Soutěže / 2011-2012 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství ČR dětí do osmi let 2012

Malenovice, 12.-13.5.2012


švýcarský systém, 9 kol, 2x20 min + 10s na tah bez zápisu

    Podrobné výsledky na chess-results.com

    chlapci dívky

    Konečné pořadí

    Poř.JménoRtgKlubNar.BodyBHm.BH.S-BRp
    CHLAPCI
    1Pribyl Viktor1303Sk Porg Praha20059,042,552,552,501967
    2Nguyen Thai Dai Vinh1000Sk Praha-Smichov20057,039,049,537,001337
    3Gnojek Petr1250Beskydska Sachova Skola O.S.20057,038,550,535,501320
    4Skypala Ondrej1250TJ AERO Odolena Voda20057,037,049,034,001298
    5Sebesta Jan1250Sk Slavia Orlova20046,540,051,538,251244
    6Glozar Petr1250Sk Duras Bvk20046,535,548,531,251294
    7Odstrcil Lukas1000Beskydska Sachova Skola O.S.20046,533,543,530,251283
    8Lanca Petr David1100Beskydska Sachova Skola O.S.20046,038,050,027,001242
    9Stalmach Richard1100Beskydska Sachova Skola O.S.20066,038,048,529,501219
    10Hak David1000Sokol Tabor20066,038,047,527,001286
    11Nytra Ondrej1250Beskydska Sachova Skola O.S.20046,037,549,528,001242
    12Macok Martin1100Klub Sachistu Ricany 192520046,035,545,527,501231
    13Mica Marek1100Beskydska Sachova Skola O.S.20046,035,047,027,501159
    14Rokos Filip1100Sokol Hradec Kralove20056,031,039,023,501164
    15Walek Filip1100Beskydska sachova skola o.s.20045,541,050,027,751197
    16Frank Adam1100Beskydska Sachova Skola O.S.20055,540,053,028,251219
    17Hosnedl Matyas1100Qcc Ceske Budejovice, Sportovni Klu20045,538,549,026,251202
    18Janouch Jachym Stepan1100Sk Ad Jicin20045,533,545,522,751153
    19Tajovsky Matej1000Sk Kme-Ddm Kurim20045,532,539,019,251186
    20Mosovsky Jakub1250Sokol Bustehrad20055,036,045,522,001110
    21Svanda Adam1100Tj Stefanydes Policka20055,035,045,522,501132
    22Faja Vilem1000Sachovy Klub Lokomotiva Brno, O.S.20055,034,045,022,001193
    23Sirotek Matyas1100Qcc Ceske Budejovice, Sportovni Klu20045,034,044,019,501099
    24Keprt Tomas1000Sk Kme-Ddm Kurim20045,033,542,521,501160
    25Surma Stepan1000Beskydska Sachova Skola O.S.20045,033,542,518,501099
    26Kolar Jan1100DDM+TJ Mohelnice20055,031,040,017,001043
    27Oplustil Pavel1250Sokol Postoupky20045,031,039,519,001087
    28Reznicek Stepan1000Zbrojovka Vsetin20055,030,539,520,501099
    29Vanek Tomas1100Sk Slavia Orlova20045,028,036,520,001154
    30Hejna Jakub1100Klub sachistu Ricany 192520045,024,031,018,001054
    31Navratil Martin1000Sk Rosada Prostejov20044,537,048,022,251150
    32Kufel Pavol1100SK Teplice20044,536,546,020,751078
    33Drasnar Lukas1100TJ Sokol Vrchoviny20054,533,542,517,751011
    34Bosak Rene1100Beskydska Sachova Skola O.S.20044,533,042,517,751106
    35Maler Ondrej1000Beskydska Sachova Skola O.S.20044,531,040,017,751106
    36Sruc Tadeas1250Sokol Postoupky20044,531,037,013,751056
    37Prazak Viktor1100Sk Lipa20044,034,543,514,001013
    38Turek Mikulas1000Tj Slavoj Litomerice20064,032,541,514,501024
    39Londin Martin1000Sportovni klub Prostejov20044,031,540,514,001035
    40Janotka Oldrich1000Beskydska Sachova Skola O.S.20044,030,035,510,001013
    41Pekara Stepan1100Beskydska Sachova Skola O.S.20044,029,538,012,75996
    42Toman Jan1100Sachovy Klub Pri Zs A Ms Ratiskovic20044,028,537,512,00985
    43Cech Ondrej1000Sachklub Tabor20044,028,534,512,001024
    44Popovsky Ondrej1000Sokol Bustehrad20044,028,036,512,501024
    45Zemen Pavel1100Klub sachistu Ricany 192520044,026,534,011,001035
    46Bauer Jan1100Qcc Ceske Budejovice, Sportovni Klu20054,026,533,512,00979
    47Kijonka Ondrej1100Sk Slavia Orlova20044,025,030,09,00957
    48Neumann Filip1100Sk Slavia Orlova20054,023,030,510,75968
    49Mastny Theodor1000Tj Zce Plzen20043,537,046,017,001020
    50Sebena Patrik1000Beskydska Sachova Skola O.S.20043,527,033,07,75942
    51Jun Rudolf1000TJ CHS Chotebor20053,526,034,09,25964
    52Koska Jan1000Qcc Ceske Budejovice, Sportovni Klu20043,030,539,012,00975
    53Zamorsky Ondrej1100Beskydska Sachova Skola O.S.20043,030,042,09,00992
    54Parizek Vit1000Sachovy Klub Lokomotiva Brno, O.S.20043,029,538,510,00953
    55Pekara Premysl1000Beskydska Sachova Skola O.S.20063,029,535,510,00953
    56Hruska Adam1000Sokol Nebusice20053,027,036,08,00936
    57Reznicek Patrik1000Zbrojovka Vsetin20073,026,534,510,00942
    58Danek Ondrej1000Beskydska Sachova Skola O.S.20043,026,534,57,50936
    59Pesta Vojtech1000Qcc Ceske Budejovice, Sportovni Klu20043,025,032,07,00931
    60Adamek Jan1000Beskydska Sachova Skola O.S.20063,024,532,55,50903
    61Jirousek Simon1100Klub Sachistu Ricany 192520053,020,025,03,00875
    62Vystavel Oto1000Sportovni Klub Prostejov20052,528,037,010,50884
    63Karpecki Jiri1000Sk Revnice20062,028,536,59,00869
    64Zamorsky Filip1000Beskydska sachova skola o.s.20062,020,526,01,00802
    65Salvadori Maurizio Aldo1000Sokol Postoupky20051,023,029,00,00693
    66Ivanov Alexandr1000Sk Duras Bvk20050,024,030,50,00250
    DÍVKY
    1Vavrinkova Anna1100Sachovy Klub Lokomotiva Brno, O.S.20047,032,040,030,501276
    2Korenova Karolina1100SO Figurka pri ZS Sofie Ricany20046,535,545,531,751222
    3Pastrnkova Katerina1100Klub Sachistu Ricany 192520056,035,545,528,001192
    4Malkova Adriana1100Sk Line20045,537,046,026,001136
    5Garska Lenka1100Sk Spartak Chodov20045,533,041,020,001124
    6Dudova Pavlina1000Beskydska Sachova Skola O.S.20055,530,037,519,251147
    7Gerekova Eliska1100Beskydska Sachova Skola O.S.20055,037,547,526,001099
    8Fizerova Lucie1000Beskydska Sachova Skola O.S.20065,035,045,522,501121
    9Dudlova Katerina1100Sachovy Klub Usti Nad Orlici20045,032,540,516,501087
    10Szuscikova Natalie1000Beskydska Sachova Skola O.S.20064,034,042,016,001013
    11Lhotska Anna1000SK OAZA Praha20054,028,536,512,00990
    12Karpecka Marie1100Sk Revnice20064,028,035,013,50979
    13Semova Lada1000CHESS MOST20053,029,036,06,00919
    14Drastichova Eliska1000Slavia Havirov20073,027,535,57,00919
    15Prikrylova Adela1000Sk Vinary20042,030,038,05,00824
    16Bastincova Hana1000Sokol Postoupky20051,028,536,04,00682