Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(30.04.2020) Klatovská koronavirová liga
1.5.-19.6.2020, Internet, seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
(24.02.2020) 5. kolo RŽL SA - Propozice
Jince, Jinecký pěšec
(24.02.2020) 4. kolo RŽL SA - Propozice
7.3.2020, Příbram, Příbramská královna
(24.02.2020) 3. kolo RŽL SA - Propozice
29.2.2020, Hostomice
(22.02.2020) 5. kolo RŽL SB - výsledky
22.2.2020, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže
(14.02.2020) Memoriál Františka Michálka - Propozice
Pečky, Tříčlenná družstva dětí nar. 2005 a mladších, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(10.02.2020) 7. kolo RŽL SE - Propozice
22.2.2020, Čerčany
(06.02.2020) 4. kolo RŽL SC - Stará Boleslav 2020 - Propozice
22.2.2020, Stará Boleslav
(03.02.2020) 6. kolo RŽL SD - Propozice
15.2.2020, Úvaly
(25.01.2020) 4. kolo RŽL SB - výsledky
25.1.2020, Kladno
(22.01.2020) Turnaj rodinných dvojic - Propozice
29.2.2020, Pravonín, Švýcar na 7 kol, 2 x 20 min, podmínkou je, že jeden hráč je narozen v r. 2002 nebo mladší
(22.01.2020) 6. kolo RŽL SE - Propozice
8.2.2020, Stříbrná Skalice
(22.01.2020) 4. kolo RŽL SB - Propozice
25.1.2020, Kladno
(13.01.2020) 5. kolo RŽL SD - Propozice
25.1.2020, Křinec
(09.12.2019) Vánoční turnaj "Černý kůň" - Propozice
27.12.2019, Slaný
(28.11.2019) 2. kolo RŽL SA - Propozice
7.12.2019, Milín, Milínská věž
(25.11.2019) 5. kolo RŽL SE - Propozice
21.12.2019, Říčany
(25.11.2019) Silvestrovský turnaj - Propozice
29.12.2019, Pravonín, Pro mládež nar. 2001 a ml., 4 výkonnostní kategorie, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut
(22.11.2019) 4. kolo RŽL SD - Propozice
7.12.2019, Čelákovice
(19.11.2019) Krajský přebor škol - Propozice
17.12.2019, Neratovice
(18.11.2019) 3. kolo RŽL SC - O vánočního kapra - Propozice
14.12.2019, Mladá Boleslav
(18.11.2019) 4. kolo RŽL SE - Propozice
23.11.2019, Dolní Kralovice
(16.11.2019) Přebor města Zdice - výsledky
16.11.2019, Chodouň
(10.11.2019) O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou 2019 - Propozice
21.12.2019, Kralupy nad Vltavou
(06.11.2019) 3. kolo RŽL SE - Propozice
9.11.2019, Jílové u Prahy
(06.11.2019) 3. kolo RŽL SB - Propozice
16.11.2019, Chodouň

Nejbližší akce pro mládež

1.5.-19.6.2020 Klatovská koronavirová liga , Internet
seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
6.6.2020 8. kolo RŽL SE , Týnec nad Sázavou
13.6.2020 9. kolo RŽL SE , Sázava
Věž sázavských mistrů sklářů

Aktuality Komise mládeže

MČR mládeže v rapidu

Ve dnech 08.-09.09.2018 se ve Žďáru nad Sázavou hrálo Mistrovství ČR v rapidu pro kategorie H10, D10, H12, D12, H14 a D14. Zástupci ze středočeských šachových oddílů se umístili následovně (v závorce za označením kategorie je uveden počet hráčů celkem):

H10 (44): 6. Pressler Tobias (KŠ Říčany 1925), 21. Švarc Kryštof (Sokol Buštěhrad), 31. Mrázek Adam (DDM Symfonie Poděbrady), 33. Sedmihradský Tomáš (ŠK Spartak Čelákovice)

D10 (28): 11. Dudková Josefína (TJ Jawa Brodce), 17. Myšková Veronika (KŠ Říčany 1925)

H12 (44): 7. Šmolík Jáchym (KŠ Říčany 1925), 16. Pecka Jan (Sokol Brandýs nad Labem), 30. Seidl Jan (TJ Kralupy nad Vltavou), 36. Čuvala Tibor (Šachový klub Zdice)

D12 (28): 9. Sehnoutková Laura (KŠ Říčany 1925), 21. Pravdová Tereza (KŠ Říčany 1925)

H14 (42): 3. Dudek Vojtěch (TJ Spartak Vlašim), 7. Vojta Jakub (TJ Spartak Vlašim), 25. Švejk Martin (Sokol Mladá Boleslav), 32. Bartoš Václav (KŠ Říčany 1925), 42. Pravda Petr (KŠ Říčany 1925)

D14 (28): 18. Strnadová Monika (KŠ Říčany 1925), 24. Nováková Kamila (Sokol Buštěhrad)

Gratulujeme Vojtěchu Dudkovi k zisku bronzové medaile!!!