Minulý web KM SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(30.04.2020) Klatovská koronavirová liga
1.5.-19.6.2020, Internet, seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
(24.02.2020) 5. kolo RŽL SA - Propozice
Jince, Jinecký pěšec
(24.02.2020) 4. kolo RŽL SA - Propozice
7.3.2020, Příbram, Příbramská královna
(24.02.2020) 3. kolo RŽL SA - Propozice
29.2.2020, Hostomice
(22.02.2020) 5. kolo RŽL SB - výsledky
22.2.2020, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže
(14.02.2020) Memoriál Františka Michálka - Propozice
Pečky, Tříčlenná družstva dětí nar. 2005 a mladších, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(10.02.2020) 7. kolo RŽL SE - Propozice
22.2.2020, Čerčany
(06.02.2020) 4. kolo RŽL SC - Stará Boleslav 2020 - Propozice
22.2.2020, Stará Boleslav
(03.02.2020) 6. kolo RŽL SD - Propozice
15.2.2020, Úvaly
(25.01.2020) 4. kolo RŽL SB - výsledky
25.1.2020, Kladno
(22.01.2020) Turnaj rodinných dvojic - Propozice
29.2.2020, Pravonín, Švýcar na 7 kol, 2 x 20 min, podmínkou je, že jeden hráč je narozen v r. 2002 nebo mladší
(22.01.2020) 6. kolo RŽL SE - Propozice
8.2.2020, Stříbrná Skalice
(22.01.2020) 4. kolo RŽL SB - Propozice
25.1.2020, Kladno
(13.01.2020) 5. kolo RŽL SD - Propozice
25.1.2020, Křinec
(09.12.2019) Vánoční turnaj "Černý kůň" - Propozice
27.12.2019, Slaný
(28.11.2019) 2. kolo RŽL SA - Propozice
7.12.2019, Milín, Milínská věž
(25.11.2019) 5. kolo RŽL SE - Propozice
21.12.2019, Říčany
(25.11.2019) Silvestrovský turnaj - Propozice
29.12.2019, Pravonín, Pro mládež nar. 2001 a ml., 4 výkonnostní kategorie, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut
(22.11.2019) 4. kolo RŽL SD - Propozice
7.12.2019, Čelákovice
(19.11.2019) Krajský přebor škol - Propozice
17.12.2019, Neratovice
(18.11.2019) 3. kolo RŽL SC - O vánočního kapra - Propozice
14.12.2019, Mladá Boleslav
(18.11.2019) 4. kolo RŽL SE - Propozice
23.11.2019, Dolní Kralovice
(16.11.2019) Přebor města Zdice - výsledky
16.11.2019, Chodouň
(10.11.2019) O pohár starosty města Kralupy nad Vltavou 2019 - Propozice
21.12.2019, Kralupy nad Vltavou
(06.11.2019) 3. kolo RŽL SE - Propozice
9.11.2019, Jílové u Prahy
(06.11.2019) 3. kolo RŽL SB - Propozice
16.11.2019, Chodouň

Nejbližší akce pro mládež

1.5.-19.6.2020 Klatovská koronavirová liga , Internet
seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
6.6.2020 8. kolo RŽL SE , Týnec nad Sázavou
13.6.2020 9. kolo RŽL SE , Sázava
Věž sázavských mistrů sklářů

Aktuality Komise mládeže

Krajským přeborníkem žákovských družstev Buštěhrad B

Vítězné družstvo
V krajském finále přeboru žákovských družstev, který se hrál v sobotu 18.5. v Buštěhradu za účastí vítězů tří skupin a dvou sestupujících z 1. ligy mladšího dorostu, se stalo B družstvo Sokola Buštěhrad před družstvy ŠK KDJS Sedlčany a SK Pyrit Příbram.

V zajímavém souboji tří družstev, která postoupila ze skupin KP proti dvěma sestupujícím z 1. ligy, jednoznačně zvítězila družstva z KP, která obsadila první dvě místa (Buštěhrad B, Sedlčany), exligová Příbram skončila třetí, čtvrtá byla Mladá Boleslav, která postoupila z KP a páté místo obsadilo z ligy sestupující družsvo Kralup.

Číst dál: Krajským přeborníkem žákovských družstev Buštěhrad B

Poslední turnaj Pražské ligy základních škol přeložen na 19.5.2013

Poslední ze série osmi turnajů pro žáky základních škol, které pod názvem Pražská liga žáků základních škol pořádá Nový PORG v Krči, byl kvůli kolizi termínu s Pražským s Otevřeným přeborem Prahy mládeže v rapid šachu přeložen na neděli 19.5.2013.

KM ŠSČR určila pořadatele podzimních republikových mistrovství mládeže

Mistrovství Čech mládeže do 16 let i MČ mládeže do deseti let se bude stejně jako vloni konat v Hrdoňově, mládež do 16 let bude hrát 26.10.-2.11.2013 a děti do deseti let 15.-17.11.2013. I Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu bude mít stejného pořadatele jako vloni, hrát se bude v Klatovech 14.-15.9.2013. Pro úplnost ještě Mistrovství Moravy a Slezka mládeže: také stejně jako vloni v Koutech nad Desnou, 26.-30.10.2013.

KM SŠČR také vydala seznam přímo postupujících na Mistrovství Čech 2013.

Jakub Vojta bronzový na Mistrovství ČR do osmi let

Jakub Vojta
Na Mistrovství ČR dětí do osmi let, které se hrálo 4.-5.5.2013 ve Vyškově, získal bronzovou medaili mezi devadesáti zúčastněnými chlapci Jakub Vojta (Vlašim) a šesté místo obsadil krajský přeborník v této kategorii Ondřej Skýpala (Odolena Voda). K tomu přidala páté místo mezi dívkami Kateřina Pastrnková (Říčany) a dobře se umístily i další středočeské děti, kterých na MČR hrálo celkem 24.

Mistrovské tituly získali v kategorii chlapců Petr Gnojek (BŠŠ Frýdek-Místek) před Viktorem Přibylem (PORG Praha) a Jakubem Vojtou (Spartak Vlašim), v kategorii dívek Anna Lhotská (OAZA Praha), před Lucií Fizerovou (BŠŠ Frýdek-Místek) a Eliškou Gerekovou (Interchess).

Krajským přeborníkem družstev mladších žáků je Vlašim

Vítězné vlašimské družstvo
Na Krajský přebor družstev mladších žáků, který se hrál 1.5.2013 v Říčanech, přijelo všech 21 přihlášených družstev, čímž byl překonán rekord v účasti z roku 2011 (19 družstev). Turnaj byl nejen početně obsazen, ale i velmi dramatický, o krajský titul a dvě postupová místa na Mistrovství ČR svádělo tuhé boje hned několik družstev. Vítězná Vlašim si počínala suverénně a měla prvenství jisté už před posledním kolem, o druhé postupové místo na Mistrovství ČR se ale bojovalo do poslední chvíle. Druhé místo v celkovém pořadí nakonec získalo A družstvo domácích Říčan před Mladou Boleslaví, Řevnicemi a Buštěhradem.

Číst dál: Krajským přeborníkem družstev mladších žáků je Vlašim