Soutěže / 2007-2008 / Mistrovské soutěže SŠS

Mistrovské soutěže SŠS 2007-2008 - Mistrovské soutěže družstev SŠS v praktickém šachu


    Krajský přebor 'A'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    Joly Lysá n.L. C
    11 10 1 0 31 60.5 52
    2
    Kostelec nad Č.lesy
    11 8 1 2 25 55.0 43
    3
    Sokol Bakov nad Jizerou
    11 8 1 2 25 50.0 32
    4
    Sokol Kolín B
    11 6 0 5 18 51.5 41
    5
    Sokol Český Brod
    11 6 0 5 18 37.0 20
    6
    Bohemia Poděbrady
    11 5 1 5 16 42.0 24
    7
    Auto Škoda Mladá Boleslav
    11 4 3 4 15 45.0 32
    8
    Sokol Sendražice
    11 5 0 6 15 40.5 25
    9
    Sokol Nymburk
    11 3 2 6 11 39.0 26
    10
    Sokol Mladá Boleslav B
    11 2 3 6 9 41.5 26
    11
    Joly Lysá n.L. D
    11 1 1 9 4 33.0 21
    12
    Neratovice B
    11 0 3 8 3 33.0 21
    Krajský přebor 'B'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    ŠK Kladno A
    11 10 1 0 31 57.0 37
    2
    TRW autoelektronika Vlašim
    11 9 1 1 28 57.0 46
    3
    JAWA Brodce
    11 6 2 3 20 48.5 34
    4
    Alva Příbram B
    11 6 0 5 18 43.5 26
    5
    Biomedica Říčany B
    11 5 1 5 16 44.5 25
    6
    Caissa Úholičky
    11 5 1 5 16 43.0 25
    7
    MONTAKO Kralupy n.V. A
    11 5 0 6 15 47.5 29
    8
    Biomedica Říčany C
    11 5 0 6 15 39.0 23
    9
    Spartak Žebrák
    11 4 1 6 13 42.0 24
    10
    Sokol Struhařov
    11 3 1 7 10 39.0 24
    11
    MONTAKO Kralupy n.V. B
    11 3 0 8 9 35.0 19
    12
    ŠK Kladno B
    11 1 0 10 3 32.0 20

    Regionální přebor 'B'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    TJ Sokol na Mělníce
    11 11 0 0 33 58.5 46
    2
    Sokol Buštěhrad
    11 9 0 2 27 52.0 37
    3
    TJ Aero Odolena Voda
    11 7 0 4 21 53.0 44
    4
    ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou
    11 5 2 4 17 48.0 36
    5
    ŠK Hotel Merkur Kladno
    11 5 1 5 16 46.5 32
    6
    SK DDM Slaný
    11 4 2 5 14 41.5 28
    7
    Slovan Velvary
    11 4 1 6 13 41.5 30
    8
    ŠK Joly Lysá n/Labem "E"
    11 4 0 7 12 40.0 30
    9
    MONTAKO Kralupy n/Vltavou "C"
    11 4 0 7 12 39.5 30
    10
    DDM Mělník
    11 3 1 7 10 37.0 25
    11
    Šachklub města Dobrovice "B"
    11 3 1 7 10 34.5 23
    12
    Caissa Úholičky "C"
    11 2 0 9 6 34.0 24
    Regionální přebor 'A'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    TJ Sokol Hostivice A
    11 9 1 1 28 56.5 43
    2
    ŠK Kladno D
    11 8 2 1 26 60.0 48
    3
    Caissa Úholičky B
    11 7 1 3 22 51.0 38
    4
    NOVA Kladno A
    11 7 0 4 21 43.5 29
    5
    ŠK Kladno C
    11 5 3 3 18 49.0 32
    6
    ŠK Alva Příbram C
    11 4 2 5 14 42.5 31
    7
    ŠO Stochov
    11 4 1 6 13 36.0 27
    8
    TJ Lokomotiva Beroun A
    11 4 1 6 13 37.5 21
    9
    Šachový klub Příbram-Baník A
    11 4 0 7 12 41.5 29
    10
    ŠK Řevnice A
    11 3 1 7 10 35.5 24
    11
    Lokomotiva Zdice A
    11 2 1 8 7 36.0 24
    12
    TJ Český Lev Kolešovice A
    11 1 3 7 6 39.0 27
    Regionální přebor 'C'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    ŠK Sokol Mladá Boleslav C
    11 10 0 1 30 59.0 48
    2
    Sokol Pečky A
    11 7 1 3 22 50.5 40
    3
    Sokol Brandýs n/L A
    11 6 3 2 21 52.5 42
    4
    ŠK Kostelec n/ČL B
    11 6 3 2 21 45.0 29
    5
    ŠK města Dobrovice A
    11 6 2 3 20 52.5 43
    6
    AŠ Mladá Boleslav B
    11 6 2 3 20 50.5 37
    7
    TJ Sokol Český Brod B
    11 6 1 4 19 48.0 35
    8
    Sokol Bakov n/Jiz. B
    11 4 2 5 14 43.0 31
    9
    ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A
    11 3 2 6 11 42.0 30
    10
    TJ Sokol Nymburk B
    11 2 0 9 6 33.5 23
    11
    ŠK Spartak Čelákovice A
    11 1 2 8 5 31.5 23
    12
    AŠ Mladá Boleslav C
    11 0 0 11 0 19.0 14
    Regionální přebor 'D'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    TJ Tourist Biomedica Říčany E
    11 9 2 0 29 54.5 40
    2
    Sokol Kolín C
    11 9 1 1 28 56.0 41
    3
    JAWA Brodce B
    11 8 1 2 25 56.5 48
    4
    TJ Sokol Benešov A
    11 7 0 4 21 51.0 38
    5
    TJ Tourist Biomedica Říčany F
    11 5 2 4 17 48.5 37
    6
    Spartak Vlašim B
    11 5 2 4 17 46.5 33
    7
    TJ Sokol Pečky B
    11 5 2 4 17 44.5 26
    8
    Stadion Kutná Hora B
    11 5 1 5 16 48.5 33
    9
    TJ Sokol Sendražice B
    11 4 0 7 12 36.5 20
    10
    ŠK Medvědi Zvole A
    11 1 1 9 4 31.5 21
    11
    TJ Tourist Biomedica Říčany D
    11 1 0 10 3 25.0 17
    12
    ŠK KDJS Sedlčany A
    11 1 0 10 3 29.0 14

    Regionální soutěž 'B'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    ŠK Kladno "E"
    11 2 3 6 9 37.0 32
    2
    TJ Sokol Hostivice "C"
    11 2 2 7 8 34.0 30
    3
    Caissa Úholičky "D"
    11 2 1 8 7 36.0 31
    4
    TJ Sokol Zlonice
    11 2 0 9 6 27.5 23
    5
    TJ Český lev Kolešovice "B"
    11 1 1 9 4 28.0 21
    6
    Sokol Buštěhrad "B"
    11 0 2 9 2 30.5 27
    7
    ŠK Rakovník "C"
    11 0 1 10 1 31.5 24
    8
    Montako Kralupy nad Vltavou "D"
    11 0 1 10 1 26.0 19
    9
    ŠO TP NOVA Kladno "B"
    11 0 1 10 1 24.0 17
    10
    SK DDM Slaný "B"
    11 0 1 10 1 20.5 17
    11
    Sokol Buštěhrad "C"
    11 0 0 11 0 20.5 17
    12
    ŠK hotel Merkur Kladno "B"
    11 0 0 11 0 14.5 11
    Regionální soutěž 'A'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    TJ Sokol Hostivice B
    11 10 1 0 31 39.0 31
    2
    ŠK Kovohutě Příbram
    11 7 2 2 23 34.0 26
    3
    ŠK Rakovník B
    11 7 1 3 22 34.5 26
    4
    ŠK Mníšek pod Brdy
    11 6 3 2 21 30.5 26
    5
    ŠK MěÚ Hostomice p.B.
    11 5 3 3 18 29.0 20
    6
    TJ Lokomotiva Zdice B
    11 4 2 5 14 25.5 18
    7
    Jince A
    11 4 2 5 14 24.5 17
    8
    TJ Lokomotiva Beroun B
    11 4 0 7 12 27.0 27
    9
    ŠK Alva Příbram D
    11 2 4 5 10 26.0 17
    10
    Zadinovi Jince
    11 3 1 7 10 22.5 16
    11
    ŠK Příbram - Baník B
    11 2 1 8 7 19.0 13
    12
    ŠK Rakovník D
    11 0 4 7 4 18.5 11
    Regionální soutěž 'C'
    P.DružstvoZ+=-B VSk
    1
    Sokol na Mělníce B
    9 7 2 0 23 28.5 24
    2
    Sokol Mladá Boleslav D
    9 6 1 2 19 28.5 24
    3
    ŠK města Dobrovic C
    9 5 2 2 17 26.5 22
    4
    ŠK Karbo Benátky n/J B
    9 4 2 3 14 24.0 21
    5
    Sokol Bakov n/J C
    9 4 0 5 12 21.0 17
    6
    ŠK města Dobrovic E
    9 3 3 3 12 19.5 13
    7
    Sokol Brandýs n/L. B
    9 3 0 6 9 17.0 16
    8
    Sokol Tišice A
    9 2 2 5 8 20.0 14
    9
    ŠK města Dobrovic D
    9 2 1 6 7 21.0 18
    10
    Neratovice C
    9 2 1 6 7 19.0 14
    Regionální soutěž 'D'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    Slavoj Čáslav
    10 7 3 0 24 36.5 31
    2
    Sokol Pečky C
    10 7 2 1 23 32.5 26
    3
    Biomedica Říčany G
    10 7 1 2 22 32.5 29
    4
    Sokol Pečky D
    10 7 0 3 21 29.0 24
    5
    Sokol Sendražice C
    10 5 0 5 15 25.0 21
    6
    DDM Kolín
    10 5 0 5 15 23.5 19
    7
    Joly Lysá n.L. F
    10 3 1 6 10 24.5 18
    8
    Sokol Pečky E
    10 3 1 6 10 19.5 12
    9
    Sokol Český Brod C
    10 2 2 6 8 19.5 13
    10
    Kostelec n.Č.l.C
    10 2 1 7 7 19.5 14
    11
    DDM Nymburk
    10 1 1 8 4 12.0 10
    Regionální soutěž 'E'
    P.DružstvoZ+=-B SkV
    1
    Dolní Kralovice
    10 2 0 8 6 32.0 24
    2
    Kavalier Sázava
    10 2 0 8 6 30.5 26
    3
    Sokol Struhařov B
    10 1 1 8 4 26.0 18
    4
    Sokol Benešov B
    10 0 3 7 3 31.5 26
    5
    Sokol Neveklov
    10 0 3 7 3 31.5 22
    6
    Sokol Postupice
    10 0 3 7 3 26.0 18
    7
    Jawa Brodce C
    10 0 3 7 3 24.0 18
    8
    ŠK KDJS Sedlčany B
    10 0 1 9 1 19.5 13
    9
    Sokol Benešov C
    10 0 1 9 1 16.0 12
    10
    Spartak Vlašim C
    10 0 0 10 0 22.5 18
    11
    ŠK Medvědi Zvole B
    10 0 0 10 0 14.5 12