Soutěže / 2011-2012 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže / Mistrovství Čech mládeže do šestnácti let

Mistrovství Čech mládeže do šestnácti let 2011 - Výsledky nemistrovských turnajů


FIDE Open, Národní open - švýcarský systém, 9 kol, 2x90 min + 30s na tah

Podrobné výsledky na chess-result.com:

FIDE Open Národní Open Bleskovky

Konečné pořadí nemistrovských turnajů:

Poř.St.č.Tit.;JménoPRtgKlubNar.TypBodyBH.BH.victRp
FIDE Open
15 Körschner Miroslav 2117ŠK Spartak Ústí n.L.1993U207,538,049,062297
21FMKratochvíl Josef 2233ŠK Caissa Třebíč1992U207,036,046,552279
38 Hrabal Michal 2046Agentura 64 Grygov1988 6,535,547,062177
43 Pekař Václav 2170TJ Jiskra Litomyšl1986 6,033,544,542119
517 Zvára David 1979TJ Spartak Vlašim1994U206,032,542,052083
66 Holásek Pavel 2065TJ Jiskra Ústí nad Orlicí1972 6,029,037,042016
74 Braun Marek 2129TJ Desko Liberec1994U205,541,053,042130
815 Rut Vojtěch 1998ŠK Sokol Vyšehrad1991U205,535,546,532109
910 Lochman Václav 2036Šachklub města Dobrovice1983 5,532,543,532097
109 Štolc Martin 2039ŠK AD Jičín1986 5,530,039,522042
112 Valeš Václav 2203SK Děčín1963 5,036,547,532069
127 Rosenbaum Vít 2061Šachový klub Zdice1991U205,032,543,022013
1311 Hlaváč Rudolf 2035TJ Baník Sokolov ŠO1953 5,032,039,532006
1434 Černý Michal 1806ŠK Kladno1994U205,031,541,532030
1520 Valenta Petr 1936CHESS MOST1962 4,536,046,031912
1614 Macháň Jan 20012222 ŠK Polabiny1997U204,534,544,531940
1729 Šedivý Martin 1860TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší1995U204,534,044,521935
1816 Sládek Jaroslav 1980TJ ZČE Plzeň1959 4,533,543,031957
1912 Hüttner Miloš 2027Karlovarský šachklub Tietz1986 4,532,543,031973
2025 Sodomka Adam 1893TJ Štefanydes Polička1989 4,532,541,031924
2113 Kovář Jan 2008TJ Sokol Údlice1993U204,532,042,031942
2221 Paukert Jindřich 1914ŠK Řevnice1994U204,532,040,041899
2318 Ulrich David 1967TJ Auto Škoda Mladá Boleslav1978 4,531,041,021832
2442 Kořínková Eva1729ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.1965 4,530,538,541910
2523 Mareš Jan 1901TJ Jiskra Ústí nad Orlicí1994U204,530,038,511884
2640 Suchomelová Simona1581ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.1998U204,527,535,011873
2728 Krátký Josef 1881TJ Lanškroun1993U204,526,534,021861
2819 Šlampa Jan 1955TJ Sokol Údlice1996U204,038,049,531954
2924 Halla Jiří 1896CAISSA Úholičky1947S604,032,040,511895
3030 Švach Jan 1857ŠK Řevnice1992U204,031,040,001871
3126 Štukheil Martin 1890ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.1990 4,028,537,531805
3235 Steinhauserová Anna1804ŘEMDIH Strmilov1994U204,027,033,531797
3327 Truksa Václav 1888ŠK Tachov1946S603,532,541,521767
3431 Stránský Vojtěch 1856ŠK Teplice1993U203,531,540,511825
3533 Bürgermeister Michal 1833Šachy Povrly1960 3,530,039,011771
3636 Třešňák Lukáš 1756Šachový klub Zdice1988 3,528,037,011765
3739 Brožová Renata1583ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.1977 3,526,032,031752
3822 Brož Pavel 1904ŠK Slavoj Velké Pavlovice1975 3,023,532,021672
3937 Strnad Jakub 1730Sokol Praha-Kobylisy1995U203,023,531,001702
4041 Starýchfojtů Josef 1571ŠK Řevnice1973 2,525,031,021709
4138 Binder Jan 1720Sokol Praha-Kobylisy1985 2,025,533,011562
4232 Jiroušek Filip 1849Klub šachistů Říčany 19251994U201,525,032,001530
Národní Open
11 Řezáč Jindřich 1829TJ Auto Škoda Mladá Boleslav1986 7,539,550,061775
210 Charvát Jiří 1672SK OAZA Praha1994U207,044,056,051779
33 Šáfr Jan 1801Sokol Buštěhrad1991 7,039,550,571878
46 Seiner František 1762TJ Kralupy nad Vltavou1942S607,039,049,571634
52 Jániš Petr 1817TJ Jiskra Ústí nad Orlicí1993U207,039,049,561674
65 Havelka Josef 1776TJ Lanškroun1999U127,037,548,561677
79 Schaffer David 1691TJ Štefanydes Polička1988 6,539,050,061666
84 Mrišo Miloš 1778TJ Slavoj Litoměřice1972 6,538,049,061625
98 Šebo Igor 1746SK OAZA Praha1993U206,043,055,051643
1085 Hosnedl Luboš 1000 1962 6,041,553,561699
1125 Hanzlík Tomáš 1462CHESS MOST1998U146,041,052,551684
127 Hanzlík David 1747ŠK Most1973 6,036,047,561616
1332 Bartošová Veronika1339Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.1995U206,035,545,061588
1413 Kapoun Vít 1621TJ Jiskra Ústí nad Orlicí1995U206,033,043,051497
1516 Krejčí Patrik 1594ŠK Řevnice1993U206,033,042,561378
1619 Frgalová Hana15372222 ŠK Polabiny1995U206,033,042,051383
1720 Mišičko Ján 1532ŠK Kladno1995U206,031,542,051402
1814 Řeřábek Jaroslav 1619Klub šachistů Říčany 19251955 5,538,049,051568
1912 Bílek Vlastimil 1642SK OAZA Praha1964 5,534,045,551438
2027 Štěch Pavel 1380QCC České Budějovice, sportovní klu1998U145,532,543,041377
2118 Petr Jan 1542 1969 5,532,542,051404
2242 Bobek Daniel 1250ŠK Teplice1997U165,531,539,551412
2311 Kodytek Tomáš 1647TJ Jiskra Ústí nad Orlicí1993U205,529,538,541366
2426 Kablukov Vadim 1390ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové1999U145,040,551,541583
2521 Tobišková Petra1528ŠK Lípa1994U205,038,049,541413
2638 Bien Jan 1292ŠK Řevnice1996U165,037,046,531521
2722 Vyterna Miroslav 1503TJ Spartak Vlašim1995U205,036,546,541457
2828 Vystrčil Tomáš 1376Klub šachistů Říčany 19251994U205,035,544,541431
2924 Nový Josef 1486ŠK Sokol Vyšehrad1972 5,035,544,051464
3023 Sadil Jan 1488ŠK KDJS Sedlčany1998U145,035,045,041360
3131 Krutský Martin 1355ŠK Teplice1999U145,034,545,041411
3262 Petr Jakub 1250TJ Bohemians Praha2002U125,034,544,541532
3317 Kravčenko Sergej 1568SK OAZA Praha1993U205,033,545,051387
3441 Boura Matěj 1263Jiskra RMSK Nový Bydžov1998U145,033,542,541299
3566 Sýkora Vojtěch 1250QCC České Budějovice, sportovní klu2001U125,033,542,531419
3639 Hradecký Ondřej 1292TJ Desko Liberec1999U145,032,541,541425
3755 Kupsa Matěj 1250TJ Lanškroun2001U125,031,540,541323
3843 Brejša Adam 1250TJ Lanškroun2001U125,029,037,531187
3965 Sýkora Tomáš 1250QCC České Budějovice, sportovní klu2003U125,027,035,041294
4084 Havelka Jiří 1000ŠK Řevnice1964 4,538,549,541489
4153 Kotyk Jan 1250ŠK Rakovník1999U144,534,041,541397
4261 Pech David 1250Šachy Povrly2000U124,532,541,541291
4315 Novotný Jiří 1612 1942S604,532,541,031308
4454 Kotyk Václav 1250ŠK Rakovník1996U164,532,041,531353
4571 Římal Patrik 1250Jiskra RMSK Nový Bydžov1994U204,532,041,021323
4636 Jireš Vít 1317Šachová škola Panda Rychnov nad Kně1973 4,531,540,031336
4759 Pavlíček Adam 1250QCC České Budějovice, sportovní klu1999U144,531,039,031353
4830 Folbr Martin 1371ŠK Rakovník1993U204,529,539,541341
4940 Vokurka Michal 1273QCC České Budějovice, sportovní klu1998U144,529,537,541286
5087 Romaniuk Ondřej 1000TJ Jiskra Tanvald1998U144,528,037,041274
5175 Němcová Eva1100SK OAZA Praha1996U164,528,036,031263
5237 Ostrý Michal 1294Sokol Praha-Kobylisy1999U144,033,543,031342
5377 Pokorný Václav 1100ŠK Rakovník1958 4,032,041,541258
5457 Kučera Josef 1250ŠK KDJS Sedlčany1999U144,032,039,031270
5535 Valterová Veronika1322ŠK Spartak Ústí n.L.1995U204,031,541,041272
5629 Sadil Pavel 1374ŠK KDJS Sedlčany1965 4,031,040,541414
5747 Hataj Tomáš 1250TJ Auto Škoda Mladá Boleslav1975 4,031,040,031304
5869 Vít Jakub 1250Sokol Hradec Králové1998U144,030,540,031280
5952 Korsa Jiří 1250TJ Bohemians Praha1998U144,029,537,041207
6067 Trejbal Jan 1250ŠK Líně1998U144,028,536,531249
6164 Sklenka Jan 1250ŠK Řevnice2000U124,027,535,021280
6233 Dlohoš Ondřej 1328CAISSA Úholičky1993U204,027,035,031146
6350 Karpecki Jan 1250ŠK Řevnice2001U124,022,531,041133
6456 Kučera Jan 1250ŠK KDJS Sedlčany2001U123,534,043,531332
6589 Sucharda Tomáš 1000Podzvičinská šachová škola2003U123,533,543,531280
6648 Havelka František 1250ŠK Řevnice2002U123,531,541,021214
6751 Kaňka Matěj 1250QCC České Budějovice, sportovní klu2000U123,530,540,031238
6849 Holásek Vít 1250TJ Jiskra Ústí nad Orlicí1999U143,529,538,521190
6979 Šedivý Jan 1100ŠK Řevnice1996U163,529,037,521187
7046 Hanzlík Adam 1250ŠK Řevnice2001U123,527,036,531185
7134 Smolík Aleš 1328TJ Kralupy nad Vltavou1999U143,527,034,521141
7244 Derco Martin 1250ŠK Řevnice1996U163,525,533,031106
7370 Zeman Lukáš 1250QCC České Budějovice, sportovní klu2001U123,524,031,021157
7445 Dus Albert 1250ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové1999U143,523,029,511048
7583 Domkář František 1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.1954 3,030,539,021153
7674 Krejčí Anika1100ŠK Řevnice1996U163,030,037,521148
7788 Romaniuk Vojtěch 1000TJ Jiskra Tanvald2002U123,028,035,521092
7858 Paukert Vojtěch 1250ŠK Řevnice2000U123,027,535,031112
7978 Suchomel Jaromír 1100ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.1971 3,025,533,011136
8068 Varadi Ondřej 1250Sokol Buštěhrad2001U123,025,032,021087
8163 Přibyl Viktor 1250ŠK PORG Praha2005U123,024,532,031079
8281 Zlámaná Táňa1100Klub šachistů Říčany 19251956 3,022,027,521085
8376 Peřina Josef 1100TJ Štefanydes Polička1998U142,524,532,021075
8473 Kabelka Tomáš 1100ŠK AD Jičín2002U122,524,031,02996
8582 Bílý Jakub 1000TJ ČSAD Libouchec2001U122,026,533,521018
8680 Volek Jan Matouš 1100ŠK PORG Praha2003U122,020,526,51849
8786 Kvasnicová Petra1000 1994U202,020,027,01859
8890 Žalud Pavel 1000ŠK Tachov2002U122,020,026,51870
8972 Horn David 1100ŠK Rakovník1999U142,018,525,02927
9060 Pavlíček Lukáš 1250TJ Štefanydes Polička2003U121,025,534,011052
Bleskovky
11IMŽilka Štěpán 2517Tatran Litovel1988 10,067,582,092422
22 Balín Jan 2342TJ Tatran ZKZ Podbořany1985 9,065,080,082372
33FMNovotný Michal 23372222 ŠK Polabiny1978 8,068,082,582183
428 Toman Ondřej 1880TJ Sokol Údlice1997U148,066,080,072176
54 Kopta Pavel 2299Sokol Praha-Kobylisy1968 8,064,078,572204
629 Šedivý Martin 1860TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší1995U168,063,578,572171
79 Körschner Miroslav 2117ŠK Spartak Ústí n.L.1993U188,061,073,582038
816 Macháň Jan 20012222 ŠK Polabiny1997U148,057,572,082048
95FMKratochvíl Josef 2233ŠK Caissa Třebíč1992U207,567,081,572080
1011 Holásek Pavel 2065TJ Jiskra Ústí nad Orlicí1972 7,563,578,072115
1122 Mareš Jan 1901TJ Jiskra Ústí nad Orlicí1994U187,563,076,572117
1221 Hánl František 1913TJ Kralupy nad Vltavou1996U167,061,574,061948
137 Sýkora Ondřej 2169Šachový klub Zikuda Turnov - o.s.1966 7,059,572,071953
146 Janoušek Petr 2185TJ Šakal Kozolupy1970 7,058,572,561991
1538 Macháň Václav 1763Šachová škola Panda Rychnov nad Kně1968 7,056,567,561998
1618 Sládek Jaroslav 1980TJ ZČE Plzeň1959 7,055,566,061895
1752 Starýchfojtů Josef 1571ŠK Řevnice1973 7,054,565,571840
1830 Vykouk Jan 1838CHESS MOST2000U127,054,065,061900
1919 Valenta Petr 1936CHESS MOST1962 7,053,566,061833
2017 Rut Vojtěch 1998ŠK Sokol Vyšehrad1991U207,053,066,561847
2113 Kopřiva Petr 2048TJ Union Plzeň1958 7,052,563,551852
2215 Rýdl Jiří 2017TJ Spartak Vlašim1998U147,052,063,051776
2324 Štukheil Martin 1890ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.1990 7,048,059,061734
2410 Chrz Pavel 2094ŠK Spartak Ústí n.L.1967 6,558,573,561919
2542 Kopřiva Martin 1736Sokol Domažlice1996U166,555,567,061893
2633 Filip Vojtěch 1801TJ Spartak Vlašim1998U146,554,566,561896
2737 Jániš Petr 1765TJ Jiskra Ústí nad Orlicí1993U186,553,063,561843
2826 Ta Van Duy 1882CHESS MOST1996U166,552,567,061853
2912 Rosenbaum Vít 2061Šachový klub Zdice1991U206,552,562,551814
3059 Kapoun Vít 1621TJ Jiskra Ústí nad Orlicí1995U166,552,062,561759
3161 Brejník Gustav 1597TJ Slavoj Litoměřice2000U126,057,069,551892
3243 Strnad Jakub 1730Sokol Praha-Kobylisy1995U166,055,568,051843
3344 Krupička ml. Josef 1719ŠK Praha-Smíchov1998U146,055,567,061786
3434 Bodický Michal 1783SK Pyrit Příbram1997U146,055,066,051869
3527 Krátký Josef 1881TJ Lanškroun1993U186,054,566,061796
3646 Česenek Jan 1708TJ Štefanydes Polička1998U146,054,065,551635
3732 Kožúšek Daniel 18082222 ŠK Polabiny1999U126,054,064,561674
3835 Sion David 1778TJ Štefanydes Polička1996U166,051,564,061683
3939 Hlaváček Ondřej 1758QCC České Budějovice, sportovní klu1996U166,051,563,561652
4094 Daňhel Jan 1000   6,051,562,541786
4157 Paukert Jan 1911ŠK Řevnice1957 6,051,062,061696
4214 Krupička st. Josef 2037ŠK Praha-Smíchov1965 6,050,060,561678
4345 Pajerský Michal 1718TJ Desko Liberec1998U146,048,057,061576
448 Burda Roman 2149TJ Neratovice1972 6,045,555,551570
4541 Havelka Josef 1737TJ Lanškroun1999U125,557,069,551832
4623 Sodomka Adam 1893TJ Štefanydes Polička1989 5,553,565,051771
4740 Třešňák Lukáš 1756Šachový klub Zdice1988 5,552,565,051662
4836 Vrecion Jiří 1771ŠK Řevnice1999U125,552,563,051686
4931 Kalužný Jiří 1823TJ Sokol Údlice1964 5,552,062,551811
5020 Havelka Petr 1927ŠK KDJS Sedlčany1965 5,548,058,051685
5148 Hejduk Miroslav 1651TJ Desko Liberec1999U125,545,558,551612
5225 Truksa Václav 1888ŠK Tachov1946S605,052,565,541672
5358 John Petr 1634TJ Jiskra Ústí nad Orlicí1996U165,052,564,041626
5449 Kastl Daniel 1640CHESS MOST1999U125,050,563,051523
5592 Brož Petr 1100ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.2002U105,047,058,541636
5688 Pham Roman 1250CHESS MOST2000U125,046,557,551554
5784 Kotyk Václav 1250ŠK Rakovník1996U165,046,057,051559
5879 Balek Filip 1250SK Pyrit Příbram2000U125,046,056,551599
5968 Sýkora Marek 1443TJ Desko Liberec2002U105,046,056,041568
6055 Vašíček Tomáš 1467Sokol Domažlice1998U145,046,054,551480
6178 Doleček Matěj 1255TJ Lanškroun1999U125,045,056,041470
6276 Žolnerčík Martin 1301TJ Bohemians Praha1996U165,041,050,551531
6374 Bartošová Veronika1339Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.1995U165,038,548,051510
6480 Bobek Daniel 1250ŠK Teplice1997U145,037,545,551433
6589 Simet Martin 1250TJ Košutka Plzeň o.s.2000U125,037,045,041475
6665 Bauer Ondřej 1528ŠK Rakovník1996U164,547,558,541504
6750 Hochman Jan 1626SK Pyrit Příbram1996U164,547,058,041481
6856 Horák Adam 1461TJ Desko Liberec2000U124,546,557,031447
6970 Pastrnek Michal 1381Klub šachistů Říčany 19251970 4,543,553,541475
7066 Bruna Martin 1449ŠK Tachov1997U144,543,553,041423
7163 Simon Lukáš 1546TJ Kralupy nad Vltavou1998U144,543,052,541455
7285 Kupsa Matěj 1250TJ Lanškroun2001U104,543,051,041402
7351 Hofman Oskar 15812222 ŠK Polabiny1998U144,542,554,041413
7469 Novotný Vojtěch 1383TJ Desko Liberec2001U104,542,051,541416
7591 Volek Jonáš 1250ŠK PORG Praha2000U124,541,550,541468
7662 Dunder Ondřej 1556TJ Bohemians Praha1998U144,540,550,041374
7777 Hradecký Ondřej 1292TJ Desko Liberec1999U124,539,550,031417
7875 Kopecká Eva1338TJ Praha-Pankrác1996U164,539,547,541361
7982 Holásek Vít 1250TJ Jiskra Ústí nad Orlicí1999U124,538,548,041498
8053 Štich Jan 1489CHESS MOST1998U144,046,556,541388
8164 Kolomý Štěpán 1535TJ Lanškroun1996U164,044,053,531431
8272 Kolomý Adam 1363TJ Lanškroun2000U124,035,042,031283
8354 Viták Jiří 1484TJ Desko Liberec2001U103,544,054,031340
8483 Kotyk Jan 1250ŠK Rakovník1999U123,541,550,521413
8571 Folbr Martin 1371ŠK Rakovník1993U183,539,048,031309
8667 Nešpor Jakub 1444TJ Jiskra Litomyšl2000U123,538,047,511168
8795 Dunder Jiří 1000 1964 3,537,547,521219
8890 Soukup Jiří 1250SK Pyrit Příbram2001U103,537,046,531260
8960 Novotný Jiří 1612   3,532,540,521111
9047 Seiner František 1705TJ Kralupy nad Vltavou1942S603,047,557,521440
9187 Kučera Josef 1250ŠK KDJS Sedlčany1999U123,045,053,531354
9273 Krutský Martin 1355ŠK Teplice1999U123,042,552,021405
9386 Kučera Jan 1250ŠK KDJS Sedlčany2001U103,035,043,021158
9481 Holásek Vojtěch 1250TJ Jiskra Ústí nad Orlicí2001U103,035,042,521200
9593 Volek Jan Matouš 1100ŠK PORG Praha2003U82,032,541,011013