Soutěže / 2013-2014 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Krajský přebor mládeže / Finále KP mládeže

Finále KP mládeže 2014 - Oprávnění účastníci


    aktualizováno 20.06.2014 23:55
    přímo postupující
    postupující ZK
    náhradník
    dívka
    divoká karta
    z jiné kategorie
    potvrzená účast
    přihlášen
    nezúčastní se
    PP Mistrovství Čech
    Z jiné kategorie:
    Věkem přísluší do mladší kategorie, ale splnil kritéria i pro starší kategorii
    Postupy:
    KP - přímý postup: krajský přeborník 2013, MČ - přímý postup na MČ 2014, MČR - postup na MČR 2014
    ELO - přímý postup podle LOK z 5.1.2014 nebo z 5.9.2013: kat. H16 - ELO>=1550, kat. H14 - ELO>=1400, ostatní kat.- jakékoliv ELO
    č.LOKJménonar.OddílregionELOPostupÚčastPoznámka
    kategorie HD16
    1 34853 Horák Martin 1999 TJ Spartak Vlašim SD 1977 ELO 1.2014, MČR PR
    2 32000 Vrecion Jiří 1999 ŠK Řevnice SB 1866 ELO 1.2014 PR
    33483 Vystrčil Martin 1900 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1832 ELO 1.2014, MČR NE
    3 37704 Rastočný Josef 2000 Šachklub města Dobrovice SC 1713 ELO 1.2014 PR
    4 33544 Civín Dominik 2000 ŠK Řevnice SB 1693 ELO 1.2014, KP PR
    5 31590 Helebrand František 1999 TJ Spartak Vlašim SE 1640 ELO 1.2014 PR
    41415 Mládek Richard 2002 TJ Spartak Vlašim SE 1637 ELO 1.2014 NE
    34661 Gruber Tomáš 1999 TJ Sokol Mělník SC 1629 ELO 1.2014 NE
    34872 Otruba Marek 2001 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1555 ELO 1.2014 NE hraje H14
    36240 Pastrnek Michal 2001 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1543 ELO 9.2013 NE hraje H14
    6 36568 Sklenka Jan 2000 ŠK Řevnice SB 1523 ELO 9.2013 PR
    7 36702 Šilhánek Martin 1999 TJ Jince SA 1362 ZK 1 PR
    8 37994 Vošický David 2000 TJ Jince SA 1000 ZK 2 PR
    9 35371 Balek Filip 2000 Sokol Buštěhrad SB 1522 ZK 1 PR
    10 34654 Šefčík Jiří 1999 Sokol Buštěhrad SB 1329 ZK 2 PR
    11 31991 Paukert Vojtěch 2000 ŠK Řevnice SB 1211 ZK 3 PR
    12 34660 Smolík Aleš 1999 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1500 ZK 1 PR
    13 33052 Zmátlík Tomáš 1999 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1345 ZK 2 PR
    14 36153 Wagner Adam 2000 Sokol Brandýs nad Labem SC 1506 ZK 3 PR
    15 32067 Homola Martin 2000 Sokol Český Brod SD 1448 ZK 1 PR
    16 41047 Kronowetter Bořivoj 2000 DDM Symfonie Poděbrady SD 1282 ZK 2 PR
    17 39750 Chajda Patrik 2000 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1335 ZK 1 PR
    18 37386 Remeš Šimon 1999 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1486 ZK 2 PR
    36442 Sangsongfah Czech 1999 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1297 ZK 3 NE odhlášen
    19 34859 Hosnedl Ondřej 2000 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1591 ZK 4 PR
    20 34866 Jiroušek Tadeáš 2000 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1366 N2 PR za Mládka
    21 37706 Dubnička Augustín 2000 Šachklub města Dobrovice SC 1302 N1 PR za Grubera
    22 38178 Hlaváček Ondřej 1999 ŠK KDJS Sedlčany SE 1265 N1 PR za Vystrčila
    23 39114 Eliáš Jakub 2000 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1387 DKP PR
    24 38683 Čikovský Matěj 2000 Šachklub města Dobrovice SC 1202 DKP PR
    25 28656 Jarý Zbyněk 1999 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1556 DKKM PR
    26 41154 Šimák Roman 1999 ŠK KDJS Sedlčany SE 1308 DKKM PR
    27 38128 Tajovská Martina 1999 Sokol Buštěhrad SB 1672 D PR
    28 35141 Vlková Anežka 2000 TJ Spartak Vlašim SE 1616 D PR
    29 37431 Zlámaná Anna 2000 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1581 D PR
    30 34003 Pokorná Jana 1999 Sokol Buštěhrad SB 1511 D PR
    31 41677 Novotná Tereza 2000 DDM Symfonie Poděbrady SD 1242 D PR
    kategorie HD14
    41415 Mládek Richard 2002 TJ Spartak Vlašim SE 1637 ELO 1.2014, MČR,KP NE
    1 36588 Havelka Jiří 2001 ŠK Řevnice SB 1633 ELO 1.2014 PR
    2 34872 Otruba Marek 2001 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1555 ELO 1.2014 PR
    3 37024 Varadi Ondřej 2001 Sokol Buštěhrad SB 1547 ELO 1.2014 PR
    4 36240 Pastrnek Michal 2001 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1543 ELO 1.2014 PR
    5 35372 Soukup Jiří 2001 Sokol Buštěhrad SA 1529 ELO 1.2014 PR
    6 37553 Skýpala Ondřej 2005 TJ AERO Odolena Voda SC 1485 ELO 1.2014 PR
    7 36019 Hanzlík Adam 2001 ŠK Řevnice SB 1465 ELO 1.2014 PR
    8 36589 Havelka František 2002 ŠK Řevnice SB 1435 ELO 1.2014, MČR PR
    9 36013 Škrabánek Matěj 2003 DDM Sokol Nymburk SD 1414 ELO 1.2014 PR
    37433 Žák Daniel 2002 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1371 ELO 1.2014, MČR NE
    10 38596 Kovařík Vojtěch 2002 SK Pyrit Příbram SA 1319 ZK 1 PR
    11 39999 Kamenický Stanislav 2001 SK Pyrit Příbram SA 1000 ZK 2 PR
    12 38731 Mezera Matěj 2002 Sokol Buštěhrad SB 1416 ZK 1 PR
    13 36636 Lang David 2002 Sokol Buštěhrad SB 1276 ZK 2 PR
    39095 Malý Lukáš 2001 Sokol Buštěhrad SB 1262 ZK 3 NE
    14 37710 Dutý Šimon 2001 Šachklub města Dobrovice SC 1252 ZK 1 PR
    15 39115 Kučera Adam Thomas 2001 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1284 ZK 2 PR
    16 37788 Chaloupka Karel 2002 TJ Sokol Mělník SC 1522 ZK 3 PR
    17 41046 Kronowetter Aleš 2002 DDM Symfonie Poděbrady SD 1246 ZK 1 PR
    18 36269 Ježek Stanislav 2002 Sokol Český Brod SD 1123 ZK 2 PR
    19 36845 Kučera Jan 2001 ŠK KDJS Sedlčany SE 1324 ZK 1 PR
    20 38472 Přichystal Šimon 2002 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1252 ZK 2 PR
    16881 Bohuněk Jan 2001 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1406 ZK 3 NE
    21 41593 Zvolenský David 2002 TJ Jawa Brodce SE 1265 ZK 4 PR
    22 36067 Hrdlička Jan 2002 SK DDM Slaný SB 1262 N1 PR za Malého
    23 38345 Kolomazník Ondřej 2002 ŠK Řevnice SB 1095 N PR za Žáka
    42335 Mužík Martin 2002 ŠK KDJS Sedlčany SE 1250 N1 NE odhlášen
    24 42353 Pekař Adam 2002 DDM Symfonie Poděbrady SD 1100 N1 PR za Bohuňka
    25 DKP
    26 DKP
    27 39149 Maronczak Jiří 2002 TJ Sokol Mělník SC 1134 DKKM PR
    28 39763 Doležal Karel 2001 DDM Symfonie Poděbrady SD 1233 DKKM PR
    29 37502 Vrbová Eva 2001 Sokol Buštěhrad SB 1457 D PR
    30 37118 Kocourková Klára 2002 ŠK KDJS Sedlčany SE 1382 D PR
    31 34669 Gabrielová Markéta 2001 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1223 D PR
    32 39811 Bažantová Viktorie 2001 TJ Jince SA 1191 D PR
    33 33542 Rosenbaumová Lea 2002 Šachový klub Zdice SB 1169 D PR
    34 39480 Plechatová Jarmila 2001 TJ Kavalier Sázava SE 1125 D PR
    35 41178 Havlíčková Alexandra 2002 TJ Neratovice SD 1099 D PR
    36 39650 Hladká Gabriela 2002 ŠK Spartak Čelákovice SD 1094 D PR
    kategorie HD12
    37553 Skýpala Ondřej 2005 TJ AERO Odolena Voda SC 1485 ELO 1.2014 NE hraje H14
    36013 Škrabánek Matěj 2003 DDM Sokol Nymburk SD 1414 ELO 1.2014, MČ NE hraje H14
    1 39764 Němeček Lukáš 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1335 ELO 1.2014, MČ PR
    2 39709 Šulc Jakub 2003 Šachklub města Dobrovice SC 1322 ELO 1.2014 PR
    3 38405 Vojta Jakub 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1322 ELO 1.2014 PR
    4 38642 Švejk Martin 2004 Sokol Mladá Boleslav SC 1300 ELO 1.2014, KP PR
    5 39766 Novotný Martin 2003 DDM Symfonie Poděbrady SD 1295 ELO 1.2014 PR
    38383 Heger Jan 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1258 ELO 1.2014 NE
    6 41441 Štěpán Vojtěch 2003 TJ Jawa Brodce SE 1252 ELO 1.2014 PR
    7 38542 Handl Petr 2004 Šachový klub Zdice SB 1224 ELO 1.2014 PR
    8 37995 Bažant Tomáš 2003 TJ Jince SA 1265 ZK 1 PR
    9 38597 Šmejkal Jakub 2003 TJ Jince SA 1071 ZK 2 PR
    10 39412 Popovský Ondřej 2004 Sokol Buštěhrad SB 1224 ZK 1 PR
    38614 Šinágl Matěj 2004 ŠK Řevnice SB 1199 ZK 2 NE
    11 42318 Spousta Jan 2003 Šachový klub Zdice SB 1000 ZK 3 PR
    12 40906 Harcuba Adam 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1237 ZK 1 PR
    13 39137 Pinkas Jiří 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1226 ZK 2 PR
    38641 Hybler David 2003 Sokol Mladá Boleslav SC 1249 ZK 3 NE
    14 37361 Boháč Jaroslav 2003 Sokol Český Brod SD 1237 ZK 1 PR
    15 39765 Němeček Pavel 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1281 ZK 2 PR
    16 39112 Kubíče Jakub 2003 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1184 ZK 3 PR
    17 41379 Hovorka Ondřej 2004 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1158 ZK 4 PR
    18 38380 Mačok Martin 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1133 ZK 1 PR
    19 36245 Kurek Pavel 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1293 ZK 2 PR
    20 37381 Zemen Pavel 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1091 ZK 3 PR
    21 41378 Döme Michal 2003 ŠK JOLY Lysá nad Labem SD 1195 N1 PR za Hyblera
    22 42380 Kubín Lukáš 2004 Sokol Buštěhrad SB 1112 N1 PR za Šinágla
    23 37392 Vitvar Lukáš 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1210 N1 PR za Hegera
    24 38346 Kolomazník Jiří 2004 ŠK Řevnice SB 1174 N2 PR za Bláhu
    25 41662 Špringl Matěj 2003 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1313 DKP PR
    26 41819 Šelder Jan 2004 Šachklub města Dobrovice SC 1000 DKP PR
    27 42784 Jelínek Oliver 2004 ŠK Řevnice SB 1250 DKKM PR
    28 40920 Laštovka Ondřej 2004 DDM Sokol Nymburk SD 1094 DKKM PR
    29 37394 Otrubová Kristýna 2003 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1362 D PR
    30 37397 Kořenová Karolína 2004 Šachový oddíl Figurka Říčany SE 1168 D PR
    31 40036 Rybová Magdalena 2003 Šachový oddíl Figurka Říčany SE 1100 D PR
    32 38126 Dvořáková Lucie 2003 Sokol Buštěhrad SB 1083 D PR
    33 37564 Homolová Veronika 2004 Sokol Český Brod SD 1066 D PR
    34 41744 Kovaříková Eliška 2004 SK Pyrit Příbram SA 1000 D PR
    kategorie HD10
    37553 Skýpala Ondřej 2005 TJ AERO Odolena Voda SC 1485 ELO 1.2014, MČ NE hraje H14
    40884 Koršinskij Nikolas 2006 SK OAZA Praha SB 1331 ELO 1.2014 NE mimo SŠS
    38405 Vojta Jakub 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1322 ELO 1.2014, MČR NE hraje H12
    40883 Koršinskij Marek 2007 SK OAZA Praha SB 1273 ELO 1.2014 NE mimo SŠS
    1 39524 Vasilev Dan 2005 TJ Jawa Brodce SE 1173 PR
    2 39406 Karpecki Jiří 2006 ŠK Řevnice SB 1100 PR
    3 42417 Kočárek Ondřej 2005 TJ Jince SA 1000 ZK 1 PR
    4 42416 Krejča Michal 2005 TJ Jince SA 1000 ZK 2 PR
    5 39098 Mošovský Jakub 2005 Sokol Buštěhrad SB 1188 ZK 1 PR
    6 40887 Straka Jakub 2005 Sokol Buštěhrad SB 1077 ZK 2 PR
    42094 Baláš Jan 2005 ŠK Řevnice SB 1100 ZK 3 NE
    41684 Pavela Vojtěch 2005 SK DDM Slaný SB 1068 ZK 4 NE
    7 42110 Beran Jakub 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1100 ZK 1 PR
    8 42141 Pecka Jan 2006 Sokol Brandýs nad Labem SC 1100 ZK 2 PR
    9 40941 Šťastný Adam 2005 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1088 ZK 3 PR
    10 41644 Pešek Adam 2005 ŠK Milovice SD 1100 ZK 1 PR
    11 42766 Hampl David 2005 DDM Symfonie Poděbrady SD 1100 ZK 2 PR
    12 43471 Vopěnka Tomáš 2005 DDM Sokol Nymburk SD 1100 ZK 3 PR
    13 41444 Dudek Vojtěch 2005 TJ Jawa Brodce SE 1233 ZK 1 PR
    14 37400 Jiroušek Šimon 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1225 ZK 2 PR
    38655 Filip Štěpán 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1100 ZK 3 NE
    15 39786 Mojdl Kryštof 2005 TJ Jawa Brodce SE 1085 ZK 4 PR
    16 38654 Kůra Filip 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1091 ZK 5 PR
    42393 Bláha Tomáš 2005 TJ Jawa Brodce SE 1100 ZK 6 NE
    40039 Mandát Kryštof 2005 Šachový oddíl Figurka Říčany SE 1226 ZK 7 NE
    17 42788 Pešek Antonín 2007 ŠK Milovice SD 1100 N3 PR za Mandáta
    18 41585 Verner Ondřej 2005 TJ Neratovice SC 1100 N1 PR Za N. Koršinského
    19 38425 Buk Matyáš 2005 Sokol Buštěhrad SB 1077 N1 PR za Baláše
    20 42354 Pekař Lukáš 2006 DDM Symfonie Poděbrady SD 1000 N1 PR za M. Koršinského
    21 41818 Šelder Stanislav 2006 Šachklub města Dobrovice SC 1000 N PR za Sagsongfaha
    22 42250 Zentner Vojtěch 2006 SK DDM Slaný SB 1000 N2 PR za Pavelu
    23 41765 Hrabě Ondřej 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1100 N4 PR Za Filipa
    24 43532 Pinkas Filip 2006 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1000 DKP PR
    25 41802 Rýdl Rudolf 2005 Šachklub města Dobrovice SC 1000 DKP PR
    26 39288 Vitvar Pavel 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1100 DKKM PR
    27 40862 Kupka Ondřej 2005 Šachový oddíl Figurka Říčany SE 1090 DKKM PR
    28 38613 Karpecká Marie 2006 ŠK Řevnice SB 1238 D PR
    29 38377 Pastrnková Kateřina 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1224 D PR
    30 40919 Lísková Tereza 2006 TJ Jince SA 1095 D PR
    31 41615 Strnadová Monika 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1075 D PR
    32 42699 Němečková Kamila 2007 DDM Symfonie Poděbrady SD 1000 D PR