Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapid šachu 2013

hráno v rámci Šachových Zaječic 2013, open

Seč, 1.-2.6.2013


    Podrobné výsledky na chess-results.com

    Konečné pořadí Mistrovství ČR

    Poř.Družstvo+=-BodyBuch
    12222 ŠK Polabiny "A"72023159
    2TJ Spartak Vlašim62120155
    3Desko Liberec "A"62120154
    4SK OAZA Praha "A"61219155
    5Chess Most "A"61219155
    6ŠK Lokomotiva Brno "A"61219153
    7TJ Bohemians Praha "A"61219142
    8Šachklub Sokol Klatovy60318155
    9Sokol Buštěhrad60318135
    10ŠACHklub Tábor "B"60318131
    11ŠK Řevnice "A"60318129
    12MŠŠ Interchess Frýdek-Místek52217152
    13BŠŠ Frýdek-Místek51316153
    14ŠK Duras BVK Královo Pole51316149
    15MUKS MDK Fabryczna Wroclaw51316138
    16Sokol Kobylisy "A"51316137
    17Klub šachistů Říčany 1925 "A"51316132
    18ŠK Řevnice "B"51316118
    19ŠK Staré Město50415140
    20ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové "A"50415133
    21ŠK Lokomotiva Brno "B"50415128
    22TJ Štefanydes Polička "A"50415125
    23Klub šachistů Říčany 1925 "B"50415108
    24ŠK Sokol Vyšehrad5041598
    25ŠACHklub Tábor "A"42314130
    262222 ŠK Polabiny "B"42314123
    27QCC České Budějovice "A"42314108
    28ŠK Světlá nad Sázavou "A"41413129
    29ŠK Lípa "A"41413126
    30ŠK KDJS Sedlčany41413122
    31QCC České Budějovice "B"41413114
    32SK OAZA Praha "B"40512122
    33A64 Grygov40512121
    34ŠK Praha-Smíchov40412116
    35ŠK Karlovy Vary40512110
    36TJ Jiskra Humpolec40512104
    37Chess Most "B"40512101
    38Šachklub AD Jičín40512101
    39Region Panda Rychnov40512101
    40ŠO Hlinsko40512100
    41ŠK Ústí nad Orlicí31510127
    42ŠK KME-DDM Kuřim "A"31510116
    43Desko Liberec "B"31510115
    44ŠACHklub Tábor "C"3151097
    45ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové "B"3151095
    46TJ Štefanydes Polička "B"3151069
    47ŠK Lípa "B"3069120
    48Sokol Kobylisy "B"3069101
    49ŠK Lokomotiva Brno "C"306993
    50ŠK Svitavy306988
    51SPgŠ+G Znojmo306982
    52QCC České Budějovice "C"225887
    53ŠK Světlá nad Sázavou "B"225878
    54Novoborská ŠA216794
    55TJ Sokol Zaječice216783
    56mimo soutěž FIDE117481
    57TJ Energetik Chvaletice117471

    Konečné pořadí turnaje dvojic nejmladšího žactva

    Poř.Družstvo+=-BodyMP3
    1BŠŠ Frýdek-Místek "A"70214,521
    2ŠK Duras Brno Královo Pole63014,521
    3ŠK KME-DDM Kuřim "A"44112,516
    4BŠŠ Frýdek-Místek "B"52212,017
    5BŠŠ Frýdek-Místek "F"43211,015
    6TJ Spartak Vlašim35111,014
    7BŠŠ Frýdek-Místek "C"35111,014
    8BŠŠ Frýdek-Místek "D"35111,014
    9DDM Symfonie Poděbrady61210,519
    10Jawa Brodce VP50410,515
    11mimo soutěž ŠK Lípa "A"42310,514
    12BŠŠ Frýdek-Místek "E"35110,514
    13QCC České Budějovice "A"34210,513
    14ŠK Ústí nad Orlicí43210,015
    15ŠACHklub Tábor "A"43210,015
    16Klub šachistů Říčany 19253429,513
    17Lokomotiva Česká Třebová3429,513
    18Jawa Brodce DK3429,513
    19Sokol Kobylisy "A"2529,511
    20mimo soutěž FM+Chvaletice1719,510
    21SK OAZA Praha4149,013
    22ŠK Sokol Vyšehrad4149,013
    23TJ Sokol Zaječice4149,013
    24Novoborská ŠA3339,012
    25Rapid ADMA Pardubice2529,011
    26QCC České Budějovice "B"3249,011
    27MUKS MDK Fabryczna Wroclaw2439,010
    28Sokol Kobylisy "B"3338,512
    29ŠK Lípa "B"3248,511
    302222 ŠK Polabiny2438,510
    31ŠK Lokomotiva Brno2438,510
    32TJ CHS Chotěboř "A"1718,510
    33ŠO Hlinsko3248,011
    34Jawa Brodce MV2438,010
    35ŠK Řevnice1628,09
    36Šachová škola STAMAT1628,09
    37ŠK Svitavy1538,08
    38Desko Liberec3247,511
    39ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové3247,511
    40ŠACHklub Tábor "B"2437,510
    41ŠK KME-DDM Kuřim "B"1447,07
    42TJ Energetik Chvaletice "A"3156,510
    43ŠK Staré Město2346,59
    44TJ Energetik Chvaletice "B"0273,02
    45ŠK Světlá nad Sázavou0273,02
    46mimo s. TJ CHS Chotěboř "B"1172,54

    Turnaj jednotlivců v rapid šachu

    Poř.St.č.JménoRtgNRtgFedNar.BodyBHm.BH.S-BRp
    11FMČervený Martin234823572222 ŠK Polabiny19837,542,053,043,752409
    25 Malý Marek22182191TJ Sokol Lázně Velké Losiny19937,041,051,537,502229
    32FMVojta Tomáš23432345Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.19767,040,552,539,502292
    44CMBaláček Tadeáš22582258ŠK JOLY Lysá nad Labem19956,540,552,036,752127
    58 Lorenc Tomáš21152085ŠK Karlovy Vary19676,538,048,532,502159
    67 Vařejčko Josef21852188TJ Sokol Zaječice19646,042,555,529,502204
    712 Hošek Martin20752020Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.19936,038,549,530,002070
    86 Šmajzr Martin22012202Šachový klub Ústí nad Orlicí19706,035,546,527,502017
    910 Holásek Pavel21042090Šachový klub Ústí nad Orlicí19726,033,543,026,501943
    103 Dočekal Jan23312333SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn19845,539,551,528,502125
    1119 Sabolová Kristýna18471856ŠK Vysoké Mýto19955,538,548,527,501955
    129 Hájek Lukáš21102124TJ Sokol Zaječice19835,537,547,026,001989
    1314 Hromádko Martin19771998TJ Sokol Zaječice19795,534,044,024,251854
    1413 Vavřinec Tomáš20352024Klub šachistů Říčany 192519625,533,042,022,501659
    1520 Burgermeister Michal18430Šachy Povrly19605,531,541,521,751817
    1622 Starýchfojtů Josef17811632ŠK Řevnice19735,529,037,519,751696
    1725 Lužíková Nicola17061729TJ Sokol Lázně Velké Losiny19965,037,044,021,251824
    1811 Maříková Jana20922056TJ Náměšť n/Oslavou19965,036,547,523,501891
    1916 Konrád František18771900TJ Sokol Zaječice19815,036,547,022,251845
    2030 Tobišková Petra15291512ŠK Lípa19945,034,044,021,251767
    2128 Majstrová Alžběta159415511. Novoborský ŠK19575,033,543,021,001751
    2218 Havel Vojtěch18601876SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn19905,030,540,021,501646
    2315 Sodomka Adam18931873TJ Štefanydes Polička19895,029,037,519,751541
    2438 Chloupek Petr12500Sokol Praha-Kobylisy19775,027,535,017,501484
    2526 Nosek Jan16731694ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové19974,533,043,018,001788
    2621 Prucek Ladislav18151870Sokol Přemyslovice19624,533,041,517,251676
    2717 Majstr Jiří187418631. Novoborský ŠK19554,532,041,517,501637
    2853 Šimák Ivo10000Online aréna19694,531,541,014,001617
    2929 Hemalová Lýdie15441537SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn19954,526,034,015,501380
    3047 Ročňák Zdeněk11000ŠO Hlinsko19784,524,532,512,001316
    3127 Ševčík Radek16201718Region Panda Rychnov nad Kněžnou19974,033,544,015,001631
    3224 Smrčková Světlana17081599SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn19934,033,042,513,501576
    3323 Obšivačová Hana17300TJ Sokol Valašská Bystřice19764,033,041,013,501530
    3441 Osička Přemysl12500ŠO Hlinsko19964,029,537,515,251526
    3542 Samková Pavla12500TJ Sokol Zaječice19944,028,536,515,001483
    3637 Němcová Eva12730SK OAZA Praha19964,026,534,514,501482
    3752 Vašek Petr10000ŠO Hlinsko19684,025,032,59,001324
    3844 Štěrba Martin12500ŠO Hlinsko20014,025,032,08,001317
    3945 Žejdlík Erik125002222 ŠK Polabiny20033,531,040,013,001494
    4032 Skybová Kateřina14430ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové19973,529,538,514,001455
    4139 Klabeneš Petr12500TJ CHS Chotěboř20023,529,035,59,751370
    4248 Dědek Petr10000ŠK Rapid Pardubice, o.s.19953,525,031,05,251114
    4331 Sadil Pavel14720ŠK KDJS Sedlčany19653,029,537,09,001394
    4446 Žídek Jan12500TJ Sokol Zaječice19973,028,536,59,001357
    4540 Mykiska Vojtěch12500ŠK Sokol Vyšehrad19973,027,034,510,501276
    4634 Ryšavá Monika13400TJ Štefanydes Polička19963,026,533,56,751254
    4735 Čermák Dominik13400TJ Desko Liberec19973,024,531,59,001198
    4836 Šolc Roman13280ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové19653,024,030,54,001177
    4943 Šimák Roman12500ŠK KDJS Sedlčany19993,024,029,55,001167
    5049 Horčička Jan10000TJ ENERGETIK Chvaletice19972,021,026,51,00948
    5151 Reindl Jiří10000QCC České Budějovice20041,019,525,00,00496
    5233 Nguyen Thai Dai Vinh14051391Mezinárodní šachová škola Interches20050,031,540,50,00 
     50 Krušina Tomáš10000  0,031,540,50,00