Soutěže / 2011-2012 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2011

Vyškov, 3.-4.9.2011


H10, H12, H14, D10, D12, D14 - švýcarský systém, 9 kol, 2x20 min + 5s na tah, bez zápisu

    Podrobné výsledky na chess-results.com:

    H14 D14 H12 D12 H10 D10

    Konečné pořadí

    Poř.JménoRtgKlub/MístoBody BHmBHSB
    H14
    1Szotkowski Jakub 1968TJ Slovan Havířov739,55139,5
    2Blahynka Martin 2116ŠK Duras BVK6,5395034,5
    3Macháň Jan 20332222 ŠK Polabiny6,536,547,533,3
    4Boček Tadeáš 1894ŠK Duras BVK6,5324230,3
    5Navrátil Jiří 2019TJ UNEX ŠK6374727,5
    6Půlpán Jakub 19962222 ŠK Polabiny635,546,528,3
    7Kratochvíl Vít 1851TJ Náměšť n/Oslavou6354529
    8Dvořák Adam 1910Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.6354527,3
    9Mičulka David 1854TJ Náměšť n/Oslavou631,53924
    10Kalužný Matyáš 1775TJ Sokol Údlice540,551,527
    11Petr Jan 1969TJ Bohemians Praha539,55025
    12Pospíšil Petr 1702TJ Štefanydes Polička535,545,521
    13Svoboda Filip 1620Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.53339,519,5
    14Rýdl Jiří 2045TJ Spartak Vlašim532,542,521,5
    15Vaculík Jakub 1920TJ Sokol Lázně Velké Losiny5324119,8
    16Ptáček Tomáš 1826ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové5314018
    17Filip Vojtěch 1841TJ Spartak Vlašim529,53920
    18Škvařil Michal 1575TJ Bohemians Praha529,537,516
    19Kaňák Filip 1788Beskydská šachová škola o.s.4,5344422,3
    20Čáp Adam 1924ŠK Kladno4,53343,520,5
    21Melichar Vojtěch 18482222 ŠK Polabiny4,532,54218,8
    22Pýcha Patrik 1827TJ Spartak Vlašim4,531,538,515,5
    23Saučuk Martin 1841Sokol Náchod4,529,537,516,8
    24Toman Ondřej 1805TJ Sokol Údlice43746,516
    25Suchomel Tomáš 1710TJ Desko Liberec433,541,514
    26Kula Dominik 1813Beskydská šachová škola o.s.432,54013,3
    27Jandl Vojtěch 1684Šachový spolek Bechyně430,53713
    28Cach Zdeněk 14182222 ŠK Polabiny427,536,513,5
    29Havelka Jan 1565ŠK Řevnice426,53615,5
    30Kalista Radek 1543ŠK Sokol Klatovy4263413,8
    31Dvořák Lukáš 1524Sokol Buštěhrad42430,59,75
    32Vu Antonín 1638TJ Lanškroun3,532,539,514,5
    33Zatloukal Jakub 1643SK Boršice3,5293811
    34Novák Lukáš 1708ŠACHklub Tábor3,52934,59,5
    35Gabryš Lukáš 1559Zbrojovka Vsetín3,528,53712,3
    36Tománek Pavel 1656SK Boršice3,525,5329,75
    37Němec Pavel 1774ŠK Staré Město3,52329,56,75
    38Suchomel Jan 1516ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.22632,52
    39Hofmann Lukáš 1535CHESS MOST124,5310,5
    D14
    1Rojíková Lenka 1710ŠK Lípa7,5364738,8
    2Fusková Martina 1726Beskydská šachová škola o.s.736,548,535,3
    3Zemková Klára 1639Beskydská šachová škola o.s.63748,529,8
    4Pistovčáková Aneta 1685TŽ Třinec5,53748,530,3
    5Stránská Kamila 1561ŠK Teplice5,532,54120
    6Dumková Daniela 1410Sokol Zastávka53746,521,5
    7Bohanesová Vendula 1464Beskydská šachová škola o.s.531,539,516,3
    8Suchomelová Simona 1489ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.53038,513,3
    9Šperková Kristýna 1412Sportovní klub Vyškov4,53846,518,8
    10Šimcáková Julie 1254Sokol Postoupky4,5283610,5
    11Žatecková Karolína 1578TJ Sokol Údlice4,525,53410,8
    12Novotná Barbora 1527TJ Desko Liberec42735,512
    13Kolínková Jana 1250TJ Náměšť n/Oslavou426,533,58,5
    14Soldánová Beáta 1100ŠK Svitavy228342
    15Drobňáková Sandra 1100Sokol Brandýs nad Labem12935,54
    16Králová Kateřina 1100ŠK Svitavy128,5351
    H12
    1Hofírek Benedikt 1948Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.938,548,548,5
    2Marek Matyáš 1896Beskydská šachová škola o.s.740,554,540,3
    3Havelka Josef 1776TJ Lanškroun7385135
    4Kožúšek Daniel 17432222 ŠK Polabiny636,549,528,5
    5Jánská Jitka 1817ŠK Sokol Klatovy5,536,546,528
    6Szücs Matyáš 1665ŠK Lípa5,536,546,525,5
    7Zeman Radek 1687ŠK Duras BVK5,535,54624
    8Štěpán Patrik 1649Beskydská šachová škola o.s.5,535,54622
    9Cach Jakub 16162222 ŠK Polabiny5,5354825,3
    10Krčil Aleš 1743TJ Jiskra Humpolec5,534,546,523,8
    11Hollan Martin 1573SK OAZA Praha5,53341,521,8
    12Bareš Jáchym 1597Agentura 64 Grygov5,53141,523
    13Brejník Gustav 1617TJ Slavoj Litoměřice5374521,5
    14Liška Jiří 17801. Novoborský ŠK5364822,8
    15Horák Martin 1504Sokol Český Brod5364723,8
    16Nový Filip 1628SK OAZA Praha535,54623,8
    17Rakušan Miroslav 1756Sokol Postoupky53342,523
    18Kastl Daniel 1639CHESS MOST532,54118
    19Hollan Petr 1577SK OAZA Praha5314021
    20Daněk Daniel 1783ŠK Duras BVK530,538,520
    21Slovák Kilián 1466Sokol Praha-Kobylisy5283618,5
    22Mrkus František 1708ŠK Staré Město4,53442,519
    23Pařízek Vojtěch 1526Sokol Praha-Kobylisy4,5314017
    24Wagner Vojtěch 1652ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové4344615
    25Stuchlý Ondřej 1711ŠK Staré Město43341,515
    26Plšek Antonín 1410Beskydská šachová škola o.s.432,539,513,3
    27Kovařík Matyáš 1668Zbrojovka Vsetín43038,515
    28Vystrčil Martin 1409Klub šachistů Říčany 19254303713
    29Vykouk Jan 1842CHESS MOST42937,514,5
    30Jagoš Marek 1000Š.K. 1923 Sokol Kyjov4283512,5
    31Žejdlík Patrik 1487ŠO DDM Hlinsko42634,511,8
    32Helebrand František 1340TJ Spartak Vlašim3,530,53711,5
    33Straka Vojtěch 1358Sokol ČOS Vranovice3,526,532,58,25
    34Simet Martin 1250TJ Košutka Plzeň o.s.3,523295,75
    35Vlach Daniel 1288ŠACHklub Tábor3,521,5288,25
    36Truksa Václav 1601ŠK Tachov3314312
    37Zabloudil Radek 1333Sportovní klub DDM Vyškov329,536,59
    38Zavadil Filip 1357Sokol Postoupky32632,56
    39Jiříček Jakub 1276Sokol Skalička325,5328
    40Šefčík Jiří 1267Sokol Buštěhrad1,52430,53,25
    41Kaňka Matěj 1250QCC České Budějovice, sportovní klu1,523292,75
    42Trněný Jiří 1100Sportovní klub Vyškov122,5291,5
    D12
    1Kaňáková Natálka 1594Beskydská šachová škola o.s.8,5364944,8
    2Pýchová Nela 1793TJ Spartak Vlašim8,5364843,8
    3Brunová Blanka 1412ŠK DDM Planá u Mar.Lázní7354730
    4Beluská Tereza 1327Beskydská šachová škola o.s.5,533,544,521,3
    5Hartingerová Martina 1100Agentura 64 Grygov5364718
    6Zlámaná Anna 1250Klub šachistů Říčany 1925534,544,516
    7Kocí Tereza 1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.52634,514,5
    8Vlková Anežka 1250TJ Spartak Vlašim4,5364718,8
    9Doležalová Lada 1301ŠACHklub Tábor4,5364718,3
    10Kalinová Eliška 1264ŠK Spartak Ústí n.L.4,534,544,515,8
    11Hofmanová Vilma 13772222 ŠK Polabiny4,531,542,514,8
    12Pokorná Jana 1100ŠK Rakovník4,52938,516,3
    13Náplavová Erika 1000KK-ŠK Osvětimany434,546,516,3
    14Nekolová Anna 1250TJ Jiskra Humpolec42937,511
    15Losová Miroslava 1100ŠK ZŠ Hrabišín421,527,511
    16Navrátilová Lenka 1100Sokol Postoupky325326,5
    17Ciprysová Ivana 1000Tatran Poštorná324,5316,5
    18Nová Michaela 1100Sokol Buštěhrad323,5306,5
    19Ulrychová Tereza 1100ŠK DDM Postoloprty22431,55
    H10
    1Hurdzan Tomáš 1622ŠK Sokol Klatovy7,538,55041,5
    2Půlpán Matěj 17332222 ŠK Polabiny739,55137,8
    3Sýkora Marek 1555TJ Desko Liberec6,5395134
    4Chwistek Karel 1520Klub šachistů Říčany 19256,534,54430
    5Staněk Ondřej 1332TJ Bohemians Praha640,55030,8
    6Filip Tomáš 1384Beskydská šachová škola o.s.63950,532,5
    7Miesbauer Jan 1411ŠACHklub Písek63847,527
    8Kozbert Tomáš 1339TJ Bohemians Praha6354325
    9Dolanský Lukáš 1479ŠACHklub Tábor5,537,54625
    10Opluštil David 1296Sokol Postoupky5,531,539,520,5
    11Pastrnek Michal 1322Klub šachistů Říčany 19255,528,53423,3
    12Žitný Michal 1331Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.5395126,8
    13Chlebek Jan 1521Beskydská šachová škola o.s.5384824,5
    14Jurásek Vojtěch 1465Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.537,549,525
    15Haase Pavel 1575ŠK PORG Praha536,547,521,8
    16Zahradník Aleš 1285Šachy Povrly5344520,5
    17Židek Daniel 1479Beskydská šachová škola o.s.5283718
    18Pelnář Jan 1335Sokol Domažlice4,53543,515,3
    19Pavelka Hubert Jan 1352ŠK Spartak Ústí n.L.4,532,54220
    20Vraj Karel 1250Sokol Hošťálková4,53039,517
    21Ciprys Matěj 1100Tatran Poštorná4,529,538,517,3
    22Petr Jakub 1250TJ Bohemians Praha4,5293714,8
    23Steinbauer Filip 1516ŠACHklub České Budějovice4,528,53817,3
    24Ochmyt Jakub 1250SK Slavia Orlová4,527,536,517,5
    25Březina Adam 1250Sokol Hošťálková4,527,53414
    26Šolc Filip 1261ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové4,526,53513,8
    27Havelka Jonáš 1308QCC České Budějovice, sportovní klu4354516,5
    28Blažek Michal 1294ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové430,54116
    29Zachrla Michal 1250TJ Bučovice4263311
    30Cach Ondřej 12502222 ŠK Polabiny3,53343,516
    31Nehyba Martin 1100Sokol Skalička3,532,541,515,5
    32Havelka Jiří 1261ŠK Řevnice3,53139,513,8
    33Voříšek Jakub 1250TJ Bohemians Praha3,52934,510,8
    34Kupsa Matěj 1250TJ Lanškroun3,527,534,510,3
    35Kříž Vojtěch 1313TJ Jiskra Humpolec3,52735,511,3
    36Otruba Marek 1250Klub šachistů Říčany 19253,526,534,59,25
    37Jiříček Vojtěch 1250Sokol Skalička3,524,5328
    38Špička Jan 1100ŠK Karlovy Vary324,530,57
    39Brož Petr 1100ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.2,524316,25
    40Kocí Tomáš 1250Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.226333
    41Skýpala Ondřej 1000TJ AERO Odolena Voda223,5303,5
    42Jireš Jan 1100Sportovní klub DDM Vyškov125,533,55,5
    D10
    1Kopcová Ludmila 1250TJ Mittal Ostrava737,547,534,8
    2Vilímová Julie 1250Klub šachistů Říčany 1925735,54331,3
    3Kořenová Magdaléna 1298TJ Bohemians Praha6,536,546,532,8
    4Ambrožová Lucie 1317ŠK Svitavy639,550,531,8
    5Mrišová Eliška 1250TJ Slavoj Litoměřice6344425,5
    6Vítová Anna 1250Sokol Hradec Králové5,53747,526,3
    7Masáková Petra 1100Spartak Adamov5,5374725,8
    8Drastichová Anežka 1250SK Slavia Orlová5,53646,527,3
    9Koucha Maryam Amina 1337ŠK Sokol Klatovy5,53242,523,8
    10Petrášková Zuzana 1250Klub šachistů Říčany 192553949,524,8
    11Petrová Eva 1100ŠK Sokol Klatovy5323917
    12Gřesová Zuzana 1000Beskydská šachová škola o.s.5293818,8
    13Richterová Julie 1000Sokol Zastávka4,53443,519
    14Šmírová Veronika 1250Beskydská šachová škola o.s.4364515,5
    15Přibylová Sofie 1250TJ Sokol Lány431,540,515,3
    16Gemsová Tereza 1250MSA Dolní Benešov4314115,5
    17Vavřínková Eliška 1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.43140,515
    18Rapcová Adéla 1250Sokol ČOS Vranovice4283410,5
    19Laurincová Kristýna 1100Beskydská šachová škola o.s.425319
    20Dančáková Klára 1000Sokol Hošťálková3,52836,513,5
    21Málková Adriana 1100ŠK Líně3,527338,75
    22Přikrylová Eliška 1000ŠK Vinary3,523299,75
    23Matičková Silvie 1100ŠK Sokol Klatovy33138,56,5
    24Strnadová Tereza 1100QCC České Budějovice, sportovní klu32734,56
    25Domská Veronika 1000Sportovní klub Vyškov22529,54
    26Houdková Barbora 1000TJ Sokol Nové Veselí0,526351,75