Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(17.02.2019) 6. kolo RŽL SB - Propozice
23.2.2019, Liteň
(12.02.2019) Krajský přebor mládeže v rapidu 2019 - Propozice
27.4.2019, Lysá nad Labem
(08.02.2019) 5. kolo RŽL SA - Propozice
6.4.2019, Jince, O Jineckého pěšce
(08.02.2019) 5. kolo RŽL SD - Propozice
23.3.2019, Úvaly
(19.01.2019) Krajský přebor dětí do 8 let 2019 - Propozice
9.3.2019, Lysá nad Labem
(15.01.2019) 5. kolo RŽL SB - Propozice
26.1.2019, Zdice, Přebor města Zdice
(15.01.2019) 3. kolo RŽL SA - Propozice
26.1.2019, Jince, Otevřený přebor městyse Jince v šachu
(15.01.2019) Růžená - Propozice
3.-10.8.2019, Růžená
(15.01.2019) Studenov - 2. běh - Propozice
9.-18.8.2019, Harrachov - Studenov
(15.01.2019) Studenov - 1. běh - Propozice
26.7.-4.8.2019, Harrachov - Studenov
(15.01.2019) 6. kolo RŽL SD - Propozice
20.4.2019, Kolín, O velikonočního beránka
(15.01.2019) Turnaj rodinných dvojic - Propozice
2.3.2019, Pravonín
(02.01.2019) 4. kolo RŽL SB - Propozice
5.1.2019, Kladno
(24.12.2018) 6. kolo RŽL SE - Propozice
5.1.2019, Jílové u Prahy
(14.12.2018) O perníkovou chaloupku - Propozice
5.1.2019, Náměšť nad Oslavou, 3. turnaj Ligy Vysočiny mládeže
(10.12.2018) Černý kůň - Propozice
27.12.2018, Slaný, Turnaj pro děti (nar. 2003 a ml.), švýcar na 7 kol, 2 x 15 minut na partii
(10.12.2018) 2. kolo RŽL SA - Propozice
15.12.2018, Milín, Milínslá věž
(04.12.2018) 5. kolo RŽL SE - Propozice
22.12.2018, Říčany
(28.11.2018) O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou - Propozice
22.12.2018, Kralupy nad Vltavou, Pro mládež (nar. 2003 a mladší), švýcar na 7 kol, turnaj A - rapid, turnaj B - blesk
(28.11.2018) 3. kolo RŽL SC - Propozice
15.12.2018, Mladá Boleslav, O Vánočního kapra
(23.11.2018) RŽL SB, 3. turnaj - výsledky
24.11.2018, Kněževes u Rakovníka
(22.11.2018) Krajský přebor škol - Propozice
13.12.2018, Neratovice
(20.11.2018) Silvestrovský turnaj - Propozice
29.12.2018, Pravonín, Rapid pro mládež (nar. 2000 a mladší, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(11.11.2018) 4. kolo RŽL SE - Propozice
24.11.2018, Stříbrná Skalice
(06.11.2018) 3. kolo RŽL SB - Propozice
24.11.2018, Kněževes u Rakovníka
(06.11.2018) 3. kolo RŽL SD - Propozice
24.11.2018, Křinec
(06.11.2018) 2. kolo RŽL SC - Propozice
24.11.2018, Mladá Boleslav, Podzimní rošáda
(21.10.2018) 1. kolo RŽL SA - Propozice
3.11.2018, Jince, Turnaj nadějí

Nejbližší akce pro mládež

23.2.2019 7. kolo RŽL SE , Týnec nad Sázavou
23.2.2019 6. kolo RŽL SB , Liteň
23.2.2019 71. PORG OPEN , Praha
2.3.2019 8. kolo RŽL SE , Velké Popovice
2.3.2019 Turnaj rodinných dvojic , Pravonín
9.3.2019 Krajský přebor dětí do 8 let 2019, Lysá nad Labem
9.-16.3.2019 MČR do 16 let 2019, Kouty nad Desnou
HD10, HD12, HD14, HD16
9.3.2019 72. PORG OPEN , Praha
23.3.2019 9. kolo RŽL SE , Sázava
Věž sázavských mistrů sklářů
23.3.2019 5. kolo RŽL SD , Úvaly
6.4.2019 5. kolo RŽL SA , Jince
O Jineckého pěšce
20.4.2019 6. kolo RŽL SD , Kolín
O velikonočního beránka
27.4.2019 Krajský přebor mládeže v rapidu 2019, Lysá nad Labem
25.5.2019 73. PORG OPEN , Praha
22.-23.6.2019 Finálový turnaj KP mládeže 2019, Mělník
26.7.-4.8.2019 Studenov - 1. běh , Harrachov - Studenov
3.-10.8.2019 Růžená , Růžená
9.-18.8.2019 Studenov - 2. běh , Harrachov - Studenov

Aktuality Komise mládeže

Nejmladšími krajskými přeborníky Josef Barták a Natálie Štanderová


D8, zleva:
2. Eliška Helebrandová (Vlašim)
1. Natálie Štanderová (Vlašim)
3. Jana Pecková (Brandýs n.L.)

H8, zleva:
2. Jakub Mlýnek (Brodce)
1. Josef Barták (Řevnice)
3. Filip Hrubý (Buštěhrad)
V neděli 30.4.2017 se v Pravoníně hrál krajský přebor dětí do osmi let. O krajský titul v kategoriích H8 a D8 se utkalo celkem 57 chlaců a dívek, tři z nich oddílově příslušející do jiných krajů hráli mimo kategorie středočeského KP.

Krajským přeborníkem H8 se stal Josef Barták (2009, ŠK Řevnice) před Jakubem Mlýnkem (2010, TJ JAWA Brodce) a Filipem Hrubým (2009, Sokol Buštěhrad), titul krajské přebornice získala Natálie Štanderová (2009, TJ Spartak Vlašim), druhá byla Eliška Helebrandová (2009, TJ Spartak Vlašim) a třetí Jana Pecková (2011, Sokol Brandýs nad Labem). V celkovém pořadí se mezi středočeské chlapce ještě vklínil hostující Tomáš Tichý (2009, TJ Bohemians Praha) na celkovém třetím místě.

Vzhledem k obrovské ratingové převaze se dalo vítězství Josefa Bartáka čekat, tak jednoduché to ale zase neměl, v posledních dvou kolech ztratil dva půlbody za remízy, díky se tomu se na něj bodově dotáhli druhý Jakub Mlýnek i třetí Tomáš Tichý a o pořadí rozhodovala až pomocná hodnocení. O pořadí na prvním a druhém místě dokonce rozhodlo až třetí z nich.

Turnaj, který je pro nejlepší z nejmladších šachistů také výbornou přípravou před květnovým mistrovstvím republiky, byl jako vždy v této kategorii divácky velmi atraktivní hlavně díky spádu a nečekaným obratům. Dost práce pochopitelně měli rozhodčí pod vedením hlavního Petra Havelky, kteří museli řešit řadu ve starších věkových kategoriích málo vídaných situací. Pořadatelé v Pravoníně stejně jako už mnohokrát v minulosti vytvořili pro děti krásné prostředí a vytáhli se i perfektním bufetem a neobyčejně hodnotným cenovým fondem.

Výsledky