Soutěže / 2017-2018 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

Region SB - Kladno - Konečné pořadí v kategoriích KP


celkem 115 účastníků z regionu SB

Z konečného pořadí jednotlivých turnajů se do celkového pořadí ZK započítávají jen ti účastníci, kteří jsou členy oddílů regionu SB.
Každému z nich se do celkového pořadí započítá počítá pět nejlepších výsledků z osmi turnajů.
Turn. - počet započítaných turnajů
Pořadí podle 1. GP bodů, 2. součtu bodů
GP body = hodnocení umístění (chlapci v kategorii bez hostů, dívky v turnaji) 1. místo - 1000 bodů, poslední - 100 bodů, ostatní poměrně
turnaje s GP a body v závorkách se škrtají
postupy do finále KP:postup ze základního kolapřímý postupdívkapředběžný odhad postupu ze základního kola
1.turnaj - 28.09.2017, Zdice 2.turnaj - 14.10.2017, Slaný 3.turnaj - 17.11.2017, Zdice 4.turnaj - 09.12.2017, Kladno 5.turnaj - 06.01.2018, Kolešovice 6.turnaj - 17.02.2018, Liteň 7.turnaj - 24.03.2018, Jesenice u Rakovníka 8.turnaj - 12.05.2018, Buštěhrad

H10 - do deseti let

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Hrubý Filip2009Sokol Buštěhrad118055000,00024,5(918,18)(5,01000,0005,01000,0004,01000,0004,5(775,00)(4,01000,0006,01000,0005,01000,000
2Kohm Patrik2009ŠK Velvary120254549,60022,0918,1805,0(836,36)(4,0910,0004,0935,7104,0850,0004,0935,7105,0(792,31)(4,0909,920
3Mehes Lukáš2009Sokol Buštěhrad109354307,52021,0754,5504,0820,0004,01000,0004,5871,4304,5861,5404,0861,504
4Mruškovič Ondřej2011ŠK Zdice100054288,89021,5754,5504,0(590,91)(3,0(640,00)(3,0871,4304,0925,0004,5807,1404,5930,7704,5857,778
5Krajíček Matthew2009ŠK Rakovník100053040,78016,5345,4502,0807,1404,0625,0003,0678,5704,0584,6203,5608,156
6Beaufort Teodor2009ŠK Řevnice100053033,89017,0509,0903,0509,0903,0800,0004,0730,0004,0(325,00)(3,0485,7103,0(446,15)(3,0606,778
7Tichý Kryštof2010Sokol Buštěhrad100052713,87015,0263,6402,0(181,82)(1,5(200,00)(2,0370,0002,0614,2903,0742,8604,0723,0804,0542,774
8Macháček Matěj2009ŠK Zdice100032040,91010,0590,9103,0900,0004,0550,0003,0680,303
9Barták Josef2009ŠK Řevnice146022000,00011,51000,0006,01000,0005,51000,000
10Hauge Richard2010Sokol Buštěhrad110041858,14011,0190,0001,0400,0003,0614,2903,5653,8503,5464,535
11Košťál Boris2009TJ Český lev Kolešovice100041809,35010,5263,6401,5600,0004,0460,0002,0485,7103,0452,338
12Jež Matěj2010ŠK Řevnice100031755,49010,0678,5703,0700,0004,0376,9203,0585,163
13Hacker Jindřich2010ŠK Zdice100041670,45012,0345,4503,0300,0003,0550,0003,0475,0003,0417,613
14Krotký Petr2009ŠK Zdice100031547,7308,5672,7303,0700,0004,0175,0001,5515,910
15Dobeš Matěj2009ŠK Zdice100031513,6308,0836,3604,0427,2702,5250,0001,5504,543
16Kovárník Štěpán2009ŠK Rakovník100031343,4108,0742,8603,5292,8602,0307,6902,5447,803
17Pacovský Tomáš2009ŠK Rakovník100031293,9509,0357,1402,5421,4303,0515,3803,5431,317
18Burcal Sebastian2009ŠK Zdice100021222,7306,5672,7303,5550,0003,0611,365
19Jeránek Albert2009ŠK Zdice10002927,2706,5427,2703,0500,0003,5463,635
20Vaněček Kryštof2009SK DDM Slaný10005702,7505,5100,0001,0100,0002,0100,0000,0164,2900,5238,4602,0140,550
21Buková Alžběta2010Sokol Buštěhrad10003561,8203,0181,8202,0100,0000,0280,0001,0187,273
22Svoboda Kryštof2009ŠK Řevnice10001550,0003,0550,0003,0550,000
23Vengrinová Michaela2010TJ Český lev Kolešovice10003492,8604,5100,0001,0164,2901,5228,5702,0164,287
24Oliva Václav2010ŠK Rakovník10002457,1404,0100,0001,0357,1403,0228,570
25Lukovič Václav2009Kněževes10001421,4302,5421,4302,5421,430
26Šnaid Jan2009ŠK Zdice10001400,0003,0400,0003,0400,000
27Hubáček Milan2010ŠK Zdice10001292,8602,0292,8602,0292,860
28Lapka Oldřich2010Kounov10001228,5701,5228,5701,5228,570
29Kuryliak Maksym2010SK DDM Slaný10001169,2302,0169,2302,0169,230
30Vlach Viktor2010Sokol Buštěhrad10001100,0001,0100,0001,0100,000
31Jasanský Marek2009ŠK Rakovník10001100,0000,5100,0000,5100,000

H12 - do dvanácti let

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Tutr Tomáš2007ŠK Velvary141855000,00031,01000,0007,0(887,50)(5,01000,0006,01000,0006,51000,0006,01000,0005,51000,000
2Vyšinský Otakar2008ŠK Řevnice134754758,93030,51000,0006,01000,0007,01000,0007,0871,4305,5887,5005,0951,786
3Šteňo Patrik2008ŠK Řevnice118454465,97026,0850,0005,0905,2604,5831,2505,0(446,15)(3,5935,7106,0943,7505,5893,194
4Beaufort Oliver2007ŠK Řevnice116454384,24024,5(550,00)(4,0952,6305,0820,0005,0943,7505,0(376,92)(3,5742,8604,5925,0005,0(606,25)(4,0876,848
5Cába Adam2007Sokol Buštěhrad129654122,89025,0700,0005,0857,8904,0940,0006,0775,0005,0850,0005,0824,578
6Rankin Filip2008ŠK Řevnice107853538,93022,5775,0005,0763,1604,0520,0004,5(493,75)(4,0930,7705,0(421,43)(3,0550,0004,0707,786
7Vengrin Filip2007TJ Český lev Kolešovice104253439,35020,0715,7904,0(400,00)(4,0437,5003,5792,3104,5775,0004,0718,7504,0687,870
8Kučera Matěj2008Sokol Buštěhrad126143262,10018,5925,0005,5668,4204,0861,5404,5807,1404,5815,525
9Vinšová Tereza2007ŠK Řevnice100052978,75021,5400,0004,0(336,84)(3,0760,0005,0718,7504,5550,0004,0550,0004,0(381,25)(3,0595,750
10Skřivan Maxim2007TJ Český lev Kolešovice100052919,33020,0(194,74)(2,5340,0004,0325,0003,0723,0804,5700,0004,0831,2504,5583,866
11Chlebovský Matyáš2008ŠK Řevnice100052739,99018,5475,0004,0810,5304,0(280,00)(3,5(100,00)(2,5485,7104,0475,0003,5493,7503,0547,998
12Novák Viktor2007Sokol Buštěhrad119242651,18016,0573,6803,5640,0004,5662,5004,0775,0004,0662,795
13Komínek Jakub2007Sokol Buštěhrad100052596,99019,0(100,00)(2,5478,9503,5460,0004,0381,2503,5614,2904,0662,5004,0519,398
14Černá Tereza2007ŠK Řevnice100052132,97016,0384,2103,0(220,00)(3,0307,6903,0678,5704,0325,0003,0437,5003,0426,594
15Laštůvka Matěj2007TJ Český lev Kolešovice100331836,43012,0621,0503,5700,0004,5515,3804,0612,143
16Vaněček Tadeáš2007SK DDM Slaný109251756,79015,5250,0003,0880,0005,0(156,25)(3,0164,2902,0250,0003,0212,5002,5351,358
17Svatoň Filip2007TJ Český lev Kolešovice119641711,59014,0289,4703,0212,5003,0584,6204,0625,0004,0427,898
18Procházka Daniel2007Sokol Buštěhrad100031561,58011,5431,5803,0580,0004,5550,0004,0520,527
19Komínek Štěpán2008Sokol Buštěhrad100051435,89016,0325,0004,0(100,00)(2,0160,0003,0268,7503,0357,1403,0325,0003,0287,178
20Hofmeister Štěpán2007ŠK Zdice100021151,3207,5625,0004,0526,3203,5575,660
21Stružka Adam2008ŠK Rakovník10004905,84011,0169,2302,0292,8603,0175,0003,0268,7503,0226,460
22Jež Jan2008ŠK Řevnice10361653,8504,0653,8504,0653,850
23Kolomazník Martin2007ŠK Řevnice10861606,2504,0606,2504,0606,250
24Patrochová Žofie2008Sokol Buštěhrad10003498,3607,0242,1103,0100,0002,0156,2502,0166,120
25Janata Terenc2008Sokol Buštěhrad10593422,3706,5175,0002,5147,3702,0100,0002,0140,790
26Růžičková Ivana2007Sokol Buštěhrad10001400,0003,0400,0003,0400,000
27Grisa Filip2008SK DDM Slaný10002328,5705,0228,5703,0100,0002,0164,285
28Štys Šimon2008Kounov10001238,4602,5238,4602,5238,460
29Řezníček Matěj2008ŠK Rakovník10001100,0002,0100,0002,0100,000
29Dao Martin2008Kněževes10001100,0002,0100,0002,0100,000

H14 - do čtrnácti let

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Čuvala Tibor2006ŠK Zdice150054874,52026,0(775,00)(4,0943,7504,51000,0005,01000,0006,01000,0006,5930,7704,0(841,18)(4,0974,904
2Hadrava Lukáš2005Sokol Buštěhrad136454762,02023,01000,0004,5831,2504,0(662,50)(4,0930,7704,51000,0005,01000,0005,0952,404
3Mošovský Jakub2005Sokol Buštěhrad138154354,07021,0925,0004,5887,5004,0871,4304,0723,0804,0(653,85)(3,5947,0604,5870,814
4Tvaroh Vítězslav2005Sokol Buštěhrad132054254,74021,5850,0004,5(606,25)(3,0943,7504,5807,1404,0861,5404,5792,3104,0(735,29)(3,5850,948
5Vengrin Jakub2005TJ Český lev Kolešovice121654126,80021,0887,5004,0718,7504,0(614,29)(3,0792,3104,0940,0005,0788,2404,0825,360
6Karpecká Marie2006ŠK Řevnice117853113,54016,5700,0004,0718,7503,5550,0003,0(238,46)(3,0515,3803,0629,4103,0622,708
7Učík Jakub2006ŠK Rakovník100053096,64018,0775,0004,0653,8504,0723,0804,0580,0003,5364,7102,5619,328
8Karpecki Jiří2006ŠK Řevnice123852889,40015,5625,0003,5550,0003,0606,2503,0(446,15)(3,0584,6203,0523,5303,0577,880
9Straka Jakub2005Sokol Buštěhrad115052869,64016,5(250,00)(3,0662,5003,5493,7503,0(292,86)(2,5376,9203,0760,0004,0576,4703,0573,928
10Novák Radim2005Sokol Buštěhrad113742830,56014,0381,2502,5831,2504,0935,7104,5682,3503,0707,640
11Patroch Ota2005Sokol Buštěhrad112252732,98016,0475,0003,0(100,00)(2,0268,7502,0307,6903,0861,5404,0820,0004,0(152,94)(1,5546,596
12Baláš Jan2005ŠK Řevnice112852707,65017,0775,0004,0325,0003,0550,0003,0640,0004,0417,6503,0541,530
13Břicháček Jiří2005Sokol Buštěhrad110052615,87016,0400,0003,0493,7503,0437,5003,0(228,57)(2,0584,6203,0(169,23)(2,0700,0004,0523,174
14Novotný František2006Sokol Buštěhrad117042442,22014,5437,5003,0678,5703,5446,1503,0880,0005,0610,555
15Barták Josef2009ŠK Řevnice146021894,1209,51000,0005,0894,1204,5947,060
16Nováková Kamila2005Sokol Buštěhrad110451790,78013,0325,0002,0381,2503,0485,7103,0340,0003,0258,8202,0358,156
17Mehesová Veronika2006Sokol Buštěhrad107041707,20012,0742,8604,0238,4603,0520,0003,0205,8802,0426,800
18Liprt Tomáš2006TJ Český lev Kolešovice102841545,02010,5212,5002,0357,1402,5515,3803,0460,0003,0386,255
19Grunt Tomáš2006SK DDM Slaný100041449,45010,0550,0003,0307,6903,0280,0002,0311,7602,0362,363
20Řepková Michaela2006SK DDM Slaný108531101,9209,0325,0003,0376,9203,0400,0003,0367,307
21Švarc Kryštof2009Sokol Buštěhrad138111000,0005,51000,0005,51000,000
22Tichý Richard2006Sokol Buštěhrad10005930,5907,0100,0001,0100,0000,0100,0001,0160,0002,0470,5903,0186,118
23Cába Filip2005Sokol Buštěhrad10824833,9308,5100,0001,5156,2502,0156,2502,0421,4303,0208,483
24Miňovský Jan2006Sokol Buštěhrad10003533,0405,0268,7502,0164,2902,0100,0001,0177,680
25Duna Matěj2005Jesenice10001220,0002,0220,0002,0220,000
26Liška Jakub2006ŠK Rakovník10001212,5002,0212,5002,0212,500
27Buk Matyáš2005Sokol Buštěhrad11001175,0002,0175,0002,0175,000
28Andrle Lukáš2006Kounov10001169,2301,5169,2301,5169,230
29Černý Matyáš2006Kounov10001100,0000,5100,0000,5100,000
29Červenka Jan2006ŠK Rakovník10001100,0000,5100,0000,5100,000

H16 - do šestnácti let

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Handl Petr2004ŠK Zdice153554691,43030,0871,4305,0(742,86)(5,0(614,29)(4,51000,0006,51000,0006,5820,0005,5(775,00)(5,01000,0006,5938,286
2Jelínek Oliver2004ŠK Řevnice144954446,43025,0(614,29)(4,01000,0005,0775,0005,0800,0004,0(640,00)(5,01000,0006,0871,4305,0889,286
3Kubín Lukáš2004Sokol Buštěhrad134654064,29025,5(485,71)(4,0(357,14)(4,0(485,71)(4,0887,5005,5900,0005,01000,0005,5662,5004,5614,2905,0812,858
4Hofmeister Matouš2003ŠK Zdice145154051,79025,5742,8604,51000,0006,0871,4305,0550,0004,5(500,00)(4,0(460,00)(5,0887,5005,5(357,14)(4,0810,358
5Beneš Matěj2003ŠK Velvary153353719,65024,01000,0006,0614,2904,5662,5004,5700,0004,0742,8605,0743,930
6Šinágl Matěj2004ŠK Řevnice132252546,07020,5485,7104,0742,8605,0437,5004,0600,0004,0280,0003,5509,214
7Debroise Michal2003Sokol Buštěhrad104641332,14012,5357,1403,0100,0003,0325,0003,0550,0003,5333,035
8Popovský Ondřej2004Sokol Buštěhrad16711871,4305,0871,4305,0871,430
9Kuzněcov Vladislav2004Sokol Buštěhrad10094769,6409,5228,5702,0228,5703,5100,0002,0212,5002,0192,410
10Láska Václav2004ŠK Rakovník10002757,1406,0357,1403,0400,0003,0378,570
11Vybíralová Tereza2004Sokol Buštěhrad10034641,0709,0228,5703,0100,0002,0212,5002,0100,0002,0160,268
12Švarcbach Vojtěch2004Šachový oddíl Stochov10001485,7104,5485,7104,5485,710
13Prchal Dominik2004Jesenice10001437,5003,0437,5003,0437,500
14Kincl Kryštof2004ŠK Zdice10002400,0002,5300,0002,5100,0000,0200,000
15Lazar Jaroslav2004Jesenice10001325,0003,0325,0003,0325,000
16Albrecht Karel2004ŠK Rakovník10001228,5702,5228,5702,5228,570
17Štys Matěj2004Kounov10001200,0002,0200,0002,0200,000
18Šmahel Zbaněk2004Kounov10001100,0001,5100,0001,5100,000
18Spurný Tomáš2004Jesenice10001100,0001,5100,0001,5100,000
18Melichar David2003ŠK Řevnice10001100,0001,5100,0001,5100,000

DML - mladší dívky

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Vinšová Tereza2007ŠK Řevnice100053559,84021,5618,1804,0(367,57)(3,0875,0005,0833,3304,5633,3304,0600,0004,0(417,65)(3,0711,968
2Černá Tereza2007ŠK Řevnice100052500,84016,0(391,89)(3,0475,0003,0448,3903,0733,3304,0400,0003,0444,1203,0500,168
3Patrochová Žofie2008Sokol Buštěhrad10003749,8007,0318,9203,0225,0002,0205,8802,0249,933
4Růžičková Ivana2007Sokol Buštěhrad10001500,0003,0500,0003,0500,000
5Buková Alžběta2010Sokol Buštěhrad10003448,4903,0181,8202,0100,0000,0166,6701,0149,497
6Vengrinová Michaela2010TJ Český lev Kolešovice10003395,7004,5100,0001,0129,0301,5166,6702,0131,900

DST - starší dívky

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Karpecká Marie2006ŠK Řevnice117852587,35016,5625,0004,0550,0003,5480,7703,0(295,65)(3,0431,5803,0500,0003,0517,470
2Nováková Kamila2005Sokol Buštěhrad110451544,52013,0238,4602,0307,6903,0413,0403,0352,0003,0233,3302,0308,904
3Mehesová Veronika2006Sokol Buštěhrad107041513,48012,0608,7004,0242,1103,0496,0003,0166,6702,0378,370
4Řepková Michaela2006SK DDM Slaný108531085,8409,0325,0003,0336,8403,0424,0003,0361,947
5Vybíralová Tereza2004Sokol Buštěhrad10034999,1809,0376,9203,0178,2602,0244,0002,0200,0002,0249,795

H18 - junioři

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj 6. turnaj 7. turnaj 8. turnaj Průměr GP
1Lhotský František2002Sokol Buštěhrad143222000,00011,01000,0006,01000,0005,01000,000
2Lang David2002Sokol Buštěhrad151831200,00015,5100,0004,51000,0005,0100,0006,0400,000
3Soukup Jiří2001Sokol Buštěhrad161511000,0006,01000,0006,01000,000
4Koníř Petr2002Jesenice108311000,0004,01000,0004,01000,000
5Hrdlička Jan2002SK DDM Slaný13621100,0004,5100,0004,5100,000