Soutěže / 2010-2011 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství ČR dětí do osmi let 2011

Malenovice, 7.-8.5.2011


švýcarský systém, 9 kol, 2x20 min + 10s na tah bez zápisu

    Konečné pořadí

    Poř.JménoRtgKlubNar.BodyBHm.BH.S-BRp
    CHLAPCI
    1Švanda Ondřej1250TJ Štefanydes Polička02.02.20038,037,549,042,501457
    2Voříšek Jakub1250TJ Bohemians Praha21.11.20037,543,056,045,501417
    3Kocí Tomáš1100Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.22.07.20037,035,546,532,501331
    4Fojt Petr1100Podzvičinská šachová škola05.08.20037,032,541,531,501253
    5Žejdlík Erik1250ŠO DDM Hlinsko20.09.20036,539,050,032,251299
    6Polanský Adam Luboš1250SVČ Most25.06.20036,538,549,033,751277
    7Hložek David1100TJ ZČE Plzeň28.06.20036,535,044,530,501255
    8Vyvial Patrik1000Beskydská šachová škola o.s.30.05.20036,043,556,534,001275
    9Pavlíček Lukáš1250ŠK Svitavy15.09.20036,041,053,031,501264
    10Hrabal Matěj1000Agentura 64 Grygov21.06.20036,039,550,029,501264
    11Demko Robert1100Beskydská šachová škola o.s.03.01.20036,035,545,529,001175
    12Ocko Dominik1000SK Slavia Orlová30.05.20036,034,544,527,501214
    13Balín Daniel1100ŠK Spartak Ústí n.L.01.10.20036,034,543,526,501158
    14Martirosyan Ara1100ŠK Duras BVK07.04.20036,034,044,027,501192
    15Gonda Pavel1100ŠK Lípa08.07.20036,032,041,026,001175
    16Kopec Ladislav1100TJ Mittal Ostrava04.07.20036,029,537,523,001136
    17Nechutný Michal1100TJ ZČE Plzeň03.01.20035,538,048,526,501224
    18Odlevák Marek1000Beskydská šachová škola o.s.29.08.20035,535,544,523,001202
    19Halamícek Radek1100Beskydská šachová škola o.s.02.06.20035,535,045,026,751102
    20Kolář Jan1000DDM+TJ Mohelnice03.08.20055,529,036,018,751158
    21Palica Tomáš1100Beskydská šachová škola o.s.29.06.20035,041,549,022,501215
    22Zavadil Matyáš1100ŠK Duras BVK14.05.20035,039,049,523,501143
    23Reljič Michael1000ŠK Sokol Vyšehrad06.02.20035,038,550,024,751160
    24Matloch Matouš1000Beskydská šachová škola o.s.24.09.20035,037,546,023,501132
    25Škrabánek Matěj1250Sokol Nymburk09.06.20035,035,545,521,501087
    26Marciňa Jan1100Beskydská šachová škola o.s.18.06.20035,035,544,522,501065
    27Přibyl Viktor1250ŠK PORG Praha14.01.20055,035,045,024,001110
    28Sedláček Michael1000Beskydská šachová škola o.s.20.09.20035,035,045,022,001143
    29Krefký Jakub1100MSA Dolní Benešov08.07.20035,033,542,021,751065
    30Glozar Petr1100ŠK Duras BVK02.10.20045,032,041,019,001043
    31Vitvar Lukáš1100Klub šachistů Říčany 192515.07.20035,031,538,518,001043
    32Opluštil Pavel1250Sokol Postoupky15.04.20045,029,037,517,501099
    33Trojáček Otakar1100TJ Slavoj Litoměřice28.03.20035,028,537,518,001043
    34Soukup Ondřej1000Beskydská šachová škola o.s.14.03.20035,027,534,516,501099
    35Kurek Pavel1100Klub šachistů Říčany 192526.08.20035,026,035,017,001054
    36Skýpala Ondřej1000TJ AERO Odolena Voda17.06.20054,536,547,522,501094
    37Sucharda Tomáš1000Podzvičinská šachová škola23.07.20034,536,045,020,251100
    38Valošek Tomáš1000Beskydská šachová škola o.s.09.05.20034,534,544,518,751067
    39Nagy Ladislav1100QCC České Budějovice, sportovní klu19.03.20034,533,544,019,751061
    40Novotný Ondřej1100ŠO DDM Hlinsko12.08.20034,531,540,519,251039
    41Mikesch Dalibor1000Beskydská šachová škola o.s.27.10.20034,040,551,521,001074
    42Drašnar Lukáš1000TJ Sokol Vrchoviny11.03.20054,034,043,013,501057
    43Szotkowski David1000Beskydská šachová škola o.s.30.07.20034,033,043,016,001035
    44Vydra Martin1000TJ Slavoj Litoměřice02.11.20034,033,042,015,501046
    45Kotas Oliver1000SK Slavia Orlová03.08.20034,030,539,510,501029
    46Šmíd Pavel1100ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové05.10.20034,030,039,012,001024
    47Švejnoha Jakub1100ŠK Svornost Rousínovec28.04.20034,028,038,512,001013
    48Nytra Ondrej1000Beskydská šachová škola o.s.30.10.20044,028,037,011,001035
    49Walek Filip1000Beskydská šachová škola o.s.01.02.20044,027,034,512,501024
    50Vémola Šimon1100ŠK Vinohrady Brno23.11.20034,025,532,511,00996
    51Bosák René1000Beskydská šachová škola o.s.23.07.20044,024,031,09,001013
    52Hejna Jakub1000Klub šachistů Říčany 192529.01.20043,531,540,510,75992
    53Matuška Ondřej1100TJ Slavoj Litoměřice09.08.20033,531,538,511,00959
    54Kreppke Jakub1000ŠK Medvědi Zvole12.01.20033,529,038,09,75992
    55Bierski Jirí1100SK Slavia Orlová09.06.20033,524,533,09,75942
    56Pekara Štepán1000Beskydská šachová škola o.s.26.02.20043,523,031,08,75964
    57Švanda Adam1100TJ Štefanydes Polička29.01.20053,035,044,013,00981
    58Babka Martin1000Agentura 64 Grygov04.11.20043,030,036,56,00969
    59Pařízek Vít1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.26.02.20043,028,037,08,50942
    60Šíma Jan1000SVČ Most21.06.20033,027,034,07,00886
    61Šruc Tadeáš1100Sokol Postoupky20.05.20043,026,032,010,00897
    62Lanča Petr David1000Beskydská šachová škola o.s.22.04.20043,026,032,05,50908
    63Řezníček Štepán1000Zbrojovka Vsetín14.04.20053,025,533,011,00931
    64Zemen Pavel1000Klub šachistů Říčany 192504.03.20043,025,032,58,50919
    65Londin Martin1000Sportovní klub Prostějov04.01.20043,024,529,55,50936
    66Miča Marek1000Beskydská šachová škola o.s.22.01.20043,022,527,53,00919
    67Tichavský Lukáš1000Beskydská šachová škola o.s.11.08.20032,526,535,07,75878
    68Heger Jan1100Klub šachistů Říčany 192503.07.20032,522,528,03,75845
    69Zámorský Ondřej1000Beskydská šachová škola o.s.21.04.20042,025,531,04,00802
    70Šebesta Jan1000SK Slavia Orlová04.03.20042,024,530,03,00802
    71Surma Štěpán1000Beskydská šachová škola o.s.17.12.20041,024,029,00,00682
    72Pobucký Matěj1000Beskydská šachová škola o.s.01.10.20030,021,027,00,00 
    73Vašíček Jakub Oldřich1000Sokol Postoupky05.04.20040,018,524,50,00222
    DÍVKY
    1Laurincová Kristýna1100Beskydská šachová škola o.s.19.06.20038,034,543,036,501423
    2Richterová Julie1000Sokol Zastávka15.07.20037,534,543,532,251356
    3Janošová Katerina Anna1250MSA Dolní Benešov02.12.20036,535,045,032,251222
    4Kořenová Karolína1100Klub šachistů Říčany 192523.03.20045,033,543,516,501137
    5Málková Adriana1100ŠK Líně12.12.20045,033,043,017,501126
    6Pastrnková Kateřina1100Klub šachistů Říčany 192513.05.20055,031,540,515,501076
    7Vavřínková Anna1000Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s.19.04.20044,534,044,015,751083
    8Šolcová Andrea1000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové12.01.20034,530,038,514,251061
    9Gereková Eliška1000Beskydská šachová škola o.s.07.02.20054,527,536,515,751083
    10Dudlová Katerina1100TJ Jiskra Ústí nad Orlicí01.01.20044,035,044,012,001029
    11Otrubová Kristina1100Klub šachistů Říčany 192524.05.20033,527,533,510,25964
    12Trejbalová Eva1000ŠK Líně05.10.20032,029,035,05,50836
    13Turková Hana1100TJ Slavoj Litoměřice10.05.20032,028,536,05,50852
    14Rohovská Tereza1000Slezan Opava03.04.20051,031,041,02,00705