Soutěže / 2018-2019 / Krajský přebor mládeže

Finálový turnaj KP mládeže 2019

Mělník, 22.-23.6.2019


    Dokumenty
    Výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    Postup MČ:přímý postup na MČpostup na MČ z KP
    Poř.HDJménoRtgKlubNar.BodyRes.BHmBH.S-BMBl
    HD16
    11Švejk Martin1811Sokol Mladá Boleslav20040283229,254
    22Handl Petr1536Šachový klub Zdice2004½2931½23,253
    33Popovský Ondřej1738Sokol Buštěhrad2004½28½31½22,253
    44Hampl David1324Klub šachistů Říčany 1925200550252818,503
    55Bláha Tomáš1292TJ Jawa Brodce2005027½29½17,004
    66Kubín Lukáš1518Sokol Buštěhrad20040262814,753
    71Strnadová Monika1603Klub šachistů Říčany 19252005025½2816,504
    87Zemen Pavel1537Klub šachistů Říčany 1925200440262812,503
    92Steinová Kamila1428TJ Spartak Vlašim20044025½27½14,003
    108Mačok Martin1598Klub šachistů Říčany 19252004402527½14,004
    119Hepnar Lukáš1364Sokol Brandýs nad Labem2005402424½11,504
    1210Mošovský Jakub1324Sokol Buštěhrad20054023½2613,003
    1311Podlipský Petr1387Sokol Mladá Boleslav200540222411,253
    1412Vopálka Filip1406TJ Spartak Vlašim2005022½24½10,754
    1513Filip Štěpán1388TJ Spartak Vlašim200502222½9,003
    1614Verner Ondřej1255TJ Neratovice2005020½22½9,253
    1715Pravda Petr1178Klub šachistů Říčany 19252005018½20½10,253
    1816Jelínek Oliver1514ŠK Řevnice2004302527½9,004
    1917Laštovka Ondřej1541DDM Symfonie Poděbrady20043022249,004
    203Kováříková Eliška1284Šachový klub Příbram-Baník20043020½238,754
    2118Tvaroh Vítězslav1473Sokol Buštěhrad20053020½218,003
    2219Šinágl Matěj1203ŠK Řevnice20043019218,003
    2320Holubec Matěj1116Sokol Bakov nad Jizerou2005020½22½8,003
    2421Hadrava Lukáš1463Sokol Buštěhrad2005019½21½7,254
    2522Vengrin Jakub1134Český lev Kolešovice2005019½21½6,254
    2623Svoboda Ondřej1000Šach Mělník2004019½205,753
    2724Moulík Jakub1237TJ Spartak Vlašim2004018½195,753
    2825Ščasný Adam1060T.J. Sokol Mšeno - šachový oddíl200501515½6,253
    2926Sedmihradský Martin1055ŠK Spartak Čelákovice20051016½18½3,503
    HD14
    11Bezděk Tomáš1282TJ Kralupy nad Vltavou2007026½2926,753
    22Svoboda Jan1536TJ Jawa Brodce2007028½31½22,754
    33Čermák Filip1190ŠK Medvědi Zvole20075023½25½15,503
    44Cába Adam1409Sokol Buštěhrad2007029½3217,754
    55Le Anh Dung1550Klub šachistů Říčany 1925200602830½18,253
    66Dejmek Tomáš1366DDM Kolín20070273017,753
    77Šťastný Šimon1435Sokol Bakov nad Jizerou20060262815,754
    88Seidl Jan1443TJ Kralupy nad Vltavou20070242615,253
    99Čuvala Tibor1355Šachový klub Zdice20060242614,754
    1010Veselý Jan1294TJ Spartak Vlašim2007402325½13,503
    1111Pešek Antonín1424ŠK Spartak Čelákovice20074023259,753
    1212Tichý Richard1135Sokol Buštěhrad20064021½2210,503
    131Sehnoutková Laura1242Klub šachistů Říčany 192520074021239,003
    1413Kubíček Daniel1221ŠK Spartak Čelákovice20060252711,754
    1514Beaufort Oliver1179ŠK Řevnice2007024½2712,004
    1615Švejdar Petr1395Sokol Bakov nad Jizerou2006020½22½9,753
    1716Václavík Richard1097Klub šachistů Říčany 19252006020½216,753
    182Jandová Zuzana1228ŠK Spartak Čelákovice20063022½258,004
    1917Slavík Adam1109TJ Spartak Vlašim20063022½24½8,504
    2018Novotný František1142Sokol Buštěhrad20063021½23½8,754
    213Glasbergerová Lucie1223Klub šachistů Říčany 192520063020½22½7,754
    2219Učík Jakub1090ŠK Rakovník2006301616½6,254
    2320Vopálka Vojtěch1153TJ Spartak Vlašim2007022½257,754
    244Lísková Tereza1250TJ Jince2006022½24½7,254
    2521Vengrin Filip1119Český lev Kolešovice2007021½23½6,503
    265Mehesová Veronika1284Sokol Buštěhrad2006017½186,253
    2722Burda Jakub1123T.J. Sokol Mšeno - šachový oddíl20062020½213,503
    286Müllerová Karina Nela1050ŠK Spartak Čelákovice20072019½225,503
    2923Kůrka Marek1091ŠK Medvědi Zvole2007112020½1,003
    3024Hodek Martin1250ŠK JOLY Lysá nad Labem20071016½173,503
    HD12
    11Barták Josef1427ŠK Řevnice2009030½32½29,753
    22Stein Michael1332TJ Spartak Vlašim200960283124,503
    33Sedmihradský Tomáš1343ŠK Spartak Čelákovice2008028½2920,754
    44Vyšinský Otakar1407ŠK Řevnice20080283123,253
    55Procházka Matěj1161Klub šachistů Říčany 1925200950262816,004
    66Křivánek Dalibor1115Šachová škola STAMAT.2008502426½17,754
    77Slánský Jáchym1218Šachová škola STAMAT.20095023½2516,004
    88Mrázek Adam1413DDM Symfonie Poděbrady2008030½33½18,253
    99Pešta Milan1219TJ Kavalier Sázava z.s.200902325½14,254
    101Kaplanová Dominika1090ŠK JOLY Lysá nad Labem20090202212,254
    1110Ocelák David1305ŠK JOLY Lysá nad Labem200940283012,004
    1211Hrubý Filip1214Sokol Buštěhrad20094026½3016,253
    132Myšková Veronika1112Klub šachistů Říčany 192520084026½2813,004
    1412Sehnoutka Vojtěch1100Klub šachistů Říčany 19252009402627½13,503
    1513Matoušek Jiří1129TJ Kavalier Sázava z.s.20084024½2715,003
    1614Kohm Patrik1217Šachový klub Velvary200940222512,504
    1715Gott Adam1023DDM Symfonie Poděbrady20084021½23½11,004
    1816Zelenka Lukáš1075Klub šachistů Říčany 192520084019½2110,503
    1917Fajmon Herbert1061ŠK JOLY Lysá nad Labem20094019½208,504
    2018Kos Patrik1000Šachklub města Dobrovice.200902525½10,003
    2119Stejný Michal1101Sokol Brandýs nad Labem2008023½249,253
    223Kupčíková Nela1100Sokol Brandýs nad Labem2008016½177,754
    2320Meca Viktor1080ŠK Spartak Čelákovice20083026½289,003
    2421Chlebovský Matyáš1250ŠK Řevnice2008302527½9,503
    2522Mehes Lukáš1117Sokol Buštěhrad20093022½259,004
    2623Krajíček Matthew1096Český lev Kolešovice20093022½237,004
    2724Boldy Adrian1074Šachklub města Dobrovice.20083021½237,504
    284Žoudlíková Veronika1045TJ Kavalier Sázava z.s.20083021½237,503
    2925Stružka Adam1000Český lev Kolešovice2008302020½6,503
    3026Halák Jiří1000TJ Auto Škoda Mladá Boleslav2009301617½7,503
    315Engelthalerová Šárka1000ŠK JOLY Lysá nad Labem200902426½9,504
    326Dufková Tereza1000Klub šachistů Říčany 19252009022½236,753
    3327Král Vojtěch1078DDM Sokol Nymburk200802020½4,253
    3428Čížek Petr1100DDM Symfonie Poděbrady2009202222½3,003
    3529Šťastný Tung1000Šach Mělník2009202020½4,503
    3630Říčař Ben1000Šach Mělník2008201920½5,503
    3731Mácha Jan1000Šachový klub Příbram-Baník2009201616½4,503
    3832Kavan Viktor Florian1081ŠK JOLY Lysá nad Labem20081019½20½3,503
    3933Pospíšil Jan1000Šachový klub Příbram-Baník20081016½183,503
    HD10
    11Topenčík Bruno1222ŠK Spartak Čelákovice201004548½39,754
    22Stefaniv Vladyslav1049ŠK JOLY Lysá nad Labem2010704546½34,504
    33Ocelák Lukáš1186ŠK JOLY Lysá nad Labem201104345½31,505
    41Kammová Kateřina1014ŠK JOLY Lysá nad Labem20106047½4827,505
    54Mlýnek Jakub1341TJ Jawa Brodce20106044½48½30,504
    65Němec Mikuláš1152Klub šachistů Říčany 19252010604144½28,005
    76Kupčík Kamil1000Sokol Brandýs nad Labem2010603637½24,004
    87Tichý Kryštof1074Sokol Buštěhrad201004649½28,755
    98Zeman Daniel Nikolas1166TJ Spartak Vlašim2010045½4825,005
    109Antoš Bořivoj1059TJ Jawa Brodce201103740½23,504
    1110Machyán Lukáš1168TJ Spartak Vlašim20105038½4223,004
    1211Vaňáček Jan1050ŠK JOLY Lysá nad Labem20115036½3818,254
    1312Hrebíček Tibor1053ŠK Český Brod20115036½3717,005
    1413Mrázek Štěpán1073DDM Symfonie Poděbrady20115035½3617,504
    1514Všetečka Michal1100DDM Sokol Nymburk20105033½3720,754
    1615Mruškovič Ondřej1266Šachový klub Zdice2011044½4822,004
    172Beranová Marta1000Sokol Bakov nad Jizerou201040465120,504
    1816Hacker Jindřich1011Šachový klub Zdice20104042½4518,504
    1917Zeman Tomáš Mathias1000TJ Spartak Vlašim2010404244½17,504
    2018Mezera Antonín1000TJ Jince2011403840½16,005
    2119Přibyl Vojtěch1000TJ Jince20114037½4116,005
    2220Sehnoutka Vít1000Klub šachistů Říčany 192520124036½3915,504
    2321Stejný Šimon1000Sokol Brandýs nad Labem2011403537½15,505
    243Kubíčková Linda1037ŠK Spartak Čelákovice2010403535½12,004
    2522Zelenka Tomáš1100Klub šachistů Říčany 192520104033½3415,005
    2623Postránecký Patrik1000Šachklub města Dobrovice.20104031½3313,504
    2724Luka Zdeněk1000Klub šachistů Říčany 192520114029½3010,504
    284Haláková Klára1000TJ Auto Škoda Mladá Boleslav2011303232½7,504
    2925Sedmihradský Vojtěch1071ŠK Spartak Čelákovice20113028½3010,504
    305Vengrinová Michaela1000Český lev Kolešovice20102033½345,505
    316Tichá Marie1000Sokol Buštěhrad2012103334½4,504