Soutěže / 2016-2017 / Soutěže mládeže / Krajské soutěže mládeže / Jednotlivci / Krajský přebor mládeže / Regionální kolo KP mládeže - region SB - Kladno

O slánský helm 2016

Slaný, 15.10.2016


    Podrobné výsledky na chess chess-results.com
    Konečné pořadí
    17.10.2016 opraveno zařazení dívek a hostů
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Barták Josef20091101ŠK Řevnice5,521,530,523,01000,0003
    2Vyšinský Otakar20081000ŠK Řevnice4,522,532,521,0887,5004
    3Šteňo Patrik20081056ŠK Řevnice4,018,525,017,0775,0004
    4Langmaier Michal20091000TJ Kralupy nad Vltavou4,015,520,513,0
    5Hrubý Filip20091000Sokol Buštěhrad3,518,023,514,0662,500
    6Kohm Patrik20091000ŠK Velvary3,018,023,013,0550,000
    7Rankin Filip20081000ŠK Řevnice2,016,023,08,0437,500
    8Dobeš Matěj20101000ŠK Zdice2,015,524,57,0325,000
    9Burcal Sebastian20091000ŠK Zdice2,013,019,57,0212,500
    10Janata Terenc20081000Sokol Buštěhrad0,015,020,50,0100,000
    H12
    1Seidl Jan20071441TJ Kralupy nad Vltavou7,021,529,028,0
    2Lísková Tereza20061224TJ Jince5,021,531,522,0
    3Čuvala Tibor20061507ŠK Zdice5,020,529,521,01000,000
    4Šmejkalová Nicol20061000TJ Jince5,019,527,520,03
    5Tutr Tomáš20071309ŠK Velvary4,023,033,021,0918,180
    6Novotný František20061043Sokol Buštěhrad4,021,028,016,0836,3604
    7Karpecki Jiří20061270ŠK Řevnice4,020,025,017,0754,550
    8Karpecká Marie20061031ŠK Řevnice4,017,024,014,0672,7304
    9Cába Adam20071048Sokol Buštěhrad4,014,520,513,0590,9104
    10Novák Viktor20071000Sokol Buštěhrad3,019,025,514,0509,090
    11Červenka Tadeáš20071195TJ Jince3,018,023,513,0
    12Beaufort Oliver20071062ŠK Řevnice3,016,525,513,0427,270
    13Veny Kuba20071250ŠO Praga Praha3,015,022,09,0345,450
    14Vaněček Tadeáš20071000SK DDM Slaný3,014,018,09,0263,640
    15Růžičková Ivana20071000Sokol Buštěhrad2,011,515,54,0181,820
    16Sagner Jan20061000SK DDM Slaný1,512,516,57,0100,000
    H14
    1Handl Petr20041343ŠK Zdice6,021,029,026,01000,000
    2Popovský Ondřej20041428Sokol Buštěhrad4,524,033,521,0943,750
    3Kubín Lukáš20041363Sokol Buštěhrad4,023,032,519,0887,500
    4Mošovský Jakub20051319Sokol Buštěhrad4,019,527,516,0831,250
    5Baláš Jan20051116ŠK Řevnice4,017,526,515,0775,000
    6Tůma Michal20041139TJ Kralupy nad Vltavou3,520,028,016,0
    7Tůma Václav20041114TJ Kralupy nad Vltavou3,519,028,013,5
    8Šinágl Matěj20041127ŠK Řevnice3,516,522,514,5718,750
    9Novák Radim20051094Sokol Buštěhrad3,514,019,512,0662,5004
    10Tvaroh Vítězslav20051290Sokol Buštěhrad3,019,027,014,0606,250
    11Buk Matyáš20051017Sokol Buštěhrad3,019,026,010,0550,000
    12Hadrava Lukáš20051091Sokol Buštěhrad3,018,525,514,0493,750
    13Burcal Michal20041052ŠK Zdice3,018,525,59,0437,500
    14Straka Jakub20051189Sokol Buštěhrad3,016,022,512,0381,250
    15Vybíralová Tereza20041000Sokol Buštěhrad3,014,521,511,0325,000
    16Patroch Ota20051000Kladno2,518,023,510,0268,750
    17Břicháček Jiří20051042Sokol Buštěhrad2,017,526,08,0212,500
    18Nováková Kamila20051000Sokol Buštěhrad2,016,020,57,0156,250
    19Cába Filip20051000Sokol Buštěhrad2,015,019,56,0100,000
    H16
    1Rosenbaumová Lea20021508ŠK Zdice6,023,533,525,01000,000
    2Lang David20021462Sokol Buštěhrad6,022,031,024,0871,430
    3Šmejkal Jakub20031256TJ Jince5,016,522,017,0
    4Havelka František20021418ŠK Řevnice4,521,030,021,0742,860
    5Beneš Matěj20031351ŠK Velvary4,519,028,019,0614,290
    6Belčenko Alexandr20021060Sokol Buštěhrad4,515,021,513,0485,7104
    7Hofmeister Matouš20031000ŠK Zdice4,017,525,017,0357,1404
    8Melichar David20031000ŠK Řevnice2,514,521,09,0228,570
    9Debroise Michal20031000Sokol Buštěhrad1,014,521,54,0100,000
    DML
    1Lísková Tereza20061224TJ Jince5,021,531,522,0928,000
    2Šmejkalová Nicol20061000TJ Jince5,019,527,520,0856,0003
    3Karpecká Marie20061031ŠK Řevnice4,017,024,014,0640,0004
    4Růžičková Ivana20071000Sokol Buštěhrad2,011,515,54,0172,000
    DST
    1Rosenbaumová Lea20021508ŠK Zdice6,023,533,525,01000,000
    1Vybíralová Tereza20041000Sokol Buštěhrad3,014,521,511,0292,860
    2Nováková Kamila20051000Sokol Buštěhrad2,016,020,57,0164,290
    H18
    1Plhák Tomáš20001205ŠK Zdice4,018,026,017,01000,000