Soutěže / 2019-2020 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

2. kolo RŽL SB

O slánský helm

Slaný, 12.10.2019


    Podrobné výsledky na chess-results.com
    Konečné pořadí
    GP - body Grand Prix - jen pro účastníky KP SB do celkového pořadí základního kola
    VT - nově uhraná výkonnostní třída (podle startovního ELO - třída může být i u těch, kteří už ji mají)
    host (není z regionu SB)
    Pořjménonar.ELOoddílbodyMBuchBuchFIDEGPVT
    H10
    1Kováč Pavel20111201Sokol Buštěhrad5,526,028,022,51000,0003
    2Denko Otakar20111000ŠK Zdice5,027,029,020,0887,5003
    3Mruškovič Ondřej20111138ŠK Zdice4,529,032,023,0775,0003
    4Mezera Antonín20111000TJ Jince4,024,527,516,04
    5Gacho Michal20111000ŠK Zdice4,022,523,513,0662,5004
    6Přibyl Vojtěch20111000TJ Jince4,021,023,013,0
    7Mikulec Eduard20121000Sokol Buštěhrad3,519,020,013,5550,000
    8Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad3,024,026,512,0437,500
    9Tran David20121000Kladno3,020,522,513,0325,000
    10Tichá Marie20121000Sokol Buštěhrad3,016,516,58,0212,500
    11Beaufort Jiří20111000ŠK Řevnice2,522,024,011,5100,000
    12Mauric Jan20131000TJ Jince2,020,522,510,0
    13Chobot Daniel20131000TJ Kralupy nad Vltavou0,016,017,00,0
    H12
    1Langmaier Michal20091450TJ Kralupy nad Vltavou6,028,531,526,0
    2Švarc Kryštof20091386Sokol Buštěhrad5,528,030,024,01000,000
    3Hrubý Filip20091283Sokol Buštěhrad5,029,532,521,0940,000
    4Krajíček Matthew20091152TJ Český lev Kolešovice5,025,527,520,0880,000
    5Hacker Jindřich20101000ŠK Zdice5,024,026,017,0820,0004
    6Kohm Patrik20091294ŠK Velvary4,526,029,018,5760,000
    7Tichý Kryštof20101167Sokol Buštěhrad4,028,531,520,0700,000
    8Beaufort Teodor20091000ŠK Řevnice4,026,529,517,0640,0004
    9Csütörtöky Oliver20091000TJ Kralupy nad Vltavou4,022,525,016,0
    10Macháček Matěj20091000ŠK Zdice3,024,527,512,0580,000
    11Dobeš Matěj20091000ŠK Zdice3,023,525,512,0520,000
    12Hubáček Milan20101000ŠK Zdice3,022,522,513,0460,000
    13Novotný Jáchym20101000Sokol Buštěhrad3,019,019,012,0400,000
    14Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice3,019,019,010,0340,000
    15Vaněček Kryštof20091000SK DDM Slaný3,014,015,07,0280,000
    16Jež Matěj20101000ŠK Řevnice2,024,025,011,0220,000
    17Csütörtöky Daniel Toby20101000TJ Kralupy nad Vltavou2,018,518,57,0
    18Flodr Vítek20101000ŠK Zdice2,017,517,56,0160,000
    19Břízová Žofie20091000ŠK Řevnice1,017,517,53,0100,000
    H14
    1Barták Josef20091493ŠK Řevnice5,030,033,024,01000,000
    2Cába Adam20071338Sokol Buštěhrad5,029,029,521,0950,000
    3Bezděk Tomáš20071432TJ Kralupy nad Vltavou5,022,525,519,0900,000
    4Beaufort Oliver20071282ŠK Řevnice4,025,527,518,0850,000
    5Svatoň Filip20071018TJ Český lev Kolešovice4,023,026,015,0800,0004
    6Jouja Matyáš20081229ŠK Medvědi Zvole4,021,023,016,0750,000
    7Chlebovský Matyáš20081097ŠK Řevnice4,019,019,512,0700,0004
    8Kučera Matěj20081246Sokol Buštěhrad3,526,029,016,5650,000
    9Vengrin Filip20071126TJ Český lev Kolešovice3,523,525,512,5600,000
    10Šteňo Patrik20081270ŠK Řevnice3,025,528,515,0550,000
    11Skřivan Maxim20071000TJ Český lev Kolešovice3,022,022,513,0500,000
    12Melč Tomáš20071000Kladno3,019,021,09,0450,000
    13Stanslický Filip20071000SK DDM Slaný3,015,016,06,0400,000
    14Grisa Filip20081000SK DDM Slaný2,021,022,08,0350,000
    15Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice2,020,521,010,0300,000
    16Stružka Adam20081000TJ Český lev Kolešovice2,019,019,55,0250,000
    17Csütörtöky Bianca Grace20071000TJ Kralupy nad Vltavou2,018,018,53,0200,000
    18Vaněček Tadeáš20071011SK DDM Slaný2,017,018,010,0150,000
    19Staněk Richard20081000Kladno1,016,016,55,5100,000
    H16
    1Mošovský Jakub20051481Sokol Buštěhrad6,528,030,027,51000,000
    2Čuvala Tibor20061525Sokol Buštěhrad5,529,032,023,5943,750
    3Tvaroh Vítězslav20051528Sokol Buštěhrad5,030,034,022,0887,500
    4Vengrin Jakub20051272TJ Český lev Kolešovice5,027,029,020,0831,250
    5Hadrava Lukáš20051423Sokol Buštěhrad5,026,029,020,0775,000
    6Housa Vojtěch20061000Sokol Buštěhrad4,025,528,516,0718,7504
    7Patroch Ota20051320Sokol Buštěhrad4,023,525,518,0662,500
    8Baláš Jan20051141ŠK Řevnice4,022,524,517,0606,250
    9Břicháček Jiří20051138Sokol Buštěhrad4,022,024,014,0550,000
    10Mehesová Veronika20061207Sokol Buštěhrad4,019,520,513,0493,750
    11Housa Jan20061076Sokol Buštěhrad3,522,525,514,5437,5004
    12Straka Jakub20051213Sokol Buštěhrad3,024,527,516,0381,250
    13Tichý Richard20061256Sokol Buštěhrad3,024,526,514,0325,000
    14Lukeš Matěj20061000Kladno3,017,518,59,0268,750
    15Nguen Jan20061000Kladno3,016,518,58,0212,500
    16Řepková Michaela20061093SK DDM Slaný2,025,027,010,0156,250
    17Chmiel Tomáš20061000SK DDM Slaný0,518,019,03,0100,000
    DML
    1Hrubá Viktorie20111000Sokol Buštěhrad3,024,026,512,0506,450
    2Vengrinová Michaela20101000TJ Český lev Kolešovice3,019,019,010,0361,290
    3Tichá Marie20121000Sokol Buštěhrad3,016,516,58,0332,260
    4Břízová Žofie20091000ŠK Řevnice1,017,517,53,0129,030
    DST
    1Mehesová Veronika20061207Sokol Buštěhrad4,019,520,513,0614,290
    2Řepková Michaela20061093SK DDM Slaný2,025,027,010,0280,000
    3Vinšová Tereza20071000ŠK Řevnice2,020,521,010,0228,570
    4Csütörtöky Bianca Grace20071000TJ Kralupy nad Vltavou2,018,018,53,0177,140