Soutěže / 2018-2019 / Krajský přebor mládeže

Finálový turnaj KP mládeže 2019

Mělník, 22.-23.6.2019


    Dokumenty
    Startovní listiny
    Postupující do finále KP
    aktualizováno 15.06.2019 21:56
    přímo postupující
    postupující ZK
    náhradník
    dívka
    divoká karta
    z jiné kategorie
    potvrzená účast
    přihlášen
    nezúčastní se
    PP Mistrovství Čech
    Z jiné kategorie:
    Věkem přísluší do mladší kategorie, ale splnil kritéria i pro starší kategorii
    Postupy:
    KP - přímý postup: krajský přeborník 2018, MČ - přímý postup na MČ 2019, MČR - postup na MČR 2019
    ELO - přímý postup podle LOK z 5.1.2019 nebo z 5.9.2018: kat. H16 - ELO>=1550, kat. H14 - ELO>=1400, ostatní kat.- jakékoliv ELO
    ELO:
    HD12-HD16 - ELO ČR pro praktický šach, HD10 - ELO ČR pro rapid šach
    č.LOKJménonar.OddílregionELOPostupÚčastPoznámka
    kategorie HD16
    38405 Vojta Jakub 2005 TJ Spartak Vlašim SE 2138 ELO 1.2019, MČ NE nahrazen
    41444 Dudek Vojtěch 2005 TJ Spartak Vlašim SE 2042 ELO 1.2019, MČ NE nahrazen
    44839 Křížek Kryštof 2004 TJ Spartak Vlašim SE 1854 ELO 1.2019, MČ NE
    40827 Bartoš Václav 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1820 ELO 1.2019, MČ NE
    1 38642 Švejk Martin 2004 Sokol Mladá Boleslav SC 1811 ELO 1.2019 PR
    39764 Němeček Lukáš 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1749 ELO 1.2019 NE nahrazen
    2 39412 Popovský Ondřej 2004 Sokol Buštěhrad SB 1738 ELO 1.2019 PR
    3 38380 Mačok Martin 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1598 ELO 1.2019 PR
    4 40920 Laštovka Ondřej 2004 DDM Symfonie Poděbrady SD 1541 ELO 1.2019 PR
    5 38542 Handl Petr 2004 Šachový klub Zdice SB 1536 ELO 1.2019 PR
    6 46303 Podlipský Petr 2005 Sokol Mladá Boleslav SC 1387 KP H14 PR
    47773 Španěl Benedikt 2005 Šachový klub při MĚÚ Hostomice SA 1030 ZK 1 NE
    47775 Parkán Šimon 2005 Šachový klub při MĚÚ Hostomice SA 1000 ZK 2 NE
    7 42784 Jelínek Oliver 2004 ŠK Řevnice SB 1514 ZK 1 PR
    8 44830 Hadrava Lukáš 2005 Sokol Buštěhrad SB 1463 ZK 2 PR
    9 42380 Kubín Lukáš 2004 Sokol Buštěhrad SB 1518 ZK 3 PR
    10 46944 Hepnar Lukáš 2005 Sokol Brandýs nad Labem SC 1364 ZK 2 PR
    41819 Šelder Jan 2004 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1290 ZK 1 NE nahrazen
    11 45163 Holubec Matěj 2005 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1116 ZK 3 PR
    39648 Rubeš Vojtěch 2004 ŠK Spartak Čelákovice SD 1270 ZK 1 NE
    12 44765 Sedmihradský Martin 2005 ŠK Spartak Čelákovice SD 1055 ZK 2 PR
    13 37381 Zemen Pavel 2004 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1537 ZK 1 PR
    14 38655 Filip Štěpán 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1388 ZK 2 PR
    15 42766 Hampl David 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1324 ZK 3 PR
    16 38179 Moulík Jakub 2004 TJ Spartak Vlašim SE 1237 ZK 4 PR
    17 39399 Vopálka Filip 2005 TJ Spartak Vlašim SE 1443 N PR za Vojtu
    18 39098 Mošovský Jakub 2005 Sokol Buštěhrad SB 1324 N PR za Němečka
    19 38614 Šinágl Matěj 2004 ŠK Řevnice SB 1203 N PR Za Šeldera H16
    20 45004 Vengrin Jakub 2005 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. SB 1134 N PR za Dudka
    21 44828 Tvaroh Vítězslav 2005 Sokol Buštěhrad SB 1473 DK KM PR
    22 42393 Bláha Tomáš 2005 TJ Jawa Brodce SE 1292 DK KM PR
    23 45465 Ščasný Adam 2005 T.J. Sokol Mšeno - šachový oddíl 1060 DK P PR
    24 51244 Svoboda Ondřej 2004 Šach Mělník SC 1000 DK P PR
    25 41615 Strnadová Monika 2005 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1603 D PR
    26 46263 Steinová Kamila 2004 TJ Spartak Vlašim SE 1428 D PR
    kategorie HD14
    40041 Šmolík Jáchym 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1715 ELO 1.2019, KP H16, MČ NE nahrazen
    42141 Pecka Jan 2006 Sokol Brandýs nad Labem SC 1572 ELO 1.2019, MČ NE
    42110 Beran Jakub 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1552 ELO 1.2019 NE
    1 42713 Seidl Jan 2007 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1443 ELO 1.2019, MČ PR
    2 41126 Šťastný Šimon 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1435 ELO 1.2019 PR
    3 41125 Švejdar Petr 2006 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1395 ELO 1.2019 PR
    51193 Rajdl Matěj 2007 Šachový klub při MĚÚ Hostomice SA 1000 ZK 1 NE
    49772 Štufka Martin 2007 Šachový klub Příbram-Baník, spolek SA 1000 ZK 2 NE
    4 44529 Čuvala Tibor 2006 Šachový klub Zdice SB 1355 ZK 1 PR
    5 44168 Cába Adam 2007 Sokol Buštěhrad SB 1409 ZK 2 PR
    6 44798 Beaufort Oliver 2007 ŠK Řevnice SB 1179 ZK 3 PR
    7 49506 Učík Jakub 2006 ŠK Rakovník SB 1090 ZK 4 PR
    41818 Šelder Stanislav 2006 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1280 ZK 1 NE nahrazen
    8 47661 Bezděk Tomáš 2007 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1282 ZK 2 PR
    46455 Ohlídal Tomáš 2007 Sokol Mladá Boleslav SC 1261 ZK 3 NE nahrazen
    Pacalt Daniel 2007 DDM Mladá Boleslav SC ZK 4 NE nahrazen
    9 42788 Pešek Antonín 2007 ŠK Spartak Čelákovice SD 1424 ZK 1 PR
    10 44763 Kubíček Daniel 2006 ŠK Spartak Čelákovice SD 1221 ZK 2 PR
    11 44255 Dejmek Tomáš 2007 DDM Kolín SD 1366 ZK 3 PR
    12 48004 Hodek Martin 2007 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1250 ZK 4 PR
    13 47238 Le Anh Dung 2006 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1550 ZK 1 PR
    14 46538 Svoboda Jan 2007 TJ Jawa Brodce SE 1536 ZK 2 PR
    15 44841 Veselý Jan 2007 TJ Spartak Vlašim SE 1294 ZK 3 PR
    16 41206 Kůrka Marek 2007 ŠK Medvědi Zvole SE 1091 ZK 4 PR
    17 43453 Vopálka Vojtěch 2007 TJ Spartak Vlašim SE 1153 ZK 5 PR
    18 43870 Slavík Adam 2006 TJ Spartak Vlašim SE 1109 ZK 6 PR
    19 48916 Tichý Richard 2006 Sokol Buštěhrad SB 1135 N PR Za Šeldera H14
    20 45003 Vengrin Filip 2007 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. SB 1119 N PR za Pacalta
    21 43747 Václavík Richard 2006 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1097 N PR za Šmolíka
    22 44512 Čermák Filip 2007 ŠK Medvědi Zvole SE 1190 DK KM PR
    23 43196 Novotný František 2006 Sokol Buštěhrad SB 1142 DK KM PR
    24 33654 Burda Jakub 2006 T.J. Sokol Mšeno - šachový oddíl 1123 DK P PR
    25 43195 Mehesová Veronika 2006 Sokol Buštěhrad SB 1284 D PR
    26 40919 Lísková Tereza 2006 TJ Jince SA 1250 D PR
    27 45659 Sehnoutková Laura 2007 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1242 D PR
    28 42915 Jandová Zuzana 2006 ŠK Spartak Čelákovice SD 1228 D PR
    29 45661 Glasbergerová Lucie 2006 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1223 D PR
    30 49517 Müllerová Karina Nela 2007 ŠK Spartak Čelákovice SD 1050 D PR
    kategorie HD12
    44760 Němec Jáchym 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1906 ELO 1.2019, MČ NE nahrazen
    45341 Pressler Tobias 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1515 ELO 1.2019, KP H12, MČ NE nahrazen
    1 45366 Barták Josef 2009 ŠK Řevnice SB 1427 ELO 1.2019 PR
    46420 Síleš Jan 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1419 ELO 1.2019, KP H10, MČ NE nahrazen
    2 47725 Mrázek Adam 2008 DDM Symfonie Poděbrady SD 1413 ELO 1.2019 PR
    3 44764 Sedmihradský Tomáš 2008 ŠK Spartak Čelákovice SD 1343 ELO 1.2019 PR
    4 46264 Stein Michael 2009 TJ Spartak Vlašim SE 1332 ELO 1.2019, MČ PR
    5 46023 Langmaier Michal 2009 TJ Kralupy nad Vltavou SC 1304 ELO 1.2019, MČ PR
    6 47685 Mácha Jan 2009 Šachový klub Příbram-Baník, spolek SA 1000 ZK 1 PR
    7 46938 Pospíšil Jan 2008 Šachový klub Příbram-Baník, spolek SA 1000 ZK 2 PR
    8 46626 Vyšinský Otakar 2008 ŠK Řevnice SB 1407 ZK 1 PR
    9 45471 Kohm Patrik 2009 Šachový klub Velvary SB 1217 ZK 2 PR
    46189 Šteňo Patrik 2008 ŠK Řevnice SB 1232 ZK 3 NE nahrazen
    10 45498 Hrubý Filip 2009 Sokol Buštěhrad SB 1214 ZK 4 PR
    11 46168 Stejný Michal 2008 Sokol Brandýs nad Labem SC 1101 ZK 1 PR
    12 47721 Boldy Adrian 2008 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 1074 ZK 2 PR
    13 47723 Kos Patrik 2009 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 1000 ZK 3 PR
    14 46724 Ocelák David 2009 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1305 ZK 1 PR
    15 47754 Gott Adam 2008 DDM Symfonie Poděbrady SD 1023 ZK 2 PR
    Farat Marek 2009 DDM Kolín SD ZK 3 NE nahrazen
    16 47753 Čížek Petr 2009 DDM Symfonie Poděbrady SD 1100 ZK 4 PR
    44513 Jouja Matyáš 2008 ŠK Medvědi Zvole SE 1133 ZK 1 NE nahrazen
    17 46536 Křivánek Dalibor 2008 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1115 ZK 2 PR
    18 48869 Pešta Milan 2009 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1219 ZK 3 PR
    19 47162 Matoušek Jiří 2008 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1129 ZK 4 PR
    20 48122 Slánský Jáchym 2009 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1218 ZK PR
    21 47731 Chlebovský Matyáš 2008 ŠK Řevnice SB 1250 N PR za Presslera
    22 46600 Procházka Matěj 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1161 N PR za Jouju
    23 45658 Sehnoutka Vojtěch 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1100 N PR za Němce
    24 49505 Krajíček Matthew 2009 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. SB 1096 N PR za Farata
    25 50214 Meca Viktor 2008 ŠK Spartak Čelákovice SD 1080 N PR za Síleše
    26 49840 Stružka Adam 2008 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. SB 1000 N PR za Ohlídala
    27 49447 Halák Jiří 2009 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1000 N PR za Šteňa
    28 44165 Mehes Lukáš 2009 Sokol Buštěhrad SB 1117 DK KM PR
    29 49893 Král Vojtěch 2008 DDM Sokol Nymburk SD 1078 DK KM PR
    30 51245 Říčař Ben 2008 Šach Mělník SC 1000 DK P PR
    31 51248 Šťastný Tung 2009 Šach Mělník SC 1000 DK P PR
    32 44761 Myšková Veronika 2008 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1112 D PR
    33 50289 Kupčíková Nela 2008 Sokol Brandýs nad Labem SC 1100 D PR
    34 50292 Kaplanová Dominika 2009 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1055 D PR
    35 47159 Žoudlíková Veronika 2008 TJ Kavalier Sázava z.s. SE 1045 D PR
    36 50290 Engelthalerová Šárka 2009 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1000 D PR
    37 51096 Dufková Tereza 2009 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1000 D PR
    kategorie HD10
    1 44678 Mlýnek Jakub 2010 TJ Jawa Brodce SE 1341 ELO 1.2019, KP H8 PR
    2 47758 Mruškovič Ondřej 2011 Šachový klub Zdice SB 1266 ELO 1.2019 PR
    3 49844 Mezera Antonín 2011 TJ Jince SA 1000 ZK 1 PR
    4 49843 Přibyl Vojtěch 2011 TJ Jince SA 1000 ZK 2 PR
    5 48917 Tichý Kryštof 2010 Sokol Buštěhrad SB 1074 ZK 1 PR
    6 48198 Hacker Jindřich 2010 Šachový klub Zdice SB 1011 ZK 2 PR
    48910 Hauge Richard 2010 Sokol Buštěhrad SB 1091 ZK 3 NE
    50314 Kováč Pavel 2011 Sokol Buštěhrad SB 1170 ZK 4 NE
    7 50288 Kupčík Kamil 2010 Sokol Brandýs nad Labem SC 1000 ZK 1 PR
    8 50285 Postránecký Patrik 2010 Šachklub města Dobrovice, z.s. SC 1000 ZK 3 PR
    9 51183 Stejný Šimon 2011 Sokol Brandýs nad Labem SC 1000 ZK 2 PR
    10 47587 Topenčík Bruno 2010 ŠK Spartak Čelákovice SD 1222 ZK 1 PR
    11 48848 Ocelák Lukáš 2011 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1186 ZK 2 PR
    12 49598 Stefaniv Vladyslav 2010 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1049 ZK 3 PR
    13 48792 Mrázek Štěpán 2011 DDM Symfonie Poděbrady SD 1073 ZK 4 PR
    14 50046 Vaňáček Jan 2011 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1050 ZK 5 PR
    15 49486 Hrebíček Tibor 2011 ŠK Český Brod SD 1053 ZK 6 PR
    16 49368 Všetečka Michal 2010 DDM Sokol Nymburk SD 1100 ZK 7 PR
    17 48801 Machyán Lukáš 2010 TJ Spartak Vlašim SE 1168 ZK 1 PR
    18 46423 Němec Mikuláš 2010 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1152 ZK 2 PR
    19 50685 Antoš Bořivoj 2011 TJ Jawa Brodce SE 1059 ZK 3 PR
    20 45220 Zelenka Tomáš 2010 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1100 ZK 4 PR
    21 49338 Sehnoutka Vít 2012 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1000 ZK 5 PR
    50664 Filip Šimon 2010 Šachová škola STAMAT, z.s. SE 1107 ZK 6 NE nahrazen
    50312 Ottomanský Vít 2010 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1000 ZK 7 NE nahrazen
    22 48052 Luka Zdeněk 2011 Klub šachistů Říčany 1925 SE 1000 ZK 8 PR
    23 47759 Zeman Daniel Nikolas 2010 TJ Spartak Vlašim SE 1166 N PR za Filipa
    24 47760 Zeman Tomáš Mathias 2010 TJ Spartak Vlašim SE 1000 N PR za Ottomanského
    25 50727 Sedmihradský Vojtěch 2011 ŠK Spartak Čelákovice SD 1071 DK KM PR
    26 51246 Straka René 2011 Šach Mělník SC 1000 DK P PR
    27 46215 Kubíčková Linda 2010 ŠK Spartak Čelákovice SD 1037 D PR
    28 49596 Kammová Kateřina 2010 ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s. SD 1014 D PR
    29 50383 Tichá Marie 2012 Sokol Buštěhrad SB 1000 D PR
    30 50385 Hrubá Viktorie 2011 Sokol Buštěhrad SB 1000 D PR
    31 49448 Haláková Klára 2011 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav SC 1000 D PR
    32 47576 Beranová Marta 2010 Sokol Bakov nad Jizerou SC 1000 D PR
    33 51243 Vengrinová Michaela 2010 Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s. SB 1000 D PR