Soutěže / 2011-2012 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství Čech dětí do deseti let 2011

Harrachov, 4.-6.11.2011


HD10 - švýcarský systém, 9 kol, 2x30 min + 30s na tah, se zápisem, pro dívky OPEN, HD8 - švýcarský systém, 9 kol, 2x20 min + 10s na tah, open pro dívky i chlapce

    Podrobné výsledky na chess-result.com:

    HD10 HD8 Open

    Konečné pořadí mistrovských turnajů

    H - pořadí v chlapecké kategorii, D - pořadí v dívčí kategorii, CP - celkové pořadí, * - mimo kategorie MČ
    středočeši postupující MČR 2012 PP MČ 2012 H10 PP MČ 2012 H12
    HDCPJménoRtgKlubNar. BodyBHmBH. victRp
    HD10
    1 1Haase Pavel 1503ŠK PORG Praha20028,042,053,081584
    2 2Eret Matouš 1250ŠK Sokol Klatovy20027,543,055,571534
    3 3Petr Jakub 1250TJ Bohemians Praha20026,539,551,561377
    4 4Ludvík Tomáš 12502222 ŠK Polabiny20026,539,551,061349
    5 5Pravda Kryštof 1250Sokol Praha-Kobylisy20026,539,050,061394
    6 6Voříšek Jakub 1250TJ Bohemians Praha20036,537,549,051400
    7 7Sýkora Tomáš 1250QCC České Budějovice, sportovní klu20036,535,546,061327
    8 8Kořínek Vojtěch 1250ŠK Lípa20026,042,054,561370
     19Přibylová Sofie 1250TJ Sokol Lány20026,039,050,551328
     210Kocourková Klára 1250TJ Kavalier Sázava20026,033,041,051281
    9 11Kočí Vít 1250CHESS MOST20026,030,540,561258
    10 12Žejdlík Erik 1250ŠO DDM Hlinsko20035,541,052,051330
    11 13Randák Richard 1250ŠK Karlovy Vary20025,536,547,551295
    12 14Havelka František 1250ŠK Řevnice20025,535,545,541252
    13 15Polanský Adam Luboš 1250CHESS MOST20035,534,544,551236
    14 16Dolenský Štěpán 1100ŠK Libštát20025,534,544,041289
    15 17Škuthan Radek 1250CHESS MOST20025,534,043,551191
    16 18Škrabánek Matěj 1250Sokol Nymburk20035,533,546,051214
    17 19Mencl Filip 1250ŠK Líně20025,533,544,041247
    18 20Pavlíček Lukáš 1250TJ Štefanydes Polička20035,530,039,551186
    19 21Žák Daniel 1250Klub šachistů Říčany 192520025,036,046,021224
    20 22Balín Daniel 1100ŠK Spartak Ústí n.L.20035,036,045,541224
    21 23Buločkin Martin 1100Šachová škola Panda Rychnov nad Kně20025,035,044,551199
     *24Richterová Julie 1000Sokol Zastávka20035,033,542,051193
     325Vilímová Julie 1279Klub šachistů Říčany 192520025,032,040,041226
    22 26Fojt Petr 1100Podzvičinská šachová škola20035,030,039,551132
    23 27Spišjak Jakub 1000TJ Sokol Údlice20025,029,538,551176
    24 28Šustr Martin 1250ŠACHklub Tábor20025,028,038,051137
     429Hánělová Marie 1100ŠK Medvědi Zvole20024,539,549,541206
    25 30Brož Petr 1100ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.20024,535,545,041139
    26 31Kabelka Tomáš 1100ŠK AD Jičín20024,535,044,041144
    27 32Albul Dmytro 1000ŠK Tachov20024,534,044,041167
    28 33Šuráň Jan 1250ŠK PORG Praha20034,533,541,041148
     534Vašková Marie 1100ŠO DDM Hlinsko20024,533,040,541167
     635Matičková Silvie 1100ŠK Sokol Klatovy20024,532,041,041144
    29 36Kurek Pavel 1100Klub šachistů Říčany 192520034,529,538,041078
    30 37Podzimek Adam 1000TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou20024,529,037,031133
    31 38Gonda Pavel 1100ŠK Lípa20034,528,036,041089
    32 39Černíček Matyáš 1100ŠK UNION Louny20024,527,536,041072
    33 40Chaloupka Karel 1000TJ Sokol Mělník20024,526,533,541150
    34 41Nechutný Michal 1100TJ ZČE Plzeň20034,034,543,541096
    35 42Sak Bohumil 1100QCC České Budějovice, sportovní klu20024,032,541,541107
    36 43Lang David 1100Sokol Buštěhrad20024,029,037,541063
    37 44Novotný Ondřej 1100ŠO DDM Hlinsko20034,027,034,541024
     745Hrochová Kateřina 1100ŠK Lípa20024,026,034,041035
    38 46Hora Aleš 1000CHESS MOST20034,022,530,531007
    39 47Boháč Jaroslav 1100Sokol Český Brod20033,533,041,031081
    40 48Bílek Marek 12502222 ŠK Polabiny20023,532,041,531051
    41 49Hložek David 1100TJ ZČE Plzeň20033,531,041,531048
    42 50Kovařík Vojtěch 1100SK Pyrit Příbram20023,529,538,53998
    43 51Mayrhofer Matyáš 1100Sokol Buštěhrad20023,526,033,531037
     852Šolcová Andrea 1000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20033,525,032,52934
    44 53Vydra Martin 1000TJ Slavoj Litoměřice20033,525,032,02934
     954Rosenbaumová Lea 1100Šachový klub Zdice20023,029,038,03995
    45 55Studzinski David 1100Klub šachistů Říčany 192520023,028,536,02964
    46 56Vltavský Jakub 1000TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou20023,028,535,53964
    47 57Štochl Vojtěch 1100Klub šachistů Říčany 192520023,025,033,03992
     1058Lorencová Michaela 1000ŠACHklub České Budějovice20023,024,031,03997
    48 59Strnad Jiří 1000TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou20033,024,030,52895
     1160Čeresizová Naděžda 1000TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou20023,023,030,01901
    49 61Houser Milan 1100SK OAZA Praha20022,529,035,51821
    50 62Randuška Jakub 1000ŠK Karlovy Vary20022,520,526,01824
     1263Beranová Karin 1000ŠK Karlovy Vary20032,025,031,02863
    51 64Trejbalová Eva 1100ŠK Líně20032,021,528,02857
    52 65Kopecká Klára 1100Klub šachistů Říčany 192520032,020,528,01734
    HD8
    1 1Skýpala Ondřej 1000TJ AERO Odolena Voda20057,539,049,071367
    2 2Přibyl Viktor 1250ŠK PORG Praha20057,039,551,061287
     13Kořenová Karolína 1100Klub šachistů Říčany 192520047,039,550,571292
    3 4Janouch Jáchym Štěpán 1100ŠK AD Jičín20046,038,549,061181
    4 5Jiroušek Šimon 1100Klub šachistů Říčany 192520056,035,045,061164
    5 6Handl Petr 1100Šachový klub Zdice20046,032,541,561197
    6 7Vojta Jakub 1100TJ Spartak Vlašim20056,031,540,561181
    7 8Mačok Martin 1100Klub šachistů Říčany 192520045,533,042,051141
    8 9Rokoš Filip 1000Sokol Hradec Králové20055,527,034,551102
    9 10Horníček Václav 1100Šachová škola Panda Rychnov nad Kně20045,038,548,551115
     *11Vavřínková Anna 1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.20045,038,548,551126
    10 12Peroutka Šimon 1000TJ Sokol Údlice20055,035,545,551099
    11 13Hejna Jakub 1000Klub šachistů Říčany 192520045,034,543,551104
     214Pastrnková Kateřina 1100Klub šachistů Říčany 192520055,031,542,051076
    12 15Faja Vilém 1000 20055,029,539,551065
    13 16Drašnar Lukáš 1000TJ Sokol Vrchoviny20054,532,541,541056
     317Málková Adriana 1100ŠK Líně20044,038,549,041029
     418Gárská Lenka 1000TJ Spartak Chodov20044,030,037,54968
    14 19Zemen Pavel 1000Klub šachistů Říčany 192520044,028,536,53951
     520Lhotská Anna 1000SK OAZA Praha20054,028,037,03938
    15 21Kolomazník Jiří 1000ŠK Řevnice20044,027,035,04979
    16 22Pergel Vojtěch 1000Sokol Nymburk20044,022,529,53938
     623Hušková Agáta 1000TJ Desko Liberec20043,529,537,52897
    17 24Lachout Petr 1100ŠACHklub Tábor20043,033,543,53908
     725Hrochová Radka 1000ŠK Lípa20043,029,537,52832
     826Matičková Natálie 1000ŠK Sokol Klatovy20053,021,029,02832
     927Rašková Marie 1000Šachová škola Panda Rychnov nad Kně20042,524,032,01762
    18 28Houser Martin 1000SK OAZA20042,522,030,01762
    19 29Novotný Dominik 1000ŠACHklub Tábor20052,522,029,51762