Soutěže / 2019-2020 / Krajský přebor mládeže / Region SB - Kladno

Region SB - Kladno 2019-2020 - Konečné pořadí RŽL


celkem 100 účastníků z regionu SB

Z konečného pořadí jednotlivých turnajů se do celkového pořadí ZK započítávají jen ti účastníci, kteří jsou členy oddílů regionu SB.
Každému z nich se do celkového pořadí započítá počítají čtyři nejlepší výsledky z pěti turnajů. (Původně plánovaný systém pět nejlepších výsledků z osmi turnajů nemohl být realizován kvůli zrušení posledních tří kol v důsledku koronavirové krize)
Turn. - počet započítaných turnajů
Pořadí podle 1. GP bodů, 2. součtu bodů
GP body = hodnocení umístění (chlapci v kategorii bez hostů, dívky v turnaji) 1. místo - 1000 bodů, poslední - 100 bodů, ostatní poměrně
turnaje s GP a body v závorkách se škrtají
postupy do finále KP:postup ze základního kolapřímý postupdívkapředběžný odhad postupu ze základního kola
1.turnaj - 29.09.2019, Zdice 2.turnaj - 12.10.2019, Slaný 3.turnaj - 16.11.2019, Chodouň 4.turnaj - 25.01.2020, Kladno 5.turnaj - 22.02.2020, Liteň

H10 - do deseti let

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj Průměr GP
1Denko Otakar2011ŠK Zdice137843887,50022,51000,0005,5887,5005,01000,0006,5(820,00)(5,01000,0005,5971,875
2Kováč Pavel2011Sokol Buštěhrad121643662,50020,0887,5004,51000,0005,5775,0004,01000,0006,0(742,86)(4,0915,625
3Mruškovič Ondřej2011ŠK Zdice118243443,93020,0775,0004,5887,5005,0910,0005,5871,4305,0860,983
4Gacho Michal2011ŠK Zdice100042740,00015,0775,0004,0662,5004,0662,5003,5640,0003,5(357,14)(3,0685,000
5Mikulec Eduard2012Sokol Buštěhrad100042444,29015,0550,0003,0550,0003,5(325,00)(3,0730,0004,5614,2904,0611,073
6Hrubá Viktorie2011Sokol Buštěhrad100041820,71013,0(212,50)(2,0437,5003,0437,5003,0460,0003,0485,7104,0455,178
7Bříza Hanuš2011ŠK Řevnice100031402,5009,0662,5003,0550,0003,5190,0002,5467,500
8Tran David2012Kladno10002762,5006,0437,5003,0325,0003,0381,250
9Jenšovský Jan2011Labyrint Kladno10001550,0003,0550,0003,0550,000
10Tichá Marie2012Sokol Buštěhrad10002537,5006,0325,0003,0212,5003,0268,750
11Beaufort Jiří2011ŠK Řevnice10004528,5708,0100,0001,5100,0002,5100,0002,0228,5702,0132,143
12Lukavský Vít2011ZŠ Montessori10001370,0003,0370,0003,0370,000
13Tran Minh Quan2012Labyrint Kladno10001280,0003,0280,0003,0280,000
14Chvoj Josef2012Sokol Buštěhrad10001212,5002,0212,5002,0212,500
15Floriška Tomáš2012ŠK Zdice10001100,0001,5100,0001,5100,000
15Trejbal Jindřich2014ŠK Velvary10001100,0001,5100,0001,5100,000

H12 - do dvanácti let

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj Průměr GP
1Hrubý Filip2009Sokol Buštěhrad140443820,00023,0880,0005,5940,0005,01000,0006,5(880,00)(4,51000,0006,0955,000
2Kohm Patrik2009ŠK Velvary128043610,00020,5940,0005,5760,0004,5(742,86)(4,01000,0005,0910,0005,5902,500
3Krajíček Matthew2009TJ Český lev Kolešovice114543331,43018,0760,0004,5880,0005,0871,4304,5820,0004,0(730,00)(4,0832,858
4Hacker Jindřich2010ŠK Zdice102143087,14018,0640,0004,0820,0005,0807,1404,5(520,00)(3,0820,0004,5771,785
5Mehes Lukáš2009Sokol Buštěhrad111832335,71013,0700,0004,0935,7105,0700,0004,0778,570
6Švarc Kryštof2009Sokol Buštěhrad138622000,00012,01000,0006,51000,0005,51000,000
7Dobeš Matěj2009ŠK Zdice100031825,71011,0820,0005,0520,0003,0485,7103,0608,570
8Beaufort Teodor2009ŠK Řevnice100031680,00011,0400,0003,0640,0004,0640,0004,0560,000
9Pacovský Tomáš2009ŠK Rakovník100031444,29010,0614,2903,5640,0004,0190,0002,5481,430
10Jež Matěj2010ŠK Řevnice100041360,00012,0520,0004,0220,0002,0340,0003,0280,0003,0340,000
11Novotný Jáchym2010Sokol Buštěhrad100031161,4308,5340,0003,0400,0003,0421,4302,5387,143
12Tichý Kryštof2010Sokol Buštěhrad116721160,0007,5460,0003,5700,0004,0580,000
13Bělka Václav2010ŠK Rakovník100021010,0006,5550,0003,5460,0003,0505,000
14Vyšinský Matěj2009ŠK Řevnice10002950,0006,0400,0003,0550,0003,0475,000
15Špaček Václav2009ZŠ Montessori10001940,0005,0940,0005,0940,000
16Šnaid Jan2009ŠK Zdice10002937,1406,5580,0004,0357,1402,5468,570
17Vengrinová Michaela2010TJ Český lev Kolešovice10003912,8608,5280,0003,0340,0003,0292,8602,5304,287
18Jeránek Albert2009ŠK Zdice10002838,5706,5160,0002,5678,5704,0419,285
19Macháček Matěj2009ŠK Zdice10002800,0006,0220,0003,0580,0003,0400,000
20Čermák Vít2009ZŠ Montessori10001760,0004,0760,0004,0760,000
21Štýbr David2009Sokol Buštěhrad10001580,0003,5580,0003,5580,000
22Vaněček Kryštof2009SK DDM Slaný10003540,0005,0280,0003,0100,0001,0160,0001,0180,000
23Břízová Žofie2009ŠK Řevnice10004464,2905,0100,0002,0100,0001,0164,2902,0100,0000,0116,073
24Hubáček Milan2010ŠK Zdice10001460,0003,0460,0003,0460,000
24Moulis Kylián2010ŠK Řevnice10001460,0003,0460,0003,0460,000
26Sasínek Petr2009ŠK Řevnice10001370,0003,0370,0003,0370,000
27Gutmanová Lucie2010ZŠ Montessori10001280,0002,0280,0002,0280,000
28Kovárník Štěpán2009ŠK Rakovník10001228,5702,0228,5702,0228,570
29Stašek Pavel2009Labyrint Kladno10001220,0002,0220,0002,0220,000
30Flodr Vítek2010ŠK Zdice10001160,0002,0160,0002,0160,000
31Floriška Lukáš2010ŠK Zdice10001100,0002,5100,0002,5100,000

H14 - do čtrnácti let

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj Průměr GP
1Cába Adam2007Sokol Buštěhrad136643768,18018,51000,0004,5940,0005,0918,1804,5910,0004,5942,045
2Beaufort Oliver2007ŠK Řevnice132743467,13016,5836,3604,0880,0004,0930,7704,0820,0004,5866,783
3Stružka Adam2008TJ Český lev Kolešovice120943174,27013,5918,1804,0(220,00)(2,0861,5403,5754,5503,0640,0003,0793,568
4Vyšinský Otakar2008ŠK Řevnice148333000,00015,01000,0004,01000,0005,51000,0005,51000,000
5Melč Tomáš2007TP NOVA Kladno100042446,72013,0672,7303,5460,0003,0723,0803,5590,9103,0(280,00)(2,0611,680
6Chlebovský Matyáš2008ŠK Řevnice113142244,47013,0509,0903,0760,0004,0515,3803,0460,0003,0561,118
7Vengrin Filip2007TJ Český lev Kolešovice110242141,47012,0754,5503,5640,0003,5376,9202,5370,0002,5535,368
8Skřivan Maxim2007TJ Český lev Kolešovice108342003,22010,5427,2702,0520,0003,0792,3103,5263,6402,0500,805
9Svatoň Filip2007TJ Český lev Kolešovice104131857,69010,0820,0004,0307,6902,5730,0003,5619,230
10Kučera Matěj2008Sokol Buštěhrad126131818,8809,0700,0003,5446,1502,5672,7303,0606,293
11Novák Viktor2007Sokol Buštěhrad110331794,7609,5590,9103,5653,8503,0550,0003,0598,253
12Vinšová Tereza2007ŠK Řevnice100031027,5507,0280,0002,0238,4602,0509,0903,0342,517
13Barták Josef2009ŠK Řevnice149311000,0005,01000,0005,01000,000
14Vaněček Tadeáš2007SK DDM Slaný11004938,3208,5181,8201,5160,0002,0169,2302,0427,2703,0234,580
15Hrmo Jonáš200710001836,3604,0836,3604,0836,360
16Litavský Lukáš2008ŠK Rakovník10002774,6205,0584,6203,0190,0002,0387,310
17Jež Jan2008ŠK Řevnice10003709,0905,0263,6402,0345,4502,0100,0001,0236,363
18Stanslický Filip2007SK DDM Slaný10003600,0005,0100,0001,0400,0003,0100,0001,0200,000
19Šteňo Patrik2008ŠK Řevnice12701580,0003,0580,0003,0580,000
20Janata Terenc2008Sokol Buštěhrad11001345,4502,0345,4502,0345,450
21Grisa Filip2008SK DDM Slaný10001340,0002,0340,0002,0340,000
22Zamykal Pavel2008Pchery10001181,8202,0181,8202,0181,820
23Vodolánová Elliška2007Hostivice10001100,0002,0100,0002,0100,000
24Staněk Richard2008Kladno10001100,0001,0100,0001,0100,000

H16 - do šestnácti let

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj Průměr GP
1Čuvala Tibor2006Sokol Buštěhrad155743815,18023,0871,4305,0943,7505,5(807,14)(5,51000,0006,01000,0006,5953,795
2Hosová Sandra2006Sokol Buštěhrad154843737,50022,51000,0006,51000,0006,0887,5005,0850,0005,0934,375
3Tvaroh Vítězslav2005Sokol Buštěhrad153743683,92021,0935,7105,5887,5005,0935,7105,5(775,00)(4,5925,0005,0920,980
4Hadrava Lukáš2005Sokol Buštěhrad150243284,82020,5807,1405,0775,0005,0871,4305,5831,2505,0821,205
5Housa Vojtěch2006Sokol Buštěhrad124542674,11017,0(357,14)(3,0718,7504,0742,8605,0437,5003,5775,0004,5668,528
6Vengrin Jakub2005TJ Český lev Kolešovice139442245,54016,5614,2904,0831,2505,0550,0004,5250,0003,0561,385
7Housa Jan2006Sokol Buštěhrad121842237,50015,5485,7103,5437,5003,5614,2904,5(381,25)(3,5700,0004,0559,375
8Straka Jakub2005Sokol Buštěhrad120342143,75015,0550,0004,0381,2503,0(357,14)(4,0662,5004,0550,0004,0535,938
9Mošovský Jakub2005Sokol Buštěhrad157621943,75011,51000,0006,5943,7505,0971,875
10Patroch Ota2005Sokol Buštěhrad119441776,78014,5228,5703,0662,5004,0485,7104,0400,0003,5444,195
11Mehesová Veronika2006Sokol Buštěhrad124631633,93012,0493,7504,0421,4304,0718,7504,0544,643
12Novotný František2006Sokol Buštěhrad131321421,43010,0742,8605,0678,5705,0710,715
13Baláš Jan2005ŠK Řevnice114731406,25011,0606,2504,0325,0003,0475,0004,0468,750
14Břicháček Jiří2005Sokol Buštěhrad107741283,93013,0292,8603,0550,0004,0228,5703,0212,5003,0(100,00)(3,0320,983
15Karpecká Marie2006ŠK Řevnice120121231,2508,0606,2504,0625,0004,0615,625
16Učík Jakub2006ŠK Rakovník123921172,3208,0678,5704,5493,7503,5586,160
17Grunt Tomáš2006SK DDM Slaný111131135,72010,0421,4303,0164,2903,0550,0004,0378,573
18Tichý Richard2006Sokol Buštěhrad108741107,15011,5164,2902,5325,0003,0292,8603,0325,0003,0276,788
19Chmiel Tomáš2006SK DDM Slaný10003300,0003,5100,0000,5100,0002,0100,0001,0100,000
20Lukeš Matěj2006Kladno10001268,7503,0268,7503,0268,750
20Nodl Vít2006Labyrint Kladno10001268,7503,0268,7503,0268,750
22Nguen Jan2006Kladno10001212,5003,0212,5003,0212,500
23Karpecki Jiří2006ŠK Řevnice11371175,0003,0175,0003,0175,000
24Nguyen Jan200610001156,2502,0156,2502,0156,250
24Řepková Michaela2006SK DDM Slaný10931156,2502,0156,2502,0156,250
26Nguyen Hoang Huy2006Kladno10001100,0001,5100,0001,5100,000

DML - mladší dívky

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj Průměr GP
1Hrubá Viktorie2011Sokol Buštěhrad100041838,06013,0(220,00)(2,0506,4503,0433,3303,0348,2803,0550,0004,0459,515
2Vengrinová Michaela2010TJ Český lev Kolešovice100031031,2908,5370,0003,0361,2903,0300,0002,5343,763
3Tichá Marie2012Sokol Buštěhrad10002612,2606,0280,0003,0332,2603,0306,130
4Břízová Žofie2009ŠK Řevnice10004589,0305,0160,0002,0129,0301,0200,0002,0100,0000,0147,258
5Gutmanová Lucie2010ZŠ Montessori10001224,1402,0224,1402,0224,140

DST - starší dívky

Poř. Jméno Nar. Klub ELO Turn. GP Body 1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj 4. turnaj 5. turnaj Průměr GP
1Hosová Sandra2006Sokol Buštěhrad154843805,68022,51000,0006,51000,0006,0918,1805,0887,5005,0951,420
2Mehesová Veronika2006Sokol Buštěhrad124632071,56012,0614,2904,0730,0004,0727,2704,0690,520
3Karpecká Marie2006ŠK Řevnice120121280,6808,0618,1804,0662,5004,0640,340
4Vinšová Tereza2007ŠK Řevnice10003736,7507,0228,5702,0190,0002,0318,1803,0245,583
5Řepková Michaela2006SK DDM Slaný10931280,0002,0280,0002,0280,000
6Vodolánová Elliška2007Hostivice10001154,5502,0154,5502,0154,550