Soutěže / 2016-2017 / Soutěže mládeže / Republikové soutěže mládeže / Jednotlivci

Mistrovství ČR dětí do osmi let 2017

Malenovice, 13.-14.5.2017


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    Poř.St.č.JménoRtgKlubBodyBH.BH.S-BRp
    H8
    118Zelba Lukáš1122ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.20098,044,556,548,501630
    23Finěk Václav1408TJ Desko Liberec20108,042,554,548,501481
    31Barták Josef1644ŠK Řevnice20097,042,054,039,001408
    49Šetina Václav1259ŠK Kuřim, z.s.20097,042,052,036,001308
    52Tauš Zdeněk1531Interchess z.s.20097,041,053,039,501318
    65Veverka Vladimír1387ŠK Most20097,041,053,038,251386
    74Švarc Kryštof1389Sokol Buštěhrad20097,040,051,038,001360
    816Zemek Antonín1142Interchess z.s.20096,538,049,031,501323
    911Gorej Vojtěch1216SK Děčín20106,042,053,032,501290
    1057Juhaňák Daniel1000Unichess20096,041,553,534,251355
    1128Tichý Tomáš1066TJ Bohemians Praha20096,041,551,530,501313
    1210Novotný Petr1218Oddíl šachů SK Prostějov20096,040,051,030,001245
    1315Maršík Ondřej1146TJ Desko Liberec20096,039,050,030,501219
    147Jaššo Matěj1303TJ Město Albrechtice z.s.20096,038,049,529,501181
    156Mastný Leonard1371SK Petřín Plzeň20096,037,046,028,751158
    1629Melnikov Ivan1062TJ Bohemians Praha20106,036,546,527,501254
    1739Babula Matěj1000ŠK Staré Město20096,036,043,525,501228
    1821Stonawski Krystian1109Slavoj Český Těšín20096,035,546,529,501187
    1951Dudarec Elias1000ŠK Sokol Vyšehrad20096,035,044,524,501253
    2017Váňa Jan1138ŠK Tachov20106,034,544,526,001165
    2136Jun Rostislav1024TJ CHS Chotěboř20106,034,544,525,501223
    228Mlýnek Jakub1288TJ Jawa Brodce20106,033,042,025,001137
    2314Langmaier Michal1150TJ Kralupy nad Vltavou20095,538,049,527,001144
    2448Chernyy Andrey1000ŠK Aurora-šach. škola A. Karpova20115,537,047,027,251161
    2594Zrůbek Dan1000Agentura 64 Grygov20095,536,047,024,251174
    2637Andrle Filip1000TJ Kobylisy20095,535,544,022,501242
    2724Pirek David1078SK Řetězárna20105,534,545,524,751157
    2834Kupsa Boris1039ŠK Duras BVK20095,534,045,523,001210
    2933Čech Zbyněk1043ŠK Světlá nad Sázavou20095,532,542,522,751169
    3032Síleš Jan1044Klub šachistů Říčany 192520095,038,049,525,001212
    3113Hrbek Jáchym1177Šachy Štěpán20095,038,048,523,001137
    3273Očko Nikolas1000Interchess z.s.20095,036,546,522,001171
    3369Martirosyan David1000ŠK Aurora-šach. škola A. Karpova20105,035,044,520,001146
    3412Svoboda Ondřej1212ŠŠPM Lipky HK20095,033,544,021,251119
    3587Szkandera Matěj1000Beskydská šachová škola z.s.20095,033,542,019,501085
    3667Létal Hynek1000Beskydská šachová škola z.s.20105,033,044,021,251125
    3791Zeman Daniel Nikolas1000TJ Spartak Vlašim20105,033,042,019,501096
    3864Kraus Viktor1000ŠK Kuřim, z.s.20095,033,041,520,001142
    3984Sobek David1000Slezan Opava20095,033,041,519,001104
    4020Topenčík Bruno1114ŠK Milovice20105,032,040,018,001050
    4122Grešl Roman1100ŠK Libštát20105,031,539,517,501062
    4283Smolík David1000Interchess z.s.20105,030,539,021,501068
    4346Buček Ondřej1000Beskydská šachová škola z.s.20095,030,038,017,001082
    4425Hranoš Marek1076ŠK TJ Dolní Benešov20095,028,536,518,501043
    4566Lichnovský Jan1000Beskydská šachová škola z.s.20095,028,036,517,751090
    4658Jurtík Adam1000Interchess z.s.20095,027,036,016,001109
    4730Grček Matyáš1052TJ Město Albrechtice z.s.20104,533,541,016,001076
    4893Zezula Matěj1000TJ Náměšť n/Oslavou20094,531,040,517,251018
    4998Řezníček Michal1000Zbrojovka Vsetín20104,529,538,013,251075
    5076Procházka Martin1000ŠK Kuřim, z.s.20094,528,538,515,501081
    5126Starý Vojtěch1075Jiskra Heřmanův Městec20104,527,536,516,751000
    5243Birčák Filip1000Beskydská šachová škola z.s.20094,524,532,014,251008
    5375Poljak Kristian1000TJ Spartak Přerov20104,035,546,516,001033
    5490Vondruška Viktor1000ŠŠPM Lipky HK20094,035,043,015,501008
    5560Karafiat Vojtěch1000ŠK Duras BVK nereg.20104,034,544,016,501041
    5668Létal Jonáš1000Beskydská šachová škola z.s.20094,033,542,516,001077
    5752Dušánek Michal1000Region Panda, z.s.20094,032,543,515,001034
    5853Gorelov Makar1000ŠK Aurora-šach. škola A. Karpova20094,032,042,015,001037
    5954Hronek Martin1000ŠK Kuřim, z.s.20094,032,040,513,501028
    6031Průša Sebastián1047TJ Jiskra Havlíčkův Brod20094,031,541,516,00997
    6150Dorey Maxime1000Šachy Štěpán20094,031,038,510,501048
    6219Suchý Erik1120Sokol Nebušice20094,030,539,016,00957
    6327Sekyra Vojtěch1067SK Slavia Orlová20094,029,539,013,751000
    6444Bulawa Adam1000SK Slavia Orlová20114,029,037,013,00988
    6570Matusík Petr1000Beskydská šachová škola z.s.20104,028,536,513,00976
    6695Čapek Václav1000ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.20094,027,034,513,50960
    6761Klinkovský Vojtěch1000ŠK Duras BVK20094,027,034,513,001024
    6897Řezníček Lukáš1000Šachy Štěpán20094,026,033,511,50957
    6982Slezák David1000Beskydská šachová škola z.s.20094,023,029,08,50970
    7081Skowranek Michal1000Beskydská šachová škola z.s.20094,021,527,08,00984
    7163Kotas Adam1000Slavoj Český Těšín20093,532,040,011,25993
    7285Stříž Tadeáš1000Lokomotiva Krnov20093,529,538,011,75949
    7372Nováček Jakub1000TJ CHS Chotěboř20093,529,037,512,75948
    7441Balogh Daniel1000TJ Ostrava20093,528,536,012,25920
    7562Kohoutek Ondřej1000ŠK Staré Město20093,528,035,511,75947
    7647Chauvin Leon1000Tatran Poštorná20093,526,033,59,75944
    7756Janata Adam1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod20093,524,032,59,75965
    7865Kusyn Oliver1000ŠK TJ Dolní Benešov20093,032,041,510,50915
    7945Bureš Martin1000ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.20093,031,038,59,00907
    8055Hála Matěj1000ŠACHklub Tábor z.s.20093,030,538,57,50962
    8178Rotter Štěpán1000Beskydská šachová škola z.s.20103,028,536,58,25887
    8242Bažant František1000Region Panda, z.s.20103,028,035,08,50875
    8323Wasserbauer Kvido1100TJ Jiskra Havlíčkův Brod20103,027,535,511,50875
    8480Sboev Kirill1000ŠK Aurora-šach. škola A. Karpova20113,024,532,08,50888
    8577Reschel Josef1000ŠK DDM Třebechovice pod Orebem20113,023,031,06,50902
    8659Jílek Jakub1000Šachy Štěpán20093,023,029,55,50929
    8789Veverka Max1000Sokol Tábor20113,021,026,56,00875
    8835Krautschneider Daniel Jan1025Region Panda, z.s.20102,528,535,57,00834
    8996Řeha Tomáš1000ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.20102,524,533,08,25834
    9092Zeman Tomáš Mathias1000TJ Spartak Vlašim20102,523,029,06,25844
    9138Babinec Marek1000Beskydská šachová škola z.s.20092,520,526,03,00834
    9274Pelán Stanislav1000TJ Náměšť n/Oslavou20092,520,026,54,75842
    9371Měřva Marek1000SK Slavia Orlová20102,027,535,54,50804
    9449Chvojsík Mathias1000ŠACHklub Tábor z.s.20092,023,529,55,50780
    9540Babula Tomáš1000ŠK Staré Město20112,022,530,03,50809
    9686Svozil Filip1000Beskydská šachová škola z.s.20101,524,532,54,25752
    9788Trombala Václav1000SK Slavia Orlová20091,520,528,54,50727
    9879Růžička Oto1000Agentura 64 Grygov20111,022,527,00,50207
    D8
    127Zádrapová Amálie1000Zbrojovka Vsetín20097,532,542,035,251295
    26Buchtová Viktorie1043Beskydská šachová škola z.s.20107,039,049,035,001238
    34Horková Tereza1054Beskydská šachová škola z.s.20106,539,549,533,001193
    48Budinská Andrea1000Beskydská šachová škola z.s.20106,539,049,531,751192
    53Kodetová Adriana1062ŠK Karlovy Vary20096,536,044,529,501177
    65Reschelová Anna1048ŠK DDM Třebechovice pod Orebem20096,037,548,530,001136
    728Zámarská Natálie1000TJ Město Albrechtice z.s.20096,036,047,028,501139
    812Hladká Leontýna1000ŠK Lokomotiva Brno, z.s.20106,034,044,025,501137
    917Lukášková Ellen1000ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.20105,038,048,524,001066
    1026Tichá Valérie1000Beskydská šachová škola z.s.20105,034,544,020,501025
    112Březíková Beáta1087ŠK Vinary20095,031,539,516,001049
    1215Lacková Ludmila1000Beskydská šachová škola z.s.20095,030,037,516,501066
    1321Nešporová Barbora1000TJ Štefanydes Polička20095,026,033,514,001061
    1425Svrchokrylová Ludmila1000ŠACHklub Tábor z.s.20095,025,032,517,501054
    1510Friedlová Jana1000Beskydská šachová škola z.s.20094,534,044,019,501027
    161Štanderová Natálie1100TJ Spartak Vlašim20094,532,543,019,501000
    177Bartečková Valérie1000Beskydská šachová škola z.s.20104,035,045,517,50967
    1814Kubátová Ema1000ŠK Kuřim, z.s.20104,034,545,015,50975
    1913Kubátová Běta1000ŠK Kuřim, z.s.20104,033,043,017,50929
    2029Šťávová Lucie1000DDM Budík Moravské Budějovice20104,029,037,010,00913
    2118Matějová Sofie1000Beskydská šachová škola z.s.20094,028,536,510,00963
    2224Rytířová Linda1000ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.20094,027,535,015,00924
    2319Mičová Barbora1000Beskydská šachová škola z.s.20104,027,534,510,50973
    2422Očenášová Lucie1000ŠK Teplice20113,522,029,56,75872
    259Chrobáková Anna1000Zbrojovka Vsetín20093,030,036,09,00885
    2611Grycmanová Juliána1000TJ Sokol Ústí z.s.20103,029,538,08,50814
    2720Mocková Hana1000ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.20093,026,034,56,00812
    2816Langner Laura1000Slavoj Český Těšín20122,025,032,52,50697
    2923Rotterová Vendula1000Beskydská šachová škola z.s.20101,523,029,52,25556