Soutěže / 2008-2009 / Soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže

Finále KP mládeže 2009

Sedlčany, 20.-21.6.2009


    Podrobné výsledky na chess-results.com

    Konečné pořadí finálového turnaje

    H - pořadí v chlapecké kategorii, D - pořadí v dívčí kategorii, C - celkové pořadí v turnaji, St -startovní č.
    MČ - postup na Mistrovství Čech (PP - přímý postup, p - postup z KP)
    H D C St. JménoNar.Rtg.KlubBodyBH.BH.victSB.SonFIDE
    HD16
    1 12P1 *Haman Jakub18.10.1996Šk Kladno186662230525,2526˝
    2 21PPZvára David23.06.1994Tj Spartak Vlašim193921˝30˝522,0023˝
    3 33PPZadina Jiří17.06.1994Tj Jince1725522˝32˝422,2522˝
    4 45P2Franc Ondřej03.06.1995Šk Řevnice16192231˝418,0019˝
    5 511P3Jordán Petr14.06.1994Tj Sokol Struhařov143220˝29˝416,7520
    6 66P4Černý Michal22.07.1994Šk Kladno15292027˝315,7518˝
    7 77P5Česánek Jaroslav16.01.1995Šk Medvědi Zvole15061827315,2516˝
    8 810P6Vopěnka Štěpán14.02.1995Tj Spartak Vlašim148941927312,2516˝
    9 916P7Duong David11.09.1995Sk Ddm Slaný125041926312,2514˝
    10 1013 Kozel Petr25.01.1995Šk Kdjs Sedlčany1372418˝23˝211,0018
    11 114PP H14Čáp Adam06.02.1997Šk Kladno1674417˝24212,7515
    12 1214 Filip Lukáš08.10.1994Tj Spartak Vlašim13241825˝39,5012˝
    13 1312 Třebický Jiří14.10.1995JAWA Brodce14321824˝210,2516
    14 149 Stárek Stanislav03.06.1995Tj Tourist Biomedica Říča149117˝26310,5015˝
    15 1518 Mácha Jan24.05.1994Tj Tourist Biomedica Říča125017˝24210,7514
    16 168 Babouček Vavřinec12.12.1995Šk Kladno150131927˝29,7513˝
    17 1724 Karmazín Michal02.11.1995Tj Jince110031723˝37,5012
    18 1823 Červenka David04.10.1994Šk Kdjs Sedlčany1250315˝21˝27,50
    19 1920 Vystrčil Tomáš10.04.1994Tj Tourist Biomedica Říča125031418˝25,75
    20 2021 Vyterna Miroslav04.06.1995Šk Kdjs Sedlčany1250313˝17˝25,00
    21 2115 Mišičko Ján13.07.1995Šk Kladno1277172526,2511˝
    22 2225 Šťastný Daniel05.06.1995Šk Řevnice1100151924,00
    23 2322 Šťastný Tomáš13.04.1994Šk Řevnice125013˝1723,50
    24 2419 Skála Ondřej21.12.1995Tj Auto Škoda Mladá Boles1250217˝2213,5010
    25 2517 Filip Tomáš07.07.1995Tj Spartak Vlašim1250213˝17˝12,75
     12626 Tesárková Jitka D14.10.1995Sk Ddm Slaný10000131900,000
    HD14
    1 11P1Hrdina Robin23.06.1996Tj Spartak Vlašim1724621˝29524,2525
    2 23PPPýcha Patrik28.04.1997Tj Spartak Vlašim150521˝31423,5024˝
    3 32P2Rathouský Jakub18.03.1996Tj Tourist Biomedica Říča1514521˝30419,2522˝
    4 48P3Hánl František12.05.1996Tj Kaučuk Kralupy Nad Vlt130120˝29˝318,2518˝
    5 54P4Bodický Michal11.12.1997Sk Pyrit Příbram150120˝29˝317,0019
    6 65P5Vokoun Ondřej23.10.1996Tj Kaučuk Kralupy Nad Vlt137720˝29416,2519˝
    7 76P6Hochman Jan06.09.1996Sk Pyrit Příbram13532026˝416,2518˝
    8 823P7Pikal David12.08.1997Tj Spartak Vlašim12501926˝216,5016˝
    9 925P8Studnička Patrik21.05.1996Tj Spartak Vlašim125018˝24˝316,0017˝
    10 1020P9Ježek Marek18.07.1997Tj Kavalier Sázava125018˝23˝413,5016˝
    11 117 Zolman Pavel07.10.1996Sokol Brandýs Nad Labem1343419˝25˝213,5014˝
    12 1212 Bumbálek Radek18.06.1996Tj Jawa Brodce1250418˝27413,5014
    13 1315 Dolník Filip20.10.1996Sokol Brandýs Nad Labem1250417˝23411,0013
    14 149 Dvořák Lukáš15.09.1997Sokol Buštěhrad129741724311,0018
    15 1511 Bauer Ondřej03.11.1996Šk Rakovník125020˝28˝311,7516˝
     11621 Müllerová Kateřina15.04.1996Tj Tourist Biomedica Říča125018˝26311,2515
    16 1726 Šnobl Patrik11.07.1996Tj Lokomotiva Beroun125018˝25212,0013˝
    17 1818 Hrubeš Pavel18.05.1996Šk Kladno125015˝2339,2512˝
    18 1922 Pardubský Jakub06.05.1996Tj Auto Škoda Mladá Boles12501418˝29,5011
     22019 Jará Pavlína18.05.1996Sokol Brandýs Nad Labem1250318˝2438,0015
    19 2110 Šefčík Jan25.09.1996Sokol Buštěhrad1276317˝23˝39,0011
    20 2214 Derco Martin08.03.1996Šk Řevnice1250317˝22˝25,0012
    21 2330 Šícha Robin22.05.1997Sokol Český Brod110031621˝25,0012
    22 2427 Štastný Miroslav07.04.1997Tj Tourist Biomedica Říča1250315˝19˝27,0010
    23 2531 Jelínek Jakub02.10.1996Sokol Nymburk1000192614,5014
    24 2616 Dušek Ondřej16.08.1996Tj Kavalier Sázava1250182513,00
     32717 Holubová Veronika28.02.1997Šk Medvědi Zvole125017˝2528,2510
    25 2813 Cisko Tomáš05.01.1997Šachový Klub Zdice1250162217,0012
     42928 Kaněrová Štěpánka26.07.1996Tj Kaučuk Kralupy Nad Vlt11002162112,007
    26 3024 Rosenbaum Jan19.06.1996Šachový Klub Zdice12502162111,505
    27 3129 Mach Michal26.04.1996Šk Řevnice110015˝20˝01,75
    HD12
    1 14P1Boček Lukáš23.07.1998Šk Medvědi Zvole129662331˝526,0025˝
     125 Pýchová Nela06.02.1999Tj Spartak Vlašim129462231˝525,7524˝
    1 36P2Filip Vojtěch02.04.1998Tj Spartak Vlašim12502230˝521,5024˝
    2 41P3Starýchfojtů Josef28.09.1998Šk Řevnice1411519˝28418,7519
    3 59PPGruber Tomáš11.09.1999Tj Kaučuk Kralupy Nad Vlt125021˝30˝416,7519
    4 620PPVrecion Jiří24.09.1999Tj Lokomotiva Beroun12502028317,7518
    5 713P4Máslo Ondřej10.05.1998Šk Medvědi Zvole125018˝25˝415,5016˝
    6 810P5Hakl David19.07.1998Šachový Klub Zdice125014˝21˝410,7515˝
    7 98P6Gabriel Patrik31.08.1998Tj Auto Škoda Mladá Boles1250421˝28˝411,0020
    8 1021P7Víšek Ondřej29.12.1998Sk Ddm Slaný125042129413,0017
    9 112 Simon Lukáš19.01.1998Tj Kaučuk Kralupy Nad Vlt132942028˝315,2517
    10 1212 Jarý Zbyněk18.05.1999Sokol Brandýs Nad Labem1250419˝27˝413,0018
    11 133 Škubal Ondřej31.08.1998Sokol Buštěhrad130141824˝213,0015
    12 1416 Střelba Ivo10.11.1998Tj Aero Odolena Voda125041723310,2516
    13 1524 Bureš Dominik24.06.1998Tj Jince11004131949,5012
    14 1623 Bossanyi Daniel30.09.1999Sokol Český Brod11002028˝312,7516
    15 177 Florian Matěj30.09.1998Šk Medvědi Zvole12501824˝311,5015
    16 1818 Voldán Václav11.02.1998Tj Spartak Vlašim12501824˝310,0012˝
    17 1922 Šefčík Miroslav27.04.1998Sokol Buštěhrad125016˝24˝38,5013˝
    18 2028 Horák Martin26.12.1999Šk Mddm Úvaly110016˝22˝37,7514˝
    19 2114 Růžička Vojtěch17.11.1999Tj Tourist Biomedica Říča1250152138,2515
    20 2219 Vondra Petr01.05.1998Tj Kaučuk Kralupy Nad Vlt125031926˝210,5014˝
    21 2311 Hanuš Michal27.11.1998Tj Tourist Biomedica Říča1250316˝2338,0011
    22 2426 Havelka Jan03.07.1998Šk Řevnice11003152135,509
    23 2532 Višňa Matěj13.05.1999Šk Řevnice1100311˝1635,006
    24 2615 Sadil Jan08.07.1998Šk Kdjs Sedlčany1250182627,2512˝
    25 2717 Veselý Libor27.01.1998Tj Kaučuk Kralupy Nad Vlt12501825˝25,7511˝
    26 2830 Kožmín Josef24.05.1998Sokol Buštěhrad1100215˝21˝14,75
    27 2927 Himl Dominik04.05.1998Sokol Buštěhrad110021521˝24,008
    28 3033 Šefčík Jiří31.08.1999Sokol Buštěhrad1100214˝19˝25,007
    29 3129 Kotyk Jan05.07.1999Šk Rakovník1100213˝1913,75
    30 3234 Boháček Adam31.03.1998Sk Pyrit Příbram1000212˝16˝25,007
     23331 Pokorná Jana09.02.1999Šk Rakovník1100162214,50
     33425 Drobňáková Sandra11.05.1998Sokol Brandýs Nad Labem110011622˝12,006
    HD10
    1 14PPVystrčil Martin25.02.2000Tj Tourist Biomedica Říča12503950740,2536
    2 211PPPastrnek Michal04.09.2001Tj Tourist Biomedica Říča1250740˝51˝739,5040
     1321 Řeřábková Eliška19.12.2000Tj Tourist Biomedica Říča125073242˝731,0029
    3 42P1Civín Dominik20.04.2000Šachový Klub Zdice1250637˝48˝630,5030
    4 520P2Ždych Daniel04.10.2001Tj Spartak Vlašim110063747˝627,5032
    5 65P3Balek Filip17.06.2000Sk Pyrit Příbram1100635˝46˝627,5031
    6 718P4Vojta Martin17.08.2000Tj Auto Škoda Mladá Boles1100633˝42626,0023
    7 81P5Babouček Mikuláš29.08.2000Šachový Klub Zdice12503950˝527,7534
    8 93P6Homola Martin13.07.2000Sokol Český Brod125035˝47527,7529
    9 1016P7Soukup Jiří16.03.2001Sk Pyrit Příbram110034˝43˝524,7528
    10 118 Hosnedl Ondřej02.11.2000Tj Tourist Biomedica Říča110054049˝524,5033
     21213 Petrášková Zuzana26.01.2001Tj Tourist Biomedica Říča125053748˝523,0029
    11 1314 Polák Martin17.04.2000Sk Pyrit Příbram1100533˝42˝520,5026
     31417 Vlková Anežka06.10.2000Tj Spartak Vlašim110053242˝517,5023
     4159 Kořenová Magdaléna14.10.2001Tj Tourist Biomedica Říča125053138515,0025
    12 1615 Saska Ondřej09.03.2000Šk Medvědi Zvole110053039519,5024
    13 1733 Vykulil David19.04.2000Šachový Klub Zdice100052936518,0021
    14 1812 Paukert Vojtěch09.07.2000Šk Řevnice110043747˝417,5024
    15 196PPDavid Matěj31.08.2001Tj Spartak Vlašim110043444417,0022
    16 2010 Laňka Petr28.08.2000Tj Spartak Vlašim110043343414,0025
    17 2130 Otruba Marek30.03.2001Tj Tourist Biomedica Říča100043039412,0019
    18 2222 Hanzlík Adam16.05.2001Šk Řevnice110042634411,0016
     52319 Zemenová Veronika29.12.2000Tj Tourist Biomedica Říča110042633311,5016
     62431 Rosenbaumová Lea12.11.2002Šachový Klub Zdice10004253149,5017
    19 2528 Lang David21.06.2002Sokol Buštěhrad10003242314,0019
    20 2623 Hejný Martin31.07.2002Tj Spartak Vlašim10002227310,0011
    21 277 Havelka Jiří16.02.2001Šk Řevnice11003293738,0016
    22 2834 Škrabánek Matěj09.06.2003Sokol Nymburk125032936310,0019
    23 2932 Sklenář Ondřej29.01.2002Šk Medvědi Zvole1000328˝36˝37,5014
    24 3027 Košičár Lukáš19.05.2000Tj Kaučuk Kralupy Nad Vlt1000326˝34˝39,0014
    25 3129 Laňka Pavel28.08.2000Tj Spartak Vlašim1000325˝33˝310,0015
     73224 Holubová Dominika24.09.2000Šk Medvědi Zvole1000324˝30˝38,5013
    26 3325 Hrbek František13.05.2000Sokol Český Brod1000224˝30˝24,005
     83426 Hánělová Marie06.03.2002Šk Medvědi Zvole1000125˝32˝13,507
    *) Jakub Haman má přímý postup na MČR (tím pádem samozřejmě i PP na MČ) v kategorii H14. Na MČ ale bude hrát kategorii H16 a za tím účelem využívá postupu z KP a není tedy uveden jako přímo postupující (PP mu neplatí pro H16)