Soutěže / 2013-2014 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže

Mistrovství Čech dětí do deseti let 2013

Hrdoňov, 15.-17.11.2013


HD10 - švýcarský systém, 9 kol, 2x30 min + 30s na tah, se zápisem, pro dívky OPEN
HD8 - švýcarský systém, 9 kol, 2x20 min + 10s na tah, open pro dívky i chlapce
    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    H - chlapecká kategorie, D - dívčí kategorie, CP - celkové pořadí
    středočeši postupující MČR 2014 H10 přímý postup MČ 2014 H12 přímý postup MČ 2014 H10
    postupy na MČR 2014 i přímé postupy na MČ 2014 jsou bez záruky, definitivní budou až po zveřejnění komisí mládeže ŠSČR
    CPHDJménoNRtgKlubTypBodyBH.BH.victRp
    HD10
    11Hosnedl Matyáš1423QCC České Budějovice20047,541,052,561513
    22Skýpala Ondřej1472TJ AERO Odolena Voda20057,538,548,571492
    33Pražák Viktor1100ŠK Lípa20046,539,050,061409
    44Mach Petr1250Sokol Praha-Kobylisy20056,537,047,551392
    55Jiroušek Jan1250TJ Lokomotiva Česká Třebová20046,536,546,551349
    61Málková Adriana1250ŠK 64 Plzeň20046,533,540,061340
    76Jun Rudolf1250TJ CHS Chotěboř20056,531,542,561352
    87Janouch Jáchym Štěpán1250ŠK AD Jičín20046,038,550,061350
    98Němeček Lukáš1250DDM Symfonie Poděbrady20046,038,549,051354
    109Hofman Kryštof12501. Novoborský ŠK20046,035,545,541308
    1110Kačírek Jakub1000TJ Sokol Teplá20046,033,544,051325
    1211Rokoš Filip1250ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20056,033,542,051319
    132Kořenová Karolína1250Šachový oddíl Figurka Říčany20046,033,042,561275
    143Gárská Lenka1250ŠK Spartak Chodov20045,539,050,551321
    1512Švejk Martin1250Sokol Mladá Boleslav20045,539,049,541328
    1613Švanda Adam1338TJ Štefanydes Polička20055,538,047,531299
    1714Lachout Petr1250ŠACHklub Tábor20045,536,046,551249
    1815Vasilev Dan1250TJ Jawa Brodce20055,534,043,051234
    1916Drašnar Lukáš1100TJ Sokol Vrchoviny20055,532,542,041282
    2017Šťastný Jakub1000ŠK Střelnice Kadaň20045,530,040,551255
    2118Kufel Pavol1250ŠK Teplice20045,530,039,551229
    2219Handl Petr1250Šachový klub Zdice20045,037,547,041199
    2320Píše Michal1250Šachový klub Ústí nad Orlicí20045,033,543,051171
    2421Němeček Pavel1250DDM Symfonie Poděbrady20045,031,539,541182
    254Dudlová Kateřina1250Šachový klub Ústí nad Orlicí20045,030,540,051193
    2622Jiroušek Šimon1250Klub šachistů Říčany 192520055,030,039,551165
    2723Mastný Theodor1100TJ ZČE Plzeň20045,030,038,551149
    285Lhotská Anna1270SK OAZA Praha20055,029,539,051193
    2924Píšová Petra1250TJ Spartak Vlašim20044,538,547,031150
    3025Popovský Ondřej1250Sokol Buštěhrad20044,536,046,041201
    3126Železník Ondřej1100Karlovarský šachklub Tietz20044,534,545,041217
    3227Zemen Pavel1100Klub šachistů Říčany 192520044,533,543,041139
    336Šťastná Martina1100QCC České Budějovice20054,532,541,041144
    3428Mačok Martin1250Klub šachistů Říčany 192520044,531,541,041133
    3529Zdechovský Tobiáš1100ŠK DDM Třebechovice pod Orebem20044,530,539,531183
    3630Kříž Ondřej1000ŠK Sokol Vyšehrad20044,527,035,541133
    3731Hruška Adam1100Sokol Nebušice20054,526,533,041113
    387Rolinková Lucie1100Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn20044,037,547,041179
    3932Peroutka Šimon1100TJ Sokol Údlice20054,037,046,541118
    4033Kotál Vít1100TJ ČZ Strakonice20054,030,540,041082
    4134Mošovský Jakub1250Sokol Buštěhrad20054,030,538,531029
    428Zachová Tereza1100TJ Jiskra Humpolec20044,030,038,541124
    4335Nuriev Denis1100Sokol Praha-Kobylisy20044,028,534,541098
    449Hušková Agáta1100TJ Desko Liberec20044,027,535,041078
    4536Kůra Filip1100TJ Spartak Vlašim20054,027,032,041098
    4637Janeček Tadeáš1100Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn20044,026,033,531051
    4738Mojdl Kryštof1100TJ Jawa Brodce20054,025,033,541035
    4810Marešová Michaela1100ŠK 64 Plzeň20053,537,049,031125
    4939Ret Adam Josef1100ŠK Rapid Pardubice, o.s.20053,532,541,531092
    5011Růžičková Aneta1100ŠACHklub Tábor20053,032,041,031019
    5140Seifert Tomáš1000CHESS MOST20053,031,541,031025
    5241Matějíček Vojtěch1100ŠK Sokol Klatovy20053,029,038,031003
    5312Semová Lada1100CHESS MOST20053,029,034,531049
    5442Ulč Jiří1000ŠK Caissa Nová Role20043,027,535,521003
    5543Špachta Vítek1100TJ Bohemians Praha20043,027,034,53997
    5513Strnadová Monika1000Klub šachistů Říčany 192520053,027,034,53992
    5744Václavík Patrik1100ŠK Svitavy20053,026,034,53975
    5845Janda Lukáš1100ŠK Sokol Klatovy20053,023,030,02961
    5946Kolomazník Jiří1100ŠK Řevnice20042,525,535,02942
    6047Kalužný Maxmilián1000TJ Sokol Údlice20052,523,029,02940
    6148Doležal Daniel1000ŠK DDM Třebechovice pod Orebem20052,026,531,52913
    6214Michálková Viktorie Nela1000ŠK Caissa Třebíč20052,023,529,02897
    6315Krumpholcová Marie1100TJ Slavoj Dvorec20052,021,527,02862
    6449Zdeněk Václav1100ŠK Líně20050,022,030,50283
    HD8
    11Hák David1430Sokol Tábor20069,038,051,091900
    22Koršinskij Nikolas1250Sokol Buštěhrad20068,036,548,081438
    33Koršinskij Marek1250Sokol Buštěhrad20077,039,052,071346
    44Hrbek Štěpán1000ERA Poštovní spořitelna20066,035,547,061231
    55Karpecki Jiří1100ŠK Řevnice20066,030,037,561164
    66Hlavina Matouš1100Sokol Nebušice20065,535,047,551217
    77Hlavina Lukáš1000Sokol Nebušice20065,533,043,551206
    88Stoček Martin11002222 ŠK Polabiny20065,041,054,051157
    91Lísková Tereza1000TJ Jince20065,038,050,551157
    109Steinbauer Sebastian100020065,035,547,551163
    1110Nejedlý Radek1000TJ CHS Chotěboř20085,035,546,051104
    1211Tajovský Šimon1100ŠK Kuřim20075,034,547,051102
    1312Reschel Jan1100ŠK DDM Třebechovice pod Orebem20065,034,546,051102
    1413Reschel Matouš1000ŠK DDM Třebechovice pod Orebem20085,032,040,551065
    152Karpecká Marie1250ŠK Řevnice20064,535,044,541050
    16143Kovářová Saša1000ŠACHklub Tábor20064,530,542,041039
    1715Sedlák Jan1000ŠACHklub Tábor20064,527,534,041011
    1716Šmolík Jáchym1000Šachový oddíl Figurka Říčany20074,527,534,041022
    1917Bárta David1100QCC České Budějovice20084,525,033,041011
    2018Vachta Jakub1000ŠACHklub Tábor20064,029,537,04979
    214Rolinková Adéla100020074,028,536,04990
    225Nagyová Daniela1000QCC České Budějovice20064,028,036,54996
    236Šulcová Tereza1000ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové20063,533,042,53981
    2419Šelder Stanislav1000Šachklub města Dobrovice20063,531,542,03970
    2520Legát Marek1000ŠACHklub Tábor20063,528,035,53931
    2621Paštěka Kryštof1000ŠACHklub Tábor20063,527,534,53970
    2722Kořen Václav1000Šachový oddíl Figurka Říčany20083,023,029,53886
    287Muzikářová Magdaléna1000ŠK Sklo-Bohemia Světlá n.Sáz.20062,525,532,02884
    2923Nejedlý Lukáš100020082,524,033,52862
    3024Pistulka Adam1000ŠACHklub Tábor20072,522,530,02856
    3125Kudrna Martin1000Klub šachistů Říčany 192520081,524,531,51727
    328Slapničková Melinda1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod20061,523,030,01727