Soutěže / 2017-2018 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

8. kolo RŽL SB 2018

Velká cena města Buštěhradu

Buštěhrad, 12.5.2018


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí v kategoriích KP
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Veverka Vladimír20091286ŠK Most6,520,529,026,0
    2Hrubý Filip20091172Sokol Buštěhrad5,018,024,518,01000,000
    3Mruškovič Ondřej20111120ŠK Zdice4,521,531,019,5930,770
    4Dudarec Elias20091171ŠK Sokol Vyšehrad4,021,530,520,0
    5Mehes Lukáš20091095Sokol Buštěhrad4,020,529,018,0861,5404
    6Kohm Patrik20091146ŠK Velvary4,019,028,518,0792,310
    7Tichý Kryštof20101005Sokol Buštěhrad4,018,525,515,0723,0804
    8Hauge Richard20101111Sokol Buštěhrad3,519,026,015,5653,850
    9Krajíček Matthew20091000ŠK Rakovník3,516,523,512,0584,620
    10Pacovský Tomáš20091000ŠK Rakovník3,516,021,512,0515,380
    11Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice3,016,024,511,0446,150
    12Hlavina Jan20101000Sokol Nebušice3,016,022,59,0
    13Jež Matěj20101000ŠK Řevnice3,015,021,010,0376,920
    14Kovárník Štěpán20091000ŠK Rakovník2,516,022,05,0307,690
    15Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný2,014,519,56,0238,460
    16Kuryliak Maksym20101000SK DDM Slaný2,014,020,07,0169,230
    17Vlach Viktor20101000Sokol Buštěhrad1,014,520,56,0100,000
    H12
    1Tutr Tomáš20071632ŠK Velvary5,523,033,525,01000,000
    2Šteňo Patrik20081177ŠK Řevnice5,520,529,021,5943,7503
    3Vyšinský Otakar20081391ŠK Řevnice5,021,030,021,0887,500
    4Hosová Stella20081166Sokol Nebušice5,020,528,519,0
    5Skřivan Maxim20071081TJ Český lev Kolešovice4,521,530,018,5831,2504
    6Novák Viktor20071133Sokol Buštěhrad4,024,033,022,0775,000
    7Vengrin Filip20071052TJ Český lev Kolešovice4,021,528,017,0718,7504
    8Komínek Jakub20071092Sokol Buštěhrad4,019,527,017,0662,5004
    9Beaufort Oliver20071101ŠK Řevnice4,018,026,516,0606,250
    10Rankin Filip20081109ŠK Řevnice4,014,520,012,0550,000
    11Chlebovský Matyáš20081000ŠK Řevnice3,020,528,013,0493,750
    12Černá Tereza20071000ŠK Řevnice3,018,025,013,0437,500
    13Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice3,018,024,513,0381,250
    14Komínek Štěpán20081000Sokol Buštěhrad3,018,024,011,0325,000
    15Stružka Adam20081000ŠK Rakovník3,016,522,512,0268,750
    16Vaněček Tadeáš20071078SK DDM Slaný2,516,021,012,0212,500
    17Patrochová Žofie20081000Sokol Buštěhrad2,015,020,06,0156,250
    18Grisa Filip20081000SK DDM Slaný2,013,520,57,0100,000
    H14
    1Hadrava Lukáš20051452Sokol Buštěhrad5,019,025,519,01000,000
    2Mošovský Jakub20051297Sokol Buštěhrad4,521,527,519,5947,060
    3Barták Josef20091420ŠK Řevnice4,516,024,517,0894,120
    4Čuvala Tibor20061538ŠK Zdice4,020,528,519,0841,180
    5Vengrin Jakub20051259TJ Český lev Kolešovice4,020,027,017,0788,240
    6Hosová Sandra20061378Sokol Nebušice4,015,522,515,0
    7Tvaroh Vítězslav20051330Sokol Buštěhrad3,516,523,013,5735,290
    8Novák Radim20051133Sokol Buštěhrad3,019,526,513,5682,350
    9Karpecká Marie20061161ŠK Řevnice3,018,527,012,0629,410
    10Straka Jakub20051127Sokol Buštěhrad3,017,524,511,0576,470
    11Karpecki Jiří20061211ŠK Řevnice3,017,024,014,5523,530
    12Tichý Richard20061000Sokol Buštěhrad3,016,023,012,0470,590
    13Baláš Jan20051087ŠK Řevnice3,013,520,010,0417,650
    14Učík Jakub20061000ŠK Rakovník2,513,520,09,5364,710
    15Grunt Tomáš20061099SK DDM Slaný2,017,523,57,0311,760
    16Nováková Kamila20051079Sokol Buštěhrad2,017,024,010,0258,820
    17Mehesová Veronika20061060Sokol Buštěhrad2,012,517,54,0205,880
    18Patroch Ota20051149Sokol Buštěhrad1,517,023,07,0152,940
    19Miňovský Jan20061000Sokol Buštěhrad1,013,019,03,0100,000
    H16
    1Handl Petr20041606ŠK Zdice6,522,530,526,01000,000
    2Jelínek Oliver20041516ŠK Řevnice5,022,031,523,5871,430
    3Beneš Matěj20031525ŠK Velvary5,020,528,521,0742,860
    4Kubín Lukáš20041445Sokol Buštěhrad5,020,028,521,0614,290
    5Švarcbach Vojtěch20041067Šachový oddíl Stochov4,513,519,014,0485,7104
    6Hofmeister Matouš20031406ŠK Zdice4,021,530,016,0357,140
    7Albrecht Karel20041000ŠK Rakovník2,512,016,55,0228,570
    8Vybíralová Tereza20041100Sokol Buštěhrad2,017,023,011,0100,000
    DML
    1Hosová Stella20081166Sokol Nebušice5,020,528,519,0894,120
    2Černá Tereza20071000ŠK Řevnice3,018,025,013,0444,120
    3Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice3,018,024,513,0417,650
    4Patrochová Žofie20081000Sokol Buštěhrad2,015,020,06,0205,880
    DST
    1Hosová Sandra20061378Sokol Nebušice4,015,522,515,0600,000
    2Karpecká Marie20061161ŠK Řevnice3,018,527,012,0500,000
    3Nováková Kamila20051079Sokol Buštěhrad2,017,024,010,0233,330
    4Vybíralová Tereza20041100Sokol Buštěhrad2,017,023,011,0200,000
    5Mehesová Veronika20061060Sokol Buštěhrad2,012,517,54,0166,670
    H18
    1Lhotský František20021514Sokol Buštěhrad5,019,528,021,01000,000