Soutěže / 2016-2017 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže / Jednotlivci

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2016

Klatovy, 10.-11.9.2016


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    Poř.St.č.JménoRtgKlubNar.BodyBH.Rp
    H10
    12Kureš Michael1701ŠK Lokomotiva Brno, z.s.20068,537,51947
    23Stalmach Richard1697Beskydská šachová škola z.s.20067,040,01723
    310Babula Vlastimil1561ŠK Staré Město20066,536,51594
    41Petříček Lukáš1705ŠK Kuřim, z.s.20066,535,51618
    55Hlavina Matouš1659Sokol Nebušice20066,535,51582
    616Černý Michal1505ŠK Zlín-Malenovice, z.s.20066,035,51579
    712Koršinskij Nikolas1548SK OAZA Praha20066,030,51551
    86Koršinskij Marek1616SK OAZA Praha20075,539,01557
    98Dolenský Filip1571ŠK Libštát20075,538,01490
    1018Vašínek Martin1460Beskydská šachová škola z.s.20075,537,01568
    117Brožka Karel16132222 ŠK Polabiny, z.s.20085,536,51545
    129Pilař Vít15622222 ŠK Polabiny, z.s.20065,535,01491
    1322Fizer Marek1423Beskydská šachová škola z.s.20085,533,51531
    1436Nezval Petr1240TJ Slovan Havířov20065,530,01422
    154Hák David1685ŠACHklub Tábor20065,040,51549
    1624Stoček Martin14162222 ŠK Polabiny, z.s.20065,039,51508
    1717Václavík Jan1485ŠK Teplice20065,032,51423
    1835Tauš Zdeněk1248Mezinárodní šachová škola Interches20095,031,51425
    1915Paseka Matyáš1517Beskydská šachová škola z.s.20075,030,51363
    2027Hladký Tadeáš1370ŠK Lokomotiva Brno, z.s.20085,029,51379
    2121Pecka Jan1439Sokol Brandýs nad Labem20064,536,01424
    2214Kaňák Matyáš1522Beskydská šachová škola z.s.20074,534,51350
    2323Tajovský Šimon1420ŠK Kuřim, z.s.20074,534,51326
    2426Gřes Michal1403Beskydská šachová škola z.s.20064,534,01441
    2520Seidl Jan1441TJ Kralupy nad Vltavou20074,533,51441
    2637Czepiec Richard1229Beskydská šachová škola z.s.20074,533,01335
    2711Stejskal Michal1552TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší20064,532,01361
    2813Winter Ondřej1540ŠK Lípa20074,532,01309
    2939Švejdar Petr1193Sokol Bakov nad Jizerou20064,030,01253
    3019Mohapl Tomáš1451Agentura 64 Grygov20074,029,51344
    3132Záluský Matěj1302ŠACHklub Písek20074,028,51211
    3240Janouš Marek1189ŠK 64 Plzeň20074,028,01220
    3341Kodet Jaromír1169ŠK Karlovy Vary20074,020,51185
    3425Bravanský Lukáš1408TJ Ostrava20073,534,51291
    3545Velkoborský Jan1078ŠK Sokol Klatovy20083,528,01195
    3633Kobr Matěj1289ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.20073,525,01271
    3731Švarc Kryštof1307Sokol Buštěhrad20093,033,51179
    3829Odstrčil Martin1321Beskydská šachová škola z.s.20073,030,01227
    3934Richter Rudolf1277SK Baník Ratíškovice20063,027,01164
    4028Papoušek Michal13451. Novoborský ŠK20063,026,51132
    4143Pejcha Ivoš1155Gambit Jihlava20063,021,51096
    4238Velkoborský Tadeáš1196ŠK Sokol Klatovy20083,020,01121
    4342Hauser Matthias1164TJ Desko Liberec20062,524,01079
    4444Wildhaber Tomáš1081ŠK Spartak Chodov20062,021,51009
    4530Tutr Tomáš1309ŠK Velvary20071,527,01008
    4646Jusko Jindřich1007SK Děčín20071,021,0897
    H12
    14Skýpala Ondřej1812TJ AERO Odolena Voda20058,039,51972
    23Vojta Jakub1840TJ Spartak Vlašim20057,037,01792
    338Janouch Jáchym Štěpán1412ŠK AD Jičín20046,533,51807
    48Nytra Ondřej1763Beskydská šachová škola z.s.20046,041,01762
    51Krejčok Tobiáš1859Beskydská šachová škola z.s.20046,038,01687
    624Rokoš Filip1551ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.20056,031,51691
    712Blaha Marek1701ŠK 1921 Zábřeh20045,539,01693
    814Dudek Vojtěch1674TJ Jawa Brodce20055,539,01697
    919Tajovský Matěj1625ŠK Duras BVK20045,536,51686
    1023Šebesta Jan1553SK Slavia Orlová20045,535,51678
    1117Hosnedl Matyáš1646Šachová akademie VŠTE20045,533,51678
    1213Šťastný Jakub1678ŠK Střelnice Kadaň20045,532,01582
    1326Barák David1536ŠK Duras BVK20045,529,01596
    147Miča Marek1771Beskydská šachová škola z.s.20045,528,51630
    1530Flajšman Petr1479ŠK Dvorec20055,527,51625
    162Gnojek Petr1843Beskydská šachová škola z.s.20055,040,01639
    1715Hofman Kryštof16631. Novoborský ŠK20045,037,51611
    1811Jun Rudolf1703TJ CHS Chotěboř20055,034,01611
    1910Frank Adam1723Beskydská šachová škola z.s.20055,032,51555
    205Přibyl Viktor1786ŠK PORG Praha20055,031,51572
    2121Hurtík Matěj15931. Novoborský ŠK20044,534,51574
    229Mach Petr1731Sokol Praha-Kobylisy20054,533,01564
    2331Kůsa Jakub1476Karlovarský šachklub Tietz20054,533,01527
    2427Rousek Jan1531Unichess20054,532,01522
    2528Švejk Martin1531Sokol Mladá Boleslav20044,522,01494
    2622Jareš Michal1592ŠS Železné hory20054,036,51520
    276Neumann Filip1777SK Slavia Orlová20054,033,01530
    2825Cibulka Josef1546TJ Hronov20044,031,51494
    2929Placer Sebastian1514QCC České Budějovice20044,030,51451
    3020Hvozdovič Jan1624ŠK Lokomotiva Brno, z.s.20044,029,51435
    3144Opluštil Pavel1290Sokol Postoupky20044,027,51484
    3218Faja Vilém1635ŠK Lokomotiva Brno, z.s.20053,532,01458
    3332Lanča Petr David1467Beskydská šachová škola z.s.20043,527,51462
    3443Večeřa Dominik1326Sokol Postoupky20053,527,01398
    3541Bauer Jan1371Šachová akademie VŠTE20053,031,51451
    3616Němeček Lukáš1663DDM Symfonie Poděbrady20043,029,51318
    3733Laštovka Ondřej1457DDM Symfonie Poděbrady20043,028,51376
    3840Walek Filip1378Beskydská šachová škola z.s.20043,027,01392
    3934Jelínek Oliver1441ŠK Řevnice20043,025,51389
    4037Vokoun Tomáš1423TJ Žďár nad Sázavou20053,023,01367
    4139Blaha Lukáš1397ŠK 1921 Zábřeh20052,522,01287
    4242Matějíček Vojtěch1344ŠK Sokol Klatovy20052,521,01283
    4335Bosák René1427Beskydská šachová škola z.s.20042,026,51227
    4436Němeček Pavel1427DDM Symfonie Poděbrady20042,022,01209
    H14
    11Dolanský Lukáš1952ŠK Sokol Klatovy20028,537,02243
    22Eret Matouš1932TJ Plzeň Košutka z.s.20027,538,52184
    35Ludvík Tomáš18922222 ŠK Polabiny, z.s.20026,040,51914
    48Říha Vojtěch1863ŠO Hlinsko20026,037,01936
    59Voříšek Jakub1851TJ Spartak Vlašim20036,036,01853
    67Sýkora Marek1863TJ Desko Liberec20026,035,51884
    726Demko Robert1669Mezinárodní šachová škola Interches20036,030,01744
    830Gloser David1638ŠK Lípa20025,540,51912
    93Haase Pavel1925ŠK PORG Praha20025,538,51879
    1013Novotný Martin1776DDM Symfonie Poděbrady20035,537,01803
    1122Přibylová Sofie1715ŠK PORG Praha20025,535,51827
    1228Flajšman Pavel1645ŠK Dvorec20025,532,51816
    1327Špreňar Petr1655ŠK Valdštejn Cheb20035,532,51855
    1410Buločkin Martin18362222 ŠK Polabiny, z.s.20025,531,51789
    156Nehyba Martin1879TJ Sokol Skalička z.s.20025,036,51884
    1614Zvolenský David1771TJ Jawa Brodce20025,036,01782
    1729Nagy Ladislav1641QCC České Budějovice20035,034,51828
    1839Balín Daniel1499ŠK Spartak Ústí nad Labem20035,032,01797
    1916Pravda Kryštof1761Sokol Praha-Kobylisy20025,030,51704
    2023Kopec Ladislav1712TJ Ostrava20035,029,01685
    2111Mládek Richard1803TJ Spartak Vlašim20024,536,51836
    2220Halamíček Radek1721Beskydská šachová škola z.s.20034,532,51666
    2312Polanský Adam Luboš1781ŠK Spartak Ústí nad Labem20034,532,01684
    2417Skalský Alexandr1757ŠK Staré Město20024,530,51678
    2519Matůš Filip1735TJ Sokol Ústí z.s.20034,530,51671
    2632Nesporý Šimon1635ŠK 1921 Zábřeh20024,529,01688
    2733Hložek David1587ŠK 64 Plzeň20034,033,01591
    2825Mavrev David1694Beskydská šachová škola z.s.20034,031,51596
    2918Hrabal Matěj1746Agentura 64 Grygov20034,031,01578
    3024Vraj Ondřej1703Sokol Hošťálková20024,030,01583
    3135Kašpar Lukáš1560ŠK Dvorec20024,029,01527
    3238Ročňák Michal1518ŠO Hlinsko20034,021,51491
    3321Ptáček Tomáš1721ŠK 1921 Zábřeh20023,531,51528
    3431Šulc Jakub1636Šachklub města Dobrovice, z.s.20033,530,01570
    3536Škrabánek Matěj1560DDM Symfonie Poděbrady20033,528,01554
    3634Zeman Daniel1578TJ Štefanydes Polička20033,525,51547
    3737Škuthan Radek1549ŠK Teplice20023,523,51415
    3815Martyniuk Vladislav1761Makkabi Boskovice20033,032,51615
    3942Sedlák Jakub1465ŠK Dvorec20023,027,01516
    4043Zavadil Matyáš1458ŠK Duras BVK20033,026,01440
    4141Krč Michal1474Gambit Jihlava20023,023,01332
    4244Šustr Martin1401ŠACHklub Tábor20023,022,51395
    4346Pečenka Petr1360Šachy Zastávka20032,523,01317
    4440Přenosil Julián14981. Novoborský ŠK20022,522,51354
    454Švanda Ondřej1908TJ Štefanydes Polička20032,031,01576
    4645Kubíče Jakub1374ŠK JOLY Lysá nad Labem20032,025,51257
    D10
    11Fizerová Lucie1406Beskydská šachová škola z.s.20067,539,51546
    26Fárková Kateřina1295Beskydská šachová škola z.s.20067,040,51454
    311Pejřimovská Viola Ruby1245TJ CHS Chotěboř20066,537,01387
    47Šulcová Tereza12852222 ŠK Polabiny, z.s.20066,535,51373
    510Veverková Dorota1256Sokol Tábor20086,038,51380
    68Třasáková Adéla12772222 ŠK Polabiny, z.s.20066,035,51328
    725Tichá Sofie1000Beskydská šachová škola z.s.20075,528,51218
    85Nagyová Daniela1337QCC České Budějovice20065,038,51247
    93Nováková Barbora1392ŠK Tachov20065,036,51298
    1023Jackovičová Zuzana1002Moravská Slavia Brno20075,033,51274
    1113Lísková Tereza1224TJ Jince20065,031,01153
    1212Vavřínková Marie1229ŠK Lokomotiva Brno, z.s.20074,537,51203
    1322Šťávová Helena1006DDM Budík Moravské Budějovice20064,532,51253
    1414Jirotová Eliška1193Klub šachistů Štětí20064,532,51131
    154Pravdová Tereza1342Klub šachistů Říčany 192520074,528,51136
    169Drastichová Eliška1257SK Slavia Orlová20074,527,51126
    172Nesporá Taťána1406ŠK 1921 Zábřeh20064,035,51138
    1819Vaňková Marie1075ŠO Kunovice20064,032,01132
    1921Šedá Michaela1038Karlovarský šachklub Tietz20074,023,01104
    2024Filipová Vanesa1000Mezinárodní šachová škola Interches20083,522,51034
    2117Archlebová Stela1112TJ Hronov20083,027,51014
    2215Janoušková Adéla1172ŠK Líně20083,027,01023
    2318Voříšková Anna1079ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.20062,025,5907
    2420Kodetová Adriana1062ŠK Karlovy Vary20092,023,0912
    2526Šťastná Alena1000Lokomotiva Krnov20062,023,0895
    2616Slavíková Nikol1168ŠK MDDM Úvaly20062,022,5875
    D12
    11Dvořáková Olga1572Spartak Adamov20047,537,01684
    28Šťastná Martina1349Šachová akademie VŠTE20057,537,01645
    33Píšová Petra1539TJ Spartak Vlašim20046,538,01535
    46Růžičková Ema1376Agentura 64 Grygov20055,538,01419
    52Vavřínková Anna1546ŠK Lokomotiva Brno, z.s.20045,039,01445
    64Málková Adriana1460ŠK 64 Plzeň20045,037,51428
    75Strnadová Monika1426Klub šachistů Říčany 192520055,035,51415
    87Marešová Michaela1352ŠK 64 Plzeň20055,034,01359
    914Všetulová Viktorie1268ŠK Staré Město20045,032,51343
    1013Habinová Alice1276ŠK Kuřim, z.s.20055,031,51333
    1110Hušková Agáta1304TJ Desko Liberec20045,030,51358
    1212Málková Barbora1289TJ Lanškroun20045,030,01269
    1316Michálková Viktorie Nela1215ŠK Caissa Třebíč z.s.20055,026,01241
    1411Dudová Pavlína1300Beskydská šachová škola z.s.20054,535,51323
    1517Zlesáková Rebeka1143ŠK PORG Praha20054,024,51116
    1615Semová Lada1225ŠK Teplice20054,024,01061
    179Leksová Soňa1306ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.20043,529,01137
    1818Londinová Jasmína Marie1100KVASACO Vacenovice20053,527,01077
    1920Černá Terezie1033ŠK Zlín-Malenovice, z.s.20043,526,01066
    2021Příhodová Petra1000ŠŠPM Lipky HK20052,027,0888
    2119Vavříková Stella1100TJ Kavalier Sázava z.s.20052,024,0845
    D14
    13Richterová Julie1622SK Baník Ratíškovice20037,538,51743
    22Laurincová Kristýna1636Beskydská šachová škola z.s.20036,538,51588
    31Gřesová Zuzana1719Beskydská šachová škola z.s.20026,038,51556
    44Urbanová Daniela1609Oddíl šachů SK Prostějov20026,038,01537
    55Rosenbaumová Lea1508ŠK Zdice20026,036,01600
    67Lorencová Michaela1444Šachová akademie VŠTE20025,536,51504
    79Postránecká Zuzana1344ŠK Sokol Vyšehrad20025,036,01488
    86Vašková Marie1508ŠO Hlinsko20025,035,51442
    911Bartošová Hana1311Klub šachistů Říčany 192520025,033,51381
    108Gemsová Tereza1387ŠK TJ Dolní Benešov20025,032,51294
    1114Langmajerová Jana1220ŠK 64 Plzeň20025,030,51353
    1213Janotková Kateřina1224Beskydská šachová škola z.s.20034,530,51342
    1310Holásková Veronika1324ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.20034,030,51178
    1417Houdková Barbora1133TJ Žďár nad Sázavou20024,024,01162
    1516Vaňharová Lucie1200Sokol Postoupky20023,527,51132
    1615Šolcová Andrea1219ŠŠPM Lipky HK20033,031,51171
    1712Muková Michaela1225ŠK Přeštice20033,027,01087
    1820Zouharová Klára1000ŠK GARDE Lipovec20023,025,01083
    1918Zavitkovská Kateřina1042ŠK 64 Plzeň20022,528,01039
    2019Voňková Tereza1000ŠK Hustopeče20030,027,0349