Soutěže / 2009-2010 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství ČR mládeže 2010

Kouty nad Desnou, 6.-13.3.2010


HD10, HD12, HD14, HD16 - švýcarský systém, 9 kol, 2x90 min + 30s na tah

    Podrobné výsledky na chess-results.com:

    Konečné pořadí mistrovských kategorií mládeže

    Poř.St.č. Jménonar. KlubNRtgIRtgBodyBHm.BH.victSB.Rp*Přímý postup
    H16
    11Kriebel Tadeas08.11.1995MSA Dolni Benesov22032231736,546,5635,252244PP MČR 2011 H16
    212Karlik Ondrej26.01.1995Sokol Hostalkova194119016,536,547532,752181PP MČR 2011 H16
    36Cizinsky Petr26.02.19952222 SK Polabiny2081212463646,5628,502144PP MČR 2011 H16
    45Braun Marek08.08.1994Desko Liberec209821775,53848427,752076 
    52Rabatin Jakub11.01.1994BSS Frydek-Mistek213621645,53747,5426,502122 
    67Kraus Tomas30.08.1995Jiskra Horice v P.205320955,535,546426,502082 
    719Zezula Rudolf24.05.1995TJ Namest n/O1831195153646,5323,002066 
    83Balacek Tadeas17.04.1995Sokol Kolin21292119535,546324,252065 
    94Ruzicka Vaclav05.02.1994SK Kladno21192139533,544322,502037 
    1015Pospisil Martin20.07.1995Tourist Biomedica Ricany1908193253240319,252010 
    1116Suchomel Ales06.11.1995Desko Liberec1889207653038,5221,001986 
    1211Volcik Ludek07.05.1995SK Borsice194619644,53442,5418,251952 
    138Seidl Stepan19.01.1995Sokol Bedrichov203621504,53342319,001919 
    1410Chmel Kristian13.09.1994Sokol Praha-Kobylisy195820314,529,538,5314,501946 
    1521Jana Martin15.02.1994Jiskra Humpolec180418074,52532215,001868 
    169Rubes Jan05.11.1995Glaverbel Czech Teplice20062078430,539414,501888 
    1720Jezek Adam08.02.1994Panda Rychnov n.Kn.183018543,53139213,501876 
    1813Stachon Martin22.05.1994Slavia Kromeriz192518933,528,538112,751851 
    1918Meduna Eduard06.11.1995SK Lokomotiva Brno183319393,528,536,5211,001833 
    2014Naplava Pavel20.07.1994SK Borsice192419163,526,534311,251776 
    2124Rozsafny Michal13.02.1994Sokol Udlice175317533,525,534210,251776 
    2217Musil Jiri27.01.1995SK Lokomotiva Brno18521960325,533010,001760 
    2322Krusina Patrik10.03.1994SK Svitavy177118602,5273417,501715 
    2423Strnad Ondrej19.11.1995SK Duras BVK176919012263316,751632 
    H14
    114Fargac Martin25.10.1996TZ Trinec173117336,537,548633,251978PP MČR 2011 H16
    22Haman Jakub18.10.1996SK Kladno197620656,53746630,251916PP MČR 2011 H16
    33Pavelek Tomas11.01.1997BSS Frydek-Mistek197019606,535,544,5529,001934PP MČR 2011 H14
    419Kaluzny Matyas26.09.1997Sokol Udlice16851774637,547529,501910PP MČR 2011 H14
    57Dobes Vojtech25.01.1996SK Stare Mesto1816190563342,5525,251904PP MČR 2011 H16
    65Svoboda Matej19.05.1997BSS Frydek-Mistek18941904632,541,5527,501904PP MČR 2011 H14
    717Kubik Michael19.11.1997BSS Frydek-Mistek170318245,53949528,001897 
    821Walek Petr24.10.1996Spartak Trebic162416724,53646,5419,001814 
    916Szotkowski Jakub08.01.1997TZ Trinec171618624,53140,5218,751806 
    109Slampa Jan10.12.1996Sokol Udlice177617904,52938,5417,001765 
    1122Melzer Patrik14.12.1996Slovan Havirov181118114,52937218,501784 
    124Hrdina Robin23.06.1996Spartak Vlasim189518764,528,537,5415,751750 
    136Kozel Jiri24.03.1996BSS Frydek-Mistek18441852436,545,5316,751739 
    1423Riha Jaroslav23.01.1996Spartak Usti n.L.1726172643341,5216,251774 
    158Machan Jan22.07.1997Panda Rychnov n.Kn.1793187943140216,751722 
    1611Chromik Tomas06.07.1997BSS Frydek-Mistek17431699427,536,5114,001705 
    171Navratil Jiri10.09.1997Agentura 64 Grygov2009213042734214,501686 
    1820Novak Jiri07.05.1996Slavia Orlova16841709426,535114,001729 
    1924Hlavacek Ondrej03.01.1996QCC Ceske Budejovice1609160942431312,501720 
    2010Saucuk Martin30.09.1997Sokol Nachod176417623,53342117,001705 
    2112Palasek Jan26.01.1996Sokol Postoupky17351817329,53829,751611 
    2213Cap Adam06.02.1997SK Kladno17331850328,537,5211,751667 
    2315Bocek Tadeas22.12.1997SK Duras BVK172117212,528,537,527,001644 
    2418Ta Van Duy15.02.1996SK Most170317312,5263519,001586 
    H12
    15Rydl Jiri05.08.1998Spartak Vlasim180816237,53850640,252043PP MČR 2011 H14
    28Petr Jan26.01.1998Bohemians Praha175318407,537,549,5639,252039PP MČR 2011 H14
    34Dvorak Adam15.11.1998SK Lokomotiva Brno1839186573748536,251967PP MČR 2011 H14
    41Pulpan Jakub02.06.19982222 SK Polabiny1954194363847,5527,001834 
    57Kratochvil Vit10.07.1998TJ Namest n/O177018985,537,548,5524,501745 
    62Blahynka Martin11.06.1998SK Lokomotiva Brno1911193153950522,001764 
    715Szucs Matyas10.08.1999Sokol Hradec Kralove16441644535,546,5421,751772PP MČR 2011 H12
    810Kozusek Daniel19.04.1999Panda Rychnov n.Kn.16381638532,542,5518,501759PP MČR 2011 H12
    93Marek Matyas22.10.1999BSS Frydek-Mistek18431825528,538418,501633PP MČR 2011 H12
    1014Skorepa Tomas18.11.1998Sokol Bedrichov164716474,534,544416,001664 
    116Miculka David19.01.1998TJ Namest n/O178318244,53142318,251657 
    1217Abelyan Murad28.01.1998Bohemians Praha157415744,530,540317,251679 
    139Bares Jachym21.05.1999Agentura 64 Grygov167716324,52736314,251633 
    1420Hofirek Benedikt27.03.1999SK Lokomotiva Brno154215424,525,535,5413,751527 
    1519Krcil Ales05.02.1999Jiskra Humpolec15451545430,539214,501584 
    1611Skorepa Jakub18.11.1998Sokol Bedrichov160916093,53141,5115,251551 
    1721Kostka Vit10.08.1998TZ Trinec154115413,52937113,751495 
    1818Vasicek Tomas11.09.1998Sokol Domazlice154715473,52734210,751474 
    1916Reznicek Dominik26.03.19982222 SK Polabiny160116013,526,536111,751469 
    2023Zeman Radek14.08.1999SK Duras BVK141214123,526,534212,251492 
    2112Bocek Lukas23.07.1998SK Medvedi Zvole159715973,524,531,529,251434 
    2222Kostelecky Daniel20.03.1998Sokol Praha-Kobylisy145414542,5273417,751363 
    2324Sigut David23.04.1999BSS Frydek-Mistek110011002,52430,517,751356 
    2413Steinhauser Vaclav07.05.1998Remdih Strmilov1456145722836,516,501379 
    H10
    13Mrkus Frantisek23.04.2000SK Stare Mesto162916458,534,546843,251776PP MČR 2011 H12
    26Soukup Vaclav03.04.2000Spartak Usti n.L.14661466835,547838,501713PP MČR 2011 H12
    32Liska Jiri07.09.2000SK ZS Tyrsova Ceska Lipa167616765,536,547524,251425PP MČR 2011 H12
    44Vykouk Jan17.03.2000DDM Most163116315,536,546,5522,001356 
    51Pulpan Matej30.01.20012222 SK Polabiny168216825,532,544525,251313PP MČR 2011 H10
    611Brejnik Gustav17.08.2000Klub sachistu Steti1250125053444521,001308 
    723Ochmyt Jakub11.07.2001TZ Trinec10001000531,543420,251417PP MČR 2011 H10
    815Chlebek Jan06.02.2001BSS Frydek-Mistek11001100531,541,5519,001268PP MČR 2011 H10
    98Wagner Vojtech20.04.2000Ortex-Reta Hradec Kralove14091409530,541419,501359 
    107Slovak Kilian26.02.2000Sokol Praha-Kobylisy1440144052939418,251270 
    1117Kuchar Matej26.05.2000BSS Frydek-Mistek110011004,53748,5419,251417 
    1224Zidek Daniel28.02.2001BSS Frydek-Mistek100010004,53139,5317,751421 
    1313Vystrcil Martin25.02.2000Tourist Biomedica Ricany125012504,529,536,5315,001260 
    1422Jurasek Vojtech25.05.2001SK Lokomotiva Brno100010004,524,534413,501263 
    1519Pilch David29.02.2000TZ Trinec11001100436,548,5319,001367 
    1620Plsek Antonin29.03.2000BSS Frydek-Mistek1100110042835,5214,751215 
    1721Danek Daniel13.10.2000SK Duras BVK1000100042633310,751252 
    185Havelka Ondrej25.08.2000BSS Frydek-Mistek159415943,53139314,001082 
    1910Novak Martin26.05.2000Sachklub Ceske Budejovice125512553,530,541311,751198 
    209Jires Michal11.03.2000Panda Rychnov n.Kn.128612863,529,537,5312,001075 
    2112Nuc Krystof13.03.2000QCC Ceske Budejovice12501250327,533,519,751045 
    2218Pelnar Jan07.02.2001Sokol Domazlice11001100324,534210,001065 
    2314Zavadil Filip10.03.2000Sokol Postoupky125012502293617,751011 
    2416Filip Tomas15.10.2001BSS Frydek-Mistek110011001,52936,513,50930 
    D16
    17Phamova Xuan Mai30.07.1994SK Zlin171317047,535,543733,501935 
    22Langnerova Karolina24.06.1994Slovan Havirov188018776,533,542628,501818 
    35Zavadilova Karolina29.06.1995SK Duras BVK17561727636,547,5528,751720 
    43Steinhauserova Anna03.06.1994Remdih Strmilov18131779635,546,5528,001760 
    56Zpevakova Jana09.03.1994SK Stare Mesto17211679635,544,5526,751780 
    68Kuchynkova Lucie24.04.1995SK Hustopece151315385,52532415,251538 
    71Saffova Michaela01.01.1994TJ Sokol Litvinov-Lom1925182053543,5419,501636 
    89Novakova Veronika21.08.1995BSS Frydek-Mistek14901612534,543,5321,001575 
    912Tobiskova Petra08.05.1994Panda Rychnov n.Kn.1310131053443318,501530 
    104Sabolova Kristyna06.03.1995SK Vysoke Myto175917344,537,547,5319,001667 
    1115Frgalova Hana01.08.19952222 SK Polabiny125012504,53037312,501471 
    1210Budikova Katerina30.06.1995Sokol Bustehrad1397139742835211,001398 
    1311Hlavackova Jana17.01.1995SK Lokomotiva Brno13851385325,53318,251349 
    1413Valterova Veronika01.07.1995Spartak Usti n.L.130813082263315,501099 
    1514Bartosova Veronika22.02.1995SK Lokomotiva Brno130313031,52836,505,751102 
    D14
    11Marikova Jana01.04.1996SK Veseli n.L.18201904735,546,5636,001817 
    24Luzikova Nicola18.01.1996Sokol Sumperk17591663733,542730,501713 
    35Vlckova Katerina25.04.19962222 SK Polabiny159416326,53543,5627,251655 
    47Zemkova Klara30.04.1997BSS Frydek-Mistek15731573637,547,5528,751679 
    52Johnova Eliska16.05.1996Jiskra Horice v. P.174717265,53647524,501672 
    612Rojikova Lenka09.04.1997Sokol Hradec Kralove138113814,536,547,5324,251606 
    73Richterova Natasa15.06.1996SK Duras BVK170217164,53443,5318,501467 
    88Stranska Kamila15.03.1997Glaverbel Czech Teplice154715394,533,544,5219,001468 
    99Dunglova Natalie03.03.1996SK Zamberk152315234,533,543,5419,001490 
    106Hatasova Michaela14.02.1997Caissa Uholicky154716134,528,537314,501410 
    1110Blechova Lenka25.04.1996SK Stare Mesto141614164,528,535,5116,251379 
    1213Mullerova Katerina15.04.1996Tourist Biomedica Ricany131913194,52837216,751386 
    1311Pistovcakova Aneta17.08.1997Slezan Opava139013904,52734313,501369 
    1416Shejbalova Adela18.05.1996Tourist Biomedica Ricany110011004,526,534,5313,501359 
    1515Skybova Katerina26.04.1997Ortex-Reta Hradec Kralove125012503,527,536212,501227 
    1614Slaba Lenka07.02.1996SK Borsice1277127732632111,751148 
    1717Dumkova Daniela03.12.1997Sokol Zastavka10001000228,53717,001095 
    D12
    12Fuskova Martina07.05.1998SK Stare Mesto15201670736,546,5635,251668 
    23Suchomelova Simona19.02.1998Jiskra Havlickuv Brod1621162163546530,751603 
    35Pychova Nela06.02.1999Spartak Vlasim1566156663545428,501582 
    49Bohanesova Vendula07.10.1998BSS Frydek-Mistek1467146763444526,001557 
    510Novotna Barbora24.07.1998Desko Liberec145514555,53543423,751469 
    61Janska Jitka07.06.1999Sokol Klatovy175617595,53443423,751500 
    76Kanakova Natalka26.06.1999BSS Frydek-Mistek150115015,532,540,5421,001504 
    87Kubosova Hana15.01.1998Slavia Orlova14691484538,547323,251549 
    918Stratilova Veronika04.09.1998SK ZS Hrabisin100010004,530,538,5314,501328 
    108Kubosova Jana10.09.1999Slavia Orlova147614764,53037413,251386 
    1115Zateckova Karolina05.07.1998SK Decin125012504,524,531213,251267 
    124Dolezalova Lada25.06.1999Sachklub Tabor1569156943747,5319,001405 
    1311Sperkova Kristyna10.01.1998DDM Vyskov138413844293739,751322 
    1412Zitkova Kristyna23.04.1999DDM Plana u Mar.L.1346134642734313,251257 
    1513Benesova Martina15.10.1998DDM Most125012503,533,541213,751356 
    1614Simcakova Julie06.12.1998Sokol Postoupky125012503303726,751194 
    1716Sulcova Lenka07.10.1999DDM Plana u Mar.L.110011001,5283413,25996 
    1817Losova Miroslava14.10.1999SK ZS Hrabisin100010001303714,00956 
    D10
    11Brunova Blanka15.01.2000DDM Plana u Mar.L.13311331835,545,5839,001479 
    24Rerabkova Eliska19.12.2000Tourist Biomedica Ricany125012506,534,543,5630,501303 
    315Valencikova Sandra29.09.2000Slovan Havirov10001000636,547526,001236 
    413Kalinova Eliska14.05.2000Spartak Usti n.L.10001000634,545627,001262 
    58Petraskova Zuzana26.01.2001Tourist Biomedica Ricany110011005,534,543,5520,751178 
    67Masakova Petra28.05.2001Spartak Adamov11001100534,543,5419,501196 
    73Korenova Magdalena14.10.2001Tourist Biomedica Ricany1250125053141,5417,501141 
    814Smirova Veronika10.01.2001BSS Frydek-Mistek1000100053037316,501125 
    910Vlkova Anezka06.10.2000Spartak Vlasim1100110052736315,501160 
    106Koucha Maryam Amina11.08.2001Sokol Klatovy110011004,536,547420,751126 
    115Vitova Anna06.05.2001Sokol Hradec Kralove1250125043038215,251013 
    122Hofmanova Vilma19.02.20002222 SK Polabiny1250125042938312,501054 
    139Petrova Eva26.02.2001Sokol Klatovy11001100326,533,5110,75907 
    1412Ambrozova Lucie29.06.2001SK Svitavy10001000326,53328,00951 
    1511Zemenova Veronika29.12.2000Tourist Biomedica Ricany110011001,52835,505,75669