Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství ČR družstev mladších žáků 2013

6ti členná družstva, registr. děti nar. 2001 a ml., postupující z KP

Tábor, 14.-16.6.2013


    Konečné pořadí

    Poř.DružstvoPart.+=-BodyBuch
    12222 Polabiny962120138
    2Beskydská sachova skola953118139
    3TJ Stefanydes Policka945017137
    4KS Ricany 1925952217129
    5Slavia Orlova952217126
    6QCC Ceske Budejovice952217121
    7Bohemians Praha951316145
    8SK Lipa951316132
    9SK Tabor943215137
    10SK PORG Praha943215113
    11Lokomotiva Brno942314134
    12Sokol Hostalkova942314133
    13TJ Ostrava941413124
    14Spartak Vlasim941413118
    15Sokol Kobylisy94141399
    16Panda Rychnov94141386
    17Chess Most933312132
    18SK KME DDM Kurim940512128
    19SO Hlinsko94051295
    20SK Veseli n.L.932411106
    21Sokol Klatovy93241189
    22SK Duras Kralovo Pole931510104
    23SK Spartak Chodov931510101
    24SK Svetla n.S.9234982
    25Loko Zabreh9216784
    26Novoborska SA9216783
    27SK Tachov9117485
    28SK Teplice9018186