Soutěže / 2010-2011 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Ligové soutěže družstev mládeže 2010-2011


    postupsestup
    Extraliga dorostu
    Základní osmičlenné skupiny Východ (Morava) a Západ (Čechy) se hrají systémem každý s každým od října 2010 do ledna 2011.
    První čtyři z obou základních skupin postupují do osmičlenného finále A, kde se hraje o titul.
    Zbývající čtyři z obou základních skupin hrají osmičlenné finále B, ze kterého poslední 4 sestupují do 1. ligy mladšího dorostu. Obě finále se hrají na konci dubna a do jsou do započítány vzájemné zápasy družstev ze základních skupin.
    finále A konečné pořadí
    vítěz se stává mistrem republiky pro rok 2011
    Poř.DružstvoVRPBodyPartieSkóre
    1.BŠŠ Frýdek-Místek6011827.520
    2.TRW Autolektronika Vlašim4121322.514
    3.ŠK Lokomotiva Brno4031226.022
    4.2222 ŠK Polabiny3311222.017
    5.TJ Náměšť nad Oslavou3131018.012
    6.TJ Slovan Havířov223820.516
    7.Desko Liberec043418.511
    8.ŠK Kladno016113.09
    finále B konečné pořadí
    poslední 4 sestupují do 1. ligy mladšího dorostu
    Poř.DružstvoVRPBodyPartieSkóre
    1.ŠK Staré Město5021525.019
    2.Sokol Údlice4121324.522
    3.SK Boršice4121324.518
    4.TJ Jiskra Hořice3311225.522
    5.TŽ Třinec4031220.516
    6.ŠŠ Panda ARTCO Rychnov3131022.518
    7.SK Slavia Orlová124517.012
    8.SK OAZA Praha00708.54
    základní skupina Východ konečné pořadí
    říjen 2010 - leden 2011, první 4 postupují do finále A (o titul), poslední 4 do finále B
    Poř.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.BŠŠ Frýdek-Místek7002133.529
    2.ŠK Lokomotiva Brno6011829.526
    3.TJ Náměšť nad Oslavou4031219.015
    4.TJ Slovan Havířov304919.513
    5.TŽ Třinec304919.014
    6.SK Boršice205618.513
    7.ŠK Staré Město205617.512
    8.SK Slavia Orlová106311.54
    základní skupina Západ konečné pořadí
    říjen 2010 - leden 2011, první 4 postupují do finále A (o titul), poslední 4 do finále B
    Poř.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.TRW Autolektronika Vlašim6101931.525
    2.2222 ŠK Polabiny4211425.521
    3.Desko Liberec2501125.520
    4.ŠK Kladno3221124.521
    5.Sokol Údlice232922.018
    6.TJ Jiskra Hořice223818.516
    7.ŠŠ Panda ARTCO Rychnov115416.511
    8.SK OAZA Praha00704.01
    1. liga mladšího dorostu
    Čtyři dvanáctičlenné skupiny Jih, Sever, Východ (Morava), Západ hrají každý s každým od října 2010 do dubna 2011. Vítězové skupin postupují do Extraligy dorostu. Družstva na 10.-12. místě ze všech skupin a družstva na 9. místě ze dvou skupin, ve kterých mají horší výsledek než zbývající dvě (protože krajů je 14), sestupují do krajů. Vítězové krajských přeborů naopak postupují do 1. ligy mladšího dorostu.
    skupina Jih konečné pořadí
    říjen 2010 - duben 2011
    vítěz postupuje do extraligy, poslední 3-4 sestupují do krajů
    Poř.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.Klub šachistů Říčany 1925 A10103151.042
    2.TJ Bohemians Praha A8212647.538
    3.ŠACHklub SIMOPT Tábor B7312443.038
    4.ŠK Řevnice7222337.028
    5.Jiskra Havlíčkův Brod6141935.026
    6.Klub šachistů Říčany 1925 B4251432.023
    7.ŠK Praha - Smíchov A4251428.018
    8.Spartak Vlašim B3261132.521
    9.QCC České Budějovice3261128.522
    10.PROTECT.CZ Humpolec218723.518
    11.ŠACHklub SIMOPT Tábor A119416.012
    12.TJ Bohemians Praha B038322.018
    skupina Západ konečné pořadí
    říjen 2010 - duben 2011
    vítěz postupuje do extraligy, poslední 3-4 sestupují do krajů
    Poř.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.DDM Most A11003356.552
    2.Sokol Buštěhrad9022744.536
    3.TJ Sokol Domažlice A8122542.038
    4.ŠK Sokol Klatovy7222346.539
    5.ŠK Viamont Teplice6322142.534
    6.Spartak Ústín.L.6141940.536
    7.DDM Most B5151633.024
    8.DDM Most C3171021.015
    9.Sokol Údlice B308919.513
    10.ŠK DDM Planá209616.514
    11.Spartak Chodov119421.515
    12.TJ Sokol Domažlice B0011011.07
    skupina Sever konečné pořadí
    říjen 2010 - duben 2011
    vítěz postupuje do extraligy, poslední 3-4 sestupují do krajů
    Poř.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.TJ Štefanydes Polička10103149.544
    2.Sokol Praha-Kobylisy A10103149.543
    3.2222 ŠK Polabiny B9022746.539
    4.Jiskra RMSK Nový Bydžov7132242.035
    5.2222 ŠK Polabiny C6141937.529
    6.ŠKM TJ a DDM Lanškroun4341534.027
    7.ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové4251429.527
    8.Sokol Hradec Králové3171030.524
    9.Desko Liberec B308928.522
    10.1. Novoborský ŠK308923.016
    11.Desko Liberec C209616.511
    12.Sokol Praha-Kobylisy B001107.04
    skupina Východ konečné pořadí
    říjen 2010 - duben 2011
    vítěz postupuje do extraligy, poslední 3-4 sestupují do krajů
    Poř.DružstvoVRPBodySkórePartie
    1.ŠK Duras BVK Brno "A"11003355.047
    2.ŠK Staré Město "B"9112846.539
    3.TJ Sokol Hošťálková7222342.032
    4.ŠK Duras BVK Brno "B"6232036.028
    5.TJ Sokol Postoupky "A"5241733.525
    6.SK Slavie Orlová "B"5151628.523
    7.Sokol Bedřichov4341530.520
    8.ŠK Lokomotiva Brno "B"4161333.526
    9.SK Boršice "B"2451027.020
    10.TJ Sokol Postoupky "B"227823.517
    11.SK DDM Vyškov119423.515
    12.ŠK Lokomotiva Brno "C"0110115.59