Soutěže / 2012-2013 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství ČR mládeže 2013

Kouty nad Desnou, 9.-16.3.2013


    Podrobné výsledky na chess-results.com:

    Konečné pořadí:

    Poř.St.č. TitulJménoNRtgIRtgKlubNar. Kat. BodyTB1TB2TB3TB4Rp
    Junioři
    19IMPlat Vojtech 2452 1994U209,544,50   2536
    28FMKriebel Tadeas 2344 1995U189,047,00   2498
    37IMBures Jaroslav 2390 1993U207,532,25   2365
    412 Straka Vojtech 2270 1993U206,534,50   2297
    54 Maly Marek 2147 1993U206,027,50   2274
    611 Kraus Tomas 2314 1995U186,024,50   2275
    75 Seidl Stepan 2157 1995U185,024,00   2201
    82FMVlasak Lukas 2302 1993U205,023,00   2204
    91CMBalacek Tadeas 2219 1995U185,022,25   2212
    1010 Braun Marek 2242 1994U204,017,00   2144
    113 Mikes Jan 2047 1996U182,06,25   1918
    126 Starek Stanislav 2061 1995U180,52,50   1901
    H16
    12 Blahynka Martin21532152ŠK Duras BVK11.06.1998H167,033,543,0533,252213
    25 Půlpán Jakub213721162222 ŠK Polabiny02.06.1998H166,536,547,0533,502222
    310 Petr Jan20372033TJ Bohemians Praha26.01.1998H166,534,043,5627,752189
    44 Macháň Jan207621252222 ŠK Polabiny22.07.1997H165,536,546,5326,002140
    512 Rýdl Jiří19051998TJ Spartak Vlašim05.08.1998H165,535,044,5425,002094
    66 Toman Ondřej21312091TJ Sokol Údlice04.07.1997H165,533,543,0425,252097
    73 Szotkowski Jakub21792147TJ Slovan Havířov08.01.1997H165,037,047,5324,502078
    813 Kratochvíl Vít19271933TJ Náměšť n/Oslavou10.07.1998H165,032,040,0420,002063
    97 Navrátil Jiří20252074TJ ŠK DUE POP Uničov10.09.1997H165,031,541,5320,252041
    1019 Melichar Vojtěch194418522222 ŠK Polabiny19.12.1997H165,028,035,5218,502001
    111 Kubík Michael22022152Beskydská šachová škola o.s.19.11.1997H164,537,047,0321,251971
    129 Ptáček Tomáš21142044ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové13.03.1998H164,532,041,5317,251934
    138 Dvořák Adam20792049Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.15.11.1998H164,529,537,5318,001891
    1423 Nytra Petr18311723SK Slavia Orlová28.07.1997H164,525,532,5314,501934
    1518 Krupička Josef18871862ŠK Praha-Smíchov02.07.1998H164,036,046,5218,501944
    1611 Čáp Adam20232032ŠK Kladno06.02.1997H164,032,042,5216,501902
    1715 Pýcha Patrik18651917TJ Spartak Vlašim28.04.1997H164,030,039,0215,001925
    1814 Kalužný Matyáš19891929TJ Sokol Údlice26.09.1997H163,534,044,0316,501902
    1917 Chromík Tomáš18801885Mezinárodní šachová škola Interches06.07.1997H163,526,535,5311,751880
    2021 Pajerský Michal18891823TJ Desko Liberec11.02.1998H163,526,033,0211,501833
    2124 Skořepa Jakub18151707Gambit Jihlava18.11.1998H163,027,537,0110,751757
    2216 Mičulka David18951903TJ Náměšť n/Oslavou19.01.1998H163,024,532,5110,251732
    2322 Škuthan Jiří17861773CHESS MOST10.08.1997H162,527,536,527,001688
    2420 Filip Vojtěch18491830TJ Spartak Vlašim02.04.1998H162,527,035,018,751733
    H14
    12 Kožúšek Daniel207320302222 ŠK Polabiny19.04.1999H147,039,050,0638,502119
    24 Vykouk Jan20201992CHESS MOST17.03.2000H146,537,048,0632,002012
    33 Marek Matyáš20022003Mezinárodní šachová škola Interches22.10.1999H146,037,548,0529,752006
    412 Zeman Radek19091796ŠK Duras BVK14.08.1999H146,037,047,5529,252021
    55 Havelka Josef20211937TJ Lanškroun30.04.1999H146,037,047,5430,001990
    61 Hofírek Benedikt21812131Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.27.03.1999H145,536,546,5524,501931
    76 Szücs Matyáš18941921ŠK Lípa10.08.1999H145,532,042,0325,751888
    818 Stuchlý Ondřej18321692ŠK Staré Město14.04.1999H145,037,047,0522,001942
    97 Anaškin Arsenij19901893ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar25.06.2000H145,032,041,5418,751833
    1014 Hejduk Miroslav17881724TJ Desko Liberec16.07.1999H144,535,545,0418,251900
    118 Hollan Petr18981830SK OAZA Praha28.06.1999H144,534,544,0220,251830
    129 Liška Jiří204518261. Novoborský ŠK07.09.2000H144,529,538,5417,751737
    1310 Nový Filip18771819SK OAZA Praha19.02.2000H144,527,036,5415,001734
    1421 Lojek Marek16771634SK Slavia Orlová10.04.2000H144,033,542,5216,751820
    1511 Daněk Daniel18771806ŠK Duras BVK13.10.2000H144,032,541,5216,251751
    1616 Krčil Aleš17421717TJ Jiskra Humpolec05.02.1999H144,029,038,5314,251727
    1715 Cach Jakub179517192222 ŠK Polabiny28.08.1999H143,528,036,5312,251693
    1817 Mrkus František18171701ŠK Staré Město23.04.2000H143,527,035,5210,751659
    1924 Gemsa Pavel17241598MSA Dolní Benešov03.02.1999H143,525,033,5111,001626
    2020 Truksa Václav17681682ŠK Tachov22.07.1999H143,523,530,5111,001616
    2113 Brejník Gustav17951781ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.17.08.2000H143,026,534,519,751615
    2223 Pilch David16061602SK Slavia Orlová29.02.2000H143,025,533,519,751604
    2322 Havelka Ondřej16751632Mezinárodní šachová škola Interches25.08.2000H143,024,031,029,501575
    2419 Bareš Jáchym17561685Agentura 64 Grygov21.05.1999H142,524,532,508,001538
    H12
    11 Nguyen Thai Dai Van22172121Mezinárodní šachová škola Interches12.12.2001H127,035,045,5634,501857
    22 Miesbauer Jan17821896ŠACHklub Písek26.01.2001H126,534,045,0532,001780
    33 Hurdzan Tomáš18251827ŠK Sokol Klatovy06.01.2001H126,035,546,5428,751819
    416 Ludvík Tomáš151214662222 ŠK Polabiny12.05.2002H125,535,545,0424,501775
    54 Půlpán Matěj178517632222 ŠK Polabiny30.01.2001H125,533,043,0424,751713
    65 Sýkora Marek20221681TJ Desko Liberec12.02.2002H125,530,537,0321,001609
    78 Chwistek Karel15491575Slezan Opava29.09.2001H125,034,544,5224,251611
    87 Pavelka Hubert Jan15551617ŠK Spartak Ústí n.L.15.02.2001H125,033,042,5419,251693
    914 Viták Jiří16411519TJ Desko Liberec18.06.2001H125,032,542,5224,001664
    1011 Staněk Ondřej15971549TJ Bohemians Praha14.01.2001H125,029,536,5220,251578
    116 Haase Pavel15701661ŠK PORG Praha06.08.2002H124,538,549,5323,001719
    1213 Ochmyt Jakub15671528SK Slavia Orlová11.07.2001H124,532,542,5420,001601
    1315 Dolanský Lukáš16141506ŠACHklub Tábor06.03.2002H124,530,538,5413,501610
    1418 Zeman Matyáš16670QCC České Budějovice, sportovní klu19.10.2001H124,528,034,5315,251506
    1510 Chlebek Jan16561550Beskydská šachová škola o.s.06.02.2001H124,527,535,0413,751509
    1622 Kozbert Tomáš14500TJ Bohemians Praha15.03.2001H124,526,534,5313,751566
    179 Filip Tomáš16001558Mezinárodní šachová škola Interches15.10.2001H124,038,048,5318,751670
    1817 Jurásek Vojtěch17191414Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.25.05.2001H124,034,544,0317,751613
    1920 Brož Petr15350ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.04.07.2002H124,032,540,0316,501515
    2021 Žitný Michal14630Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.23.07.2001H123,530,538,5216,001486
    2112 Židek Daniel15291543Beskydská šachová škola o.s.28.02.2001H123,028,535,536,501406
    2219 Pastrnek Michal15410Klub šachistů Říčany 192504.09.2001H122,527,534,516,751343
    2324 Kříž Vojtěch14000TJ Jiskra Humpolec03.01.2001H122,526,032,028,751326
    2423 Vraj Karel14220Sokol Hošťálková13.02.2001H121,528,536,515,001270
    H10
    12 Voříšek Jakub15681618TJ Bohemians Praha21.11.2003H107,038,048,5636,001642
    21 Martirosyan Ara16061586ŠK Duras BVK07.04.2003H107,037,047,0536,001649
    34 Glozar Petr15060ŠK Duras BVK02.10.2004H106,037,046,0429,001560
    48 Nguyen Thai Dai Vinh14131391ŠK Praha-Smíchov19.10.2005H106,035,544,5624,501538
    510 Švanda Ondřej14120TJ Štefanydes Polička02.02.2003H106,035,044,5525,501507
    614 Szotkowski David13910Mezinárodní šachová škola Interches30.07.2003H105,037,548,0225,251480
    711 Němec David14090ŠK KME-DDM Kuřim21.05.2003H105,037,547,5423,501499
    83 Šuráň Jan15071513ŠK PORG Praha25.06.2003H105,036,047,0324,001443
    917 Reljič Michael13400ŠK Sokol Vyšehrad06.02.2003H105,035,045,0421,501465
    1016 Pavlíček Lukáš13630TJ Štefanydes Polička15.09.2003H105,030,540,5421,001407
    1115 Očko Dominik13891408Mezinárodní šachová škola Interches30.05.2003H105,028,536,0417,001396
    126 Demko Robert15031586Beskydská šachová škola o.s.03.01.2003H104,530,538,5317,251329
    1323 Hložek David11000TJ ZČE Plzeň28.06.2003H104,035,045,0318,001356
    1413 Balín Daniel13960ŠK Spartak Ústí n.L.01.10.2003H104,030,039,5314,501356
    159 Sucharda Tomáš14120Podzvičinská šachová škola23.07.2003H104,027,534,5213,001329
    165 Halamíček Radek15051347Beskydská šachová škola o.s.02.06.2003H104,026,533,5214,501249
    1724 Zavadil Matyáš11000ŠK Duras BVK14.05.2003H104,025,532,5312,001305
    187 Přibyl Viktor14261429ŠK PORG Praha14.01.2005H104,024,531,5414,001214
    1918 Škrabánek Matěj12530DDM Sokol Nymburk09.06.2003H103,526,535,5311,251269
    2021 Vojta Jakub12500TJ Spartak Vlašim26.12.2005H103,525,032,0310,001223
    2112 Kocí Tomáš14001400Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.22.07.2003H103,031,041,0211,001240
    2220 Kopec Ladislav12500TJ Ostrava04.07.2003H103,029,037,5211,251193
    2322 Vyvial Patrik12500Mezinárodní šachová škola Interches30.05.2003H102,528,037,029,001185
    2419 Gnojek Petr12500Beskydská šachová škola o.s.06.07.2005H102,030,039,528,001144
    D16
    11 Rojíková Lenka18641859ŠK Lípa09.04.1997D167,532,043,0634,501930
    22 Fusková Martina17851751Beskydská šachová škola o.s.07.05.1998D167,532,042,0633,251869
    33 Suchomelová Simona17611749ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.19.02.1998D165,535,046,5326,501742
    45 Macková Veronika17591707ŠK Praha-Smíchov01.04.1998D165,034,045,5223,251631
    56 Bohanesová Vendula16451646Mezinárodní šachová škola Interches07.10.1998D165,034,044,0321,001626
    613 Benešová Martina15641466CHESS MOST15.10.1998D165,031,540,5219,251637
    78 Stránská Kamila16411615ŠK Teplice15.03.1997D165,029,538,5218,001594
    84 Zemková Klára17791715Beskydská šachová škola o.s.30.04.1997D164,533,542,5218,501551
    97 Pistovčáková Aneta17221625TŽ Třinec17.08.1997D164,529,038,0316,251534
    1010 Dumková Daniela15341577Sokol Zastávka03.12.1997D164,528,537,5215,001491
    1111 Novotná Barbora16511551TJ Desko Liberec24.07.1998D164,526,535,5215,751506
    1212 Kubošová Hana15611480SK Slavia Orlová15.01.1998D164,526,533,0214,501467
    139 Šimčáková Julie15711598Sokol Postoupky06.12.1998D164,034,045,0216,251537
    1415 Homolková Ivana10000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.13.10.1998D163,030,039,028,501389
    1514 Vaňková Veronika13130ŠK Rakovník09.08.1997D162,029,036,005,751182
    D14
    13 Kaňáková Natálie18511717Beskydská šachová škola o.s.26.06.1999D147,534,544,0635,751805
    22 Pýchová Nela18961793TJ Spartak Vlašim06.02.1999D146,536,545,0529,751750
    34 Kubošová Jana16851614SK Slavia Orlová10.09.1999D146,535,544,0529,251745
    41 Jánská Jitka19311839ŠK Sokol Klatovy07.06.1999D146,534,044,5627,251690
    56 Beluská Tereza16091544Beskydská šachová škola o.s.08.12.1999D145,037,048,0323,751632
    67 Zlámaná Anna15221535Klub šachistů Říčany 192520.06.2000D145,031,541,5420,501550
    75 Brunová Blanka15561556ŠK DDM Planá u Mar.Lázní15.01.2000D145,028,537,0417,251497
    89 Nová Michaela15221516Sokol Buštěhrad28.08.1999D144,535,543,0417,001585
    910 Němcová Kamila15471510SK OAZA Praha06.04.2000D144,534,544,0220,501485
    1015 Pokorná Jana13310ŠK Rakovník09.02.1999D144,530,541,0315,751424
    1111 Hartingerová Martina14841477Agentura 64 Grygov07.05.1999D144,530,038,5314,501464
    128 Tajovská Martina15291530Sokol Buštěhrad10.08.1999D144,028,038,5114,751315
    1314 Vlková Anežka14480TJ Spartak Vlašim06.10.2000D144,027,535,0311,501406
    1416 Bierská Adéla12500Zbrojovka Vsetín30.05.2000D144,026,032,0311,501318
    1513 Kalinová Eliška13441280ŠK Spartak Ústí n.L.14.05.2000D144,024,530,5213,251325
    1617 Navrátilová Lenka11000Slavia Kroměříž30.10.1999D143,530,541,5213,251361
    1712 Kocí Tereza15201427Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.02.08.2000D141,530,539,502,751048
    D12
    111 Ambrožová Lucie14220TJ Štefanydes Polička29.06.2001D127,036,547,5637,251690
    24 Kopcová Ludmila15271529TJ Ostrava19.08.2001D126,537,548,5633,001657
    31 Němcová Karin15881659SK OAZA Praha24.05.2002D126,037,048,5530,751613
    410 Přibylová Sofie14241433TJ Sokol Lány01.04.2002D125,538,550,0429,001599
    55 Masáková Petra15021589Spartak Adamov28.05.2001D125,538,047,0426,001553
    67 Vilímová Julie14671548TJ Spartak Vlašim12.02.2002D125,527,534,0514,751412
    78 Vítová Anna14611485Sokol Hradec Králové06.05.2001D125,038,049,0424,501495
    89 Vrbová Eva14300Sokol Buštěhrad13.04.2001D125,033,540,5219,251403
    96 Gřesová Zuzana14971570Beskydská šachová škola o.s.09.03.2002D125,033,540,0517,001470
    102 Tůmová Anna15391483ŠACHklub Tábor18.09.2001D125,033,042,5421,751383
    113 Koucha Maryam Amina15361524ŠK Sokol Klatovy11.08.2001D124,535,044,0417,751409
    1217 Šímová Tereza11000ŠK Veselí n.L.15.03.2001D124,526,033,0410,001294
    1312 Vavřínková Eliška14120Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.27.03.2001D124,526,032,049,501324
    1413 Kocourková Klára12860ŠK KDJS Sedlčany19.07.2002D124,028,535,039,751277
    1516 Večerková Petra11000Sokol Postoupky30.12.2002D123,027,533,026,751165
    1615 Hůnová Zuzana11000ŠACHklub Tábor07.02.2001D122,529,034,525,501155
    1714 Gemsová Tereza12500MSA Dolní Benešov01.07.2002D122,028,534,022,501075
    1818 Doležalová Josefína10000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.11.12.2001D120,028,536,000,00511
    D10
    12 Laurincová Kristýna12730Beskydská šachová škola o.s.19.06.2003D108,035,546,0740,751577
    213 Šolcová Andrea11000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové12.01.2003D106,535,546,0629,501383
    31 Richterová Julie15221480Sokol Zastávka15.07.2003D106,034,546,5630,001292
    410 Marková Kristýna11000Mezinárodní šachová škola Interches08.11.2003D106,033,544,0624,001298
    54 Málková Adriana12500ŠK Líně12.12.2004D106,033,544,0526,751300
    63 Beranová Karin12500ŠK Karlovy Vary02.08.2003D105,538,550,5527,501275
    711 Otrubová Kristýna11000Klub šachistů Říčany 192524.05.2003D105,029,536,0514,001176
    86 Vavřínková Anna12500Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.19.04.2004D104,535,544,0421,001189
    95 Turková Hana12500ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.10.05.2003D104,034,042,5410,501118
    109 Lhotská Anna11000SK OAZA Praha15.09.2005D104,030,537,5410,001099
    117 Všetulová Viktorie12500ŠK Staré Město27.01.2004D104,030,040,5413,501102
    1212 Trejbalová Eva11000ŠK Líně05.10.2003D104,027,035,548,501065
    1317 Zachová Tereza10000TJ Jiskra Humpolec09.02.2004D103,029,536,527,00920
    1415 Chloupková Bára10000Sokol Praha-Kobylisy06.09.2003D103,028,034,537,501003
    1516 Ličková Natálie10000Mezinárodní šachová škola Interchess18.04.2004D103,026,032,525,50907
    168 Gereková Eliška11000Mezinárodní šachová škola Interches07.02.2005D101,528,036,015,25 
    1714 Balínová Nicol10000ŠK Spartak Ústí n.L.28.11.2006D101,025,032,500,50300
    FIDE Open
    15 Nábělek Marek22232204Slezan Opava12.10.1987 7,537,045,5635,752377
    21 Balín Jan23222316TJ Tatran ZKZ Podbořany30.09.1985 7,038,550,0537,252343
    36 Vaněk Ladislav21902181Tatran Litovel25.08.1982 6,539,550,5435,502232
    415 Dobeš Vojtěch20092035ŠK Staré Město25.01.1996H206,038,549,0430,752194
    519 Walek Petr20872005TJ Náměšť n/Oslavou24.10.1996H206,037,047,0429,002206
    616 Večeřa Petr20462028Sokol Postoupky24.12.1990 6,036,046,5429,502159
    713 Balín Kamil20452054ŠK Spartak Ústí n.L.31.05.1979 6,036,045,0328,752145
    82FMKratochvíl Josef22742274ŠK Caissa Třebíč01.05.1992 5,539,551,0330,502150
    912 Zavadil Michal20782078ŠK Duras BVK18.10.1965 5,537,048,0525,752099
    104 Horák Jiří21892205TJ Slovan Jirkov29.05.1958 5,536,047,0425,002062
    117FMValenta Vít21282169T.J. Sokol Šumperk09.03.1978 5,535,044,5425,752043
    1222 Maříková Jana20081980TJ Náměšť n/Oslavou01.04.1996H205,534,043,5424,502081
    1321 Hrdina Robin19371983TJ Spartak Vlašim23.06.1996H205,533,543,0424,752130
    1410 Moravec Vít21022120TJ Sparta Kutná Hora12.11.1991 5,533,043,0525,502015
    1517 Šlampa Jan19792012TJ Sokol Údlice10.12.1996H205,530,039,0520,252000
    169 Šimůnek Filip21682153ŠK Líně07.07.1989 5,038,049,0422,752058
    173 Kuboš Rostislav22032215SK Slavia Orlová09.01.1970 5,035,044,5322,502051
    1811 Rut Vojtěch20972086ŠK Sokol Vyšehrad14.05.1991 5,033,545,0323,251997
    1920 Majer Jiří19741985ŠK KME-DDM Kuřim13.05.1951S605,033,042,5322,252047
    2024 Skalický Tomáš19541960Klub šachistů Říčany 192524.08.1996H205,031,539,5319,251919
    2137 Hollan Martin17991790SK OAZA Praha28.06.1999H205,029,538,5320,251930
    2232 Vlčková Kateřina189818532222 ŠK Polabiny25.04.1996H205,028,536,5318,751979
    238 Šnorek Milan21282164ŠK AD Jičín12.05.1944S604,538,049,5323,502041
    2442 Horák Aleš18951762TJ Sokol Údlice26.03.1998H204,534,542,0419,252024
    2534 Kula Dominik19151831Mezinárodní šachová škola Interches02.10.1998H204,532,041,0418,501966
    2623 Krupica Pavel19631977ŠK KME-DDM Kuřim26.02.1976 4,531,541,0416,751916
    2726 Černý Michal19261894ŠK Rakovník22.07.1994H204,531,039,0416,501926
    2825 Richterová Nataša19601952Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.15.06.1996H204,529,038,5217,001854
    2945 Havelka Jan17971754ŠK Řevnice03.07.1998H204,032,041,0315,251883
    3027 Žitný Petr19211879Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.20.04.1973 4,031,040,5315,001872
    3135 Liduch Filip182718172222 ŠK Polabiny17.05.1997H204,031,038,5313,001923
    3236 Horák Martin17641797Sokol Český Brod26.12.1999H204,031,038,0214,501914
    3344 Sedlák Jiří16451758TJ Jiskra Humpolec05.01.2000H204,030,039,0315,001894
    3414 Hlaváč Rudolf20282035TJ Baník Sokolov ŠO28.11.1953S604,028,538,0214,001804
    3540 Vojíř Václav jr17661768TJ Košutka Plzeň o.s.04.06.1959 4,025,533,5212,001758
    3647 Kuchař Tomáš17011717CHESS MOST21.12.1997H204,025,033,0212,001764
    3730 Vaculík Jakub19101862TJ Sokol Lázně Velké Losiny31.03.1997H203,534,544,5215,751983
    3831 Halla Jiří18471857CAISSA Úholičky10.04.1947S603,527,035,0211,001767
    3946 Jelínek Michal18181743SK OAZA Praha29.07.2000H203,526,533,539,251800
    4028 Sabolová Kristýna19071878ŠK Vysoké Mýto06.03.1995H203,525,534,0112,001751
    4139 Lužíková Nicola17961771TJ Sokol Lázně Velké Losiny18.01.1996H203,525,534,0011,251726
    4243 Strakoš Tomáš17201759TJ Praga Praha09.09.1936S603,525,533,0110,501771
    4341 Košut Tomáš17631763TJ Náměšť n/Oslavou12.11.1996H203,525,032,029,501757
    4433 Reichl Roman18221841Loko Zábřeh04.01.1963 3,525,032,0110,501726
    4549 Štefaník Richard16931576ŠK Staré Město18.01.1998H203,027,034,508,501639
    4638 Kořínková Eva18321780ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.11.02.1965 3,023,530,018,251621
    4718 Macura Emil20042008ŠK Zlínterm19.03.1934S602,529,540,5211,001768
    4848 Macek Oldřich16701674T.J. Sokol Šumperk20.12.1962 2,521,528,014,751546
    4929 Vavřínek Tomáš18721874MSA Dolní Benešov14.02.1969 2,024,033,504,501463
    Národní Open
    11 Bürgermeister Michal17751784Šachy Povrly08.04.1960 7,041,552,0539,251840
    211 Kladňák Martin16871610ŠK Duras BVK27.05.1998H167,038,549,5538,001803
    39 Zuziak Petr17131653ŠK Duras BVK02.02.1997H167,037,046,5634,751749
    412 Řezníček Dominik166616462222 ŠK Polabiny26.03.1998H167,034,545,0635,751723
    54 Čermák Jan17581731Sokol Český Brod27.08.1991 6,541,553,0536,501707
    610 Nosek Jan17021702ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové31.10.1997H166,537,548,5634,001649
    738 Sucharda David14471612Podzvičinská šachová škola03.09.1999H146,536,546,5532,001747
    813 Kabelka Ondřej16581526ŠK AD Jičín03.05.1999H146,037,048,5431,251603
    917 Cach Zdeněk162214852222 ŠK Polabiny21.03.1998H166,037,047,5528,751590
    103 Žilavý Jan17621745ŠACHklub Tábor22.06.1998H166,036,047,5529,751557
    117 Procházka Pavel17221767Sokol Tábor18.12.1960 6,032,041,5625,501575
    122 Bobek Daniel17671664ŠK Teplice26.06.1997H165,540,051,0427,751651
    1325 Šolc Filip15441558ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové26.11.2001H125,539,549,0426,001601
    1464 Mládek Richard12500TJ Spartak Vlašim14.07.2002H125,537,047,0526,251679
    158 Bartoš Václav17211689ŠK Teplice01.02.1996H205,537,047,0425,501550
    1630 Pech David14970Šachy Povrly09.11.2000H145,536,547,0426,251524
    1763 Miřátský Petr12500TJ Spartak Pelhřimov20.12.1996H205,535,546,0524,501699
    1824 Tobišková Petra15561514ŠK Lípa08.05.1994H205,535,046,0525,501580
    1914 Novák Martin16561688QCC České Budějovice, sportovní klu26.05.2000H145,535,045,0425,251612
    2037 Gregor Jiří145814962222 ŠK Polabiny11.07.1996H205,535,044,5325,251564
    2122 Kocourek Jiří15640TJ Kavalier Sázava05.11.1968 5,534,543,0424,001421
    225 Doškař Miloslav17491751Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.02.10.1946S605,534,043,0425,251445
    2346 Svoboda Miloslav13670 20.05.1956 5,533,542,5424,001570
    2432 Havelka Jiří14951486ŠK Řevnice16.02.2001H125,530,538,5420,751486
    2575 Skula Milan11000Agentura 64 Grygov12.05.2000H145,036,546,5324,501597
    2654 Klubal Jiří13040TJ Jiskra Humpolec29.03.2002H125,035,545,0323,001563
    2726 Korsa Jiří15200TJ Bohemians Praha06.08.1998H165,035,045,5323,251450
    286 Hatašová Michaela17311627Sokol Buštěhrad14.02.1997H165,035,044,5323,751469
    2928 Steinbauer Filip15090QCC České Budějovice, sportovní klu04.09.2001H125,034,042,5320,001508
    3020 Široký Richard16031644ŠACHklub Tábor14.01.1997H165,033,543,5321,751459
    3116 Štefanišin Jan16401661ŠO Jiskra Rýmařov20.01.1998H165,032,543,0421,001393
    3215 Vydra Jaroslav16460ŠK Slavoj Litoměřice, o.s.16.01.1964 5,032,041,0322,251384
    3352 Liška Martin13300ŠK KME-DDM Kuřim11.03.1999H145,031,540,5417,501426
    3433 Lhotský Zdeněk14931493SK OAZA Praha02.03.2000H145,031,040,0517,501378
    3519 Helebrand František16101430TJ Spartak Vlašim25.08.1999H145,030,038,0319,751456
    3629 Nehyba Martin14991525Sokol Skalička24.06.2002H125,029,038,0319,751369
    3745 Vokurka Michal13710QCC České Budějovice, sportovní klu24.07.1998H164,536,044,5419,501550
    3827 Vraj Ondřej15110Sokol Hošťálková29.05.2002H124,535,044,0318,751430
    3940 Žilavá Kateřina14141424ŠACHklub Tábor12.08.1996H204,534,042,0219,251489
    4031 Brandejský Vít14950Sokol Český Brod25.07.1989 4,532,542,0317,001459
    4144 Ptáček Jan13750TJ Jiskra Humpolec11.01.2000H144,532,041,0416,001463
    4239 Nagy Ladislav14250QCC České Budějovice, sportovní klu19.03.2003H104,531,540,0416,251338
    4321 Lužík Libor15771690TJ Sokol Lázně Velké Losiny18.10.1973 4,531,539,5417,251323
    4418 Suchomel Jan16181456ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.19.02.1998H164,530,039,0318,751358
    4557 Dejmal Ondřej12500ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.26.06.2002H124,529,035,5414,251478
    4679 Reljic Aleksandar10000ŠK Sokol Vyšehrad26.01.1968 4,526,534,0314,751358
    4734 Nový Josef14720ŠK Sokol Vyšehrad22.11.1972 4,040,050,5323,251499
    4851 Novotný Tomáš13350TJ Spartak Pelhřimov18.07.1996H204,033,544,5316,751457
    4955 Sýkora Tomáš13000QCC České Budějovice, sportovní klu31.05.2003H104,033,542,5316,751460
    5023 Vojíř Václav sr15601666TJ Košutka Plzeň o.s.18.05.1927S604,032,042,0316,751250
    5156 Havelka František12610ŠK Řevnice09.09.2002H124,031,039,0313,751348
    5261 Křivánek Jakub12500ŠK KME-DDM Kuřim29.04.2000H144,029,037,0313,751368
    5348 Hrabal Matěj13441346Agentura 64 Grygov21.06.2003H104,028,537,5410,001310
    5466 Tajovský Matěj12500ŠK KME-DDM Kuřim09.09.2004H104,026,534,0413,501301
    5543 Míka Jiří13760QCC České Budějovice, sportovní klu20.12.2001H124,026,534,0214,001221
    5653 Bauer Miroslav13210ŠK KME-DDM Kuřim12.07.2001H124,026,034,5410,001299
    5770 Chloupek Petr11000Sokol Praha-Kobylisy23.09.1977 4,024,031,5411,001262
    5835 Haška Filip14671276Beskydská šachová škola o.s.31.10.2002H124,023,531,0412,001142
    5936 Cach Ondřej146014622222 ŠK Polabiny10.06.2001H123,534,543,0214,001316
    6047 Svoboda Filip13450ŠK KME-DDM Kuřim24.06.1999H143,532,041,0214,251303
    6178 Ptáček Vladimír10000TJ Jiskra Humpolec13.06.1969 3,531,541,0312,251354
    6259 Hosnedl Matyáš12500QCC České Budějovice, sportovní klu23.08.2004H103,528,036,0211,501222
    6360 Jelínek Lukáš12500SK OAZA Praha23.05.2003H103,527,035,0112,751191
    6458 Domkář František12500ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.26.03.1954 3,526,534,0211,501134
    6574 Pokorný Václav11000ŠK Rakovník17.08.1958 3,526,034,0211,001265
    6642 Žitná Aneta13961509ŠK DDM Třebechovice pod Orebem20.04.1995H203,525,534,538,501209
    6773 Kříž Tomáš11000ŠK KME-DDM Kuřim22.01.2003H103,521,027,537,251140
    6880 Zach Vojtěch10000TJ Jiskra Humpolec27.10.2001H123,029,037,029,001196
    6971 Heger Zdeněk11000Klub šachistů Říčany 192501.11.1973 3,028,036,0210,001228
    7049 Reichl Luboš13420Loko Zábřeh30.06.1992 3,027,536,0112,001127
    7169 Biolková Jana11000Agentura 64 Grygov02.08.1970 3,026,533,527,501214
    7281 Škaryd Tomáš10000TJ Jiskra Humpolec18.08.2002H123,026,033,037,501152
    7350 Dumek Aleš13391339Sokol Zastávka30.09.1973 2,530,540,0110,001172
    7477 Šolc Roman11000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové15.06.1965 2,528,036,019,751176
    7541 Otruba Marek14070Klub šachistů Říčany 192530.03.2001H122,525,532,525,751390
    7665 Suchomel Jaromír12500ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.08.05.1971 2,523,530,516,751100
    7762 Macháček Lukáš12500ŠK Staré Město17.03.2003H102,523,029,524,751063
    7867 Švanda Adam12500TJ Štefanydes Polička29.01.2005H102,026,032,515,251088
    7968 Šíma Radek12500ŠACHklub Tábor15.03.2001H122,025,532,014,501050
    8072 Kabelka Tomáš11000ŠK AD Jičín28.09.2002H121,524,532,013,50984
    8176 Zlámaná Táňa11000Klub šachistů Říčany 192511.05.1956 0,518,524,501,25815