Soutěže / 2017-2018 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

7. kolo RŽL SB

Přebor města Jesenice

Jesenice, 24.3.2018


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Hrubý Filip20091179Sokol Buštěhrad6,021,030,026,01000,0003
    2Kohm Patrik20091161ŠK Velvary5,021,530,020,0935,710
    3Mehes Lukáš20091095Sokol Buštěhrad4,520,029,017,0871,4304
    4Mruškovič Ondřej20111000ŠK Zdice4,519,026,017,0807,1404
    5Tichý Kryštof20101000Sokol Buštěhrad4,023,032,021,0742,8604
    6Krajíček Matthew20091000ŠK Rakovník4,018,526,513,0678,570
    7Hauge Richard20101111Sokol Buštěhrad3,517,525,015,5614,290
    8Macháček Matěj20091000ŠK Zdice3,017,024,012,0550,000
    9Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice3,016,524,011,0485,710
    11Oliva Václav20101000ŠK Rakovník3,012,518,08,0357,140
    12Kovárník Štěpán20091000ŠK Rakovník2,015,521,08,0292,860
    13Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice2,010,515,05,0228,570
    14Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný0,514,018,53,0164,290
    15Jasanský Marek20091000ŠK Rakovník0,512,018,53,0100,000
    H12
    1Tutr Tomáš20071653ŠK Velvary6,022,529,023,01000,000
    2Beaufort Oliver20071129ŠK Řevnice5,023,032,023,0925,0003
    3Cába Adam20071304Sokol Buštěhrad5,021,529,523,0850,000
    4Vengrin Filip20071052TJ Český lev Kolešovice4,022,031,017,0775,0004
    5Skřivan Maxim20071081TJ Český lev Kolešovice4,019,025,516,0700,0004
    6Svatoň Filip20071175TJ Český lev Kolešovice4,018,026,016,0625,000
    7Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice4,017,023,012,0550,000
    8Chlebovský Matyáš20081000ŠK Řevnice3,516,023,015,5475,000
    9Růžičková Ivana20071100Sokol Buštěhrad3,019,028,016,0400,000
    10Černá Tereza20071000ŠK Řevnice3,016,523,514,0325,000
    10Pacovský Tomáš20071000ŠK Rakovník3,014,519,59,0421,430
    11Vaněček Tadeáš20071078SK DDM Slaný3,015,521,012,0250,000
    12Stružka Adam20081000ŠK Rakovník3,012,517,08,0175,000
    13Řezníček Matěj20081000ŠK Rakovník2,015,520,58,0100,000
    H14
    1Barták Josef20091437ŠK Řevnice5,020,529,519,01000,000
    2Vengrin Jakub20051259TJ Český lev Kolešovice5,019,527,518,0940,000
    3Novotný František20061180Sokol Buštěhrad5,017,525,520,0880,0003
    4Patroch Ota20051157Sokol Buštěhrad4,019,027,517,0820,000
    5Straka Jakub20051138Sokol Buštěhrad4,018,526,519,0760,000
    6Břicháček Jiří20051095Sokol Buštěhrad4,017,025,012,0700,0004
    7Baláš Jan20051083ŠK Řevnice4,017,023,514,0640,0004
    8Učík Jakub20061000ŠK Rakovník3,515,022,013,0580,000
    9Mehesová Veronika20061038Sokol Buštěhrad3,020,027,016,0520,000
    10Liprt Tomáš20061060TJ Český lev Kolešovice3,019,024,512,0460,000
    11Řepková Michaela20061059SK DDM Slaný3,018,024,013,0400,000
    12Nováková Kamila20051100Sokol Buštěhrad3,016,524,011,0340,000
    13Grunt Tomáš20061099SK DDM Slaný2,017,023,59,0280,000
    14Duna Matěj20051000Jesenice2,014,019,57,0220,000
    15Tichý Richard20061000Sokol Buštěhrad2,012,516,55,0160,000
    16Červenka Jan20061000ŠK Rakovník0,512,016,53,0100,000
    H16
    1Jelínek Oliver20041560ŠK Řevnice6,023,533,025,01000,000
    2Hofmeister Matouš20031407ŠK Zdice5,520,529,524,5887,500
    3Handl Petr20041625ŠK Zdice5,024,032,022,0775,000
    4Kubín Lukáš20041499Sokol Buštěhrad4,523,532,522,5662,500
    5Debroise Michal20031100Sokol Buštěhrad3,514,020,512,0550,000
    6Prchal Dominik20041000Jesenice3,017,523,511,0437,500
    7Lazar Jaroslav20041000Jesenice3,013,018,58,0325,000
    8Vybíralová Tereza20041100Sokol Buštěhrad2,017,022,511,0212,500
    9Spurný Tomáš20041000Jesenice1,513,518,05,0100,000
    DML
    1Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice4,017,023,012,0600,000
    2Růžičková Ivana20071100Sokol Buštěhrad3,019,028,016,0500,000
    3Černá Tereza20071000ŠK Řevnice3,016,523,514,0400,000
    4Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice2,010,515,05,0166,670
    DST
    1Mehesová Veronika20061038Sokol Buštěhrad3,020,027,016,0496,000
    2Řepková Michaela20061059SK DDM Slaný3,018,024,013,0424,000
    3Nováková Kamila20051100Sokol Buštěhrad3,016,524,011,0352,000
    4Vybíralová Tereza20041100Sokol Buštěhrad2,017,022,511,0244,000
    H18
    1Koníř Petr20021124Jesenice4,018,024,515,01000,000