Soutěže / 2010-2011 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství ČR družstev starších žáků - rapid 2011

1996 a ml., šestičlenná družstva

Seč, 29.-30.5.2011


Švýcarský systém, 9 kol, 2x25 min + 10s na tah Hráno v rámci 49. ročníku Šachových Zaječic.

    Konečné pořadí Mistrovství ČR družstev starších žáků

    Poř.Tým+=-BodyBH-BPartieBHm-P
    1BŠŠ Frýdek-Místek8102516441,5225,5
    22222 ŠK Polabiny A8012415940,5233,5
    3TJ Spartak Vlašim7022116037,0223,0
    4TJ Náměšť nad Oslavou6031816234,0219,0
    5SVČ Most A6031814132,0199,0
    6TJ Bohemians Praha A6031813931,0223,0
    7Desko Liberec6031812931,0196,0
    8Sokol Údlice A5221716028,5232,5
    9ŠŠ Panda Rychnov5221713235,0202,0
    10ŠK Lokomotiva Brno5221713036,5210,0
    11ŠK Staré Město5131616131,0229,5
    12ŠK Spartak Ústí nad Labem5131614934,5209,5
    13ŠK Duras BVK Brno5131614233,5204,5
    14TJ Sokol Domažlice5131613228,5215,0
    15SK Boršice5041513527,5205,0
    16TJ Štefanydes Polička5041513328,0214,5
    17SVČ Most B5041512931,5203,0
    18ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové5041512626,5197,5
    19TJ Sokol Postoupky5041512031,5195,0
    20Sokol Buštěhrad5041511926,5190,0
    21Sokol Praha-Kobylisy5041510830,0177,5
    222222 ŠK Polabiny B4231414129,5228,0
    23SK OAZA Praha4231412728,5204,5
    24QCC Č. Budějovice A4231411429,5170,0
    25Novoborská ŠA4231410226,5171,0
    26ŠK Zbrojovka Vsetín4141312126,0193,5
    27ŠK Řevnice A4141311724,0195,5
    28Sokol Zastávka3421311625,5194,5
    29ŠK KDJS Sedlčany4141311030,5174,0
    30TJ Bohemians Praha B4051213024,0200,5
    31ŠK Lípa4051212925,0200,5
    32ŠACHklub Tábor4051211924,5186,0
    33MUKS MDK Fabryczna4051211529,5187,0
    34QCC Č. Budějovice B4051211327,5186,5
    35KŠ Říčany 19254051211327,0177,0
    36QCC Č. Budějovice C405128224,0140,0
    37ŠK Zlín3241110825,5173,5
    38TJ Jiskra Ústí nad Orlicí3241110524,0182,0
    39ŠO Hlinsko3151012219,0187,0
    40A64 Grygov3151010426,0177,5
    41ŠK Řevnice B315109721,0173,0
    42TJ Spartak Dolní Kralovice315109227,0157,5
    43ŠK KME-DDM Kuřim30699820,5182,0
    44ŠK Sokol Vyšehrad30699320,0157,5
    45ŠK DDM Svitavy30698826,0137,0
    46ŠK Líně30698722,5143,5
    47SPgŠ+G Znojmo30698124,0140,0
    48ŠO TJ a DDM Chrudim21677719,0150,5
    49Sokol Údlice B20768918,0151,5
    50TJ Slávia Liberec12657916,0142,0
    51TJ Sokol Zaječice11747818,0138,5

    Konečné pořadí turnaje dvojic nejmladšího žactva

    Poř.Tým1. šach.2. šach.+=-BodySkóreBH.
    1ŠACHklub TáborDolanský Lukᚊustr Martin63015,02174,5
    2MUKS MDK Fabryczna ADytman RadoslawBaran Mateusz62113,02076,0
    32222 ŠK PolabinyLudvík TomášBílek Marek52212,51779,0
    4SVČ MostPolanský Adam LubošKočí Vít44112,01679,5
    5ŠO Hlinsko AŽejdlík ErikNovotný Ondřej52211,51770,5
    6ŠK Duras BVK BrnoGlozar PetrMartirosyan Ara51311,51666,0
    7ŠK LípaHrochová KateřinaGloser David44111,51663,5
    8Sokol ZastávkaBrázda RichardRichterová Julie43211,01560,0
    9TJ Štefanydes Polička AŠvanda OndřejŠvanda Adam34210,51372,0
    10MUKS MDK Fabryczna DGirulska JuliaNowak Agnieszka42310,01468,5
    11A64 GrygovHrabal MatějKubala Vojtěch42310,01466,5
    12MUKS MDK Fabryczna BBanaszek JakubKról Wojciech34210,01369,5
    13QCC Č. BudějoviceSýkora TomášSak Bohumil33310,01275,0
    14ŠK DDM Svitavy APavlíček LukášAndrle Vojtěch4239,51471,0
    15PŠŠ Lázně BělohradFojt PetrSucharda Tomáš4239,51469,0
    16ŠK KME-DDM KuřimNěmec DavidKeprt Tomáš4239,51462,0
    17TJ Jiskra Ústí nad OrlicíHolásková VeronikaDudlová Kateřina3339,01259,5
    18ŠK Lokomotiva BrnoKocí TomášDufek Stanislav3248,01163,5
    19TJ Sokol Valašská BystřiceObšívačová JanaMroček Tobiáš2258,0852,5
    20MUKS MDK Fabryczna CSroka JakubGniewek Aleksander2258,0852,0
    21Novoborská ŠA BPřenosil JuliánLawson Andrew2258,0850,5
    22TJ Štefanydes Polička BUlrich TadeášUlrich Ondřej1448,0751,5
    23ŠO Hlinsko BMyška DanielPešek Patrik1448,0747,0
    24ŠK DDM Svitavy BVáclavík MatějDoláková Eva1448,0745,5
    25ŠK Sokol VyšehradBrummel MaximSchneider Arthur3247,51163,0
    26MUKS MDK Fabryczna ELech AgataJarocka Kamila0727,5756,0
    27ŠK LíněTrejbalová EvaMordaninec Lukáš1357,5652,0
    28Novoborská ŠA APázner VítLejsek Matěj0547,5550,0
    29KŠ Říčany 1925Zemen PavelJiroušek Šimon1537,0857,5
    30TJ Spartak VlašimVojta JakubKůra Filip0636,0656,0
    31*ŠŠ Panda RychnovBuločkin MartinZavadil Matyáš42310,51471,0
    32*ŠK ORTEX-RETA Hradec KrálovéŠmíd PavelŠolcová Andrea3247,51167,0
    33*Svitavy-HlinskoSýkora MichalDoláková Tereza0183,0151,0

    Konečné pořadí turnaje jednotlivců v rapid šachu

    Poř.St.č.JménoRtgFEDKlubNar.BodyBH.BH.SB.SonRp
    115Stárek Stanislav1929CZEKlub šachistů Říčany 192519957,540,050,040,502286
    22Vařejčko Josef2230CZETJ Sokol Zaječice19647,539,050,541,252244
    33Baláček Tadeáš2183CZESokol Kolín19956,041,554,034,252039
    44Holásek Pavel2081CZETJ Jiskra Ústí nad Orlicí19726,040,551,532,002071
    56Rut Vojtěch2074CZEŠK Sokol Vyšehrad19916,039,551,031,502037
    617Alfimov Igor1836CZEAgentura 64 Grygov19956,038,549,530,502039
    71Horák Jiří2264CZETJ Slovan Jirkov19586,038,048,529,752037
    810Šneiberg Kryštof1995CZEŠK Sokol Vyšehrad19936,035,545,027,002007
    97Pospíšil Martin2035CZEKlub šachistů Říčany 192519955,540,552,028,752059
    108Stejskal Pavel2030CZESokol Praha-Kobylisy19705,538,548,528,002017
    1114Krupica Pavel1932CZEŠK KME-DDM Kuřim19765,534,043,524,501878
    1226Starýchfojtů Josef1650CZEŠK Řevnice19735,533,042,522,751892
    135Šulc Jaromír2075CZEŠK Kladno19835,531,042,021,751848
    1413Punčochář Jiří1952CZEQCC České Budějovice, sportovní klu19655,038,549,523,251919
    1518Krušina Patrik1831CZEŠK Svitavy19945,034,543,020,001877
    169Malý Marek2024CZET.J. Sokol Šumperk19935,034,045,019,001850
    1723Mencl Stanislav1708CZETJ Šakal Kozolupy19715,033,543,021,001853
    1819Stodola Marek1781CZETJ Štefanydes Polička19955,032,538,516,501731
    1932Cach ml. Zdeněk1418CZE2222 ŠK Polabiny19985,030,539,520,001812
    2012Laszkiewicz Jerzy1956POLMUKS MDK Fabryczna19404,534,543,519,501875
    2120Jiroušek Filip1780CZEKlub šachistů Říčany 192519944,529,037,515,501562
    2211Hromádko Martin1957CZETJ Sokol Zaječice19794,032,541,516,251625
    2322Veselý Vítek1732CZETJ Jiskra Havlíčkův Brod19954,030,541,514,251698
    2428Hanzlík David1603CZEŠK Most19734,028,534,09,001616
    2530Gregor Jiří1489CZE2222 ŠK Polabiny19964,028,036,511,751556
    2616Mareš Jan1925CZETJ Jiskra Ústí nad Orlicí19944,027,035,513,751603
    2737Cach st. Zdeněk1250CZE2222 ŠK Polabiny19714,027,035,512,251392
    2827Tůma Jan1638CZETJ Jiskra Havlíčkův Brod19974,026,034,011,751449
    2924Smrčková Světlana1666CZESK Gym. a Střední pedagog. škola Zn19933,532,541,011,501670
    3031Hofman Oskar1483CZE2222 ŠK Polabiny19983,531,040,515,251638
    3125Filip Lukáš1657CZETJ Spartak Vlašim19943,529,537,511,001576
    3234Nešpůrek Jan1294CZE2222 ŠK Polabiny20013,524,029,56,751266
    3333Sadil Pavel1366CZEŠK KDJS Sedlčany19653,524,029,08,751415
    3421Láska Zdeněk1732CZEŠK Kovohutě Příbram19463,027,033,06,251479
    3536Cach Ondřej1250CZE2222 ŠK Polabiny20013,026,030,57,001434
    3640Samková Pavla1000CZETJ Sokol Zaječice19943,023,027,56,501225
    3729Gniewek Jozef1600POLMUKS MDK Fabryczna19683,023,027,55,501192
    3838Dědek Petr1000CZETJ Sokol Zaječice19952,526,034,08,501284
    3935Bureš Martin1250CZE2222 ŠK Polabiny19982,525,032,54,751259
    4039Nešpůrek Vojtěch1000CZE2222 ŠK Polabiny19690,023,531,00,00639