minulý web SŠS (2003-2013)

Naposled vloženo

(08.07.2020) Memoriál J. Zadiny - Propozice
5.9.2020, Pečky, 64. ročník bleskového turnaje
(30.06.2020) Krajský přebor dětí do 8 let 2020 - Propozice
12.9.2020, Čelákovice, HD8
(17.06.2020) KP jednotlivců v blesku 2020 - Propozice
30.8.2020, Hostomice, XXI. ročník posvícenského turnaje
(12.06.2020) Krajský přebor mládeže v rapidu 2020 - Propozice
27.6.2020, Neratovice
(10.06.2020) Soustředění talentů SŠS - Propozice
26.-28.9.2020, Jizbice pod Blaníkem
(05.06.2020) 8. kolo RŽL SE - Propozice
6.6.2020, Týnec nad Sázavou
(05.06.2020) 9. kolo RŽL SE - Propozice
13.6.2020, Sázava, Věž sázavských mistrů sklářů
(22.05.2020) KP jednotlivců v rapidu 2020 - Propozice
31.5.2020, Rakovník
(12.05.2020) Pohár města Říčany - Propozice
22.-29.8.2020, Říčany, 18. ročník, hraje se jako KP mužů, žen, H20, D20, H18, D18
(30.04.2020) Klatovská koronavirová liga
1.5.-19.6.2020, Internet, seriál on-line turnajů pro děti i dospělé
(07.03.2020) O pohár starosty města Nymburk - Propozice
Nymburk, Memoriál Radima Masáka - švýcar na 9 kol, 2 x 15 minut + 3 s/tah
(04.03.2020) Sedlčanský rapid - Propozice
Sedlčany, 30. ročník, 9 kol, 2 x 20 minut
(24.02.2020) 5. kolo RŽL SA - Propozice
Jince, Jinecký pěšec
(24.02.2020) 4. kolo RŽL SA - Propozice
7.3.2020, Příbram, Příbramská královna
(24.02.2020) 3. kolo RŽL SA - Propozice
29.2.2020, Hostomice
(23.02.2020) Letní šachový tábor Studenov 2020
24.7.-16.8.2020, Studenov - Harrachov
(22.02.2020) 5. kolo RŽL SB - výsledky
22.2.2020, Liteň, Přebor Litně v šachu mládeže
(14.02.2020) Memoriál Františka Michálka - Propozice
Pečky, Tříčlenná družstva dětí nar. 2005 a mladších, švýcar na 7 kol, 2 x 20 minut na partii
(10.02.2020) 7. kolo RŽL SE - Propozice
22.2.2020, Čerčany
(06.02.2020) 4. kolo RŽL SC - Stará Boleslav 2020 - Propozice
22.2.2020, Stará Boleslav
(03.02.2020) 6. kolo RŽL SD - Propozice
15.2.2020, Úvaly
(25.01.2020) 4. kolo RŽL SB - výsledky
25.1.2020, Kladno
(22.01.2020) Turnaj rodinných dvojic - Propozice
29.2.2020, Pravonín, Švýcar na 7 kol, 2 x 20 min, podmínkou je, že jeden hráč je narozen v r. 2002 nebo mladší
(22.01.2020) 6. kolo RŽL SE - Propozice
8.2.2020, Stříbrná Skalice
(22.01.2020) 4. kolo RŽL SB - Propozice
25.1.2020, Kladno
(13.01.2020) 5. kolo RŽL SD - Propozice
25.1.2020, Křinec

Nejbližší akce

24.7.-16.8.2020 Letní šachový tábor Studenov 2020 , Studenov - Harrachov
8.-15.8.2020 Růžená , Růžená
22.-29.8.2020 Pohár města Říčany , Říčany
18. ročník, hraje se jako KP mužů, žen, H20, D20, H18, D18
30.8.2020 KP jednotlivců v blesku 2020, Hostomice
XXI. ročník posvícenského turnaje
4.-6.9.2020 MČR do 14 let v rapidu 2020, České Budějovice
HD10, HD12, HD14
5.9.2020 Memoriál J. Zadiny , Pečky
64. ročník bleskového turnaje
12.-13.9.2020 Finálový turnaj KP mládeže 2020, Neratovice
HD10, HD12, HD14, HD16
12.9.2020 Krajský přebor dětí do 8 let 2020, Čelákovice
HD8
19.-20.9.2020 MČR do 8 let 2020, Vyškov
HD8
19.-20.9.2020 MČR U16, U18, U20 v rapidu 2020, Česká Třebová
HD20, HD18, HD16
26.-28.9.2020 Soustředění talentů SŠS , Jizbice pod Blaníkem
24.-31.10.2020 MČ do 16 let 2020, Herlíkovice
HD12, HD14, HD16
13.-17.11.2020 MČ do 10 let 2020, Most
HD10, HD8
14.-21.11.2020 Polofinále MČR juniorů a dorostenců 2020, Špindlerův mlýn
H20, H18
14.-21.11.2020 MČR juniorek a dorostenek 2020, Špindlerův mlýn
D20, D18

Partneři