06.2020 se v Neratovicích hrál odložený Krajský přebor mládeže v rapidu. V jednotlivých kategoriích na MČR postoupili:

D10: Kammová Kateřina (ŠK JOLY Lysá nad Labem), Day Sophia Olivia (KŠ Říčany 1925)

H10: Topenčík Bruno (ŠK Spartak Čelákovice), Denko Otakar (ŠK Zdice)

D12: Kaplanová Dominika (ŠK JOLY Lysá nad Labem), Myšková Veronika (KŠ Říčany 1925)

H12: Sedmihradský Tomáš (ŠK Spartak Čelákovice), Pressler Tobias (KŠ Říčany 1925), Mrázek Adam (ŠK Spartak Čelákovice), Švarc Kryštof (Sokol Buštěhrad)

D14: Hosová Sandra (Sokol Buštěhrad), Lísková Tereza (TJ Jince), Müllerová Karina (ŠK Spartak Čelákovice)

H14: Čuvala Tibor (Sokol Buštěhrad), Pešek Antonín (ŠK Spartak Čelákovice), Beran Jakub (Sokol Bakov nad Jizerou), Seidl Jan (TJ Kralupy)

Zprávy z ŠSČR o mládeži

Manažer reprezentace mládeže ČR Petr Pisk informuje o následujících skutečnostech:

Na webu ŠSČR byla pro nejtalentovanější děti, jejich rodiče a fanoušky spuštěna vlastní stránka. Přístup je zde

Z posledních zajímavých informací tam najdete např. postup registrace na ME mládeže v Bratislavě - zde a vyhlášení turnajového grantu pro mládež - zde

KP mládeže v rapidu 2019

Dne 27. 4. 2019 se v Lysé nad Labem hrál Krajský přebor mládeže v rapidu. Umístění v jednotlivých kategoriích (zvýraznění hráči postupují na MČR):

H14: 1. Jan Pecka (Sokol Brandýs nad Labem), 2. Lukáš Hadrava (Sokol Buštěhrad), 3. Daniel Kubíček (ŠK Spartak Čelákovice), 4. Vítězslav Tvaroh (Sokol Buštěhrad)

D14: 1. Monika Strnadová (KŠ Říčany 1925), 2. Lucie Glasbergerová (KŠ Říčany 1925), 3. Tereza Lísková (TJ Jince)

H12: 1. Adam Cába (Sokol Buštěhrad), 2. Jan Seidl (TJ Kralupy nad Vltavou), 3. Adam Mrázek (DDM Symfonie Poděbrady)

D12: 1. Josefína Dudková (TJ Jawa Brodce), 2. Laura Sehnoutková (KŠ Říčany 1925), 3. Karina Nela Müllerová (ŠK Spartak Čelákovice). Protože Laura má přímý postup, na MČR se podívá i 4. Alice Zelenková (KŠ Říčany 1925)

H10: 1. Milan Pešta (TJ Kavalier Sázava), 2. Josef Barták (ŠK Řevnice), 3. Michal Langmaier (TJ Kralupy nad Vltavou)

D10: 1. Jolana Štědrová (TJ Kavalier Sázava), 2. Dominika Kaplanová (ŠK JOLY Lysá nad Labem), 3. Linda Kubíčková (ŠK Spartak Čelákovice)

Kromě toho na MČR ze SŠS ještě přímo postupují:

H14: Vojtěch Dudek (TJ Spartak Vlašim), Jakub Vojta (TJ Spartak Vlašim)

H12: Jáchym Šmolík (KŠ Říčany 1925), Tobias Pressler (KŠ Říčany 1925)

Držíme všem palce, aby se jim v září na MČR dařilo co nejvíce!

Konkurzy Komise mládeže SŠS

Komise mládeže SŠS vypsala konkurzy na pořádání Krajských přeborů v roce 2019. Najdete je zde

MČR mládeže v rapidu

Ve dnech 08.-09.09.2018 se ve Žďáru nad Sázavou hrálo Mistrovství ČR v rapidu pro kategorie H10, D10, H12, D12, H14 a D14. Zástupci ze středočeských šachových oddílů se umístili následovně (v závorce za označením kategorie je uveden počet hráčů celkem):

H10 (44): 6. Pressler Tobias (KŠ Říčany 1925), 21. Švarc Kryštof (Sokol Buštěhrad), 31. Mrázek Adam (DDM Symfonie Poděbrady), 33. Sedmihradský Tomáš (ŠK Spartak Čelákovice)

D10 (28): 11. Dudková Josefína (TJ Jawa Brodce), 17. Myšková Veronika (KŠ Říčany 1925)

H12 (44): 7. Šmolík Jáchym (KŠ Říčany 1925), 16. Pecka Jan (Sokol Brandýs nad Labem), 30. Seidl Jan (TJ Kralupy nad Vltavou), 36. Čuvala Tibor (Šachový klub Zdice)

D12 (28): 9. Sehnoutková Laura (KŠ Říčany 1925), 21. Pravdová Tereza (KŠ Říčany 1925)

H14 (42): 3. Dudek Vojtěch (TJ Spartak Vlašim), 7. Vojta Jakub (TJ Spartak Vlašim), 25. Švejk Martin (Sokol Mladá Boleslav), 32. Bartoš Václav (KŠ Říčany 1925), 42. Pravda Petr (KŠ Říčany 1925)

D14 (28): 18. Strnadová Monika (KŠ Říčany 1925), 24. Nováková Kamila (Sokol Buštěhrad)

Gratulujeme Vojtěchu Dudkovi k zisku bronzové medaile!!!