Soutěže / 2010-2011 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství Čech dětí do deseti let 2010

Seč, 15.-17.10.2010


švýcarský systém, 9 kol, HD10 2x30 min + 30s na tah se zápisem, HD8 - 2x20 min. + 10s na tah

    Podrobné výsledky na chess-results.com

    Konečné pořadí v kategoriích Mistrovství Čech

    středočeši postupující MČR 2011 PP MČ 2011 H10 PP MČ 2011 H12
    Postupy do schválení KM ŠSČR zatím neoficiálně.
    H - pořadí v H10/H8, D - pořadí v D10/D8
    Poř.HDSt.č. JménoRtgKlubNar. BodyBHm. BH. victRp
    HD10
    11 9Pastrnek Michal1256TJ Tourist Biomedica Říčany04.09.20017,043,052,561473
    22 3Hurdzan Tomáš1424ŠK Sokol Klatovy06.01.20017,042,554,051455
    33 5Kozbert Tomáš1311TJ Bohemians Praha15.03.20017,042,053,561418
    44 6Staněk Ondřej1306TJ Bohemians Praha14.01.20017,040,551,061490
    55 1Chwistek Karel1541TJ Tourist Biomedica Říčany29.09.20016,541,552,061426
    66 7Havelka Jonáš1301QCC České Budějovice, sportovní klu29.01.20016,535,546,061401
    77 23Zahradník Aleš1250Šachy Povrly17.05.20016,535,045,061392
    88 53Miesbauer Jan1000ŠACHklub Písek26.01.20016,039,549,561403
    99 21Steinbauer Filip1250ŠACHklub České Budějovice04.09.20016,036,047,061314
    1010 14Havelka Jiří1250ŠK Řevnice16.02.20016,036,047,051309
    1111 17Kupsa Matěj1250TJ Lanškroun05.01.20016,035,045,051247
    1212 24Šolc Filip1250ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové26.11.20015,538,048,551370
    1313 11Brejša Adam1250TJ Lanškroun20.02.20015,537,547,041296
    1414 25Ždych Daniel1250TJ Spartak Vlašim04.10.20015,535,045,551383
    1515 40Pavelka Hubert Jan1100ŠK Spartak Ústí n.L.15.02.20015,533,543,551271
    1616 33Kočí Vít1100DDM Most05.04.20025,532,541,051325
    17 122Vítová Anna1250Sokol Hradec Králové06.05.20015,528,537,051199
    18 219Němcová Karin1250SK OAZA Praha24.05.20025,036,043,051261
    1917 10Blažek Michal1250ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové06.03.20015,035,545,031182
    2018 35Kratěna Lukáš1100ŠK Lípa06.02.20015,034,043,541244
    2119 51Žižka Petr1100TJ Bohemians Praha23.01.20015,032,041,041210
    2220 18Mencl Filip1250ŠK Líně04.04.20025,031,542,051144
    23 332Koucha Maryam Amina1100ŠK Sokol Klatovy11.08.20015,031,541,551210
    2421 50Škuthan Radek1100DDM Most15.04.20025,030,039,551238
    2522 20Otruba Marek1250TJ Tourist Biomedica Říčany30.03.20015,030,037,531168
    2623 54Randák Richard1000ŠK Karlovy Vary17.01.20025,029,539,541215
    2724 41Pelnář Jan1100Sokol Domažlice07.02.20014,538,049,041275
    2825 12Cach Ondřej12502222 ŠK Polabiny10.06.20014,536,045,031178
    29 448Vilímová Julie1100TJ Tourist Biomedica Říčany12.02.20024,535,044,541222
    3026 46Soukup Jiří1100SK Pyrit Příbram16.03.20014,533,544,031223
    3127 30Kabelka Tomáš1100ŠK AD Jičín28.09.20024,532,042,031133
    3228 4Nešpůrek Jan13292222 ŠK Polabiny11.10.20014,531,040,541128
    3329 2Viták Jiří1504TJ Desko Liberec18.06.20014,037,548,031135
    3430 45Schick Matyáš1100Šachy Povrly30.03.20014,032,541,521200
    3531 36Krutina Tomáš1100Sokol Praha-Kobylisy24.03.20014,032,041,041097
    3632 52Brož Petr1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.04.07.20024,030,539,041107
    37 543Přibylová Sofie1100ŠK PORG Praha01.04.20024,029,538,541113
    38  16Kopcová Ludmila1250TJ Mittal Ostrava19.08.20014,029,538,531102
    3933 8Novotný Vojtěch1298TJ Desko Liberec14.12.20014,029,538,031063
    4034 58Špička Jan1000ŠK Karlovy Vary15.02.20014,028,537,031088
    41 642Petrová Eva1100ŠK Sokol Klatovy26.02.20014,027,536,041107
    4235 44Roháč Pavel1100TJ Spartak Vlašim12.01.20024,023,528,541090
    4336 13Hanzlík Adam1250ŠK Řevnice16.05.20013,532,542,531048
    4437 15Holásek Vojtěch1250TJ Jiskra Ústí nad Orlicí21.02.20013,529,538,031026
    45 731Kocourková Klára1100TJ Kavalier Sázava19.07.20023,527,033,531097
    46 856Tůmová Anna1000ŠACHklub Tábor18.09.20013,526,034,531117
    4738 27Havelka František1100ŠK Řevnice09.09.20023,525,033,031031
    4839 37Kučera Jan1100ŠK KDJS Sedlčany17.05.20013,524,531,031056
    4940 26Bílek Marek11002222 ŠK Polabiny13.12.20023,028,034,03964
    5041 28Houser Milan1100SK OAZA Praha10.01.20023,027,535,53931
    51 929Hrochová Kateřina1100ŠK Lípa07.04.20023,027,034,52958
    52 1034Kratochvílová Kristýna1100ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové02.08.20013,025,030,03967
    53 1138Matičková Silvie1100ŠK Sokol Klatovy17.06.20023,023,028,531008
    54 1257Vrbová Eva1000Sokol Buštěhrad13.04.20012,527,535,52984
    55 1339Michálková Barbora1100ŠK Líně26.07.20022,521,528,52946
    56 1455Rosenbaumová Lea1000Šachový klub Zdice12.11.20022,020,524,52880
    5742 49Zeman Pavel1100ŠK Viamont Teplice11.08.20011,523,529,01833
    58 1547Vašková Marie1100ŠO DDM Hlinsko06.12.20020,021,528,00306
    HD8
    11 1Voříšek Jakub1250TJ Bohemians Praha21.11.20039,039,550,591856
    22 14Švanda Ondřej1100TJ Štefanydes Polička02.02.20037,538,551,071351
    33 34Skýpala Ondřej1000TJ AERO Odolena Voda17.06.20056,541,555,061288
    44 2Škrabánek Matěj1250Sokol Nymburk09.06.20036,540,553,061222
    55 15Žejdlík Erik1100ŠO DDM Hlinsko20.09.20036,041,054,051214
    66 8Polanský Adam Luboš1100DDM Most25.06.20036,041,052,051192
    77 32Nechutný Michal1000TJ ZČE Plzeň03.01.20036,039,052,061219
    88 10Schmidt Maxim1100ŠK Sokol Klatovy31.01.20036,032,543,561153
    99 16Balín Daniel1000ŠK Spartak Ústí n.L.01.10.20036,032,041,061175
    10  4Kopec Ladislav1100TJ Mittal Ostrava04.07.20035,535,044,051130
    11 130Kořenová Karolína1000TJ Tourist Biomedica Říčany23.03.20045,533,541,551124
    1210 20Gallinnis Damian1000Schachgemeinschaft Ennepe-Ruhr10.08.20035,532,542,551152
    1311 9Přibyl Viktor1100ŠK PORG Praha14.01.20055,532,042,051102
    14 223Holásková Veronika1000TJ Jiskra Ústí nad Orlicí05.06.20035,034,544,051104
    1512 21Halamíček Radek1000BŠŠ Frýdek-Místek, o.s.02.06.20035,034,044,551087
    1613 5Kočí Tomáš1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.22.07.20035,032,542,051071
    1714 18Demko Robert1000BŠŠ Frýdek-Místek, o.s.03.01.20035,032,044,051126
    1815 6Kurek Pavel1100TJ Tourist Biomedica Říčany26.08.20035,031,041,051054
    1916 36Trojáček Otakar1000TJ Slavoj Litoměřice28.03.20035,028,036,051087
    2017 40Šmíd Pavel1000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové05.10.20034,535,043,041056
    2118 31Matuška Ondřej1000TJ Slavoj Litoměřice09.08.20034,534,044,041078
    2219 13Švanda Adam1100TJ Štefanydes Polička29.01.20054,524,032,541011
    23 335Trejbalová Eva1000ŠK Líně05.10.20034,034,545,541001
    2420 33Reschel Jan1000 12.01.20064,033,041,04990
    2521 17Chwistek Marek1000TJ Tourist Biomedica Říčany05.04.20044,031,540,54990
    26 47Málková Adriana1100ŠK Líně12.12.20044,031,037,54968
    2722 12Wojnar David1100TJ Bohemians Praha28.08.20034,030,042,04985
    2823 42Šíma Jan1000DDM Most21.06.20034,028,536,54979
    2924 11Stuchlík Jan1100Šachová škola Panda Rychnov nad Kně20.08.20034,026,533,04968
    3025 3Fousek Vojtěch1100ŠK Rakovník01.05.20043,534,543,53964
    31 541Šolcová Andrea1000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové12.01.20033,528,536,53942
    3226 27Jelínek Lukáš1000SK OAZA Praha23.05.20033,526,533,53953
    3327 22Hejna Jakub1000TJ Tourist Biomedica Říčany29.01.20043,525,536,53959
    3428 24Horníček Václav1000ŠŠ Panda Rychnov30.06.20043,522,528,53953
    3529 39Vydra Martin1000TJ Slavoj Litoměřice02.11.20033,030,039,03908
    3630 38Vitvar Lukáš1000TJ Tourist Biomedica Říčany15.07.20033,028,536,03919
    3731 26Hruban Oliver1000TJ Slavoj Čáslav18.03.20053,020,526,03897
    3832 25Houser Martin1000 26.07.20042,526,532,52856
    39 637Tůmová Marie1000ŠACHklub Tábor16.12.20032,521,027,52845
    4033 29Koenig Robert1000ŠŠ Panda Rychnov08.07.20032,026,533,01813
    41 719Dvořáková Lucie1000 14.06.20032,026,532,52791
    4234 28Kalina Velen1000ŠACHklub Tábor04.03.20040,521,027,00578